forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 KEN PARKER 13 - 18

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 26/11/2005 : 10:44:49
Kao što je i obećano, novih 6 brojeva Kena Parkera će izaći do ovogodišnjeg CRŠ-a! Kena ne treba više posebno najavljivati, i same naslovnice su dovoljno atraktivna najava:)







Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Curunir Posted - 05/01/2006 : 19:32:11
Bome Vas 3 skupa u sauni, ne moze Vam ni Klara pomoci zamaskirati vase tajne zelje:))))))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Dado Posted - 05/01/2006 : 19:11:02
Hajde, hajde sto se zalite imam ja vise nego vas dva skupa pa opet ne bih na lomacu,
radje bih recimo u saunu...i recimo skupa sa Klarom...onom od krvi i mesa...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične
Markos Posted - 05/01/2006 : 19:01:18
Imam i ja sala za istopiti;-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Dado Posted - 05/01/2006 : 18:41:19
Znaci i ti ces na lomacu da Darku ne bude dosadno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične!
Markos Posted - 05/01/2006 : 17:35:36
Jesam, mea culpa:-(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
mcn Posted - 05/01/2006 : 17:28:03
Ah, dem, nassao ... "potčasnik" sa t. Ja ga previdio, priznajem, sad ti Markose provjeri jesi li ga stavio. U 18-i...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
mcn Posted - 05/01/2006 : 17:04:01
>Vjerojatno moja. Mada, sad sam provjerio svoje fajlove sa prijevodom, >search kaže da nema nigdje "podčasnik". Dakle, macanova, izgleda! na >lomacu s njim!

Bar će mi se salo istopiti ... Ali sam i ja pregledao svoje fajlove lekture i nema nigdje "podčasnik". Što sada? Je li nenno vidovit pa mu se "podčasnik" prelio iz tvoje devetnaestice?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
nenno Posted - 05/01/2006 : 15:33:54
quote:
Originally posted by Markos

nasa greska, bez daljnjega. Samo pitanje je li moja ili macanova:) Vjerojatno moja. Mada, sad sam provjerio svoje fajlove sa prijevodom, search kaže da nema nigdje "podčasnik". Dakle, macanova, izgleda! na lomacu s njim!
Inace, smijesno je, "podčasnik" se pojavljuje u nedavno zavrsenom prijevodu #19:-))) To sam sada ispravio:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



uuuu, sad sam ponosan na svoj mali doprinos kvalitetnom prijevodu

"...I only dream in black and white..."
Markos Posted - 05/01/2006 : 15:32:07
nasa greska, bez daljnjega. Samo pitanje je li moja ili macanova:) Vjerojatno moja. Mada, sad sam provjerio svoje fajlove sa prijevodom, search kaže da nema nigdje "podčasnik". Dakle, macanova, izgleda! na lomacu s njim!
Inace, smijesno je, "podčasnik" se pojavljuje u nedavno zavrsenom prijevodu #19:-))) To sam sada ispravio:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
nenno Posted - 05/01/2006 : 14:33:37
quote:
Originally posted by Dado

Pa neka nije problem ni kada se kriticki osvrne na nesto ako kritika stoji,
ako je ispravno docasnik a ne stoji tako onda je to naravno nas previd i greska.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične!



pa ak se ide po hrvatskoj terminologiji onda je časnik i DOčasnik...

"...I only dream in black and white..."
Dado Posted - 05/01/2006 : 14:10:58
Pa neka nije problem ni kada se kriticki osvrne na nesto ako kritika stoji,
ako je ispravno docasnik a ne stoji tako onda je to naravno nas previd i greska.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične!
nenno Posted - 04/01/2006 : 11:15:39
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by nenno

čitajući ove zadnje brojeve u jednom sam primjetio izraz "podčasnik".....s obzirom da su prije bili "podoficiri", a sad su "dočasnici" očito je ovo neki hibrid....

"...I only dream in black and white..."


Iskreno, ne sjećam se.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ma nema veze, to je samo bezazleni osvrt bez namjere da se kritizira, ali s obzirom da sam usko vezan uz časnike, dočasnike ta sitnica mi je zapela za oko

"...I only dream in black and white..."
prozirna senka Posted - 04/01/2006 : 10:14:04
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by prozirna senka

Marko, je li moguce da mi na gomilu izdvojis Ken Parkere koje je Alesandrini radio (to je vec cetiri sveske do sada, je li) i kada izadje njegov poslednji rad, koliko sam video na ubc-u to je #28, da se onda nas dvojica raskusuramo?


Moze, naravno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Hvala.

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Markos Posted - 04/01/2006 : 09:43:34
quote:
Originally posted by nenno

čitajući ove zadnje brojeve u jednom sam primjetio izraz "podčasnik".....s obzirom da su prije bili "podoficiri", a sad su "dočasnici" očito je ovo neki hibrid....

"...I only dream in black and white..."


Iskreno, ne sjećam se.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Markos Posted - 04/01/2006 : 09:43:00
quote:
Originally posted by prozirna senka

Marko, je li moguce da mi na gomilu izdvojis Ken Parkere koje je Alesandrini radio (to je vec cetiri sveske do sada, je li) i kada izadje njegov poslednji rad, koliko sam video na ubc-u to je #28, da se onda nas dvojica raskusuramo?


Moze, naravno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
nenno Posted - 04/01/2006 : 08:58:02
čitajući ove zadnje brojeve u jednom sam primjetio izraz "podčasnik".....s obzirom da su prije bili "podoficiri", a sad su "dočasnici" očito je ovo neki hibrid....

"...I only dream in black and white..."
Thommo Posted - 04/01/2006 : 08:51:25
Ovi drugi su ti bolji! :-)
prozirna senka Posted - 03/01/2006 : 22:22:30
Marko, je li moguce da mi na gomilu izdvojis Ken Parkere koje je Alesandrini radio (to je vec cetiri sveske do sada, je li) i kada izadje njegov poslednji rad, koliko sam video na ubc-u to je #28, da se onda nas dvojica raskusuramo?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
mcn Posted - 31/12/2005 : 14:04:20
> ostat ce ti vise kose!

To ti Markosu?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Prodigy Posted - 31/12/2005 : 10:43:37
quote:
Originally posted by Markos

I malo su siri, da. A mogu samo cupat kosu od muke, nista drugo. Ono sto je bitno je da ce ostali sada svi biti uvezani na isti nacin pa bi konacno trebali biti isti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy





Ako ih razbacas po sobi umjesto da ih drzis jedne kraj drugih,neces ni primjetiti takve detaljcice i ostat ce ti vise kose!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
nedim Posted - 30/12/2005 : 19:52:02
quote:
Originally posted by jaki

meni su ovih zadnjih 6 komada teži od prijašnjih 5 grama.sada mi je pokvarena kolekcija i mogu ih bacit.





ZAGOR PRIČA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
jaki Posted - 30/12/2005 : 19:48:36
meni su ovih zadnjih 6 komada teži od prijašnjih 5 grama.sada mi je pokvarena kolekcija i mogu ih bacit.
Markos Posted - 30/12/2005 : 19:45:40
I malo su siri, da. A mogu samo cupat kosu od muke, nista drugo. Ono sto je bitno je da ce ostali sada svi biti uvezani na isti nacin pa bi konacno trebali biti isti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Slovenac Posted - 30/12/2005 : 18:02:19
Neznam dali je neko več napomenuo, ali ovi su brojevi u odnosu na prijašne brojeve za 2 milimetara viši. Pa malo čudno izgleda, kad jih posložiš skupa.
kico Posted - 29/12/2005 : 21:57:29
Ne znam još za Magičnog,ali ja čekam već dugo najavljivani Love & Rockets...!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000