forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PISANI ROMANI (????????????)...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
alanmaras Posted - 04/01/2006 : 21:23:36
...da li spadaju u istu kategoriju kao i stripovi??? Nije da sam zlocest, ali pune su ih aukcije...
...i da li bih se i ja mogao rjesiti nekih knjiga, cd-a, dvd-a i slicnih stvari na aukcijama ?

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
22   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
srdjandj Posted - 13/01/2006 : 08:13:48
Ko voli pisane , nek izvoli, samo nek se uklopi u cenu transporta...)))

Mnogo sam pametniji, nego što sam bio...)))- šteta ...)))
alanmaras Posted - 13/01/2006 : 08:05:28
quote:
Originally posted by risbozg

alane ne provociraj - ja ih kupuje i skupljam isto kao i crtane a nisam ni jedini


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --



nisam vidio da bidas /ili tko drugi/ nesto od ovih aukcija, a ima ih par stranica

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
risbozg Posted - 12/01/2006 : 23:13:24
alane ne provociraj - ja ih kupuje i skupljam isto kao i crtane a nisam ni jedini


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
srdjandj Posted - 11/01/2006 : 11:14:33
Dobri su pisani romani SIRIUS...)))
kico Posted - 09/01/2006 : 20:14:47
Imam polovnu barsku stolicu....
Mogu li je stavit na aukcije?
Imam i KLIK! magazina jedno brdo.
Što s tim?
Aukcije?
srdjandj Posted - 08/01/2006 : 12:29:18
Ne čitam ni ja, nego stari to čita i on je to skupljao, pa otud imam toliko puno takvih pisanih .
Koresh Posted - 08/01/2006 : 10:45:25
Ne čitam ali imam ih dvadesetak, pola pola starih i novih. Imam ti i dva doca holideja stara 20-ak godina, laso specijal, ali ne da mi se to čitati.

"Steal my rhymes and you are dead, busta"
srdjandj Posted - 07/01/2006 : 22:42:15
quote:
Originally posted by Koresh

No problemo

"Steal my rhymes and you are dead, busta"

A jel čitaš ti pisane romane
Koresh Posted - 07/01/2006 : 21:58:29
No problemo

"Steal my rhymes and you are dead, busta"
srdjandj Posted - 07/01/2006 : 18:24:54
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by srdjandj
Slažem se , imam ih ja preko 1000 komada , ali ih ne stavljam na aukcije, a i dan danas kupujem Doka Holideja, međutim smatram da treba na aukcije stavljati samo crtane stripove , možda grešim



Ne griješiš

"Steal my rhymes and you are dead, busta"

Eto hvala na podršci !
Koresh Posted - 07/01/2006 : 16:13:03
quote:
Originally posted by srdjandj
Slažem se , imam ih ja preko 1000 komada , ali ih ne stavljam na aukcije, a i dan danas kupujem Doka Holideja, međutim smatram da treba na aukcije stavljati samo crtane stripove , možda grešim



Ne griješiš

"Steal my rhymes and you are dead, busta"
srdjandj Posted - 07/01/2006 : 10:10:15
quote:
Originally posted by mamlaz

Pa lijepo zaobidjite stripovi.com sa time

Mrzim mrznju!

Da, ostavimo pisane romane, pa ko voli nek ih čita, ja sam već rekao da čitam Doka Holideja.
mamlaz Posted - 07/01/2006 : 01:21:28
Pa lijepo zaobidjite stripovi.com sa time

Mrzim mrznju!
mamlaz Posted - 07/01/2006 : 01:20:37
quote:
Originally posted by Guffy

quote:
Originally posted by alanmaras

...da li spadaju u istu kategoriju kao i stripovi??? Nije da sam zlocest, ali pune su ih aukcije...
...i da li bih se i ja mogao rjesiti nekih knjiga, cd-a, dvd-a i slicnih stvari na aukcijama ?

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."




A ti ih lijepo zaobiđi
Koliko znam aukcije se placaju ,
Isto tako znam da ovdje ima dosta ljudi koji ih sakupljaju
pa pošto su isti u bivšoj imali status kao i stripovi ne vidim razloga da ih ljudi ne bi prodavali kao takve
a i sad se prodaju bolje nego pojedini stripovi
barem naštandovima

Imas ti curu?
Imam.
Pa radite li šta?
Pa, onako, malo u usta.
Šta u usta???
Pa, ljubimo se.
A,to....


Za te stvari postoji aukcije.biz

Mrzim mrznju!
srdjandj Posted - 06/01/2006 : 20:48:11
quote:
Originally posted by Star Wars

Ma romani kao romani. Ako se nekom ne sviđaju neka ih kako kaze Guffy lijepo zaobiđe.
Zasto stvarati frku oko te sitnice.

Idu 2 rajčice ulicom, jednu pregazi auto, druga kaže: "gle kečap!".

Slažem se , imam ih ja preko 1000 komada , ali ih ne stavljam na aukcije, a i dan danas kupujem Doka Holideja, međutim smatram da treba na aukcije stavljati samo crtane stripove , možda grešim
Star Wars Posted - 06/01/2006 : 16:46:49
Ma romani kao romani. Ako se nekom ne sviđaju neka ih kako kaze Guffy lijepo zaobiđe.
Zasto stvarati frku oko te sitnice.

Idu 2 rajčice ulicom, jednu pregazi auto, druga kaže: "gle kečap!".
srdjandj Posted - 06/01/2006 : 09:39:07
quote:
Originally posted by alanmaras

...da li spadaju u istu kategoriju kao i stripovi??? Nije da sam zlocest, ali pune su ih aukcije...
...i da li bih se i ja mogao rjesiti nekih knjiga, cd-a, dvd-a i slicnih stvari na aukcijama ?

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."

Takođe i ja bih izbacio pisane romane sa aukcija, samo stvaraju pometnju
srdjandj Posted - 06/01/2006 : 09:37:29
quote:
Originally posted by alanmaras

...da li spadaju u istu kategoriju kao i stripovi??? Nije da sam zlocest, ali pune su ih aukcije...
...i da li bih se i ja mogao rjesiti nekih knjiga, cd-a, dvd-a i slicnih stvari na aukcijama ?

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."

Pisani romani , nikako ne mogu da se svrstaju u istu kategoriju sa crtanim, jer to je tisak, a crtež je crtež, mislim da me razumeš
Obi-wan Posted - 05/01/2006 : 13:32:49
quote:
Originally posted by alanmaras

...da li spadaju u istu kategoriju kao i stripovi??? Nije da sam zlocest, ali pune su ih aukcije...
...i da li bih se i ja mogao rjesiti nekih knjiga, cd-a, dvd-a i slicnih stvari na aukcijama ?

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."


Jesi, jesi, zločest si...

>> onaj čije je ime zapisano u vodi <<
Koresh Posted - 05/01/2006 : 12:16:45
Sad idem odmah ubacit 20ak pisanih westerna

"Steal my rhymes and you are dead, busta"
Guffy Posted - 05/01/2006 : 08:32:49
quote:
Originally posted by alanmaras

...da li spadaju u istu kategoriju kao i stripovi??? Nije da sam zlocest, ali pune su ih aukcije...
...i da li bih se i ja mogao rjesiti nekih knjiga, cd-a, dvd-a i slicnih stvari na aukcijama ?

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."




A ti ih lijepo zaobiđi
Koliko znam aukcije se placaju ,
Isto tako znam da ovdje ima dosta ljudi koji ih sakupljaju
pa pošto su isti u bivšoj imali status kao i stripovi ne vidim razloga da ih ljudi ne bi prodavali kao takve
a i sad se prodaju bolje nego pojedini stripovi
barem naštandovima

Imas ti curu?
Imam.
Pa radite li šta?
Pa, onako, malo u usta.
Šta u usta???
Pa, ljubimo se.
A,to....
Markos Posted - 05/01/2006 : 00:10:43
nisam vidio, pogledat cu. Iskreno, nisam siguran sto da mislim o njima...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000