forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Preporuka: Hitman 1-60

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Raven84 Posted - 12/11/2007 : 09:53:37
Da, znam da postoji topic za preporuke, al mislio sam da ce ovako bit vidljivije. Uglavnom , ko ima flat rate adsl (lako je nac torrent) ili puno kesa za ebay, neka svakako procita Enissov i McCrea-in Hitman. Dobro pisano, lijepo crtano, duhovito, dirljivo, nasilno i vrlo kvalitetno. Citao sam i preachera i mogu reci da mi je ovo cak i bolje. Ako vas trenutni ennisov rad odbija (the boys), vjerujte, ovo je jedno 80 puta bolje. Malo koji strip me tako dirnuo kao ovaj. Skidajte, citajte, gustajte!
20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Raven84 Posted - 13/11/2007 : 14:50:29
quote:
Originally posted by fler

molim (detaljne) upute za mutave




Da, mozda bi bilo zgodno kad bi se napravio neki vodic za kupnju preko ebaya pa stavio u sticky. Napravio bi to ja, al nemam pojma o paypalu niti kupovanju na ebayu.
fler Posted - 13/11/2007 : 14:36:28
quote:
Originally posted by Djole

Paypal account i 30 sekundi pretraživanja na E-bay - eto koliko je teško nabaviti svesčice danas (a i u zadnjih nekoliko godina).



malo oftopičarenja:
nikako da si riješim PayPal akaunt glede eBaya te muku mučim sa slanjem para zamaskiravanjem u pismu.
ne bih htio koristiti kreditnu karticu, koje su druge opcije? devizni račun ili slično?
molim (detaljne) upute za mutave

edit:
naknadno sam se genijalno sjetio upotrijebit search, međutim izbacuje mi grešku
Djole Posted - 13/11/2007 : 12:34:05
Paypal account i 30 sekundi pretraživanja na E-bay - eto koliko je teško nabaviti svesčice danas (a i u zadnjih nekoliko godina).
The Hammer of Hell Posted - 13/11/2007 : 07:43:16
Meni je ovdje fascinantno nešto drugo. Daleko od toga da publika ovog podforuma predstavlja reprezentativni uzorak strip -publike (50-tak od ukupno 300-njak kupaca/fanatika:), ali iznenađuje me broj ljudi koji imaju papirni komplet Hitmana, tako da imam dojam da ljudi ipak žele kvalitetne stripove, i da se možda ispod te male sante krije puno veći ledeni brijeg (kojeg bi tek trebalo pogoditi Titanicom:).

Hitman je relativno stariji strip, ne pretjerano razvikan, mislim da su izašla samo prva 4 trejda s dvadesetak epizoda, a ostatak je samo u svešćicama, dakle ne tako jednostavan za skupljanje, a ipak ga u svjetskoj pripizdini ima solidan broj ljudi. Interesting.
torca Posted - 13/11/2007 : 02:14:20
hitman je odlican sve dok se radi o zajebantskoj semi. bilo kakav pokusaj ozbiljnosti mi izgleda katastrofalno, gomila kvazi-macho preseravanja.
al sve u svemu ne mogu rec da je los strip. imam komplet i preporucio bi svakome da proba krenit s prvih par brojeva.
Mr. Bushido Posted - 13/11/2007 : 01:05:34
Ne postoje riječi kojima bi se opisalo nešto tako genijalno kao što je Hitman.

A "Who Dares Wins" je jedna od najboljih priča koje je strip ikad vidio.
Bob Posted - 13/11/2007 : 00:04:47
quote:
Originally posted by Raven84

Inace, bilo bi zanimljivo vidjeti koliko gospodin Macan ima stripova doma, kako to izgleda i tako to.



Izgleda zastrasujuce.
Raven84 Posted - 12/11/2007 : 20:42:36
quote:
Originally posted by mcn

>Nazalost, uvezi (tpb-i?) nisu pokrili sva izdanja.

Uvezi su uvezi i pokrili su sva izdanja. >:)

Osim JLA crossovera. :(

mcn


Ne znam zasto, al mislio sam kad ste rekli uvezi, pomislio sam na albume, tpb-e. To je onaj sve-se-vrti-oko-mene stav, ja inace koristim izraz svescice, pojedinacni brojevi i tak. Inace, bilo bi zanimljivo vidjeti koliko gospodin Macan ima stripova doma, kako to izgleda i tako to.
seinfeld Posted - 12/11/2007 : 19:59:39
quote:
Originally posted by Markos

Mene si uspio navuci, bravo! Zahvaljivat cu ti poslije, bude li potrebe:)



Ma ionako si planirao da to kupis jel tako? :D]
mcn Posted - 12/11/2007 : 19:51:22
>Nazalost, uvezi (tpb-i?) nisu pokrili sva izdanja.

Uvezi su uvezi i pokrili su sva izdanja. >:)

Osim JLA crossovera. :(

mcn
Bob Posted - 12/11/2007 : 16:34:01
Hitman mi je definitivno simpaticniji od Preachera, iako nisam procitao sve epizode jer je u trejdovima izaslo prvih 20-ak epizoda. Ako nista drugo barem se ne pretvara u sapunjaru. Preacher mi je isao na zivce u sredini, nakon one Jessejeve "smrti" pa ono serif-razdoblje...
U svakom slucaju Ennisov Demon me puno vise drmnuo nego ova dva (iako nije njegov lik originalno). Ne znam je l' to zbog Kirbyjeve ostavstine ili se McCrea vise trudio crtacki... U biti, Demon mi ima jednu od najboljih zavrsnica ikad.
Djole Posted - 12/11/2007 : 14:29:30
quote:
Originally posted by Q STRIP

Gle, razilazim se s Djoletom u missljenju. :) Hitman je imao pad (ono u pustinji), ali kao cjelina je da, mozzda bolji od Preachera. U svakom sluccaju je Tommy visse simpa od pizduna Jessea.


U Preacheru nisu brutalno i potpuno bez razloga iskasapljeni neki sporedni likovi. To mu je, doduše, jedina prednost nad Hitmanom, jer je razvoj serijala prilično sličan: počinje sa fazonima i nasiljem, da bi polako humor nestajao, nasilje postajalo samo sebi svrha i over-the-top, a strip postajao praktično karakterna drama.

Kraj Hitmana je mnogo bolji i ima mnogo više smisla od kraja Preachera - narativno, emotivno i karakterno - but that's not what I signed up for kada sam počeo da ga čitam.

Drugim rečima, strip koji je počeo kao nešto veoma zabavno, na kraju me je deprimirao.
Markos Posted - 12/11/2007 : 14:28:37
quote:
Originally posted by BlekenDekara

@markos

bolje ovaj drugi lot ne bi li kasnije kad budem otkupljivao to od tebe jeftinije proshao:))pPP


Kako ti brines za mene, sav sam se rastopio od srece:)
BlekenDekara Posted - 12/11/2007 : 14:11:13
@markos

bolje ovaj drugi lot ne bi li kasnije kad budem otkupljivao to od tebe jeftinije proshao:))pPP
Raven84 Posted - 12/11/2007 : 14:09:29
Nazalost, uvezi (tpb-i?) nisu pokrili sva izdanja. Mislim da pokrivaju samo do broja 30, otprilike. Al to ce bit dovoljno da se odlucis u svezi nabavke ostatka. Inace, znao sam da je e-bay dobar, ali ovaj deal za 10 dolara za sad je nenadjebiv. Ma dao bi i 40 za ovo. Ah, treba mi kreditna...
Markos Posted - 12/11/2007 : 13:56:36
quote:
Originally posted by Q STRIP

Gle, razilazim se s Djoletom u missljenju. :) Hitman je imao pad (ono u pustinji), ali kao cjelina je da, mozzda bolji od Preachera. U svakom sluccaju je Tommy visse simpa od pizduna Jessea.

Marko, posudim ti uveze, ako zzeliss.

mcn


'OCU!
A bas sam se mislio izmedju ovog
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130171366530
i ovog
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180177710494
Q STRIP Posted - 12/11/2007 : 13:53:31
Gle, razilazim se s Djoletom u missljenju. :) Hitman je imao pad (ono u pustinji), ali kao cjelina je da, mozzda bolji od Preachera. U svakom sluccaju je Tommy visse simpa od pizduna Jessea.

Marko, posudim ti uveze, ako zzeliss.

mcn
Man_of_Steel Posted - 12/11/2007 : 13:07:07
Ziveo Hitman!
Hvala na preporuci...
Djole Posted - 12/11/2007 : 11:46:35
Hitman, kao i dosta drugih Ennisovih stvari, počinje odlično i zabavno, a onda se na polovini serijala transformiše u nešto sasvim drugo.

Meni je odličan u prvih dvadesetak brojeva, jako dobar do broja 40, ali nadalje... mislim, posle onog što se desilo sa Section eight, stvarno ga ne bih čitao nadalje, da se nije završio neposredno posle toga.
Markos Posted - 12/11/2007 : 10:14:43
Mene si uspio navuci, bravo! Zahvaljivat cu ti poslije, bude li potrebe:)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000