forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 ZASTO NEMA SRPSKIH NASLOVNICA HORUS, HORUS EXTRA?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
misa Posted - 11/10/2008 : 14:08:51
Vec 2 godine na casovima informatike i kod svojih drugara posecujem vas sajt. Zaista je odlican, svaka cast. Od naslovnica koje se mogu naci na ovom sajtu ja ih u kompijuteru imam poprilican broj. Medjutim imam neke stripove kod kuce za koje ne mogu kod vas da nadjem naslovnice, a to su stripovi o Zagor, komnadant Marku, velikom Bleku i kapetanu Mikiju a serije su HORUS, HORUS EXTRA, HORUS SPECIAL. Da li ce uskoro biti moguce da se nadju na vasem sajtu?? Veliki pozz is Srbije od stripomana Misu, zvanog MANCE!!! CAOS!!!
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
delboj Posted - 16/10/2008 : 13:46:43
Zasto, zar ne moze uploadovati na neki server i poslati link?
VJ Posted - 15/10/2008 : 16:51:08
quote:
Originally posted by delboj
Kruger je rekao da je to skenirao i trebao je da preda VJ-u CD. Ali on je nekoliko puta zaboravio da ponese taj CD. Ako ti imaš skenove pošalji Markosu ili DeeCayu.

Ma CD je odavno kod mene ali nikako da zavrsi kod Markosa.
Ferri Posted - 13/10/2008 : 11:24:59
Hocu uskoro...
delboj Posted - 13/10/2008 : 09:21:22
quote:
Originally posted by Ferri

Pa zaista vreme je vise da se nadju,vec 2 god se pricalo da je to Kruger skenirao i kao poslao skenove Markosu,jer ja sam hteo to da uradim pa sam odustao misleci da je to vec odradjeno kako se pricalo,odnosno tako sam cuo od clana Delboya.
Ali uradicu to pa cu poslati.


Kruger je rekao da je to skenirao i trebao je da preda VJ-u CD. Ali on je nekoliko puta zaboravio da ponese taj CD. Ako ti imaš skenove pošalji Markosu ili DeeCayu.
Milazzo Posted - 12/10/2008 : 17:49:40
Dobrodosao Mihajlo!
Ako imamo kakve slicnosti onda je to definitivno u imenu...ja se zovem Mihael! ;)
Ferri Posted - 12/10/2008 : 07:27:32
Pa zaista vreme je vise da se nadju,vec 2 god se pricalo da je to Kruger skenirao i kao poslao skenove Markosu,jer ja sam hteo to da uradim pa sam odustao misleci da je to vec odradjeno kako se pricalo,odnosno tako sam cuo od clana Delboya.
Ali uradicu to pa cu poslati.
vope Posted - 11/10/2008 : 22:32:35
Mance velis? Pa Grobaru dobrodosao!!!!
manhunter Posted - 11/10/2008 : 20:41:41
quote:
Originally posted by misa

Vec 2 godine na casovima informatike i kod svojih drugara posecujem vas sajt. Zaista je odlican, svaka cast. Od naslovnica koje se mogu naci na ovom sajtu ja ih u kompijuteru imam poprilican broj. Medjutim imam neke stripove kod kuce za koje ne mogu kod vas da nadjem naslovnice, a to su stripovi o Zagor, komnadant Marku, velikom Bleku i kapetanu Mikiju a serije su HORUS, HORUS EXTRA, HORUS SPECIAL. Da li ce uskoro biti moguce da se nadju na vasem sajtu?? Veliki pozz is Srbije od stripomana Misu, zvanog MANCE!!! CAOS!!!




Ma tu postoji više razloga. Sad`ću ti pričam.
Prvo su nadležni ovde tražili srpske naslovnice Horusa i extra mu edicije, ali kad su saznali da iste ne postoje, već da su korišćene najobičnije italijanske naslovnice, toliko su se razočarali da su odustali od te priče.
Bilo je čak i nekih pokušaja, pa je par tih falšovanih naslovnica i stavljeno, ali se onda saznalo da je Horus tajno božanstvo gusara, pa je Markos rekao "povijesno ne", i obustavio dalji kontakt sa jereticima.
I pored svih prepreka, bilo je još pojedinačnih pokušaja da se naslovnice skeniraju i pošalju Markosu, ali nije bilo dovoljno sredstava da se kupi skener, a kad se to desilo, nestalo je finansija da se kupe stripovi koji su trebali da se skeniraju...
I tako, DOBRODOŠAO NA FORUM!!!
srdjandj Posted - 11/10/2008 : 19:53:23
Pa skeniraj ih ti i posalji Markosu!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000