forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Numizmatika

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
osmo Posted - 28/02/2024 : 14:26:00
Sin mi je počeo da skuplja kovanice i novčanice ako neko ima u ponudi neka se javi u razmjenu nudim stripove ;)
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
RAKOSI4 Posted - 04/03/2024 : 22:30:45
Za informaciju na kiosk Tiska je počela periodično izlaženje novčanica i kovanica iz cijelog svijeta dakako orginalne tj. opticajne.

Na to sam slučajno naletija jer sam gleda stripove, a pakovanje je bilo poviše stripova. U prvom pakovanju bila je novčanica od 2 dolara SAD i još neke kovanice ,ako se ne varam Indijske.Novčanica od 2 dolara bila je u dobrom stanju ali vidi se da je bila u opticaju.
U drugom pakiranju koje je izašlo nakon prvog bili su Hrvatski dinari s još nekim kovanicama tako da je ovo dobra prilika za kolekcionare da kupuju ovo periodično izdanje.

RAKOSI4 Posted - 04/03/2024 : 22:18:51
Dobro,naručit ću u trgovinu Kolekcionar
bvagner3 Posted - 04/03/2024 : 22:05:11
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by bvagner3

Ja inače ne skupljam kovanice,ali sam usput uzeo u banci ovih jubilarnih Hr kovanica od 2 € deset komada,jer mislio sam možda kasnije to bude nešto više vrijedilo,a već i sad doduše vrijede više nego što sam dao za njih,pa sam ih ih zato odmah stavio u kapsule da se ne oštete(za sada ih još ne mislim prodavati).Valjda budu i ove godine neke nove jubilarne,ali onda bih uzeo samo pet komada.




bvagner3 di si kupija kapsule za ove kovanice



Na Njuškalu.
RAKOSI4 Posted - 04/03/2024 : 21:40:18
quote:
Originally posted by logo111

# Rakosi4

Imaš u trgovini Kolekcionar u ZG.

https://kolekcionar.hr/kategorija-proizvoda/albumilistovipribor/okvirici-i-kapsule-za-kovanice/page/7/

Za kovanice od 2 eura treba ti kapsule od 26 mm.



Odlično.Fala ti . Imam 5 kovanica od 2 eura jubilarnih (jednu sam obeća forumašu Tihi) i desetak kovanica od 25 kuna,tako da je to sva moja numizmatika .Uključujući i kovanice kuna i lipa iz HNB ali one su sve u orginalnom plastificiranom omotu .
logo111 Posted - 04/03/2024 : 21:11:32
# Rakosi4

Imaš u trgovini Kolekcionar u ZG.

https://kolekcionar.hr/kategorija-proizvoda/albumilistovipribor/okvirici-i-kapsule-za-kovanice/page/7/

Za kovanice od 2 eura treba ti kapsule od 26 mm.
RAKOSI4 Posted - 04/03/2024 : 19:43:36
quote:
Originally posted by bvagner3

Ja inače ne skupljam kovanice,ali sam usput uzeo u banci ovih jubilarnih Hr kovanica od 2 € deset komada,jer mislio sam možda kasnije to bude nešto više vrijedilo,a već i sad doduše vrijede više nego što sam dao za njih,pa sam ih ih zato odmah stavio u kapsule da se ne oštete(za sada ih još ne mislim prodavati).Valjda budu i ove godine neke nove jubilarne,ali onda bih uzeo samo pet komada.

[url=https://postimg.cc/dhBShZ1Y][/url]



bvagner3 di si kupija kapsule za ove kovanice
osmo Posted - 01/03/2024 : 18:18:31
quote:
Originally posted by smogy_boy

Osmo živio,
Prošlo je dosta vremena od naše suradnje i sada sam vidio tvoj post.
Što te više zanima, kovanice ili novčanice?
Imam i jednog i drugog, iz cijelog svijeta.
Samo javi pa ću malo potražiti i vidjeti kako ti mogu pomoći.
Čujemo se,
pozdrav


I jedno i drugo. Novčanice možda za nijansu više.
lwood Posted - 29/02/2024 : 18:38:48
Iman nesto unc-ova,stavicu ih na aukcije kad stignem. Zivot je prekratak da se jos bavin i numizmatikom.
bvagner3 Posted - 29/02/2024 : 18:19:08
Ja inače ne skupljam kovanice,ali sam usput uzeo u banci ovih jubilarnih Hr kovanica od 2 € deset komada,jer mislio sam možda kasnije to bude nešto više vrijedilo,a već i sad doduše vrijede više nego što sam dao za njih,pa sam ih ih zato odmah stavio u kapsule da se ne oštete(za sada ih još ne mislim prodavati).Valjda budu i ove godine neke nove jubilarne,ali onda bih uzeo samo pet komada.

[url=https://postimg.cc/dhBShZ1Y][/url]
smogy_boy Posted - 29/02/2024 : 17:46:05
Osmo živio,
Prošlo je dosta vremena od naše suradnje i sada sam vidio tvoj post.
Što te više zanima, kovanice ili novčanice?
Imam i jednog i drugog, iz cijelog svijeta.
Samo javi pa ću malo potražiti i vidjeti kako ti mogu pomoći.
Čujemo se,
pozdrav
osmo Posted - 28/02/2024 : 15:19:29
quote:
Originally posted by tex2

Onda javim kaj imam večeras ili sutra.


Dogovoreno :)
tex2 Posted - 28/02/2024 : 15:14:43
Onda javim kaj imam večeras ili sutra.
osmo Posted - 28/02/2024 : 14:46:58
quote:
Originally posted by tex2

Ako te zanimaju novčanice i kovanice iz bivše Jugoslavije i Hrvatske prije Kune sam se javi. A brdo toga možeš nabaviti u Kolekcionar trgovini u Zagrebu. Samo ukucaj trgovina Kolekcionar Zagreb, vidio sad da imaju preko 10000 predmeta koje tražiš.


Tek je krenuo i praktično sve mu treba :)
tex2 Posted - 28/02/2024 : 14:35:14
Ako te zanimaju novčanice i kovanice iz bivše Jugoslavije i Hrvatske prije Kune sam se javi. A brdo toga možeš nabaviti u Kolekcionar trgovini u Zagrebu. Samo ukucaj trgovina Kolekcionar Zagreb, vidio sad da imaju preko 10000 predmeta koje tražiš.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000