forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Jedna jednostavna vrlo anketica...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TinK2 Posted - 30/01/2008 : 19:37:05
Mislim da znam koji će odgovor prevladati, ali ipak pitam:
TREJDOVI ILI SVESKE?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
bjelolasica Posted - 12/11/2011 : 21:55:06
Svesci.
Vlaadisha Posted - 19/09/2011 : 20:46:34
Buducnost je stigla: SLG odustao od sveski u korist digitala i GN.
Paka01 Posted - 03/03/2011 : 16:50:48
Općenito su mi trejdovi draži, al neke stvari sam odlučija skupljat u sveskama. Flash (vol.2) je dosta slabo skupljen u trejdove, a i ti trejdovi šta su skupljeni su većinom rasprodani, bar Waidov run tako da njega skupljan u sveskama. Također planiran nabavit neke mini-serijale na taj način, prvenstveno ove miniserijale od 4 broja poput Green Arrowa, Aquamana i Phantom Strangera.
Patrix Posted - 03/03/2011 : 15:34:19
Svesci,bar po meni.
dzuka Posted - 02/02/2008 : 13:29:33
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by BlekenDekara

i tako propade sva zabava:))
usput, izashao novi Y, idem da ga ischitam pa da spojerujem markosa, djoleta i ostale trejd snobashe!:))
tudlidu!




usudi se, i neće ti bit bitno dođe li do zagonetnog crkavanja muškog spola za jedno 10ak godina, obzirom da nećeš bit prisutan



tjah, makar tje biti kratak i ispunjen zivot.

da vidimo.
ne znam kolko su ovo spojleri ali za one koji bi to izbegli neka ne chitaju sledetje retke:))PPPP












imamo kloniranje, herojsko lezbejisanje, tjelavog jorika(koji lichi na BKVa tako:), matorog jorika koji vishe nije tjelav, smrti dvoje od ekipe(tri, ako rachunamo i onu u 59), dve odlichne fore(dr. men i remo williams(za kojeg sam do sada mislio da se samo chika bob i ja setjamo:), pristojnu i poetichnu zadnju stranu i to je to.
da je moglo bolje - moglo je ali netjete nishta izgubiti i da ste zavrshili sa 59.
ok.
jedna serija skinuta sa pull liste pa idemo da vidimo chime tje da je zamenimo...



pojma nemas. dekarchino!
dzuka Posted - 02/02/2008 : 13:28:31
quote:
Originally posted by mcn

>http://rapidshare.com/files/88215919/Y-The_Last_Man-60__2008___Blastaar_.cbr

Ahhh ... odliccno.

Ka' che trejd? :)

mcn



imam ja svesku. ili je vec kasno?
BlekenDekara Posted - 02/02/2008 : 01:44:34
quote:
Originally posted by mcn

Ka' che trejd? :)




eve ga odma...

http://rapidshare.com/files/87984289/DCP_Archive_Edition_-_Y_The_Last_Man_-_Whys_And_Wherefores___RacerX-DCP_.cbr


a regularno taman kako treba - 6 meseci kasnije... ustvari 5 al ajd kasnila je sveska pa se nadam da tje i trejd isto tako
BlekenDekara Posted - 02/02/2008 : 01:43:12
quote:
Originally posted by Obi-wan
Bič osjetit moram da oslobodim se TPB/integral sotone.



u slobodno vreme se bavim i exorcizmom tog zloduha pa slobodno PMni kad zagusti
mcn Posted - 01/02/2008 : 21:05:20
>http://rapidshare.com/files/88215919/Y-The_Last_Man-60__2008___Blastaar_.cbr

Ahhh ... odliccno.

Ka' che trejd? :)

mcn
Obi-wan Posted - 01/02/2008 : 20:32:50
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ne da mi se nashiroko jer mislim da smo dovoljno balavili ovde jedno te isto ali ajd da probam da to sve sumiram ovako pozivajutji se na tvoju izjavu:

svojim chinom chekanja trejda/integrala za strip koji te interesuje si glavni krivac zashto ostali chitaoci u vetjini sluchajeva ostanu sa dzonsonima u rukama.





U pravu si... Pokunjeno i pognute glave prihvaćam krivicu. Doduše, samo griješne misli su mi. Kupih svesčice sve.
Bič osjetit moram da oslobodim se TPB/integral sotone.
BlekenDekara Posted - 01/02/2008 : 18:52:02
ne da mi se nashiroko jer mislim da smo dovoljno balavili ovde jedno te isto ali ajd da probam da to sve sumiram ovako pozivajutji se na tvoju izjavu:

svojim chinom chekanja trejda/integrala za strip koji te interesuje si glavni krivac zashto ostali chitaoci u vetjini sluchajeva ostanu sa dzonsonima u rukama.


Obi-wan Posted - 01/02/2008 : 18:15:54
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Obi-wan

Sveska po sveska, nastavak po nastavak i onda se fino propadne, čitaoci se ostave sa svojim Johnsonima u rukama...
Ja volim lijepi debeli integral - evo ti sve odjednom pa ako voliš kupi jednom i ne moraš ništa čekati.



i ovo je shkolski primer zashto su trejdovi/integrali zlo...


Ke
Razjasni ako ti se da...
Ne vidim logiku s pozicije kupca neznalice.
mcn Posted - 01/02/2008 : 16:49:05
Faaala!

mcn
BlekenDekara Posted - 01/02/2008 : 16:37:48
eve, chika machak - indzoj!

http://mihd.net/jh5x0q
http://www.mediafire.com/?2mqnatnznbz
http://www.badongo.com/file/7563840
http://www.gigasize.com/get.php?d=7sdpqk570dd
http://rapidshare.com/files/88215919/Y-The_Last_Man-60__2008___Blastaar_.cbr
mcn Posted - 01/02/2008 : 16:19:22
Dekari che se oprostiti ssto ne voli Eksterminatore ako posta link za daunloud zadnjeg Ipsilona da ga ne trazzim sam jerbo sam informaticki nepismen i mrzim dvajspvi vek opshtenito, a i dvadeseti zajedno šnjim.

Hvala.

mcn
TinK2 Posted - 01/02/2008 : 15:49:00
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Djole

Nije, tako će se taman izgubiti i poslednji trag sulude ideje da se od velike dvojke može očekivati nešto novo i eksperimentalno.

Ne može. Tačka.

Pa onda da vidimo šta ćemo, kad smo to razjasnili.



da se ubijemo jer tjemo tom logikom za par godina chitati OGNe sa najnovijim avanturama spajdermena koji tje biti jedino smetje koje tje svojim imenom motji da privuche dovoljnu kolichinu chitalaca da opravda manufakturnu cenu.
face it, tiger - bez sveschica nema ni traga novome i experimentalnome u mejnstrim stripu... pa bio to marvel/DC ili Image/DH...

trejdovi i integrali(da se dotaknemo i ove strane zemaljske kugle) su ubistvo za "novi" strip.



Moj čovjek--
Man_of_Steel Posted - 01/02/2008 : 14:19:35
quote:
Originally posted by Mailman

Meni je daleko najveći gušt čitanja stripa u trejdovima ili nekoj sličnoj varijanti, kao npr. giganti.


Slazem se.
Najvise volim original izdanja, ukoliko ne uspem da docekam neki integralčić...
Mailman Posted - 01/02/2008 : 09:35:15
Meni je daleko najveći gušt čitanja stripa u trejdovima ili nekoj sličnoj varijanti, kao npr. giganti.
BlekenDekara Posted - 01/02/2008 : 00:25:10
da, to je ideja koja je i meni padala na pamet kao reshenje...
mada bi ti privjui morali i malko da se keshiraju jer netje svaki biti zgoditak za kasnije OGNisanje a znajutji koje su stipse strip chitachi pitanje je kolko bi to zazivelo...
tje da vidimo...
do tada - za romantichare i d&q/oni press frikove

http://anderslovesmaria.reneengstrom.com/2006/09/11/2006-09-11/

slatko, chitljivo i gorko realno.
strip za one koji ne chitaju stripove...

fala satani pa se takvi josh uvek prave:))


Djole Posted - 01/02/2008 : 00:06:00
quote:
Originally posted by BlekenDekara

da se ubijemo jer tjemo tom logikom za par godina chitati OGNe sa najnovijim avanturama spajdermena koji tje biti jedino smetje koje tje svojim imenom motji da privuche dovoljnu kolichinu chitalaca da opravda manufakturnu cenu.


Ili da u potpunosti batalimo štampane sveske kao izvor prvjua, i posvetimo se online prezentaciji. Kao sa onim linkovima koje si mi poslao (ne onim sa Alexom May, onim drugim )

A u papir idu samo OGNovi/trejdovi.
BlekenDekara Posted - 31/01/2008 : 23:47:19
quote:
Originally posted by DusMan

Bogami, mene je American Virgin kupio jos u prvom arcu, i sa nestrpljenjem cekam da vidim taj prisilni kraj serijala.



pa prvi arc se i sastoji od prve chetiri sveske koje sam gore pomenuo...


quote:
Originally posted by DusMan
Kad se već kurčimo, Army@Love mi je baš super krenuo, ali se pretvara u smaranje polako. Čitao neko?



jok.
tematika me nije zanimala toliko a ionako su ga zbog loshe prodaje sveski ukinuli sa 12 pa tju sachekati da objave komplet ne bi li to natenane ischitao i chudio se potom zashto je tako dobar strip ukinut i kako to da ga niko nije kupovao te bio APSOLUTNO siguran da kad bi krenula druga sezona(kao shto tje A@L krenuti) bi to mnogo bolje ishlo al ja bi opet sachekao trejd da izadje... i tako u krug...
i onda ide muzika iz zone sumraka...
DusMan Posted - 31/01/2008 : 23:29:14
Bogami, mene je American Virgin kupio jos u prvom arcu, i sa nestrpljenjem cekam da vidim taj prisilni kraj serijala.
Kad se već kurčimo, Army@Love mi je baš super krenuo, ali se pretvara u smaranje polako. Čitao neko?
BlekenDekara Posted - 31/01/2008 : 23:13:15
quote:
Originally posted by Obi-wan

Sveska po sveska, nastavak po nastavak i onda se fino propadne, čitaoci se ostave sa svojim Johnsonima u rukama...
Ja volim lijepi debeli integral - evo ti sve odjednom pa ako voliš kupi jednom i ne moraš ništa čekati.



i ovo je shkolski primer zashto su trejdovi/integrali zlo...
BlekenDekara Posted - 31/01/2008 : 23:12:21
quote:
Originally posted by Markos

Evo, bas sam pokupovao prvih par trejdova (sveske? Koje fuckin sveske?:))) ) serijala kao sto su Exterminators, DMZ, American Virgin, Scalped, Loveless i jos hrpu one shotova, pa cu se, cim prevedem Kena 56, baciti na citanje. Hocu li se onda moci dopisivati s vama velikim deckima?:)



ma mozesh i sad jer ionako mlatimo praznu slamu vetj tri strane:)pPP

al eve da ti pomognem - exterminator je dobar prvu svesku, dmz prvih 10ak(onda smara i vrti u krug), american virgin je odlichan prve chetiri onda smara sledetjih 8 i onda je do 21 vishe/manje konstantan, loveless je sranje(ko josh chita kaubojce?:)), one shotovi su glupost jer da su prava stvar bili bi u dve sveske:))
BlekenDekara Posted - 31/01/2008 : 23:09:42
quote:
Originally posted by Djole

Nije, tako će se taman izgubiti i poslednji trag sulude ideje da se od velike dvojke može očekivati nešto novo i eksperimentalno.

Ne može. Tačka.

Pa onda da vidimo šta ćemo, kad smo to razjasnili.



da se ubijemo jer tjemo tom logikom za par godina chitati OGNe sa najnovijim avanturama spajdermena koji tje biti jedino smetje koje tje svojim imenom motji da privuche dovoljnu kolichinu chitalaca da opravda manufakturnu cenu.
face it, tiger - bez sveschica nema ni traga novome i experimentalnome u mejnstrim stripu... pa bio to marvel/DC ili Image/DH...

trejdovi i integrali(da se dotaknemo i ove strane zemaljske kugle) su ubistvo za "novi" strip.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000