forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Guj i Zmuj su izdanje mjeseca!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mcn Posted - 16/01/2008 : 22:44:18
Prema nezavisnom sudu dvojice konkurentskih nakladnika koji u ovom mjesecu, doduše, nisu ništa objavili.



Ne, nego Guja i Zmuja!

69 kn u striparnicama, bez obzira ssto na koricama pisse 79. HC, 50 strana divnih Franinih boja.

mcn
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Shuckey Posted - 11/05/2013 : 09:16:35
Drugo nepromijenjeno izdunje je u striparnicama! Hura za tortu od jagoda!
Nostromo Posted - 07/01/2009 : 21:32:08
Kupio danas Guja&Zmuja pa se radujem :-). Vrijeme je za klince, definitivno, dočekat će ih fino štivo :-). I naravno: Hura za tortu od jagoda!
Vid Posted - 22/12/2008 : 16:13:26
quote:
Originally posted by cbarks

Darko juče sam čuo od kupca slovenskog Guja in Zmuja, da mu je sin od 8 godina pisao dedi Mrazu, i pitao kad če drugi dio - nije šala.
Šta da mu kažem?



Kaži mu, da ubrzo posle rasprodaje slovenskog izdanja.
Milazzo Posted - 22/12/2008 : 11:09:54
quote:
Originally posted by cbarks

Darko juče sam čuo od kupca slovenskog Guja in Zmuja, da mu je sin od 8 godina pisao dedi Mrazu, i pitao kad če drugi dio - nije šala.
Šta da mu kažem?


Da Djed Mraz ne postoji?


Salim se, pritisni Darka malo jace pa ce mozda popustiti!
cbarks Posted - 21/12/2008 : 23:57:14
Darko juče sam čuo od kupca slovenskog Guja in Zmuja, da mu je sin od 8 godina pisao dedi Mrazu, i pitao kad če drugi dio - nije šala.
Šta da mu kažem?
Caldera Posted - 21/12/2008 : 11:45:34
quote:
Originally posted by alen

Nikad nije kasno za pohvalu.



Točno, pridružujem se čestitkama... Samo ovo dijete nema 3,5g. Nego skoro 10x više...
alen Posted - 21/12/2008 : 09:34:36
Nikad nije kasno za pohvalu. Jučer sam bio sa sinom (3,5 god) u knjižnici i posudili smo strip, prije spavanja ga pročitali. Malo je reći da je krepivao od smijeha, odmah je zvao "mumu" da joj ispriča neke fore. Sad ču mu to morati čitati svaki dan :).
Milazzo Posted - 03/10/2008 : 10:47:59
Dobro uradjeno Durko! :)
mcn Posted - 23/09/2008 : 10:17:43
>Strip ducani? Khm-krkmmmmm. U Rijeci?

Strip duchani di ih ima, naravno. A superstore mozzess mozzda podsjetiti neka narucce (ili hoche sami, krajem mjeseca, ne znam dok ne dodje faks).

mcn
Vid Posted - 22/09/2008 : 21:47:51
By the way, uskoro če taj strip doživjeti i prijevod na jedan drugi jezik.
rommel Posted - 22/09/2008 : 21:25:07
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by Gand

Profil Megastore u Rijeci nema (jbmpsmtr). Pricaj Darko gdje da nabavimo strip mi sa sela?



Vjerojatno su ga prodali jer ga vidjeh tamo u par navrata. Btw, malo offtopic, Profil Megastor je nakrcan stripovima, što domaćim što stranim. Ajd napokon da i u Ri možeš kupiti pristojan strip. Samo su cijene malo prepaprene...


kad ste lijeni poštom se baktati...ja sve što nabavljah išlo preko pošte i ni a da lanem protiv....
Vorador Posted - 22/09/2008 : 21:21:29
quote:
Originally posted by Gand

Profil Megastore u Rijeci nema (jbmpsmtr). Pricaj Darko gdje da nabavimo strip mi sa sela?



Vjerojatno su ga prodali jer ga vidjeh tamo u par navrata. Btw, malo offtopic, Profil Megastor je nakrcan stripovima, što domaćim što stranim. Ajd napokon da i u Ri možeš kupiti pristojan strip. Samo su cijene malo prepaprene...
rommel Posted - 22/09/2008 : 21:03:27
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by mcn

>Profil Megastore u Rijeci nema (jbmpsmtr).

Profil Megastore u Rijeci ima kad narucci. Inacce imaju strip-duchani.

mcn




Strip ducani? Khm-krkmmmmm. U Rijeci?




bude bio...valjda
Milazzo Posted - 22/09/2008 : 15:40:38
KUPUJEM...!
mcn Posted - 22/09/2008 : 15:30:59
>Profil Megastore u Rijeci nema (jbmpsmtr).

Profil Megastore u Rijeci ima kad narucci. Inacce imaju strip-duchani.

mcn
mcn Posted - 19/09/2008 : 01:27:43
>Macane, jel ima G&Z još za kupiti?

Ima!

mcn
Mr. Bushido Posted - 17/09/2008 : 19:22:26
Macane, jel ima G&Z još za kupiti?
Gutrum Posted - 14/03/2008 : 15:11:50
Nisam ne, evo javni apel ko bi mogao odnijeti KuntaKinte-tu :)) jedan kvadrat 3/4 u Makarsku ??

Kupio sam Guja i Zmuja zadovoljni smo i ja i kćer :))) sad me zove tutica lol
KuntaKinte Posted - 12/03/2008 : 20:52:23
Ko voli Guja i Zmuja, mozda bi voleo i Herobear and The Kid (mozda je malo sladunjavo, ali prelepo nacrtano).

Gutrume, jesi li odustao od trampe Kvadrata?
alanmaras Posted - 12/03/2008 : 20:12:18
quote:
Originally posted by mcn



Nemam pojma. :) Za ovog je trebalo tri i pol godine, sad treba skupit motivaciju za ponovit. :)

Hvala svima na komentarima!

mcn


ne muljaj neg se primi posla i nema van dok ne napraviš još
mcn Posted - 12/03/2008 : 17:14:20
> Hoće li biti još?

Nemam pojma. :) Za ovog je trebalo tri i pol godine, sad treba skupit motivaciju za ponovit. :)

Hvala svima na komentarima!

mcn
Gutrum Posted - 12/03/2008 : 15:53:04
hm kupit cu i ja za kćerku jednog guja i zmuja (ima kćerka već hrpu stripova ali ih čuva na tatinoj polici lol)
dugapuška Posted - 10/03/2008 : 00:15:55
Prekrasno! Ne znam je li ljepše nacrtano, napisano ili obojeno. Hoće li biti još?
mali od palube Posted - 07/03/2008 : 08:27:23
quote:
Originally posted by viktor14

Malo je bebasto.

TI SI BEBAST!!! GUJ I ZMUJ SU LEGENDE!!!
KuntaKinte Posted - 03/03/2008 : 23:22:18
quote:
Originally posted by rommel

Dakle...ovo bi bila karika koja ne dostaje mojim roditeljima koji se ionako mrgode na svaku "glupost" stripovskog tipa...ona karika koja bi dokazala kako sam ja ustvari jedno veliko dijete (izmedju redaka da bi mi trebalo oduzeti pravo raspolaganja zaradjenim novcem jer eto...)koje trosi novac na glupe crtice ( da ne spominjemo jos gluplje filmove ali jos nisu spoznali razmjere te "tragedije")...a guy i zmuj bili bi im konacni dokaz...nakon sto se jedva izvukoh sa usagi Yojimbom (izvukoh? sakrih ga i citam ga potajice i kradom)....podlac kakav vec jesam odmah zauzeh defanzivan stav da je to poklon za mladju necakinju (za koju jos postoji sansa uciniti stripofila od nje - starija "miljenica" cita samo kad mora (takav je zivot)) ali to bjese pusta laz *ako i budem morao dati ovaj primjerak mladjoj curi morati ce se nabaviti jos jedan - odlican odlican strip i cista uzivancija



Živa istina.
Ja sebe još od Komarca lažem da Macanove stripove (i knjige) kupujem za ćerku.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000