forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Stranci u raju, knjiga 1, rasprodaja 16,00 kn

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
hello Posted - 20/11/2007 : 09:54:47


Strip koji ste nadam se mnogi željno iščekivali svoju hrvatsku premijeru trebao bi imati u Petak 23.11 na CRŠ-u.

Tehničke karakteristike:
Biblioteka stranci u raju, knjiga 1, Stranci u raju
96 str, SC mat, format b5 (17x24), cijena: 45,00 kn uz prigodni popust za CRŠ od 10%.naklada 500 komada.
Žanr: romantična komedija o ljubavnim problemima koja u sljedećim knjigama poprima i elemente drame i trilera.

Također treba spomenuti da su Stranci u raju (Strangers in paradise) serijal koji je dobio i prestižnu nagradu Eisner za najbolji strip serijal, te se smatra jednim od najboljih američkih nezavisnih strip serijala.

Vidimo se u Petak!!!




25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Lord Vader89 Posted - 13/07/2011 : 18:13:33
Jes, ali ovaj korak:

quote:
Originally posted by King Warrior

Valja sve probati, pa onda odluciti sta covjeku licno pase


se nazalost i ne desava tako cesto, te ova fraza:

quote:
Ukusi su razliciti.


uglavnom ostane sredstvo za ispiranje usta, nazalost.



@ace

jbg, kasno je sad za sansu, zato mi je bas i ovde doslo da "reagujem", da se tako izrazim.... da ljudi spoznaju kako je neki strip dobar tek nakon sto dodju do primerka za dzabe nakon sto je izdavac propao....(a na ovolicko sam od pominjanja Xtog reprinta Z-junaka, ali ne mogu vise, dosadno je)

BTW, nadam se da te ovo ne pogadja "licno", slucajno je skroz da si bas ti pokrenuo pricu, ne zameri :)
King Warrior Posted - 13/07/2011 : 18:09:02
ace polako siri horizont.
Valja sve probati, pa onda odluciti sta covjeku licno pase, a sta ne. Ukusi su razliciti.
acestroke Posted - 13/07/2011 : 17:59:21
@LordVader89:
sta da ti kazem, slazem se s vecinom onog sto si rekao.
Bonellijeva izdanja vladaju na nasim prostorima, to je istina, i velika je steta sto dosta dobrih stripova, kao Strangers in Paradise, propadnu skroz naskroz.
Rekao sam da mi se strip puno svidja (iako sam ga dobio na poklon, ipak sam ga procitao; imam ja gomilu stripova koje su mu ljudi dali, ali vecinu ih nikad nisam ni otvorio), i da bi volio da mu vise ljudi daju sansu...
Lord Vader89 Posted - 13/07/2011 : 17:33:01
a ne verujem, sorry....

vidi, fazon je u tome da si ti ovaj strip uzeo jer ti ga je (kazes "Daniel", da nije sam izdavac u pitanju?) poklonio, pa si ga procitao da bi ga ispostovao, ili jer nisi imao nista drugo pri ruci, ili nesto drugo....i ispostavilo se da ti se svideo :) kao sto bi ti se svidela jos hrpa stripova kojima do sada nisi pruzio sansu (a zivis u SAD pritom, vladas engleskim, itd....), jer se cvrsto drzis nekoliko Bonellijevih junaka.

ne zelim da se ovo pretvori u neku moju pridiku tebi ili soljenje pameti, citaj sta hoces
ali, samo razmisljam naglas, da je ovo jedan sjajan primer da domaca izdanja ovako sjajnih stripova kakav je Strangers in paradise ne bi propadala samo kada bi vise ljudi htelo da izadje iz comfort zone zvane "Zagor/Dylan/Alan"

no, uzalud sve, izdanja ce i dalje propadati ili se stampati u magicnih 500 primeraka

zato ipak tuzna faca, jbg -
acestroke Posted - 13/07/2011 : 13:46:38
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by acestroke

Odlican strip, kojeg sigurno nikad ne bi ni poceo citati da mi prijatelj Daniel Obrovac nije poklonio prva tri broja.
puno mi se svidja, tako da sam od tad uzeo i americke verzije ostalih brojeva koje nisu bile izdate u Hrvatskoj.
Stvarno sam se fino iznenadio s ovim stripom, i preporucujem ga svakom ko ga jos uvijek nije procitao
:)


ne znam da li bih slozio srecnu ili tuznu facu na ovo....



U tom slucaju, mozda jedan ovaj ...?
lwood Posted - 12/07/2011 : 22:47:24
meni je ovo potpuno besmislen strip,gotovo iritantan.
jedino mi svidila ona baza s vinčanjem ispod vodopada,odnosno sprdačina na ideju
Lord Vader89 Posted - 12/07/2011 : 21:29:35
quote:
Originally posted by acestroke

Odlican strip, kojeg sigurno nikad ne bi ni poceo citati da mi prijatelj Daniel Obrovac nije poklonio prva tri broja.
puno mi se svidja, tako da sam od tad uzeo i americke verzije ostalih brojeva koje nisu bile izdate u Hrvatskoj.
Stvarno sam se fino iznenadio s ovim stripom, i preporucujem ga svakom ko ga jos uvijek nije procitao
:)


ne znam da li bih slozio srecnu ili tuznu facu na ovo....
acestroke Posted - 12/07/2011 : 15:36:45
Odlican strip, kojeg sigurno nikad ne bi ni poceo citati da mi prijatelj Daniel Obrovac nije poklonio prva tri broja.
puno mi se svidja, tako da sam od tad uzeo i americke verzije ostalih brojeva koje nisu bile izdate u Hrvatskoj.
Stvarno sam se fino iznenadio s ovim stripom, i preporucujem ga svakom ko ga jos uvijek nije procitao
:)
il cattivo Posted - 15/06/2010 : 08:43:21
Planira li itko ovo možda nastaviti izdavati u HR?
I koje su prepreke (osim straha od ne prodavanja, ako je i on realan) da se to realizira?
Babilon Posted - 09/06/2010 : 09:21:33
Potražitu u Babilonu ...

STRANCI U RAJU, knjiga 1, cijena 16,oo kn


PRIMAMO KARTICE: DINERS, VISA, MASTERCARD, MAESTRO, AMEX, ...

Za narudžbe iznad 500,oo kn, koje šaljemo poštom na području RH, besplatna poštarina*

Kontaktirajte nas na info@babilon-strip.hr
031/813-131, 098/776-766
Radno vrijeme od 10h - 13h i 17h - 22h

Pozdrav iz Babilona!

*poštarina gratis za slanje tiskanice ili paketa 'obično'.
hello Posted - 02/06/2010 : 12:14:06
Od danas totalna rasprodaja koja će trajati najkasnije do kraja 7. mjeseca ili do isteka zaliha u SNK, a za koji dan u Babilonu, a može se naći i u knjižarama Profila ili naručiti direktno od izdavača.
il cattivo Posted - 19/02/2010 : 21:07:08
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne izlazi više ništa nikad.
Ljudi su sav novac potrošili na HC Bonelli. Spawn, Stranci u raju, Fell i Kade su stripovi za koje nije ostalo novaca...


velika steta ako je to stvarno tako
stranci u raju su meni jedan odlican strip i cak razmisljam da mu dam mjesto u top 10 ove godine...Spawn je takodje odlicno uradjen strip ali su mi stranci daleko drazi...a mislim da nije stvar da su ljudi potrosili pare na HC Bonelli samo nisu dali priliku ovim stvarima


Ma lupam iz frustracije. Otkud bih ja tako nešto znao... No, sigurno nisam ni daleko od tužne istine...


A zašto onda ti prodaješ dvicu?
hello Posted - 19/02/2010 : 08:19:18
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

...nije previ topic, ali je najaktivniji pa da priupitam na njemu... Zbog cega je Spawn 2 onako katastrofalno odradjen (vide se pikseli)???

Iz materijala koje sam dobio izvukao sam najviše što se moglo (radi toga je Spawn 2 i kasnio nekoliko mjeseci ako se sjećaš) i rezultat je sasvim pristojan. Nije vrhunski, ali nije ni katastrofa.
Duh_koji_hoda Posted - 18/02/2010 : 23:14:49
...nije previ topic, ali je najaktivniji pa da priupitam na njemu... Zbog cega je Spawn 2 onako katastrofalno odradjen (vide se pikseli)???
Obi-wan Posted - 18/02/2010 : 22:23:01
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne izlazi više ništa nikad.
Ljudi su sav novac potrošili na HC Bonelli. Spawn, Stranci u raju, Fell i Kade su stripovi za koje nije ostalo novaca...


velika steta ako je to stvarno tako
stranci u raju su meni jedan odlican strip i cak razmisljam da mu dam mjesto u top 10 ove godine...Spawn je takodje odlicno uradjen strip ali su mi stranci daleko drazi...a mislim da nije stvar da su ljudi potrosili pare na HC Bonelli samo nisu dali priliku ovim stvarima


Ma lupam iz frustracije. Otkud bih ja tako nešto znao... No, sigurno nisam ni daleko od tužne istine...
ponki Posted - 18/02/2010 : 16:10:12
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne izlazi više ništa nikad.
Ljudi su sav novac potrošili na HC Bonelli. Spawn, Stranci u raju, Fell i Kade su stripovi za koje nije ostalo novaca...


velika steta ako je to stvarno tako
stranci u raju su meni jedan odlican strip i cak razmisljam da mu dam mjesto u top 10 ove godine...Spawn je takodje odlicno uradjen strip ali su mi stranci daleko drazi...a mislim da nije stvar da su ljudi potrosili pare na HC Bonelli samo nisu dali priliku ovim stvarima
Obi-wan Posted - 18/02/2010 : 09:42:08
Ne izlazi više ništa nikad.
Ljudi su sav novac potrošili na HC Bonelli. Spawn, Stranci u raju, Fell i Kade su stripovi za koje nije ostalo novaca...
ponki Posted - 18/02/2010 : 09:13:14
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by anto

Molim za informaciju - jesu li ove sveske zasebne celine ili su nastavci ili su zasebne celine sa dodirnim tačkama ?

Zasebne su cjeline i svaka se knjiga može čitati zasebno, ali ipak bi bilo preporučljivo ići po redu jer su ipak neke stvari povezane.


a kad izlazi sljedeci broj...otkrij nam bar okvirno
anto Posted - 17/02/2010 : 21:40:10
hvala hello i ken2 na informacijama i savetima - znači zasebne celine sa dodirnim tačkama! Cena - više nego povoljna .
ken2 Posted - 17/02/2010 : 21:05:51
stripovi su ti jako dobri i možeš ih nabavit po stvarno povoljnoj cijeni
treba ih čitati po redu
hello Posted - 17/02/2010 : 21:04:05
quote:
Originally posted by anto

Molim za informaciju - jesu li ove sveske zasebne celine ili su nastavci ili su zasebne celine sa dodirnim tačkama ?

Zasebne su cjeline i svaka se knjiga može čitati zasebno, ali ipak bi bilo preporučljivo ići po redu jer su ipak neke stvari povezane.
anto Posted - 17/02/2010 : 12:17:05
Molim za informaciju - jesu li ove sveske zasebne celine ili su nastavci ili su zasebne celine sa dodirnim tačkama ?
hello Posted - 21/02/2008 : 19:33:09
quote:
Originally posted by DusMan

http://www.popboks.com/tekst.php?ID=6240

Lijepo, lijepo... dobra je i ona tvoja definicija
DusMan Posted - 21/02/2008 : 11:56:52
http://www.popboks.com/tekst.php?ID=6240
hello Posted - 31/01/2008 : 09:01:59
Evo par informacija u vezi Stranaca:

-prema računima u 12 mjesecu 2007 i na CRŠ-u prodan je ukupno 121 primjerak stripa Stranci u raju
-01.04 izlazi druga knjiga Stranci u raju - Sanjam te (208 str, cijena 70,00 kn)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000