forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - sluลพbena tema

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ReemCP Posted - 29/09/2019 : 13:11:35


quote:
Originally posted by Golconda

๐Ÿ‘€ Poลกtovanje, svi naลกi buduฤ‡i prijatelji!

Evo, doฤekasmo i ovaj trenutak, da vam se zvaniฤno obratimo i predstavimo, kaลพemo koju reฤ o nama i naลกim planovima, moramo priznati, veฤ‡ neko vreme se sve ovo krฤka, ali nam je uglavnom poลกlo za rukom da se zadrลพimo "ispod radara", barem za ลกiri auditorijum... ๐Ÿ˜Ž

Mi smo potpuno nova mala (moลพemo, donekle, reฤ‡i i - porodiฤna) izdavaฤka kuฤ‡a, sa solidnom ambicijom da po ugledu na neke, u ovom poslu, "susedske uzore", ovoj naลกoj, ne preterano velikoj, ali ipak brojnoj publici, predstavimo neka izdanja koja drugi nisu, te na taj naฤin pokuลกamo da obogatimo joลก malo ovu naลกu zajedniฤku strip scenu. Nema nas puno, ali imamo sjajnu ekipu istinskih stripoljubaca, pa ฤ‡e naลกa izdanja biti raฤ‘ena, bukvalno, โ€žkao da ih radimo za sebeโ€œโ€ฆ ๐Ÿ™‚

๐Ÿ‘‹ Puno pozdrava iz ๐ŸŽฉ Golconde!


Ova tema/topic neka bude o novom, ambicioznom izdavaฤu kojem ลพelimo svi mnogo sreฤ‡e u njihovom radu Moลพda ne bi bilo loลกe da ovdje piลกemo o njihovim izdanjima, najavama, da im postavljamo pitanja o njihovim izdanjima, prijedlozima i svemu ฤega se sjetimo

Facebook: https://www.facebook.com/golconda.rs/
Instagram: https://www.instagram.com/golconda.srb/

Sluลพbeni sajt: https://www.golconda.rs/
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dzoni Posted - 05/05/2024 : 22:44:21
kada mozemo ocekivati knjigu julije sa redovnom epizodama? nema je vec 9 meseci
SPQRoma Posted - 30/04/2024 : 18:26:24
Ken Parker 10: Epizode 19-20




๐ŸŽฉ Dragi prijatelji,

Ponovo je, nakon dva meseca, doลกlo vreme za druลพenje s legendarnim kaubojem ๐—ž๐—ฒ๐—ป๐—ผ๐—บ ๐—ฃ๐—ฎ๐—ฟ๐—ธ๐—ฒ๐—ฟ๐—ผ๐—บ, u vrhunskom kolekcionarskom izdanju koje su vam zajedniฤki pripremile izdavaฤke kuฤ‡e ๐—š๐—ข๐—Ÿ๐—–๐—ข๐—ก๐——๐—” I ๐——๐—”๐—ฅ๐—ž๐—ช๐—ข๐—ข๐——.

Najpoetiฤniji od svih italijanskih scenarista, ฤankarlo Berardi, napisao je scenarije i za epizode u ovoj knjizi, a crtaฤku podrลกku pruลพili su mu neprevaziฤ‘eni Ivo Milaco i sjajni ฤorฤ‘o Trevizan. Dve nove epizode, 19. i 20. po originalnoj numeraciji spakovane su u najnoviju knjigu koju veฤ‡ od danas moลพete kupiti na naลกem sajtu, a svakog trena stiลพu i u vaลกe omiljene striparnice i knjiลพare.

#๐—ญฬŒ๐—ถ๐˜ƒ๐—ฒ๐—น๐—ถ๐—ฆ๐˜๐—ฟ๐—ถ๐—ฝ๐—ผ๐˜ƒ๐—ถ!
henry Posted - 19/04/2024 : 21:51:11
Odliฤan dizajn i joลก bolji dvojac
john connor Posted - 19/04/2024 : 21:21:20
Jbt zivot, kako ruzno resenje. Zajebase i Makondo sa tapetama.
SPQRoma Posted - 19/04/2024 : 21:19:02
Majstori stripa 1 u prodaji!

Dwayne_Looney Posted - 19/04/2024 : 13:50:25
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Hvala na odgovorima.. :)
ali cinilo mi se da je bilo
price i o necemu drugome
nisam previse pazljivo citao ni pratio
tako da sam verovatno sve umislio..
u svakom slucaju neko od izdanja ce se uzeti..




Nisam ni ja pratio, a meฤ‘u onime ลกto jesam nigdje nisu rekli/potvrdili, ali je bio kao neki teaser s nekom slikom iz tog Berardi&Milazzo stripa. Sad kad razmislim, ima od toga bar 3 mjeseca...
matori paraliticar Posted - 19/04/2024 : 13:43:22
Hvala na odgovorima.. :)
ali cinilo mi se da je bilo
price i o necemu drugome
nisam previse pazljivo citao ni pratio
tako da sam verovatno sve umislio..
u svakom slucaju neko od izdanja ce se uzeti..
Dwayne_Looney Posted - 19/04/2024 : 13:21:10
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Sta je Golconda zapravo najavila da ce ici "od Milazza" (zanima me kako se to poklapa sa onim sto je fibra sada izdala kao orka) ?



Mislim da je Tomov bar.
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/orka-3-toms-bar/20/
jagodanbg Posted - 19/04/2024 : 13:18:59
Odavno su rekli da nece najavljivati nista ๐Ÿคฃ
matori paraliticar Posted - 19/04/2024 : 13:02:49
Sta je Golconda zapravo najavila da ce ici "od Milazza" (zanima me kako se to poklapa sa onim sto je fibra sada izdala kao orka) ?
tex ciller Posted - 17/04/2024 : 19:36:33
Kupovao Magiฤnog i prikoฤio kad sam uzeo ลกestu knjigu a od Julke sve trobroje. Sad gledam na korici, ovaj 28. broj ลกtampan je u maju proลกle godine... Vjerovatno je cijena problem. Nekidan u Alan Fordu gledam strip albume, recimo Betmena iz Gold kolekcije koji se moลพe uzeti od 1200, 1400 dinara a 28. broj Julije sa popustom 2000 dinara... ลฝao mi je...
Lajkovcanin Posted - 17/04/2024 : 18:33:17
quote:
Originally posted by henry

quote:
Originally posted by Lajkovcanin

Moguฤ‡e Tom's bar ili Marvin.
I opet se pored toliko zapoฤetih serijala najavljuje i izdaje neลกto novo a staro joลก viลกe usporava...
Bar ฤ‡emo imati veliku kolekciju poฤetnih brojeva serijala.


ลฝivo me zanima koje ti to stare serijale kupujeลก pa ti smeta njihovo "usporavanje".


ฤŒudo se ti javio.
Skoro sve sam uzimao od njih. Dalja kupovina ฤ‡e zavisiti iskljuฤivo od tempa izdavanja.
"Usporavanje" se najviลกe primeฤ‡uje kod serijala Magiฤni Vetar (sa poฤetnih 6-7 knjiga godiลกnje smo spali na 2-3, a prvih 13 knjiga je raspordato tako da je prodaja sigurno dobra), ali je prisutno i kod serijala Nik Rajder, Natan Never, Dลพoni Logan, Odesa, Julia, Oldboy. Bar su Priฤe odradili finim tempom.
henry Posted - 17/04/2024 : 16:56:28
quote:
Originally posted by Lajkovcanin

Moguฤ‡e Tom's bar ili Marvin.
I opet se pored toliko zapoฤetih serijala najavljuje i izdaje neลกto novo a staro joลก viลกe usporava...
Bar ฤ‡emo imati veliku kolekciju poฤetnih brojeva serijala.


ลฝivo me zanima koje ti to stare serijale kupujeลก pa ti smeta njihovo "usporavanje".
Lajkovcanin Posted - 17/04/2024 : 14:28:59
Moguฤ‡e Tom's bar ili Marvin.
I opet se pored toliko zapoฤetih serijala najavljuje i izdaje neลกto novo a staro joลก viลกe usporava...
Bar ฤ‡emo imati veliku kolekciju poฤetnih brojeva serijala.
Lord Vader89 Posted - 17/04/2024 : 14:11:52
quote:
Originally posted by alexts

ล to volim najave najava.

Naลกi izdavaฤi baลก vole "uskoro ฤ‡emo najaviti neลกto" ili "joลก malo pa nove najave"...



to ko kompanija volt dizni kada na druลกtvene mreลพe stavlja tizere za tizere
velka031 Posted - 17/04/2024 : 13:53:47
Netko pretpostavlja koje je to novo izdanje?
alexts Posted - 16/04/2024 : 20:43:14
ล to volim najave najava.

Naลกi izdavaฤi baลก vole "uskoro ฤ‡emo najaviti neลกto" ili "joลก malo pa nove najave"...
SPQRoma Posted - 16/04/2024 : 17:58:37
LMS 1031: Ken Parker



๐ŸŽฉ Dragi naลกi,

Kako brzo prolete ovih petnaest danaโ€ฆ ali, ฤekanju je kraj! ๐—ž๐—ฒ๐—ป ๐—ฃ๐—ฎ๐—ฟ๐—ธ๐—ฒ๐—ฟ ponovo jaลกe na stranicama vaลกeg i naลกeg ๐—Ÿ๐˜‚๐—ป๐—ผ๐˜ƒ๐—ผ๐—ด ๐— ๐—ฎ๐—ด๐—ป๐˜‚๐˜€ ๐—ฆ๐˜๐—ฟ๐—ถ๐—ฝ๐—ฎ, a u ovom 1031. broju pronaฤ‡i ฤ‡ete ฤak dve kompletne priฤe o nezaboravnom kauboju, obe iz pera grandioznih ๐— ๐—”๐—๐—ฆ๐—ง๐—ข๐—ฅ๐—” ๐—ฆ๐—ง๐—ฅ๐—œ๐—ฃ๐—” โ€“ ฤankarla Berardija i Iva Milaca.

I baลก neลกto mislimo, koliko god bio nesreฤ‡an splet okolnosti da ovaj broj malo zakasni, moลพda se ฤak i fino poklopilo, jer ova epizoda, osim uลพivanja u priฤama, moลพe da posluลพi kao svojevrsna najava za novo Golcondino izdanje koje samo ลกto nije izaลกlo iz ลกtampe! Viลกe o tome ฤ‡emo javiti za koji dan, zasad samo da vam kaลพemo da obratite paลพnju na reฤi koje smo napisali velikim slovima u ovoj najavi. ๐Ÿ˜„

๐Ÿ‘Œ Do tada, LMS 1031: Ken Parker โ€“ Bela tiลกina je na kioscima, kao i u najboljim striparnicama i knjiลพarama, pa znate ลกta vam je ฤiniti!

#ลฝiveliStripovi!
SPQRoma Posted - 15/04/2024 : 17:39:45
TMNT: Poslednji ronin โ€“ Izgubljene godine



๐ŸŽฉ Dragi prijatelji.

๐ŸขKORNJAฤŒOMANIJA se nastavlja! GOLCONDA vam predstavlja nestrpljivo iลกฤekivano izdanje ๐—ฃ๐—ข๐—ฆ๐—Ÿ๐—˜๐——๐—ก๐—๐—œ ๐—ฅ๐—ข๐—ก๐—œ๐—ก: ๐—œ๐—ญ๐—š๐—จ๐—•๐—Ÿ๐—๐—˜๐—ก๐—˜ ๐—š๐—ข๐——๐—œ๐—ก๐—˜ i poziva na joลก jedno vratolomno, uzbudljivo ali i emotivno putovanje u ๐—ฅ๐—ข๐—ก๐—œ๐—ก๐—ฉ๐—˜๐—ฅ๐—ญ๐—จ๐— , svet u kome vladaju naลกi omiljeni ๐—›๐—˜๐—ฅ๐—ข๐—๐—œ ๐—จ ๐—ข๐—ž๐—Ÿ๐—ข๐—ฃ๐—œ๐— ๐—”!

๐Ÿ“œ Nakon dogaฤ‘aja u Poslednjem roninu, ฤinilo se da je zlo, makar i po visokoj ceni, zaustavljenoโ€ฆ ali mraฤni oblaci se ponovo nadvijaju nad Njujorkom dok nova sensei Kejsi Mari Dลพouns priprema novu grupu mladih uฤenika da postanu dostojni naslednici starih ratnika. Istovremeno, paralelno se upoznajemo sa serijom nemilih dogaฤ‘aja koji su prethodili epskoj, odsudnoj bici iz Poslednjeg ronina. Videฤ‡emo kuda i kroz ลกta je sve proลกao naลก stari poznanik na putu ka konaฤnoj osveti za svoje najmilije. Kevin Istman i Tom Valc nam, uz grupu vrsnih umetnika, donose joลก jedan nezaboravni stripski spektakl!

๐Ÿ›’ Najnovije GOLCONDINO izdanje โ€“ POSLEDNJI RONIN: IZGUBLJENE GODINE moลพete nabaviti veฤ‡ od danas na svim dobro poznatim prodajnim mestima!
sawitch Posted - 14/04/2024 : 22:55:25
quote:
Originally posted by jasar123

quote:
Originally posted by sawitch

Sumnjam da ima bilo kakve sanse da se nastavi serijal u izdanju Golkonde ali meni tek sada idu vrh epizode od njega.



Jel si proฤitao uvodnik broja 5?

Deluje mi da nisi, poลกto tu piลกe u smislu "... tako ฤ‡e biti i u epizodama u ovoj knjizi, a i u narednim epizodama koje ฤ‡emo objaviti".

Mislim da se jasno tu aludira da idu dalje do kraja sa Kerijem.



Nisam. To nikad ne citam :) Ali ako je tako, onda mozda jos ima nade.
dzoni Posted - 14/04/2024 : 22:34:27
vec 8 meseci nije izasla knjiga julije sa redovnim epizodama
jasar123 Posted - 14/04/2024 : 14:15:29
quote:
Originally posted by sawitch

Sumnjam da ima bilo kakve sanse da se nastavi serijal u izdanju Golkonde ali meni tek sada idu vrh epizode od njega.



Jel si proฤitao uvodnik broja 5?

Deluje mi da nisi, poลกto tu piลกe u smislu "... tako ฤ‡e biti i u epizodama u ovoj knjizi, a i u narednim epizodama koje ฤ‡emo objaviti".

Mislim da se jasno tu aludira da idu dalje do kraja sa Kerijem.
delboj Posted - 14/04/2024 : 13:47:46
quote:
Originally posted by dzoni

a lms 1031 koji bese to broj kena ?


https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/ken-parker-kp-fb-63-bijela-tisina-divljaci/24893/0/
dzoni Posted - 14/04/2024 : 13:40:52
a lms 1031 koji bese to broj kena ?
teller Posted - 14/04/2024 : 12:03:57
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by teller

Lms 1032... taj Rajder je koji redovni Nik? Nesto mi poznana naslovnica..
A Parker 1031 je vrhunska naslovnica.. daje onaj stari ลกmek naslovnica iz Dnevnika..


Almanah 2. Naslovna je poznata jer se nalazi kod Libellusa na prvoj knjizi almanaha.


aha, hvala...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000