forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ocijenite naslovnicu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
flamboyant soul Posted - 30/05/2008 : 08:20:36
Dakle, ocijenite ovu naslovnicu:




PS; bilo bi lijepo i da ispod napišete koliku ste joj ocjenu dali i zašto.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Oki Posted - 12/12/2011 : 22:18:52
Jedva prosječno...jedna od lošijih.
Magico_Vento Posted - 02/03/2011 : 21:01:06
7
elfak nish Posted - 02/03/2011 : 20:41:16
quote:
Originally posted by docA

Ja sam pak mislio da ON datira jos iz vremena Atlantide...kad ono mladic covek!

Da vidis cudo,mlad covjek sa 65 ljeta!!!
docA Posted - 02/03/2011 : 20:30:16
Ja sam pak mislio da ON datira jos iz vremena Atlantide...kad ono mladic covek!
Pajtos Posted - 02/03/2011 : 20:25:37
Razumljivo,za savremenika velikih rimskih arhitekata,ove stanove igrarije mora da izgledaju stvarno bedno...
pravedni Posted - 02/03/2011 : 16:03:14
quote:
Originally posted by cronos six

dvojka.


Takodje.Jadno i neinventivno...
cronos six Posted - 02/03/2011 : 15:53:22
dvojka.
Andrej Posted - 02/03/2011 : 15:40:19
Po meni devetka
Hexen Posted - 02/03/2011 : 14:31:06
Dao sam joj sedmicu. Ništa posebno. Mislim da bi bilo bolje kada bi ta krčma bila na rubu nekakve litice ili nešto slično, po meni ovaj "mrak" ubija naslovnicu.
Patrix Posted - 02/03/2011 : 14:19:06
Definitivno deset!Jedna od najboljih Stanovih naslovnica.
Beva Posted - 27/03/2009 : 23:59:14
Cibalia, hvala na postavljenoj slici...

Sad svi mogu vidjeti što sam htio reći...
giant Posted - 27/03/2009 : 23:14:16
Dao sam, mislim da zasluženu 8...vrlo je bliska "izometričkoj projekciji" ako se nevaram....ima ljep 3-D efekat, kao da se sama kuća diže iz naslovne strane---> Yes, well done
cibalia Posted - 27/03/2009 : 22:49:43
@Milazzo i Beva
slažem se u vezi mišljenja o Stanu. Zora živih mrtvaca, Morgana, Priča ni o kome, Priča o Dylanu Dogu su crtačka remek-djela. Poslije njega najviše volim čitati Dylane koje rade Roi i Piccato. I da, nikako ne znam je su li bolje Villine ili Stanove naslovnice.
Također se slažem oko tvoga mišljenja o M&G timu. Meni svi likovi izgledaju gumeni, kao da spomenuti dvojac crta Alan Forda. No ipak su bolji od onog čudovišta koje se skriva pod imenom Ugolino Cossu.

btw naslovnica za devet

Milazzo Posted - 27/03/2009 : 15:38:30
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by supermark

koliko je ovo pametno reci , ali meni se stano uopce ne dopada i svaki put me u stripu razočara
nadam se da cu sto rjede imati priliku gledati njegov crtez...



Uzmi DD 100 i malo pogledaj izraze lica Dylana, Xabarasa, Morgane, Dylanovog oca... Savršenstvo... Ne moram uopće čitati tekst da bih shvatio što ti likovi osjećaju... Uzmi, po meni genijalnu, stranicu 91 i pogledaj Dylanov izraz lica dok gleda Morganu i svog oca zagrljene... Ti tu vidiš da Dylan umire od ljubomore, da mu nije svejedno...

Sad uzmi bio kojeg drugog DD crtača i probaj naći nekoga tko ovako dobro dočarava osjećaje... Nećeš uspjeti...

Nije sve u realizmu, a Stana većinom ne vole oni koji drže 'da njegov Dylan ima kockasto lice'... Ja i dalje tvrdim da je DD 100 najbolje nacrtan strip ikad, ta nije bezveze na njega potrošeno 3 godine rada... Malo koji crtač ima takav osjećaj za emocije likova, i to je ono u čemu je Stano najjači... Probaj pročitati stotku uz sve ovo na umu i kaži mi je li ti se sviđa?

I onda kad ljudi pođu govoriti kao su M&G bolji od njega... Pa kod njih Dylan u 90% slučajeva ima jedan te isti izraz lica... Da ne govorim o nekim drugim stvarima...

Eto, lijepo i argumentirano, pa koga zanima :)


Lijepo receno!
Meni se svidja Stano! Crta stvarno dobre izraze lica, a i sam crtez mi je nekako...nevjerojatan!

Po meni, crtac na kojeg svakako treba obratiti paznje!
Rock.Bob Rock Posted - 27/03/2009 : 15:11:22
jedva prosječno
Beva Posted - 03/06/2008 : 23:25:20
Ma ja ti samo kažem, pročitaj stotku i obrati posebnu pažnju na crtež, nećeš se razočarati :)

Brindisi mi je bio draži kad je tek počinjao rad na Dylanu, dakle 'Zlo' i slične epizode... Freghieri također, a Roi mi je najbolji negdje u 'Savršenom svijetu'... To mu je vrhunac...

Inače, pošto volim pametovati o crtačima iako je off topic, glavna zamjerka Roiju po meni je dinamika, kretnje likova... Tu je jako loš... Recimo, Dylan je gurnut i pada na tlo... Roi će to nacrtati ovako: Dylan na podu, izgleda kao da tu leži već satima, i iznad njega par crtica koje trebaju dočarati kretnju :) Već je druga priča kad likovi miruju... Statiku dočarava vrhunski :)

Freghieri me uvijek iznova zapanji svojim kadriranjem... Mislim da je po tome najbolji u Bonelliju... Ali izgleda kao da mu se jednostavno ne da crtati...

Brindisi mi je bio fenomenalan na prvim radovima, kasnije mijenja stil i sve mi se manje sviđa... Mislim da je od 'Bliskih susreta' počeo s promjenama, i po meni to nije trebao učiniti... Kako je samo dobro nacrtao 'Bogomoljkine zločine' i 'Ženu koja ubija prošlost'... Eh, da je bar tako nastavio...
supermark Posted - 03/06/2008 : 19:35:51
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by supermark

koliko je ovo pametno reci , ali meni se stano uopce ne dopada i svaki put me u stripu razočara
nadam se da cu sto rjede imati priliku gledati njegov crtez...



Uzmi DD 100 i malo pogledaj izraze lica Dylana, Xabarasa, Morgane, Dylanovog oca... Savršenstvo... Ne moram uopće čitati tekst da bih shvatio što ti likovi osjećaju... Uzmi, po meni genijalnu, stranicu 91 i pogledaj Dylanov izraz lica dok gleda Morganu i svog oca zagrljene... Ti tu vidiš da Dylan umire od ljubomore, da mu nije svejedno...

Sad uzmi bio kojeg drugog DD crtača i probaj naći nekoga tko ovako dobro dočarava osjećaje... Nećeš uspjeti...

Nije sve u realizmu, a Stana većinom ne vole oni koji drže 'da njegov Dylan ima kockasto lice'... Ja i dalje tvrdim da je DD 100 najbolje nacrtan strip ikad, ta nije bezveze na njega potrošeno 3 godine rada... Malo koji crtač ima takav osjećaj za emocije likova, i to je ono u čemu je Stano najjači... Probaj pročitati stotku uz sve ovo na umu i kaži mi je li ti se sviđa?

I onda kad ljudi pođu govoriti kao su M&G bolji od njega... Pa kod njih Dylan u 90% slučajeva ima jedan te isti izraz lica... Da ne govorim o nekim drugim stvarima...

Eto, lijepo i argumentirano, pa koga zanima :)



bas si dobro rekao, ja sam jedan od onih koji ga ne vole jer njegov dylan ima kockasto lice
ali i M&G su mi loši
1. Brindisi
2. Freghieri
3. Roi
Zeljko Ferri Posted - 03/06/2008 : 11:55:17
Naslovnica mi je neobicna u odnosu na prosle.....kao sto neko rece, odlicna ideja ali ne tako dobro sprovedena u delo...mogao je on to bolje da nacrta...ali meni je ok naslovnica...
Barker Posted - 03/06/2008 : 08:00:31
^^^^^ Bravo Beva, za sve ovo receno iznad!
Koliko god ukus bude subjektivan, neke stavri nemogu proci neopazene, a bas takav je Stanov rad na #100.

Sto se tice naslovnice, 8, puno crne boje je uvek zanimljivo videti na naslovnici, jedino bi neka dramaticnija poza Dilana bolje dosla, recimo da visi u tom nistavilu drzeci se jednom rukom za "obod" ulice :)
Perspektiva, takodje odlicna.
Beva Posted - 02/06/2008 : 21:40:28
quote:
Originally posted by supermark

koliko je ovo pametno reci , ali meni se stano uopce ne dopada i svaki put me u stripu razočara
nadam se da cu sto rjede imati priliku gledati njegov crtez...



Uzmi DD 100 i malo pogledaj izraze lica Dylana, Xabarasa, Morgane, Dylanovog oca... Savršenstvo... Ne moram uopće čitati tekst da bih shvatio što ti likovi osjećaju... Uzmi, po meni genijalnu, stranicu 91 i pogledaj Dylanov izraz lica dok gleda Morganu i svog oca zagrljene... Ti tu vidiš da Dylan umire od ljubomore, da mu nije svejedno...

Sad uzmi bio kojeg drugog DD crtača i probaj naći nekoga tko ovako dobro dočarava osjećaje... Nećeš uspjeti...

Nije sve u realizmu, a Stana većinom ne vole oni koji drže 'da njegov Dylan ima kockasto lice'... Ja i dalje tvrdim da je DD 100 najbolje nacrtan strip ikad, ta nije bezveze na njega potrošeno 3 godine rada... Malo koji crtač ima takav osjećaj za emocije likova, i to je ono u čemu je Stano najjači... Probaj pročitati stotku uz sve ovo na umu i kaži mi je li ti se sviđa?

I onda kad ljudi pođu govoriti kao su M&G bolji od njega... Pa kod njih Dylan u 90% slučajeva ima jedan te isti izraz lica... Da ne govorim o nekim drugim stvarima...

Eto, lijepo i argumentirano, pa koga zanima :)
supermark Posted - 02/06/2008 : 21:15:49
koliko je ovo pametno reci , ali meni se stano uopce ne dopada i svaki put me u stripu razočara
nadam se da cu sto rjede imati priliku gledati njegov crtez...
culfis Posted - 02/06/2008 : 20:52:08
quote:
Originally posted by Beva

Doduše, uz Ludensov ritam možemo to očekivati za nekih 8-10 mjeseci, dok će VČ nešto prije... Ipak, 2 Stanova stripa u relativno kratkom razmaku zbilja su dobra stvar...


Naravno, 100% se slazem!
Beva Posted - 02/06/2008 : 20:10:48
Doduše, uz Ludensov ritam možemo to očekivati za nekih 8-10 mjeseci, dok će VČ nešto prije... Ipak, 2 Stanova stripa u relativno kratkom razmaku zbilja su dobra stvar...
Beva Posted - 02/06/2008 : 20:02:49
Itekako... Što više Stana, to bolje...
culfis Posted - 02/06/2008 : 19:51:39
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by culfis

Čovek je aritekta, ako se ne varam... Po meni odlična naslovna stranica. Samo kad bi nacrtao koji strip, e to bi već bilo...!!!



Sad ih crta solidnom brzinom, samo što mi još kaskamo za Talijanima...

Uskoro ćemo dobiti broj 184 u izdanju Ludensa i 217 u izdanju Veselog Četvrtka... Osim toga nacrtao je i brojeve 233, 243 i 258... Koliko smo navikli, to je odlično...



Hvala na informaciji! Lepe vesti, zar ne?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000