forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 PIRATSKIM STRIPOVIMA NIJE MJESTO NA AUKCIJAMA!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 08/12/2007 : 22:50:40
vidim da se neki i dalje prave englezi...dotična osoba koja bude postavljala pirate će biti izbačena,aukcije izbrisane...



ubuduce ako vidim pirat na aukciji,bidat cu na njega veliku cifru i kad mi dođe mail od prodavača,pošto se očito prave blesavi jer ne odgovaraju na mailove niti imaju volju poštivati pravila aukcija,samo ga upozorim da će biti izbačen...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
KnickS Posted - 16/08/2019 : 22:28:19
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by zeljko

e cime se bave ozbiljni ljudi
podrzavam pirate to vridjednosti 10 maraka
samo da obore ove bezobrazne cijene


Pa pirati sami i nisu toliki "problem", samo je problem ako se pirat prodaje za original, te ako se pirat prodaje na ovim aukcijama, gdje striktno pise --> vidjeti prvi post ovog topica. ;)




pirat među stripovima = rak rana devete umetnosti
RaoulDuke Posted - 14/04/2019 : 09:58:01
Jel ovo dozvoljeno uopće?

https://www.stripovi.com/aukcije/lulu-oslobodjena-replika-fibra-izdanja/15816636/
supermark Posted - 02/01/2019 : 07:40:00
Vrijedi i dalje
Hajo Posted - 02/01/2019 : 00:52:55
Jel i dalje vrijedi pravilo da se na aukcijama ne smiju prodavati pirati? Pitam jer vidim da ih ima. :D
zeljko Posted - 16/05/2017 : 13:48:20
https://www.olx.ba/artikal/24872592/marti-gigant-3-ljudi-u-crnom/

mas su se pomamili
najvise bih dao 10
zeljkoo7 Posted - 12/12/2016 : 00:29:06
da...al ajmo iskreno jel mi bolje da čitam tri reda kako je zakinut 2 mm na zadnjoj korici i inicijale na najavnoj ili bez lista s kuponom i da kaže -5 ili da kupim Okrutnog Runoka za 400kn s opisom 5 a zadnja najavna s dva uha koja se ne daju popeglat , hrbat bijel i n sredini se odvojio...često mi nije dovoljna ocjena u broju...treba opis i to svi znamo pogotovo za takve komade zato kapa dole i ringu i Cageu a ima ih još nekoliko....btw...nevezano sad za ovo (a mozda i je) da je Dnevnik znao koliko ce se love oprat preko njihovog sprdanja od izdavanja (mislim na redoslijed i kasapljenje iako ih i sam kupujem) danas bi bili centar na Balkanu nebi bio potreban ni Ludens ni Libellus da ne nabrajam dalje...sve je moglo fino u njihovim džepovima završit da su se trgli na vrijeme... bez obzira na rat i ostale gluposti...a i kolekcionari zadovoljniji....ufff ode ja od teme...
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by risbozg

kad vidi strip uživo pal bu na rit od iznenađenja..


Aha, a tek on, onako precizan, penibilan, inače baš kritičan, strog pri ocjenjivanju...itd.

Edit: Vođstvo se predalo slijedećem, izgleda nekome tko ne prati ovaj forum.

zeljkoo7 Posted - 12/12/2016 : 00:14:52
Da...neznam jel baš 5-10 u jednom životu ali po dva tri navedena ili četiri definitivno DA ... dvije riječi; znanje i imanje (imanje čitaj novac)
quote:
Originally posted by dudo1

Da ali je gotovo nemoguće nabaviti npr. 5-10 romana Tajna jezera iri, ili Odlučujući udarac, ili slično u gotovo savršenom stanju i preprodati ih.

wolf Posted - 08/12/2016 : 20:04:55
Čisto sumnjam da ih on sam radi, On samo dila.
Hrvojek Posted - 08/12/2016 : 13:02:41
pa ne radi ih Haba uopće loše, sama izrada je u neku ruku i kvalitetnija i čvršća, ali su opet velike razlike u nekim detaljima između njih i originala . sad, njegov strip košta malo u odnosu na to koliko dođu ti isti originali. stvar izbora i novaca.
Kojot Posted - 06/12/2016 : 17:28:29
Uhhhhh,ovaj pirat sto puta bolji od originala!
Dukidule Posted - 01/12/2016 : 17:43:40
quote:
Originally posted by zeljkoo7

quote:
Originally posted by Dukidule

Ono što mene još više zapanjuje je pogled na trenutno "najboljeg ponuditelja".
Inače je i sam veleprodavač nebrojenih količina Z.S. i LMS, dakle, u biti stari lisac...pa da takvom iskusnom oku promakne tako nešto?


Ako se misli na ringa, nevidim problem s njim, vjerujem da mu je promaklo, dosad nikakvih problema, kupio sam od njega puno stripova, sve originali :-) , uvijek neki poklončići i tako to a to di ih nabavlja ponovo i ponovo, to je njegovo umijeće...



Ma ne radi se o ringu ili o njegovoj ulozi kao prodavač, niti bilo tko sumnja u vjerodostojnost njegovih stripova, tu su i moja dosadašnja mnogobrojna iskustva samo najbolja.
Nego se radi, kao što jasno napisah, o tome kako baš njegovom oku (a pogotovo, s obzirom na pomenutu pedantnost, očito poznavanje starih stripova itd.) da promaknu vidljive karakteristike plagijata poput dotičnog.
zeljkoo7 Posted - 01/12/2016 : 16:10:19
quote:
Originally posted by dudo1

Jučer poslano Markosu: Poštovani, pojavile su se sumnje (molim vidjeti na forumu - aukcije - pirati), da strip nije originalan. Ja sam odgovorio ono što mislim (također vidjeti na forumu), tako da sad postoji problem. Naime, ako strip zaista nije original (izdanje Dnevnika), a imam već ponude za njega, šta napraviti ?
Hvala, lp
Bilo bi dobro kad bi ga se maknulo s aukcija, ali vidim da još stoji, pošto postoji sumnja u originalnost istoga. Inače sam primjetio da su neki ljudi prodali ovih godina na desetke starih stripova Zagora ( i to isti naslovi) u ocijeni -5 ili glancer. Otkud su ih nabavili u takvom stanju i zašto nije bilo sankcija. Ili su bile predobre kopije. Lp svima na forumu.




Dudo, može se nabaviti i uvijek ih ima...dvije stvari su bitne; sposobnost i novac! Kraj priče! Ako kažeš da si se zaletio, ok, dešava se to je sigurno ali meni iskreno smrdi ta dvaestdevetka dovde :-) vrati ga nazad u Bih ;-)
zeljkoo7 Posted - 01/12/2016 : 16:06:49
quote:
Originally posted by Dukidule

Ono što mene još više zapanjuje je pogled na trenutno "najboljeg ponuditelja".
Inače je i sam veleprodavač nebrojenih količina Z.S. i LMS, dakle, u biti stari lisac...pa da takvom iskusnom oku promakne tako nešto?


Ako se misli na ringa, nevidim problem s njim, vjerujem da mu je promaklo, dosad nikakvih problema, kupio sam od njega puno stripova, sve originali :-) , uvijek neki poklončići i tako to a to di ih nabavlja ponovo i ponovo, to je njegovo umijeće...
zeljko Posted - 01/12/2016 : 11:49:13
normalni ljudi su davno shvatili kamo sve ovo vodi
a kako plaće i životni troškovi "prate" porast cijene bezveznih primjeraka
ajd da je jedan strip 100 eura i više
nego ih ima na desetine pa i stotine

sve je to skupa jedna velika komedija... mi bismo ubosni rekli kurac od ovce
Dukidule Posted - 01/12/2016 : 10:39:01
Eto, pa neka ga onda on kupi na kraju, za "10 maraka".
Poli Posted - 01/12/2016 : 10:17:56
quote:
Originally posted by zeljko

e cime se bave ozbiljni ljudi
podrzavam pirate to vridjednosti 10 maraka
samo da obore ove bezobrazne cijene


Pa pirati sami i nisu toliki "problem", samo je problem ako se pirat prodaje za original, te ako se pirat prodaje na ovim aukcijama, gdje striktno pise --> vidjeti prvi post ovog topica. ;)


silvijo Posted - 01/12/2016 : 07:43:07
Pozdrav,

Hvala svima što su me upozorili na aukciju LMS 29. Nisam puno obraćao pozornost na orginalnost stripa jer sam mislio da na ovim aukcijama to ni netrebam.
Inače baš ni nemam vremena puno gledati u detalje jer u slobodno vrijeme dadiljam sineka od 2 mj i kćerku od 18 mjeseci. Za koje se duboko nadam da će nastaviti skupljati stripove.
zeljko Posted - 30/11/2016 : 21:15:17
e cime se bave ozbiljni ljudi
podrzavam pirate to vridjednosti 10 maraka
samo da obore ove bezobrazne cijene
wolf Posted - 30/11/2016 : 20:46:08
Dovoljno je samo pogledati Zagora - u originalu boja ruku i kruga s orlom nisu iste kao što su na poratu, plus što izostaje plava boja pozadine.
Hrvojek Posted - 30/11/2016 : 20:34:00
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Hrvojek

quote:
Originally posted by dudo1

Jučer poslano Markosu: Poštovani, pojavile su se sumnje (molim vidjeti na forumu - aukcije - pirati), da strip nije originalan. Ja sam odgovorio ono što mislim (također vidjeti na forumu), tako da sad postoji problem. Naime, ako strip zaista nije original (izdanje Dnevnika), a imam već ponude za njega, šta napraviti ?
Hvala, lp
Bilo bi dobro kad bi ga se maknulo s aukcija, ali vidim da još stoji, pošto postoji sumnja u originalnost istoga. Inače sam primjetio da su neki ljudi prodali ovih godina na desetke starih stripova Zagora ( i to isti naslovi) u ocijeni -5 ili glancer. Otkud su ih nabavili u takvom stanju i zašto nije bilo sankcija. Ili su bile predobre kopije. Lp svima na forumu.





pozdrav, imam ovaj isti LMS 29 sa identičnim greškama kao tvoj :). plave mrlje na dnu zadnje korice, prevelik natpis na hrbtu i fali nijansa plavkaste boje na naslovnici u odnosu na original. ja sam svoj kupio kod tipa sa njuškala koji radi replike ZS i LMS i platio ga 25kn!!! ovo je 100% pirat. proguglaj LMS 29 i pogledaj kako izgleda original, opake su razlike.
nek mi netko kaže kako da stavim slike na forum (nikako da skužim, zemljak) i odmah ih bacim da ne bi bilo da tu nešto pričam bezveze.



Prvo uploadaj slike na neki Image hosting servis (tipa Tinypic), kopiraj linkove i onda ih stavi u post pod Img tagove (ili ako ti je lakše, označiš link i gore klikneš na žutu ikonicu Insert Image).



Hvala Wolf ;)
prvo evo originala :

evo i upravo poslikanog pirata :




wolf Posted - 30/11/2016 : 20:11:08
Selo gori... Selo zvano Haba.
wolf Posted - 30/11/2016 : 20:10:21
quote:
Originally posted by Hrvojek

quote:
Originally posted by dudo1

Jučer poslano Markosu: Poštovani, pojavile su se sumnje (molim vidjeti na forumu - aukcije - pirati), da strip nije originalan. Ja sam odgovorio ono što mislim (također vidjeti na forumu), tako da sad postoji problem. Naime, ako strip zaista nije original (izdanje Dnevnika), a imam već ponude za njega, šta napraviti ?
Hvala, lp
Bilo bi dobro kad bi ga se maknulo s aukcija, ali vidim da još stoji, pošto postoji sumnja u originalnost istoga. Inače sam primjetio da su neki ljudi prodali ovih godina na desetke starih stripova Zagora ( i to isti naslovi) u ocijeni -5 ili glancer. Otkud su ih nabavili u takvom stanju i zašto nije bilo sankcija. Ili su bile predobre kopije. Lp svima na forumu.





pozdrav, imam ovaj isti LMS 29 sa identičnim greškama kao tvoj :). plave mrlje na dnu zadnje korice, prevelik natpis na hrbtu i fali nijansa plavkaste boje na naslovnici u odnosu na original. ja sam svoj kupio kod tipa sa njuškala koji radi replike ZS i LMS i platio ga 25kn!!! ovo je 100% pirat. proguglaj LMS 29 i pogledaj kako izgleda original, opake su razlike.
nek mi netko kaže kako da stavim slike na forum (nikako da skužim, zemljak) i odmah ih bacim da ne bi bilo da tu nešto pričam bezveze.



Prvo uploadaj slike na neki Image hosting servis (tipa Tinypic), kopiraj linkove i onda ih stavi u post pod Img tagove (ili ako ti je lakše, označiš link i gore klikneš na žutu ikonicu Insert Image).
Dukidule Posted - 30/11/2016 : 20:05:00
quote:
Originally posted by Hrvojek
pozdrav, imam ovaj isti LMS 29 sa identičnim greškama kao tvoj :). plave mrlje na dnu zadnje korice, prevelik natpis na hrbtu i fali nijansa plavkaste boje na naslovnici u odnosu na original. ja sam svoj kupio kod tipa sa njuškala koji radi replike ZS i LMS i platio ga 25kn!!! ovo je 100% pirat. proguglaj LMS 29 i pogledaj kako izgleda original, opake su razlike.
nek mi netko kaže kako da stavim slike na forum (nikako da skužim, zemljak) i odmah ih bacim da ne bi bilo da tu nešto pričam bezveze.



Lokacija: Sesvete
Korisnik: selogori...?

.....a baba se češlja!
Hrvojek Posted - 30/11/2016 : 19:37:59
quote:
Originally posted by dudo1

Jučer poslano Markosu: Poštovani, pojavile su se sumnje (molim vidjeti na forumu - aukcije - pirati), da strip nije originalan. Ja sam odgovorio ono što mislim (također vidjeti na forumu), tako da sad postoji problem. Naime, ako strip zaista nije original (izdanje Dnevnika), a imam već ponude za njega, šta napraviti ?
Hvala, lp
Bilo bi dobro kad bi ga se maknulo s aukcija, ali vidim da još stoji, pošto postoji sumnja u originalnost istoga. Inače sam primjetio da su neki ljudi prodali ovih godina na desetke starih stripova Zagora ( i to isti naslovi) u ocijeni -5 ili glancer. Otkud su ih nabavili u takvom stanju i zašto nije bilo sankcija. Ili su bile predobre kopije. Lp svima na forumu.





pozdrav, imam ovaj isti LMS 29 sa identičnim greškama kao tvoj :). plave mrlje na dnu zadnje korice, prevelik natpis na hrbtu i fali nijansa plavkaste boje na naslovnici u odnosu na original. ja sam svoj kupio kod tipa sa njuškala koji radi replike ZS i LMS i platio ga 25kn!!! ovo je 100% pirat. proguglaj LMS 29 i pogledaj kako izgleda original, opake su razlike.
nek mi netko kaže kako da stavim slike na forum (nikako da skužim, zemljak) i odmah ih bacim da ne bi bilo da tu nešto pričam bezveze.
Markos Posted - 29/11/2016 : 20:33:42
Nismo. Detalji.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000