forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Prvi Zagor koji sam kupio![zagor]

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
homer81 Posted - 08/12/2007 : 12:25:37
Interesuje me koji su prvi zagori koji ste kupili i sta vam oni znace?Moje prvi je Voz smrti i nikada necu zaboraviti duel zagora na vrhu voza, mislim to je prvi koji sma kupio,naravno i prije sma dolazio do njih,ali ovo je bilo kada sma kupio tasnu za prvi razred skole i zajedno sa njom sam ga kuci donio,vjerovali ili ne danas ga nemam, ali bi bas volio....od atada ga skupljam i to vise puta...sada opet idem...prema konacnoj pobjedi.....KIKI je uz mene
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
cronos six Posted - 02/05/2022 : 21:29:08
Tereni,fudbal i kosarka bila je preokupacija moje druzine u naselju..Od silnog sporta citao sam samo ono sto mi se prosledi prekloppljeno i uglavnom bez korica..Kad je uslo u krv a sa velikim zakasnjenjem(skoro pa tinejdzer)kupio sam svoj prvi strip Poglavica zute kose.
Descender Posted - 02/05/2022 : 19:55:06

Prvi strip uopšte koji sam sam kupio je bio Blek - Kod tri hrasta, a prvi Zagor je bio Pleme Sauka.

Deki86 Posted - 30/04/2022 : 22:53:59
quote:
Originally posted by Mali Vuk

Prvi Zagor kojega sam kupio bio je Lov na Vuka, 1994. godine na kiosku u kvartu(Zg). Tata mi ga je kupio i od tada je sve krenulo...



I kod mene je to isto bio prvi kupljeni strip na kiosku, a vjerujem i mnogim drugima. Iako sam ja čitao stripove od prije, imao sam hrpicu zs/lms stripova, ili u ono vrijeme - romana.
Lokalni kiosk je bio katastrofa, pa sam nabavljao stripove na kapaljku, ali zato sam ih više cijenio.
marta5 Posted - 30/04/2022 : 21:28:25
quote:
Originally posted by homer81

Interesuje me koji su prvi zagori koji ste kupili i sta vam oni znace?Moje prvi je Voz smrti i nikada necu zaboraviti duel zagora na vrhu voza, mislim to je prvi koji sma kupio,naravno i prije sma dolazio do njih,ali ovo je bilo kada sma kupio tasnu za prvi razred skole i zajedno sa njom sam ga kuci donio,vjerovali ili ne danas ga nemam, ali bi bas volio....od atada ga skupljam i to vise puta...sada opet idem...prema konacnoj pobjedi.....KIKI je uz mene

goodpaso Posted - 13/07/2021 : 21:23:05
Svaka ti cast za ovo prisecanje ,
da bre akcija sakupljanja starog papira u skoli,prostorija oko 6x5 metara skoro puna sa starim papirom, nasao sam desetine stripova medju njima i
ZAGOR LMS Suludi strelac br.61
radovao sam se kao onaj klinac kome je Novak Djokovic dao reket pre neki dan
goodpaso Posted - 13/07/2021 : 20:19:34
vala sto vreme vise odmice u pravu si
prop_ovednik Posted - 07/07/2021 : 08:14:04
Prvi koji su mi kupili je "Kapetanova tajna". Tamo, davnih dana, izdanje slobodne dalmacije.
Dr.GonZo Posted - 07/07/2021 : 05:53:43
ZS 772 "Zrtva Ki-Noah" - kupih ga svojim novcem

ZS 828 "Magicne Oci" - kupih ga bas zaradjenim svojim novcem

Dvije odlicne epizode, ali drugi slucaj mi je drazi posto sam ga kupio bas zaradjenom lovom.

Inace za svakog znam gdje ga kupih...cak i u trafikama koje vise ne postoje ima 25-30 godina.
A tek one koje sam zaradio na kartama, sahu i pigama. Kad su stripovi bili u pitanju karte su me isle.

Prvim novcem od prodaje prve kile kiselog kupusa kupih prvi roman uopce

DD ZS 25 "Morgana"
Korg Posted - 29/06/2021 : 10:26:51
Extra 10: Fakir Ramath

marcho Posted - 28/06/2021 : 12:44:45
Prvi Zagorov strip koji su mi kupili, tocnije kupila mi ga je baka bio je Put straha. I to na kiosku koji je stajao otptilike na mjestu danasnjih fontana na trgu burze, ugao drašoviceve I marticeve.
Prvi koji sam kupio sam od vlastitog džeparca bio je Lov na vuka u Dioninoj trgovini uz kruh I mlijeko.
stanc Posted - 27/06/2021 : 13:31:35
Prvi zagor kupio 1981 je ZS 587 Teror šeste planete
tomas.hokenberi Posted - 25/06/2021 : 23:01:23
Prvi Zagor kogs su mi kupili je bila ZS 490 "Bledoliki odmetnici", a prvi Zagor koga sam sam kupio (od dzeparca umesto uzine) bio je ZS 506 "7 neustrasivih". U to doba sam bio osnovac (ne secam se vise da li prvi ili drugi razred) i neke brojeve sam kupovao na trafici od dzeparca, neke sam izmolio od roditelja da mi ih oni kupe.
gogs.321 Posted - 25/06/2021 : 22:50:05
Zlatna serija broj 603, Senka smrti. Još ga imam, ali nije u nekom dobrom stanju.
jasa Posted - 25/06/2021 : 22:35:11
prvi kupljeni imanje pod opsadom SD
prvi generalno, dao mi rodjak svratiste objesenih SD
jos ih imam oba
Vlaadisha Posted - 25/06/2021 : 20:47:00
ulovljeni lovac, pa sam jedno vreme mislio da je zagor najgori boneli... sve dok nisam dobio fanta ciko, to me oduvalo.
DJ DEX Posted - 25/06/2021 : 20:38:13

ZS 430 - Zagonetna formula
igor23 Posted - 25/06/2021 : 15:42:09
Zlatna serija ,Bledoliki otpadnik ,negdi 1982-83:)
Mali Vuk Posted - 18/05/2019 : 22:39:08
Prvi Zagor kojega sam kupio bio je Lov na Vuka, 1994. godine na kiosku u kvartu(Zg). Tata mi ga je kupio i od tada je sve krenulo...
J.Stickman Posted - 16/05/2019 : 16:13:03
Svadbeni Nakit u Zlatnoj Seriji.
vknez Posted - 16/05/2019 : 08:39:43
Nisam siguran. Na prvu bi rekao Sablasni voz (ZS 753), ali moguće je da je i Poglavica žute kose (ZS 733)
Billy_the_Kid Posted - 15/05/2019 : 23:49:59
Zlatna Serija 1007 Ljudi Zabe
Znam da je u fazonu who cares, ali mene vraca u djetinjstvo. Kupujem sada Ludens izdanja i vracam se u neka sretnija vremena.
RAKOSI4 Posted - 15/05/2019 : 23:19:11
quote:
Originally posted by velka031

I 5 godina ti je trebalo da saznaš :)



Toliko je istraga trajala, pa šta se čudiš, znaš i sam da je VALTERU teško ući u trag
velka031 Posted - 15/05/2019 : 23:14:05
I 5 godina ti je trebalo da saznaš :)
RAKOSI4 Posted - 15/05/2019 : 22:56:55
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kako si namaknuo ta 4 dinara.



DODO ja znam kako je VALTER namaknuo ta 4 dinara..... ali bolje da ne govorim
RAKOSI4 Posted - 15/05/2019 : 22:52:58
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by Johnny Difool

A prvi Zagor kojeg sam uopće držao u rukama je bio ovaj



Ujak mi je tada čitao stripove, ispod njegovog kreveta bila ih je hrpa, pa sam i naslijepo uzimao. A potrefilo se baš ovo, pa svakako nisam imao loš početak sa Zagorom. Još sam se neko vrijeme šlepao uz ujaka, i sa Zimskom zmijom, Sekirom i sabljom, Gnevom Osaga, Sedmom rundom itd., sve do Zelene opasnosti.



Moj prvi Zagor (napisao sam tu negde u prethodnim postovima ovog topica ranije) bio je Snezni sokolovi, ali ovaj kojeg je Dzon Diful imao prvog u rukama mi je jedan od najdrazih, i svakako nije izasao dugo nakon tog mog prvog Zagora. Posto pre toga nisam imao pojma ko je Helingen, ova prica mi je bila prosto savrsena za moj prvi susret s Helingenom, jer kad sam kasnije procitao ZS39 i LMS45/46, video sam da su te price daleko slabije, dok je ova prosto savrsena, prepuna mistike, neizvesnosti i straha. Ko se seca, dobro zna da je ta prica usladila nakon dugog Zagorovog odsustva iz Darkvuda i nekoliko sjajnih avantura, da bi se ta mini saga zavrsila ovakvim povratkom u Darkvud u kojem je sve ono sto je Zagor stvarao godinama i sto je smisao Zagorovog postojanja, najednom nestalo pod pretnjom ne samo po Darkvud vec po ceo svet. Meni je ova prica najdraza sa Helingenom i danas (uz svo postovanje prema "Demonima ludila") i jedna od top 5 Zagrovih prica uopste. Bas mi je drago da je Dzon Diful spomenuo (doduse, jos pre dve godine) i da sam se posetio te price kroz ove redove koje sam ispisao



I meni je ova priča i danas odlična i među TOP 5
Sjećam se kad sam dobija ovu priču od susjeda za čitanje. Pričom a i naslovnicom sam bija toliko oduševljen da sam bija tužan šta strip moram vratiti vlasniku .

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000