forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus predstavlja: ZONA X

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Gaston Posted - 22/07/2008 : 21:36:56
A evo i jedne premijere za vrele ljetne dane! Svi ljubitelji MM-a, a takav sam i sam, sigurno ce biti sretni sto na nasim prostorima krece i Zona X! Svaka knjiga imat ce 196 stranica, a u broju jedan procitat cete epizode pod nazivom: Dobrodosli u Zonu (Castelli & Roi) + No smoking! (Chiaverotti & Crivello).

Iskreno, bas smo sretni zbog ovog serijala i jedva cekamo rad na sljedecim knjigama. Nasi suradnici (Melina, Mihaela, Curunir, Dekara, Zlaja, Vedran & Tomislav) su i na ovome izdanju dokazali da su najbolji i zato im se Big Dado i ja od srca zahvaljujemo!!!






25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
plavi Posted - 29/10/2008 : 19:37:03
Bane, ima li Martija u 17-ici?
Ako ga ima, bas me zanima da li ce vise liciti na Tarzana ili na Billy-ja
DOMI Posted - 29/10/2008 : 17:09:00
imam dojam da sam zasićen dugačkim MM pričama pa je ovo došlo kao osvježenje, super za popunjavanje vremena između izlaska dva "velika" redovna MM-a
provodina Posted - 29/10/2008 : 15:42:58
Kao što većina ovdi komentirala ova Zona X je simpatičan spin off serijal i pun pogodak za izdavanje.
Prva priča me baš dojmila jer zaista je kako se u malom broju stranica Castelli uspjeva napisati priču koja te nakon pročitanog dovede u razmišljanje kako je sve tako dobro sklepano da nema praznog hoda čak i sam početak priče sam čita više puta.Zaista prva priča spada u rang nešto najbolje od MM Druga priča ništa extra osim simpatičnog načina ostavljanja pušenja... Malo me podsjeća na Cat's eye od Stephena Kinga u kojem je na sličan način junak pokušava ostavit pušenja ... Mene nije ni briga jer ja ne pušim
Le Samourai Posted - 15/10/2008 : 14:48:56
Imajuchi u vidu Zonu X, kao i nekoliko MM almanaha, chini mi se da MM najbolje funkcionishe upravo u ovim ne-kontinuitetnim epizodama. Ne morash da se bavish godinama misticizma, a chini se kao i da su, oslobodjeni kontinuitetnih imperativa i scenaristi lisheni tog tereta, te pishu dosta opushtenije, svedenije...bolje, znajuci da priche nece imati dugorochne reperkusije i da nece potpasti pod podrobnu analizu onih kojima je kontinuitet sveto slovo, kao shto smo mogli videti po reakcijama na prvog MM Veselog Chetvrtka, koji je najbolji ne-Libellus MM kojeg sam prochitao od Dnevnikovih izdanja.
cat claw Posted - 30/09/2008 : 00:52:29
Cestitam na novom izdanju. Nadam se da cete stici do broja 17, a posle moze potop.
DeeCay Posted - 27/09/2008 : 00:12:44
I meni se dopala Zona... U biti, sve je to jedna velika stripizirana Zona sumraka sa profesorom Mystereom u glavnoj ulozi... I Castellijeva i Chiaverottijeva priča bave se pričanjem unutar priče, i to priča "nemogućeg" sadržaja. Čitajući "Dobrodošli u Zonu", baš sam se ugodno iznenadio kako stari Castelli u svakom trenutku vlada pričom i scenarijem sa nevjerojatnom lakoćom, igra se vremenom, likovima i situacijama u svakoj sceni stripa. Priča je "ekstremnija verzija fahrenheita 451" (citat samog Martina) koja se odvija u nekoj drugoj dimenziji u kojoj zatičemo Martina i ekipu kako žive u svijetu koji nije izmislio pismo. U biti, what if... ne bi postajalo pismo... Zaista interesantan pogled. Druga, Chiaverottijeva priča (odnosno 3 priče) govori o Martinu i o njegovim nemogućim načina kako se ostaviti pušenja. Vrlo nekonvencionalnim metodama dapače...
DeeCay Posted - 25/09/2008 : 10:24:05
Kupio sam, no nisam još stigao ni prolistati... Ovo i izgleda ko almanah izdanje, no mislim da će kasnije krenuti i u druge vode ovim drugim spin-offovima.
dcopic Posted - 24/09/2008 : 18:00:27
quote:
Originally posted by kico

Pročitao.
Svakako bolje od Martijevih Specijala,Maxija ili Almanaha.
Sličan je koncept kao i u Almanahu.
Izmaštane priče isprepletene kroz regularnu seriju.
Epizodu "No smoking" već je objavila SD kroz dnevne table izlaska,a "Dobrodošli u zonu" je bomba od epizode.Roi izvrstan!





Pročitao i ja. Da, jako je slično pričama iz almanaha ili maxija. Martin priča izmišljene priče i pritom se dobro zabavlja. Sve u svemu, još jedno super izdanje koje vrijedi pročitati.
Mailman Posted - 23/09/2008 : 23:38:06
Bezveze.
Ali samo naprijed s izdavanjem!
kico Posted - 23/09/2008 : 15:50:59
Pročitao.
Svakako bolje od Martijevih Specijala,Maxija ili Almanaha.
Sličan je koncept kao i u Almanahu.
Izmaštane priče isprepletene kroz regularnu seriju.
Epizodu "No smoking" već je objavila SD kroz dnevne table izlaska,a "Dobrodošli u zonu" je bomba od epizode.Roi izvrstan!

kico Posted - 22/09/2008 : 12:33:48
quote:
Originally posted by DOMI


jesi li pročitao? ocjena (1-10)/? crtež mi se čini dobar (po najavi), kakva je priča?


Nisam još.
Puno je toga izašlo ovih dana,pa sam zatrpan ... doslovno.
Al kad pročitam - javiću.
Zona je prva na listi čitanja.
kico Posted - 22/09/2008 : 12:32:37
quote:
Originally posted by DeeCay
Ajme, pa skoro ste izgorjeli...


Bilo je jebeno.
Totalno jebeno.
Sad je,nažalost,razglednica Makarske totalno promjenjena.
DOMI Posted - 21/09/2008 : 21:21:58
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Dado
Makarskoj...


Istina.
Usprkos požaru,evo sad ja kupio.



jesi li pročitao? ocjena (1-10)/? crtež mi se čini dobar (po najavi), kakva je priča?
DeeCay Posted - 21/09/2008 : 17:48:39
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Dado
Makarskoj...


Istina.
Usprkos požaru,evo sad ja kupio.



Ajme, pa skoro ste izgorjeli...
kico Posted - 21/09/2008 : 15:46:18
quote:
Originally posted by Dado
Makarskoj...


Istina.
Usprkos požaru,evo sad ja kupio.
elsauto Posted - 21/09/2008 : 15:02:21
quote:
Originally posted by Dado

Izasla je i moze se kupiti na svim mjestima gdje uobicajeno kupujete Libellus izdanja.
U Zagrebu, Splitu, Makarskoj...


au Zadru?
Dado Posted - 21/09/2008 : 09:42:35
Izasla je i moze se kupiti na svim mjestima gdje uobicajeno kupujete Libellus izdanja.
U Zagrebu, Splitu, Makarskoj...
dnevni boravak Posted - 20/09/2008 : 19:10:49
Jeli ZonaX izašla i gdje se može kupit?
MladenT Posted - 19/09/2008 : 15:50:53
kupio. stiglo danas
DeeCay Posted - 13/08/2008 : 15:01:37
Svi?!
DOMI Posted - 13/08/2008 : 14:17:27
po nekima bi stripovi trebali biti gotovo gratis pa bi više ostalo za cigarete - da li se tko buni zbog poskupljenja cigara i pića???
DeeCay Posted - 12/08/2008 : 15:15:47
To sam nabrzinu napisao onako odokativno točno... Ma dobro je, ništa strašno. Ludens je također poskupio svoja izdanja. Dobro je što niste poskupili i stara izdanja.
Dado Posted - 11/08/2008 : 18:34:45
Ne znam od kud si izvukao cijenu od 75 kuna?

Iako nikad ne volim porediti jedno izdanje s drugim, jer svako od njih ima svoje specificne troskove koji
mogu biti razliciti pa i kad se radi o izdanju s istim brojem stranica i formata, no reci cu za usporedbu
da su "price iz baze Drugdje" kostale 75 kuna ali u odnosu na Zonu X imaju cirka 40 stranica manje.
Da su nam troskovi ostali kao prosle godine (ove godine su troskovi konstantno rasli) cijena Zone X bi bila cirka 90 kuna.
Dakle to je povecanje od 10 kuna, s 90 na 100 a ne sa 75 na 100.

Ako pod drugim pitanjem u vezi starih izdanja mislis na vec objavljene knjige, one ce naravno ostati po istim cijenama.
Ovo povecanje je uzrokovano dodatnim troskovima, odnosno aktualnim poskupljenjima pa smo odlucili ne mijenjati cijene
vec objavljenim izdanjima iako i ta objavljena izdanja ovim poskupljenjima stvaraju neke dodatne troskove,
primjerice u distribuciji, dostavi, skladistenju itd...
Jasno mi je da bi neke druge firme (nazovimo ih profesionalnim) u bilo kojem segmentu proizvodnje i prodaje
automatski time povecali i cijene vec postojecih produkata, jer bi to bilo i logicno i normalno.
No mi cemo svoj "profesionalizam" kao i do sada pokusati pokazati kroz odnos prema nasim kupcima i kroz rad na nasim izdanjima.

DeeCay Posted - 11/08/2008 : 17:58:45
Opala... Znači, skočilo je s 75 na 100?

A što je sa starim izdanjim? JEsu li i njima porasle cijene?
Dado Posted - 11/08/2008 : 17:56:15
Prije svega isprika jer vam nismo ranije mogli javiti cijene novih izdanja.
Kao sto je Gaston vec napisao, zbog godisnjih odmora informacije iz tiskare su drasticno kasnile.

Dakle evo i cijena za slijedece izdanje:

ZONA X – 100 kuna

Kao sto se da primjetiti cijene ovih izdanja su nesto vece nego su to do sada bile.
Nazalost nasi troskovi su se u zadnje vrijeme konstantno povecavali usred sveopceg poskupljenja te vise nismo
u stanju zadrzati postojece cijene pa smo primorani povecati cijene nasih izdanja u rasponu od cirka 10-15%.
Svjesni smo svega i jako nam je zao sto moramo napisati ovakvu informaciju, no na zalost na ova poskupljenja
ne mozemo utjecati i skupa sa svima vama nemocni smo bilo sto promjeniti.
Unaprijed se zahvaljujemo na podrsci i razumjevanju.

Libellus

P.S. Ovu informaciju ponavljamo u svim topicima novih izdanja, kako bi i oni koji prate samo odredjene edicije mogli procitati ovaj info.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000