forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 362 - Konkvistadori

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 18/03/2024 : 15:27:51
Malo su zakasnili za fašnik...



Scenarij: Boselli
Crtež: Chiarolla

Broj Slobodne 19.

Broj u Italiji 355.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
going going Posted - 30/03/2024 : 04:58:28
quote:
Originally posted by murdo

Kraj mi je bio kao iz marti misterije, samo su falili ljudi u crnom. Zagor je pahana..

"Jedna od intrigantnih figura u Hopi mitologiji je Pahana, također poznat kao Izgubljeni bijeli brat."

"Hopi Pahana je opisan na različite načine, često prikazan kao visoka, svijetla osoba s bradom, koja nosi simbole njegovog duhovnog autoriteta."

"Prema nekim izvještajima, Pahana će se vratiti odjeven u crveno i sa sobom donijeti dio svete Hopi ploče koja nedostaje."
[url=https://postimages.org/][/url]

[url=https://postimages.org/][/url]





Pa da! Upravo taj kraj podize celokupni nivo price iz jako dobre u sferu odlicnih prica!
murdo Posted - 30/03/2024 : 04:56:40
Kraj mi je bio kao iz marti misterije, samo su falili ljudi u crnom. Zagor je pahana..

"Jedna od intrigantnih figura u Hopi mitologiji je Pahana, također poznat kao Izgubljeni bijeli brat."

"Hopi Pahana je opisan na različite načine, često prikazan kao visoka, svijetla osoba s bradom, koja nosi simbole njegovog duhovnog autoriteta."

"Prema nekim izvještajima, Pahana će se vratiti odjeven u crveno i sa sobom donijeti dio svete Hopi ploče koja nedostaje."
[url=https://postimages.org/][/url]

[url=https://postimages.org/][/url]

going going Posted - 30/03/2024 : 04:06:12
Sedam gradova Cibole je vrhunska prica! Drugacija, nova, sveza, zabavna i sa sjajnim krajem! Svakako klasik medju ,,novim`` epizodama i vazna prica u kontinuitetu Zagorovih odiseja.
murdo Posted - 30/03/2024 : 04:01:19
quote:
Originally posted by adriano

bio sam oduševljen sa ovom epizodom kada sam ju prvi put čitao prije 30 godina. Sjećam se da mi je falio zadnji dio. mislim da se zvao 7 gradova cibole. prije par godina sam cijelu priču pročitao u izdanju VČ i moram reći da je prvotno oduševljenje splasnulo. klasična avantura, ali ni izblizu zanimljiva kao npr. američka odiseja.



Možda je bilo dobro što nisi imao kraj, završetak je meni poprilično loš. A ni meni nije dobro ostario, kao ni druge bosellijeve priče.
peropero Posted - 27/03/2024 : 00:26:06
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by adriano

bio sam oduševljen sa ovom epizodom kada sam ju prvi put čitao prije 30 godina. Sjećam se da mi je falio zadnji dio. mislim da se zvao 7 gradova cibole. prije par godina sam cijelu priču pročitao u izdanju VČ i moram reći da je prvotno oduševljenje splasnulo. klasična avantura, ali ni izblizu zanimljiva kao npr. američka odiseja.


Priča je isto dobra,... krivo je tih 30 godina...



Ma da prođe i sto...
teller Posted - 26/03/2024 : 21:39:25
quote:
Originally posted by adriano

bio sam oduševljen sa ovom epizodom kada sam ju prvi put čitao prije 30 godina. Sjećam se da mi je falio zadnji dio. mislim da se zvao 7 gradova cibole. prije par godina sam cijelu priču pročitao u izdanju VČ i moram reći da je prvotno oduševljenje splasnulo. klasična avantura, ali ni izblizu zanimljiva kao npr. američka odiseja.


Priča je isto dobra,... krivo je tih 30 godina...
adriano Posted - 26/03/2024 : 14:11:36
bio sam oduševljen sa ovom epizodom kada sam ju prvi put čitao prije 30 godina. Sjećam se da mi je falio zadnji dio. mislim da se zvao 7 gradova cibole. prije par godina sam cijelu priču pročitao u izdanju VČ i moram reći da je prvotno oduševljenje splasnulo. klasična avantura, ali ni izblizu zanimljiva kao npr. američka odiseja.
D.J. Posted - 25/03/2024 : 06:12:16
quote:
Originally posted by Gru

quote:
Originally posted by D.J.

Ovo se uzima, iako imam SD izdanje. Tamo je otisak bio slab, a ovo je jedna od najboljih epizoda ikad.



Kad ovo planiraš izdati u Epicenter?


Dobro pitanje. Čim nađem hrabrosti radi Chiarolle.🤷‍♂️ Definitivno ne još ove godine.
Gru Posted - 24/03/2024 : 22:44:59
quote:
Originally posted by D.J.

Ovo se uzima, iako imam SD izdanje. Tamo je otisak bio slab, a ovo je jedna od najboljih epizoda ikad.



Kad ovo planiraš izdati u Epicenter?
peropero Posted - 22/03/2024 : 08:55:50
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by matori paraliticar

U kojem broju pocinje epizoda i u kom zavrsava?

Malo ste me zainteresovali svojim upisina
ali bolje da ne kazem koja mi je bila prva pomisao kad sam video naslovnu :)


Trebala bi ici u tri broja, samo ne znam kako je to u Extri sad ispalo i da li pocinje u ovoj sveci ovdje. Ako volis avanture, ovo je jedna od najvecih ikada. Cak se i Chiarolla potrudio vise nego ikad u zivotu na Zagoru (ovo mu je i bio prvi Zagor)



Trebalo bi počinjati u ovom broju, cijeli slijedeći i do 76.strane Tajne Anasaza. Mislim da tu nije ništa mijenjano.
Prolistaj na kiosku. Ako na prvoj stranici piše Konkvistadori a ispot toga zbilja konkvistadori, onda je to to.
Hercule Poirot Posted - 22/03/2024 : 08:14:19
Nabavljeno.
matori paraliticar Posted - 21/03/2024 : 21:58:33
Hvala D.J na trudu da mi objasnis
Prekasno sam se bio prikljucio extra vozu
a sad sam premator da me bas svaka zagi prica zanima
Samo eto po koji izlet u proslost je aktualan..
D.J. Posted - 21/03/2024 : 21:51:44
quote:
Originally posted by matori paraliticar

U kojem broju pocinje epizoda i u kom zavrsava?

Malo ste me zainteresovali svojim upisina
ali bolje da ne kazem koja mi je bila prva pomisao kad sam video naslovnu :)


Trebala bi ici u tri broja, samo ne znam kako je to u Extri sad ispalo i da li pocinje u ovoj sveci ovdje. Ako volis avanture, ovo je jedna od najvecih ikada. Cak se i Chiarolla potrudio vise nego ikad u zivotu na Zagoru (ovo mu je i bio prvi Zagor)
matori paraliticar Posted - 21/03/2024 : 21:29:44
U kojem broju pocinje epizoda i u kom zavrsava?

Malo ste me zainteresovali svojim upisina
ali bolje da ne kazem koja mi je bila prva pomisao kad sam video naslovnu :)
D.J. Posted - 21/03/2024 : 21:24:13
Ovo se uzima, iako imam SD izdanje. Tamo je otisak bio slab, a ovo je jedna od najboljih epizoda ikad.
gogs.321 Posted - 21/03/2024 : 07:19:54
Na kioscima.
jaki Posted - 20/03/2024 : 10:25:47
Da.
macca1985 Posted - 20/03/2024 : 01:57:43
Iako je Ferri potpisan kao autor naslovnice, čini se da ju je ipak nacrtao Pepe. Ili bar Zagorovu facu, a Ferri ostalo.
peropero Posted - 18/03/2024 : 21:14:33
quote:
Originally posted by Tonka24

Moj primjerak od SD-a se doslovno raspao koliko sam puta ovu priču pročitao.
Top 5 zagora sigurno!



Nježnije malo sa stripovima, sto mu gromova.
peropero Posted - 18/03/2024 : 21:11:09
Uvjeren sam da ljudima kojima Chiarolla nije drag ova priča nije bila prvi susret s njim.
Tonka24 Posted - 18/03/2024 : 21:04:12
Moj primjerak od SD-a se doslovno raspao koliko sam puta ovu priču pročitao.
Top 5 zagora sigurno!
teller Posted - 18/03/2024 : 18:51:37
quote:
Originally posted by peropero

To mi je razdoblje, sigurno, među najdražima.


+1
jaki Posted - 18/03/2024 : 17:46:24
Uzima se.
peropero Posted - 18/03/2024 : 17:43:26
To mi je razdoblje, sigurno, među najdražima.
Hercule Poirot Posted - 18/03/2024 : 17:43:15
Odlično

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000