forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
makikatalinic Posted - 07/04/2005 : 20:08:51

Alan Ford - tekst o junaku

Alan Ford - recenzije

http://www.munix.it/421-430/430/af430s.jpg

Je li to Sir Oliverov kraj ??? Vidjet cemo ...

"Velikoušnost bez premca"
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nikotin Posted - 23/07/2019 : 09:21:50
Evo pojavio se jutros na Sarajevskim trafikama i zadnji broj 200.
Ovdje je to dosta kasnilo.
Vlladimir Posted - 22/07/2019 : 10:53:12
quote:
Originally posted by ivanl

Boga ti...gdje je ovaj spomenik? Groblje?

Photoshop.
Tornadomaster Posted - 22/07/2019 : 07:59:15
quote:
Originally posted by nikotin

Ovo je iz epizode "Sastanak na groblju"?
nikotin Posted - 22/07/2019 : 00:55:07
Nemam pojma.
ivanl Posted - 22/07/2019 : 00:09:16
Boga ti...gdje je ovaj spomenik? Groblje?
nikotin Posted - 21/07/2019 : 23:13:26
ivanl Posted - 15/07/2019 : 15:32:28
U principu si totalno u pravu. To stvarno ide na jetru, sklepani specijali, iznisljeni maxiji, remitenda lose ocuvana u nekim novim naljepljenim koricama...svasta smo vec vidali...i kako rekoh imas pravo po principu logike i zdrave pameti, samo svaka trezvenost stane kad je u pitanju Alan Ford i pocinje kolekcionarstvo...tome se tesko othrvati.
Dr. Westax Posted - 14/07/2019 : 20:59:46
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:

quote:

quote:

Ako su to različite epizode, to je veliki propust BORGISA jer većina nas tada nije niti znala da je u prodaju puštena hrpa stripova s istim naslovnicama a različitim epizodama.

Koliko se sjećam to su tri epizode iz remintende zalijepljene zajedno sa novim koricama. Meni potpuno bezveze pa nisam tada ni kupio kao što ni sada ne kupujem ove ljetne Dylan Dog specijale, Blekove i što sve ne izbaci Ludens sa novim koricama.

... da, iako bez obzira što i ja to preskačem, smatram propustom izdavača ne-numeriranje izdanja, radi čitatelja koji to pokupuju.

U izdavaštvu bi trebao vladati red po pitanju numeriranja, barem to nije problem ....

Pa nema se tu što numerirati.
To su stari brojevi sa novom naslovnicom. Vjerojatno nisu ni pazili koje brojeve trpaju u taj "trobroj". Zato i ima toliko verzija. Nije nikome ni bitno jer pokušavaju neprodanu robu utrpati kupcima za ljeto.
To je kao da tražiš da se numeriraju Ludensovi paketi sa tri stripa iz remintende koji su sada preplavili kioske.

Pa eto, kad se nema što numerirati - kako kažeš - barem imamo o čemu pisati i nagađati koliko je brojeva izdano, zar ne?

Nije to ništa izdano. To su stari brojevi zalijepljeni zajedno i vraćeni na kiosk.
To nije novo izdanje. Vrijednost nula.

Sad, svako ima pravo da skuplja što hoće i zabavlja se kako hoće. Meni je smiješna ona cijena gore pa nisam izdržao, a da ne komentiram jer me to nije nimalo privuklo kao ni danas recimo dva maxi Texa zajedno zalijepljeni i stavljeni na kiosk (vidio danas)
DOMI Posted - 14/07/2019 : 16:59:25
quote:

quote:

quote:

quote:

Ako su to različite epizode, to je veliki propust BORGISA jer većina nas tada nije niti znala da je u prodaju puštena hrpa stripova s istim naslovnicama a različitim epizodama.

Koliko se sjećam to su tri epizode iz remintende zalijepljene zajedno sa novim koricama. Meni potpuno bezveze pa nisam tada ni kupio kao što ni sada ne kupujem ove ljetne Dylan Dog specijale, Blekove i što sve ne izbaci Ludens sa novim koricama.

... da, iako bez obzira što i ja to preskačem, smatram propustom izdavača ne-numeriranje izdanja, radi čitatelja koji to pokupuju.

U izdavaštvu bi trebao vladati red po pitanju numeriranja, barem to nije problem ....

To su stari brojevi sa novom naslovnicom. Vjerojatno nisu ni pazili koje brojeve trpaju u taj "trobroj". Zato i ima toliko verzija. Nije nikome ni bitno jer pokušavaju neprodanu robu utrpati kupcima za ljeto.
To je kao da tražiš da se numeriraju Ludensovi paketi sa tri stripa iz remintende koji su sada preplavili kioske.

Pa eto, kad se nema što numerirati - kako kažeš - barem imamo o čemu pisati i nagađati koliko je brojeva izdano, zar ne?
nikotin Posted - 14/07/2019 : 13:25:42
quote:

quote:

quote:

quote:

Griješiš, osim par izuzetaka postoji redosljed. Anliziraj sliku gore pa češ vidjeti. Nisam ih džabe odvajao po 3.
anto Posted - 14/07/2019 : 12:57:28
Bunker&Piccininno:Alan Ford - Da se okladimo? (Strip-Agent,AF klasik 197)
Bunker&Della Monica:Alan Ford - Srčani udar (Strip-Agent,AF klasik 198)
Bunker&Piccininno:Alan Ford - Oskvrnjeni grob (Strip-Agent,AF klasik 199)
Bunker&Magnus:Alan Ford - Hik,hih,hura! (Strip-Agent,AF klasik 200)

Završnica serijala sa ubistvom Broja Jedan.Naši junaci odlaze u LA,zajedano sa Warom i Bertom,tu je neki teniski turnir,pa natrag u Njujork,Alan sve više sumnja u Brendino neverstvo,Bob daje otkaz u policiji,Veliki Cezar je sve sumnjiviji,i na kraju veliko finale.

Sve u svemu,loćikavo i ni blizu onog starog Alan Forda.Bilo mi je sve ovo daleko bolje kad sam bio klinac.

Osim završnice koja na nešto liči i kojoj ću dati neku slabašnu trojčicu,sva tri nastavka su tanka i za njih 2/5
Dr. Westax Posted - 13/07/2019 : 22:19:23
quote:

quote:

quote:

iggyk23 Posted - 13/07/2019 : 21:30:16
Ja imam anten boya i ne bi ga prodao za nikakve pare, to je mama donosila s posla znaci 20 ljudi ih je citalo i saralo po njima al bas zato su mi posebni, imam i trobroj s formulama, klopka sa tri s i prokleta isprava. Djelic djetinjstva sto je prezivio, imao sam i turluka al zametnulo se negdje, dobra epizoda, grunfova ledena raketa, trebala ih odbacit valjd do hong konga al dosli do kineskog restorana u blizini
DOMI Posted - 13/07/2019 : 19:33:59
quote:

quote:

solar Posted - 13/07/2019 : 17:24:33

Dr. Westax Posted - 13/07/2019 : 16:18:55
quote:

ivanl Posted - 12/07/2019 : 16:10:23
quote:

Nemam ni ja ovo, grmbh/mrmolj/jbg.
ivanl Posted - 12/07/2019 : 16:08:41
Jak si i gotovo...
nikotin Posted - 12/07/2019 : 14:15:53
9 različitih + 9 duplih.
Sa spiska fali mi 2 poznata i onaj 1 koji mislim da postoji ali još nemam podatke o njemu.
DOMI Posted - 12/07/2019 : 13:32:41
ivanl Posted - 12/07/2019 : 12:34:16
Ma Sasa, nije mi jasno, jel ono imas 18 istih trobroja? Nije mi jasno,jel su to sve isti stripovi?
nikotin Posted - 12/07/2019 : 12:22:55
Izuzetno rijedak strip... 😳

https://www.olx.ba/artikal/34431186/alan-ford-trobroj-ljeto-1994/

Nisam znao da sam toliko bogat 🤔🤣

To je broj 288+286+287. Tako da smo otkrili novi jedan.
Sad sam 99% siguran da postoji i broj 288+285+287
Dok ova 2 zadnja vjerovatno ne postoje jer mislim da su negdje morali stati.

ivanl Posted - 12/07/2019 : 10:35:42
Pa tih desetak zadnjih brojeva je bilo tiskano u manjem tirazu i isli su samo po Hrvatskoj,u to vrijeme raspada Juge, pa ne cudi dobra cijena za lijepo ocuvane primjerke. Inace osim kartonaca, koji su standardno skupi i rijetki u odlicnom stanju, zanimljivo je da su brojevi od 200 do negdje 225 AF Vjesnikove Superstrip biblioteke takoder vrlo rijetki i tesko ih je naci u optimalnom stanju.
wolf Posted - 11/07/2019 : 23:54:15
A i SS 437-448 u posljednje vrijeme idu po ludim iznosima.
wolf Posted - 11/07/2019 : 23:52:28
Jedan od težih za naći je Borgis 89. Još teže je naći 71/1, koji je izašao samo u Sloveniji.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000