forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip knjizara u Novom Sadu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Garak Posted - 22/07/2008 : 16:50:12
Zanima me postoji li neka strip knjizara koja se nalazi u Novom Sadu i ako ima gdje se tačno nalazi (može i Subotica).

Zahvaljujem.

p.s. može i bilo koja druga ''obična'' knjižara koja drži stripove Belog Puta i neke američke
19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
cat claw Posted - 12/07/2010 : 14:54:04
Marketprintova izdanja mozes kupiti direktno u Marketprintu, adresa i telefon u Stripoteci. Jeste nelogicno, al tako je kako je....
masni Posted - 12/07/2010 : 12:53:32
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Garak

Zanima me postoji li neka strip knjizara koja se nalazi u Novom Sadu i ako ima gdje se tačno nalazi (može i Subotica).

Zahvaljujem.

p.s. može i bilo koja druga ''obična'' knjižara koja drži stripove Belog Puta i neke američke


Strip knjižare imaš dvije u Zagrebu i dvije u Beogradu.
Tu se priča završava...
Ovako napamet u NS imaš na spratu Bazara (mislim da je to IPS) i na SPENS-u (knjižara Solaris). Ima i neki klub ljubitelja stripa u centru, ali oni ne prodaju...
U Subotici IPS i knjižara Plato...


IPS JE UGASEN ... Imas Plato u Centru on ima belog puta, ali mislim da sada ima slabije ali ima dosta od hrvatskih izdavaca, a mozess i da pitas devojke koje rade da li imaju odredjeni strip na lageru...
Ako znas madjarski ima par stripova u onoj knjizari preko puta loto radnje. Video sam Korto maltezea... U ostale knjizare nisam zalazio
stefanon Posted - 10/07/2010 : 13:02:59
Hmm, mislim da je knjizara Korisna knjiga imala određeni deo gde su se prodavali stripovi...
BlekenDekara Posted - 23/07/2008 : 19:44:23
sva dosadashnja izdanja Lavirinta tamo su na prodaju, a takodje imash i shirok dijapazon izdanja belog puta (a mislim i sistema)u ponudi.

Lord Vader89 Posted - 23/07/2008 : 18:04:52
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U strip klubu možeš u principu kupit sve od Belog puta,mislin da se može čak i od System comics-a


I od Lavirinta, i od Lavirinta!


Kada sam ja bio, nije bilo ništa na prodaju...




Ja sam bio pre jedno 2-3 nedelje, i Misa je rekao da prodaje samo za vreme Exita. A ovako je samo strip biblioteka.
Djole Posted - 23/07/2008 : 17:59:23
Rasprodalo se!
Obi-wan Posted - 23/07/2008 : 17:40:44
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U strip klubu možeš u principu kupit sve od Belog puta,mislin da se može čak i od System comics-a


I od Lavirinta, i od Lavirinta!


Kada sam ja bio, nije bilo ništa na prodaju...
Djole Posted - 23/07/2008 : 15:53:24
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U strip klubu možeš u principu kupit sve od Belog puta,mislin da se može čak i od System comics-a


I od Lavirinta, i od Lavirinta!
Garak Posted - 23/07/2008 : 14:41:04
Hvala ekipa na informacijama, mnogo ste mi pomogli
osim Posted - 23/07/2008 : 10:11:54
Strip klub više ne radi nego što radi, meni se nikad nije desilo da ga nađem da radi (kao radi dvokratno ujutro i uveče). Stripove prodaju u IPS u Zmaj Jovinoj ulici (bolji izbor, ali se stripovi malo teže pronalaze, jer su razbacani na više mesta, ima ih u prizemlju minimalno, solidan broj u stepeništu, a većina na poslednjem spratu na najudaljenijem mestu, ali su složeni bez ikakvog reda, što bi rekli razbacani, što govori o kulturi onih koji rade, plus ako se nađeš u knjižari 15-20 minuta pre kraja radnog vremena izbacuju te napolje, a inače ako si mlad, redovno dobiješ pratnju koja se ne odvaja od tebe, + na kasi su toliko uspavani, spori i neljubazni, da ti se zgadi činjenica da im ostavljaš pare), onda IPS u TC Bazaar, ali izbor je slabiji, Solaris na SPENS-u, imaju solidan izbor, ali takođe sve razbacano i često oštećeno usled nemara, onda knjižara u Pozorištu mladih, ima solidan izbor, dosta i stranih stripova, ponešto se može naći i u knjižari MOST u pasažu u Zmaj Jovinoj, a ima stripova i u bivšoj knjižari MAtice Srpkse, na početku Zmaj Jovine. Npr. MArketprintovih izdanja nema nigde, nemam pojma kojom logikom oni razmišljaju.
NESVRSTANI Posted - 23/07/2008 : 09:26:21
quote:
Originally posted by Obi-wan

Strip klub je više za druženje i iznajmljivanje. Ako te zanima samo kupovina, zaboravi na strip klub.


U strip klubu možeš u principu kupit sve od Belog puta,mislin da se može čak i od System comics-a, ali je dobro par dana prije javit Miši šta ti triba da on to nabavi.Cijene su poprilično niže nego u knjižarama.Ja san Sambrove platija 1500 dinara(manje od 150 Kn).
Inače šta se druženja tiče, ekipa u klubu je zakon.Lani san silom prilika u Novon Sadu zalipija 2 dana,i sva srića da san naša klub, jer neznan šta bi sa sobon radija ta dva dana.Jeftino pivo, jeftini stripovi, dobra ekipa-šta ćeš više od toga.
Obi-wan Posted - 23/07/2008 : 08:58:58
Strip klub je više za druženje i iznajmljivanje. Ako te zanima samo kupovina, zaboravi na strip klub.
dveribad Posted - 22/07/2008 : 23:36:25
quote:
Originally posted by dcarapo2

064 419 77 43,miša strip klub



-Zar nije ovo krivi broj?-Meni piše Milica?
dcarapo2 Posted - 22/07/2008 : 23:34:15
064 419 77 43,miša strip klub
Lord Vader89 Posted - 22/07/2008 : 22:07:57
Ulica Kralja Aleksandra, cini mi se, negde pri pocetku, ima na ulici jasan znak Klub ljubitelja stripova ili Strip biblioteka, nisam siguran.
Svejedno, udje se u ulaz u dvoriste, pa se skrene na stepenice, na prvi sprat, pa na terasu.
Obi-wan Posted - 22/07/2008 : 17:49:44
quote:
Originally posted by Djole

Imaš Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu.

Novosadjani (i onaj jedan čačanin koji je tamo na prinudnom radu), koja bejaše adresa?


24 sekunde...
Djole Posted - 22/07/2008 : 17:34:25
Imaš Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu.

Novosadjani (i onaj jedan čačanin koji je tamo na prinudnom radu), koja bejaše adresa?
Obi-wan Posted - 22/07/2008 : 17:34:01
quote:
Originally posted by Garak

Zanima me postoji li neka strip knjizara koja se nalazi u Novom Sadu i ako ima gdje se tačno nalazi (može i Subotica).

Zahvaljujem.

p.s. može i bilo koja druga ''obična'' knjižara koja drži stripove Belog Puta i neke američke


Strip knjižare imaš dvije u Zagrebu i dvije u Beogradu.
Tu se priča završava...
Ovako napamet u NS imaš na spratu Bazara (mislim da je to IPS) i na SPENS-u (knjižara Solaris). Ima i neki klub ljubitelja stripa u centru, ali oni ne prodaju...
U Subotici IPS i knjižara Plato...
srdjandj Posted - 22/07/2008 : 17:19:16
Od Belog puta imaš stripova u svakoj većoj knjižari u svakom gradu u Srbiji!
Ja znam, jed ih ima u vršačkoj knjižari, pretpostavljam da ih ima u nekoj knjižari u centru Novog Sada! Isto važi i za Suboticu!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000