forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Tex gigant

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 13/10/2008 : 15:51:37








Upravo stigli u strip knjižaru "Stripovi na kvadrat".

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
srdjandj Posted - 05/06/2009 : 17:17:19
Ja sam mislio da ih ima 17, a ono 23, dobro je, nemam nista protiv, dapace...
teller Posted - 05/06/2009 : 15:30:37
jok, taman posla,od 23 original sa 4 nova u kolovozu, falilo bi nam jih još 6 komada...
težko je sa Texom svršit tako brzo.
srdjandj Posted - 05/06/2009 : 14:45:23
Sa ta 4 bi bili gotovi ti Giganti ili?
Malicius Posted - 05/06/2009 : 13:53:24
mislim cetiri kao i obicno ali sve ti je to na dugu stapu.
no, vidjecemo
dino1984 Posted - 05/06/2009 : 13:51:14
quote:
Originally posted by Malicius

u augustu novi,koliko sam ja razumio Bernarda na MaFestu



Idu 4 nova ili samo 2?
Malicius Posted - 05/06/2009 : 13:50:00
u augustu novi,koliko sam ja razumio Bernarda na MaFestu
dino1984 Posted - 05/06/2009 : 13:49:41
quote:
Originally posted by teller

možda zna Kico,to i mene zanima...evo na Mafestu skompletirao dosad izašla izdanja(svih 13)tako
da sa nestrpljenjem očekujem (bar) dva nova...ja bi Fillipucija i Frisendu recimo.



U ni ja se nebi zalio na Fillipucija i Frisendu!!!
teller Posted - 05/06/2009 : 13:21:15
možda zna Kico,to i mene zanima...evo na Mafestu skompletirao dosad izašla izdanja(svih 13)tako
da sa nestrpljenjem očekujem (bar) dva nova...ja bi Fillipucija i Frisendu recimo.
dino1984 Posted - 05/06/2009 : 12:23:56
Zna li netko kad bi mogli sljedeci giganti u prodaju??????
teller Posted - 05/06/2009 : 12:09:04
zaboravio javit dojmove za Izgubljeno selo ali koliko se sećam solidan prosjek,
ovih dana pak pročitao De Angelisov SJENE U NOČI i dosta dobar, crtež fenomenalan priča
malo naivna ali prolazi...a da, pošto je album podpisan(Mafest) od crtača, vredi mi suhog zlata.
Bože, kakav je majstor taj De Angelis.
teller Posted - 12/12/2008 : 10:27:19
Pročitao Somerjev Trgovci robljem-priča ništa posebno, crtež vrhunski.Sve u svemu jedan
solidan Gigant, imam osijećaj da neki očekuju previše, skoro da ne čudo, pa ljudi TEX izlazi
6o godina, šta bi vi htijeli?
Nizzi je meni sasvim dobar pisac priča-sad se bacam na Ticcijevo IZGUBLJENO SELO.
Javim dojmove.
srdjandj Posted - 31/10/2008 : 21:00:45
Još nisam počeo da ih čitam(hronični nedostatak vremena), ali sam srećan što su na broju!!!!!!!!
Tex Willer Posted - 31/10/2008 : 17:31:42
quote:
Originally posted by kico

Završio sa čitanjem Texovih Giganata i dojmovi su otprilike ovakvi :

1.Vojnik Komanč (Najbolja priča i najbolja naslovnica,iako bih na crtež imao primjedbu odskakanja,naime Capitanio ima vrhunskih tabli,ali brate ima ima i onih koje je aljkavo završio)

2.Sjene u noći (Najbolji crtež!Ovaj luđak De Angelis se izvrsno snašao mjenjajući svijet N.Nevera sa prerijom Texa Willera)

3.Posljednji pobunjenik (stekao sam dojam da je Wilson baš i nije snašao najbolje)

4.Trgovci robljem (najgora priča definitivno,možda je gori jedino Galep)



Poceo tek sa De Angelisovim i moram da se slozim da je crtez genijalan.
Na osnovu naslovne nisam ocekivao ovakav crtez unutra
kico Posted - 31/10/2008 : 13:09:16
Završio sa čitanjem Texovih Giganata i dojmovi su otprilike ovakvi :

1.Vojnik Komanč (Najbolja priča i najbolja naslovnica,iako bih na crtež imao primjedbu odskakanja,naime Capitanio ima vrhunskih tabli,ali brate ima ima i onih koje je aljkavo završio)

2.Sjene u noći (Najbolji crtež!Ovaj luđak De Angelis se izvrsno snašao mjenjajući svijet N.Nevera sa prerijom Texa Willera)

3.Posljednji pobunjenik (stekao sam dojam da je Wilson baš i nije snašao najbolje)

4.Trgovci robljem (najgora priča definitivno,možda je gori jedino Galep)
76 Posted - 21/10/2008 : 19:35:58
Pročitao sva četiri i rangirao bih ih ovako:

1. Vojnik Komanč (najbolja priča i najbolji crtež)
2. Posljednji pobunjenik (druga najbolja priča, crtež OK, ali loša naslovnica)
3. Sjene u noći (priča treća po kvaliteti, crtež OK)
4. Trgovci robljem (očajno loša priča, crtež OK)
teller Posted - 20/10/2008 : 09:45:12
i ja, ali sveukupni dojam mi je dobar.Čak mi i Nizzi nije tako loš, jest da se
priče ponavljaju i dosta su predvidljive-ali ponekad volim i takvo štivo.
Kad mi se sviđa Kapetan Miki-onda mi i kriteriji kod priče nisu naročito visoki.
globinjo Posted - 19/10/2008 : 22:26:41
i ja...
Markos Posted - 19/10/2008 : 18:30:02
Meni se ni linija ne svidja. Nekako je drhtava, nesigurna. Ne znam, bar ja imam takav dojam.
The Hammer of Hell Posted - 19/10/2008 : 17:18:14
quote:
Originally posted by Markos

Ne, ostajem pri svojoj tvrdnji. Glave prevelike u odnosu na tijelo i druge anatomske greške su ipak malo preceste da bih mogao uzivati u crtezu.



Kompozicija slika, svjetla-sjene, fantastična linija odnose prevagu nad šublerom mjerenim glavama :)
Markos Posted - 19/10/2008 : 15:53:49
Ne, ostajem pri svojoj tvrdnji. Glave prevelike u odnosu na tijelo i druge anatomske greške su ipak malo preceste da bih mogao uzivati u crtezu.
Markos Posted - 18/10/2008 : 15:24:55
Nisam, meni se to nije svidjelo, kad sam ga onomad pokusao citati. Kazem, pokusao, jer je prica toliko glupa da sam odustao negdje na pola, ali ok, evo, dat cu ti benefit of the doubt i prolistat ponovo.
The Hammer of Hell Posted - 18/10/2008 : 15:18:03
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by Markos

Ja sam ih pročitao, i po meni: Komanč prosječan, Pobunjenik izvrstan, zadnja dva očajna.


Shteta ako Sommer ne valja, on me iz ove serije interesuje najvishe pored Wilsonovog. Jel' makar crtezh na nivou?



Ne. Ja volim SOmmera, ali ovdje se vratio stripu nakon velike stanke i to se jasno vidi. Na momente otuzno lose. Vjerojatno je i zdravljem bio dosta lose, jer je par godina nakon ovoga umro.



Jesi li siguran da taj gigant nisi pobrkao sa nekim drugim? Sommer je od početka do kraja odradio fantastičan posao i njegov crtež je pravi užitak za gledanje.

Pročitao sam Capitaniov, Wilsonov i Sommerov gigant i sve tri priče su uniformno blah. Capitanio je tu najlošiji crtač, koji svoje mane zamaskira bogatim "baroknim" crtežom, inače sjajni Wilson je skoro potpuno uškopljen Bonellijevom standardnom rešetkom od 3x2 crteža po tabli, dok je Sommer veličanstven.

kico Posted - 17/10/2008 : 16:19:29
quote:
Originally posted by Le Samourai
Samo hocu da kazhem da je uz internet prelako da ti svashta smeta. Nisam video da se bilo ko zhalio na Dnevnikova izdanja, a shtoshta im je falilo.


Bilo je žalovanja i onomad...
al se čitatelj nije mogao javno izjasniti prije uvođenja ZS specijalaca
tek tamo imaš primjer "Pošta čitatelja",pa malo zavirni u te stare opjevane brojeve...
Le Samourai Posted - 17/10/2008 : 14:27:45
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Le Samourai

Pa istina je to, ali zamisli da nema interneta. Naleteo bi na to, nasmejao se, rekao "eh..." i prionuo na chitanje. :D


Da,
zamisli da smo u kamenom dobu i da nemamo foruma o stripovima nit mobitela za nazvat drugare i
da još toljagom pribavljujemo sebi ženke...

Super,a?


Samo hocu da kazhem da je uz internet prelako da ti svashta smeta. Nisam video da se bilo ko zhalio na Dnevnikova izdanja, a shtoshta im je falilo.
kico Posted - 17/10/2008 : 14:08:15
quote:
Originally posted by Le Samourai

Pa istina je to, ali zamisli da nema interneta. Naleteo bi na to, nasmejao se, rekao "eh..." i prionuo na chitanje. :D


Da,
zamisli da smo u kamenom dobu i da nemamo foruma o stripovima nit mobitela za nazvat drugare i
da još toljagom pribavljujemo sebi ženke...

Super,a?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000