forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 TEX WILLER - Knjige 9-12

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 05/11/2007 : 02:37:03
Ostalo je jos najaviti i 4. Texove knjige, koje su vec neko vrijeme u tisku.
Kao i almanasi za odprilike 15-20 dana u prodaji.

Melina, Silvia, Dok... i svi ostali koji su sudjelovali u radu na ovim izdanjima
dali su kao i uvijek sve od sebe i stoga im se Gaston i ja zahvaljujemo.

Knjiga 9: LOVCI NA SKALPOVE
scenarij Gianluigi Bonelli
crtež Aurelio Galleppini
196 stranica, dvije kolorne naslovnice, cijena 110 kuna.

Knjiga 10: SABLASTI U PUSTINJI
scenarij Gianluigi Bonelli
crtež Erio Nicolo
260 stranica, dvije kolorne naslovnice, cijena 125 kuna.

Knjiga 11: PLJACKA VLAKA
scenarij Gianluigi Bonelli
crtež Giovanni Ticci
152 stranice, dvije kolorne naslovnice, cijena 90 kuna.

Knjiga 12: LOV NA COVJEKA
scenarij Gianluigi Bonelli
crtež Ferdinando Fusco
277 stranica, tri kolorne naslovnice, cijena 130 kuna.


Knjige su HC, u nakladi od 500 primjeraka. Sve cijene se odnose na prodaju u strip knjizari Libellus.













25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Porter Posted - 09/03/2008 : 17:09:36
quote:
Originally posted by Toninho

quote:
Originally posted by Porter

Nisi me ti povrijedio ni najmanje,samo imena koja su koristena u stripu.Nazalost morao sam ovaj strip baciti u smece,malkice nagavno pokazan Boziji poslanik Muhamed,takodje se spominje ,,Medina,, mislim u negativnom kontekstu.
Imena Tuareza uzeta vecinom od Bozijih poslanika.
Manje vise u stripu su muslimani,Islam prikazani kao nesto totalno pogrdno sa dozom ismijavanja Bozijeg poslanika.
Vjerovatno ima ljudi sto ce im ovo goditi,ali meni nije bas godilo.
Samo sam osjetio nelagodnost,uvijek se drzim sto se tice religija,naroda,narodnosti itd.Postuj uvijek druge narode,religije i sl.ako sam prizeljkujes da te neko postuje.

Bas mi je bilo nezgodno,kad sam pocijepao strip i bacio ga,mislim da je ovo prvi strip sto sam mu dohakao na taj nacin :).
Stvarno mi je zao zbog kolekcije,ali mogu reci ima kolekciju Texa biblioteke bez onog smeca.Jednostavno ovo bi mi bilo grijeh drzati u kuci.





čuo sam za ovo neki dan na druženju
i sve mi je jasno
i razumijem i poznata mi je razlika
i vdija sam tvoje kasnije postove
al moram ti kazat
to se tako ne radi dragi porteru


ti samo razmisli



Sta konkretno mislis da se to tako ne radi?
Curunir Posted - 09/03/2008 : 13:43:16
sta se ne radi? ajd ne zajebavaj! treba sve uvjeriti da strip koji kupe uniste pa kupe jos jedan!!
Toninho Posted - 09/03/2008 : 06:51:02
quote:
Originally posted by Porter

Nisi me ti povrijedio ni najmanje,samo imena koja su koristena u stripu.Nazalost morao sam ovaj strip baciti u smece,malkice nagavno pokazan Boziji poslanik Muhamed,takodje se spominje ,,Medina,, mislim u negativnom kontekstu.
Imena Tuareza uzeta vecinom od Bozijih poslanika.
Manje vise u stripu su muslimani,Islam prikazani kao nesto totalno pogrdno sa dozom ismijavanja Bozijeg poslanika.
Vjerovatno ima ljudi sto ce im ovo goditi,ali meni nije bas godilo.
Samo sam osjetio nelagodnost,uvijek se drzim sto se tice religija,naroda,narodnosti itd.Postuj uvijek druge narode,religije i sl.ako sam prizeljkujes da te neko postuje.

Bas mi je bilo nezgodno,kad sam pocijepao strip i bacio ga,mislim da je ovo prvi strip sto sam mu dohakao na taj nacin :).
Stvarno mi je zao zbog kolekcije,ali mogu reci ima kolekciju Texa biblioteke bez onog smeca.Jednostavno ovo bi mi bilo grijeh drzati u kuci.





čuo sam za ovo neki dan na druženju
i sve mi je jasno
i razumijem i poznata mi je razlika
i vdija sam tvoje kasnije postove
al moram ti kazat
to se tako ne radi dragi porteru


ti samo razmisli
Dado Posted - 09/03/2008 : 04:14:17
Porteru, ne zaboravi da trebamo jos jednom popricati kad nanovo procitas.
Thommo Posted - 07/03/2008 : 08:58:34
quote:
Originally posted by Porter

Kopao sam sinoc po kanti da procitam ostatak,ali draga mi bila vrijedna i promijenila kesu.
Nije ni cudo sto Libellusova izdanja budu rasprodana,kad se kupuju,bacaju pa ponovo kupuju .
Sto bi se reklo sta sam reko sta sam uradio kako sam se na rodjeni kur.. nasadio

Curunir Posted - 06/03/2008 : 19:55:51
quote:
Originally posted by Porter

Kopao sam sinoc po kanti da procitam ostatak,ali draga mi bila vrijedna i promijenila kesu.
Nije ni cudo sto Libellusova izdanja budu rasprodana,kad se kupuju,bacaju pa ponovo kupuju .
Sto bi se reklo sta sam reko sta sam uradio kako sam se na rodjeni kur.. nasadio



kakav kupac!! da je bar vise takvih, mogli bi na 1000 kom. mirne duse
Porter Posted - 06/03/2008 : 11:38:56
Kopao sam sinoc po kanti da procitam ostatak,ali draga mi bila vrijedna i promijenila kesu.
Nije ni cudo sto Libellusova izdanja budu rasprodana,kad se kupuju,bacaju pa ponovo kupuju .
Sto bi se reklo sta sam reko sta sam uradio kako sam se na rodjeni kur.. nasadio
mladjo Posted - 06/03/2008 : 11:03:44
quote:
Originally posted by Porter

Izgleda da sam malkice prenaglio,Dado mi pokusava cekicem utuviti znanje u glavu preko emaila.
Napravio sam gresku sto sam procitao strip do pola i donio neke zakljucke .
Moracu ponovo kupiti strip i procitati do kraja,posto bas u Dadinom emailu citam da je u prici prorok bio lazan.
Potajno sam se nadao upravo ovom scenariju,usput duboko se izvinjavam unaprijed Libellusu,izgleda da sam se duboko zajebucno.




Ako ti ne treba onaj iz smeća, pošalji ga meni
Porter Posted - 06/03/2008 : 10:59:38
Izgleda da sam malkice prenaglio,Dado mi pokusava cekicem utuviti znanje u glavu preko emaila.
Napravio sam gresku sto sam procitao strip do pola i donio neke zakljucke .
Moracu ponovo kupiti strip i procitati do kraja,posto bas u Dadinom emailu citam da je u prici prorok bio lazan.
Potajno sam se nadao upravo ovom scenariju,usput duboko se izvinjavam unaprijed Libellusu,izgleda da sam se duboko zajebucno.
Thommo Posted - 06/03/2008 : 09:23:01
quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by Dado

Napisi opet... ponavljanje je majka znanja.


javicu ponovo kad uhvatim vremena,steta za onaj email tako sam sam sebi djelovao inteligentan



Portera inače cijenim kao vjerojatno najduhovitijeg autora postova i replika na forumu, baš mi je žao da te je taj Tex naljutio dovoljno da ga baciš u smeće.

<Spoiler alert!>
Evo samo da ti spomenem da na kraju stripa ne dođe do bespotrebnog ubijanja, vođa Beduina s jedne strane, a Tex i Cochise s druge uz puno uzajamnog poštovanja prestanu s borbom i dogovorom prekinu krvoproliće.
<Spoiler alert off!>

Ovo je samo jedna srednje dobra Tex epizoda po mom mišljenju, ali zbog takvog kraja može je se gledati i na pozitivan način.

Sorry na OT, uživaj u Kenu!
Raymond Posted - 06/03/2008 : 01:37:00
znam za taj klasik ali po jedna epizoda hc mozda je premalo i uzece ko zna koliko godina bicu djed kad izguraju do 500 :)...zagora nikad malo :)

btw, nacrtao sam jedan crtez zagora preko vikenda ali nijesam bas dobar sa kompjuterima...dal zna neko kako staviti lako ovdje na forumu...[skenirao sam crtez u dvije ture...kako spojiti, staviti itd..] OK pozdrav svima.
Renky Posted - 06/03/2008 : 00:39:17
@Ray
Pa ide Ludens KLASIK u tvrdom uvezu, kompletne epizode. Mislim da je to ultimativno rješenje... više od toga bi bilo previše.
A opet... zagoraši su čudna sorta... možda bi im se moga uvaliti neki Ultra/Turbo Zagor, numeriran i potpisan od strane autora. Po tom pitanju se već nešto pregovara sa Sandijem
MaTex Posted - 06/03/2008 : 00:26:42
i.Za svaku po jedan.
Dado Posted - 06/03/2008 : 00:20:18
Samo sto nisu...
MaTex Posted - 06/03/2008 : 00:15:19
quote:
Originally posted by Dado




A trinaestica i četrnaestica?
Raymond Posted - 06/03/2008 : 00:12:55
nijesam texas, ali ja anebih nista mijenjao sad jer ko zna hoce li Libellus ici natrag i printati Tex od br.1 narocito sto su te price nekako mozda i stare za ovo sad vrijeme, crtez itd...

a Zagor bi isao ka halva kad bi ga Libellus printao od broja jedan [3 epizode? po knjigi] iiih...nema veze sto ima Zagora puno od Ludensa itd ipak je dobra HC knjiga ono sto dosta ljudi hoce..i islo dobro i kod Ludensa jer bi Zagor bio jos vise na um stripasa itd.
Dado Posted - 06/03/2008 : 00:11:44
Porter Posted - 05/03/2008 : 23:05:07
quote:
Originally posted by Dado

Napisi opet... ponavljanje je majka znanja.


javicu ponovo kad uhvatim vremena,steta za onaj email tako sam sam sebi djelovao inteligentan
globinjo Posted - 05/03/2008 : 22:54:50
quote:
Originally posted by MaTex

quote:
Originally posted by Dado

Napisi opet... ponavljanje je majka znanja.


Porter ili Globinho?


porter...
MaTex Posted - 05/03/2008 : 22:53:50
quote:
Originally posted by Dado

Napisi opet... ponavljanje je majka znanja.


Porter ili Globinho?
Malicius Posted - 05/03/2008 : 22:53:09
tesko zabu u vodu natjerati
tako i tebe, garantujem da vec drugi pises
Renky Posted - 05/03/2008 : 22:46:46
E ovo je stvarno za popizdit!!!!!!!!!!!











Koliko puta mi se dogodilo da napišem kilometarski mail ili post i onda mi neki đava sve pobriše ili pukne veza... doduše zadnju godinu sa ADSL-om neman takvih problema.
Al' stvarno mi dođe razbit monitor...
Dado Posted - 05/03/2008 : 22:35:40
Napisi opet... ponavljanje je majka znanja.
globinjo Posted - 05/03/2008 : 22:35:39
da ne bi ostalima palo napamet ovo komentirati i raspravljati...porter je primjetio,dado uočio primjedbu,dalje nek se riješava mailom...
Porter Posted - 05/03/2008 : 22:08:19
Ovo je za nevjerovati,pisem ti email 15 minuta raspisao se kao kakva tetkica i hocu da posaljem i sve se izbrisa .

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000