forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
---dp--- Posted - 02/03/2005 : 11:27:18
Kao što ime teme kaže, ovdje idu najave novih izdanja u Italiji.

Iako je tantus vec rekao za Bonelijev zurnal, ja moram da to napraim u posebnom topicu, jer Zagor je ipak Zagor. Dakle,

http://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/c72e165c4da41a70823ec92b16b24136.jpg--la_citta_nella_palude.jpg

Opet Feri brlja sa proporcijama, ali ova naslovnica ima izvrsnu atmosferu i ambijent, bas onakav kakav se meni svidja, nalik onoj sa mumijama od pre par brojeva kao i onoj sa prvim pojavljivanjem Kandraksa. Vise volim takav oblik mistike i fantastike nego onaj iz prica sa Helingenom.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Pavel Posted - 06/08/2020 : 16:45:59
Za pretpostaviti je da se Chiaverotti, kao afirmirani scenarist i autor nekih izvrsnih scenarija Dylan Doga, potrudio oko svojega debija na Zagoru, tim više što taj debi uključuje pojavu jednog od najupečatljivijih negativaca Zagorova univerzuma.
King Warrior Posted - 06/08/2020 : 15:26:15
quote:
Originally posted by teller

A mi cemo ga pljuvati na neviden.. Iz navike.

Sve po zasluzi.
jaki Posted - 06/08/2020 : 10:38:10
A i bolje je da ima 2 dijela ako je loš,da nas puno ne davi.
dzoni Posted - 06/08/2020 : 08:44:01
pa bolje da ima dva dela i bude odlican a ne 5 nastavaka na kojima su 3 broja prepricavanje proslosti..bravo chiaverotti
teller Posted - 06/08/2020 : 08:10:16
A mi cemo ga pljuvati na neviden.. Iz navike.
D.J. Posted - 06/08/2020 : 07:09:48
Talijani jako hvale novog dvodijelnog Kandraxa.
nellesky Posted - 06/08/2020 : 07:00:06
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by Duke Zill

Vidim da je na talijanskome forumu netko upitao da li je aktualna Kandraxova priča samo prvi dio Chiaverottijeve Kandrax trilogije. Znate li vi nešto više?

Ne znam, ali nekako mi je to logično, jer je mali 2 broja za povratak nekoga kao što je Kandraks.

Bure i kandrax nastupaju još u broju 647

zlatan bihac Posted - 05/08/2020 : 15:31:41
i taj zagor nikako da shvati da to sta radi nema nikakvog smisla...pa jedno 8 puta ubija tog helingena i on se stalno vraca..rakosija, tkaca, mortimera, kandraksa, eskima...ili ih se rijesi jednom za sva vremena, ili nemoj raditi nesto sta ne znas...i da je to samo sa jednim neprijateljem...ma kakvi...njemu se svaki drugi kojeg rijesi pojavi opet..i opet...
Elderane84 Posted - 05/08/2020 : 13:59:49
quote:
Originally posted by Duke Zill

Vidim da je na talijanskome forumu netko upitao da li je aktualna Kandraxova priča samo prvi dio Chiaverottijeve Kandrax trilogije. Znate li vi nešto više?

Ne znam, ali nekako mi je to logično, jer je mali 2 broja za povratak nekoga kao što je Kandraks.
Duke Zill Posted - 04/08/2020 : 15:29:34
dzoni Posted - 04/08/2020 : 10:19:41
naprotiv ja kad procitam staru epizodu zagora to je totalno opustanje i uzivanje...ovaj nov mi je bio super od broja 345 do broja 600...epizode na 600 su mi jako lose sem par izuzetaka ( za sad)
teller Posted - 04/08/2020 : 09:44:02
Zagora cu uzimat do kraja.. njegovog ili mog.. Nisu svi crtac tako losi..
Problem je scenarij ali iskreno ove nove priče su u 80% bolje od onih iz extre, jedino da one spasava Ferri i nostalgija... Zagor je jos uvijek uz Malog Rendžera i Texa kralj stripova.. bio i ostace.
D.J. Posted - 04/08/2020 : 08:18:30
quote:
Originally posted by Tonka24

Ekipa da vas pitam nešto?
Zašto bacate svoje vrijeme i novac na nešto što vam se uopće ne sviđa?
Da sam na vašem mjestu ne bi kupovao.

Pitanje ti je ma mjestu, Tonka. Mislim da se ipak još ubode koja dobra, pa i odlična epizoda pa se isplati kupovati. Da su sve redom loše, mislim da bi nas još jako malo kupovalo, ovako je ipak kao “box of chocolates, you never know what you’re gonna get”. Iako se nekad može sa velikom sigurnošću predvidjeti.
going going Posted - 03/08/2020 : 22:54:19
quote:
Originally posted by murdo

Možda bi došlo do kakve promjene da ljudi prestanu kupovat. A teško može na gore... Zašto bi Bonelli što mijenjao ako je prodaja dobra? Što će drugo misliti nego ljudima se sviđa, nastavimo ovako.

Ili bi ga samo ugasili zbog neisplativosti?
U svakom slucaju ta prodaja ne zavisi od nas vec od italijanskih citatelja.

quote:
Originally posted by dzoni

jos vise zabrinjava nemanje ideja za price....ili su povraci na traci ili non stop neka cudovista i cudesa kao ova voda...vise uopste nema normalnih prica sem u izuzecima

U potpunosti se slazem!
murdo Posted - 03/08/2020 : 22:46:00
Možda bi došlo do kakve promjene da ljudi prestanu kupovat. A teško može na gore... Zašto bi Bonelli što mijenjao ako je prodaja dobra? Što će drugo misliti nego ljudima se sviđa, nastavimo ovako.
sumohrvat Posted - 03/08/2020 : 22:12:08
quote:

Kupujem iz nostalgije. Imam sve brojeve i žao mi je prekinuti. Čisto kolekcionarski... Košta 20 kn i nije baš da odvajam od usta....
ivan_micic Posted - 03/08/2020 : 21:52:13
quote:

Možda zbog poličarenja😁
Tonka24 Posted - 03/08/2020 : 21:34:22
dzoni Posted - 03/08/2020 : 21:22:04
jos vise zabrinjava nemanje ideja za price....ili su povraci na traci ili non stop neka cudovista i cudesa kao ova voda...vise uopste nema normalnih prica sem u izuzecima
emirem Posted - 03/08/2020 : 19:51:22
Majko mila!
Cameronov "Abyss" na djelu.
Ma ovo je sprdnja totalna. Ne kuzim.
DODSFERD Posted - 03/08/2020 : 18:02:34
I uvijek im daje posao na Zagoru jer se na drugim serijalima ne bi snašli.
delboj Posted - 03/08/2020 : 17:19:02
quote:
Originally posted by solar

Urednik mora biti netko s mudima, netko tko je spreman posvađati se sa Bosellijem i od vodstva izdavačke kuće tražiti kvalitetne autore, a ne samo se smješkati i slijegati ramenima.

Ne ide to u praksi tako lako, Boneli drži autore i daje im neki posao da bi nešto zarađivali, neće da ih otpuštaju, vode socijalnu politiku.
teller Posted - 03/08/2020 : 16:32:54
Crtez je los a prica bi mogla nadmasit Zelenu opasnost...
legaz Posted - 03/08/2020 : 15:16:28
quote:

Ovako se najveći fušeri i bezveznjaci uhljebljivaju na Zagoru.

Gramačoni, Jajoglavi, Kazarovi, Laurenti, Klempa, čak i ona braća Espozito počeli da fušeriraju no oni su mi u drugom ešalonu za izbacivanje sa Venturijem. Jedino pravo osveženje mi je Maks Bertolini. Nadam se češćem i dužem angažmanu. i Nadam se da ne grešim što se njega tiče i da onaj Bozeli ga neće ćapiti.
legaz Posted - 03/08/2020 : 15:10:41
quote:

Urednik mora biti netko s mudima, netko tko je spreman posvađati se sa Bosellijem i od vodstva izdavačke kuće tražiti kvalitetne autore, a ne samo se smješkati i slijegati ramenima.

Svaka ti ka' Njegoševa.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000