forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Junakinje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Betty Page Posted - 07/11/2008 : 23:28:00
Ameri imaju i junakinje poput Wonderwoman, Red Sonia, Lady Death, Betty Page..i dr...koje su vama drage i zašto?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
trolodtroje Posted - 21/02/2014 : 20:16:11
Trolles de Troy in Lanfeust de Troy hynas:

C'ian:




Cixi:





Cuzamn:



Guewan:




xexe:


Deers Posted - 20/02/2014 : 19:55:27


Moguća naslovnica četvrte knjige (da je do nje došlo).
mr murdoc Posted - 20/02/2014 : 18:59:48
E..stvarno..jebote..



Deers Posted - 16/02/2014 : 17:09:21
quote:
Originally posted by IGMAN2

http://youtu.be/XGM2copueu4



Nisam znao za ovo. Super!
Just_Charlie Posted - 16/02/2014 : 13:46:10
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hej, iz tvoja dva posta iskocile su mi dvije rijeci: "maskare" i "uzivo". Dani karnevala su u gradu. Sto mislis, ima li nas na forumu dovoljno, i voljnih za neku party ekipicu. S maskama ili bez?



Pa, i nije ti loša ideja.
Strip ljubiteli su poznati (pogotovo u Rijeci) kao sramežljiviji, pod nekim maskama bi možda svi bili opušteniji
Netko kao ti, ako si spremna to preuzeti na sebe, možda bi nas i mogla okupiti.
Samo postavila si pitanje na krivom podforumu. Ovdje malo tko zalazi.





Dobro.

Mislim da si imao potpuno pravo a i sama sam to znala, pa sam odustala.
Rijekica nam voli ostati pod maskama.
IGMAN2 Posted - 16/02/2014 : 02:27:12
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hej, iz tvoja dva posta iskocile su mi dvije rijeci: "maskare" i "uzivo". Dani karnevala su u gradu. Sto mislis, ima li nas na forumu dovoljno, i voljnih za neku party ekipicu. S maskama ili bez?



Pa, i nije ti loša ideja.
Strip ljubiteli su poznati (pogotovo u Rijeci) kao sramežljiviji, pod nekim maskama bi možda svi bili opušteniji
Netko kao ti, ako si spremna to preuzeti na sebe, možda bi nas i mogla okupiti.
Samo postavila si pitanje na krivom podforumu. Ovdje malo tko zalazi.


Usput, evo Deers vraća topic na pravu stazu sa crtanim junakinjama.
Odlična Halo Jones
Hvala, Deers, na spašavanju stvari !

Još jedan- usput -
Transvision Vamp-

Deers Posted - 15/02/2014 : 17:37:26







Just_Charlie Posted - 14/02/2014 : 10:29:46
Hej, iz tvoja dva posta iskocile su mi dvije rijeci: "maskare" i "uzivo". Dani karnevala su u gradu. Sto mislis, ima li nas na forumu dovoljno, i voljnih za neku party ekipicu. S maskama ili bez?
IGMAN2 Posted - 14/02/2014 : 01:18:35
A, razumijem, ne samo pobjeda već satrti protivnika i sjećanje na njega, i zatim uživati u melodiji naricaljki njihovih žena

To ti može palit sa mnom, jer, kako narod kaže -Lako budalu zajebavat.
Evo, Cromwell te je, prije par strana, kratko poklopio jednim glagolom i riješio problem s tobom. Sa druge strane, ja sam pokušao razumjeti tebe i tvoje viđenje i stavove, i odkud odjednom taj otklon od one Charlie sa drugih topica... i dobio sam što sam dobio. Ipak, više volim uživo nego ispipavanje čovjeka s druge strane poruka. Previše nepotrebnih nesporazuma nastaje ovako.

OK, kad smo već otvorili svaštaru i ovdje- nečija sloboda bi trebala biti onolika dok ne počinje zalaziti u područje slobode nekog drugog. Dakle imamo granicu. Smijemo li, i koliko, prelaziti te granice, bez obzira na odvažnost.
Nametat sam sebi granice radi poštvanja ravnopravnosti i slobode nekog drugog, ili biti odvažan i preći iste ne osvrčući se na posljedice. Okej je ispitivati i koračati njihovim rubom, ali ,obično, to ne završava tu. Uz ispitivanje dođe i smjelost. Uz smjelost i mogućnost... a onda i sam prelazak granica tuđe slobode.
Da, 'svaštara' je u banani pod teretom svih mogućih pravila, ograničenja i zabrana, ali bilo je i drukčije... i nije išlo.
Bilo je ružno. Sve se završavalo sa psovkama, ustašama i sl. Znaš već.

Nije problem sa baniranjem- odslužiš kaznu ili se vratiš pod drugim nickom -već u autobaniranju. Nakon takvih uzavrelih rasprava, jedan dio vrijednih članova, duboko uvrijeđen, zauvijek je napustio site.
Krenulo bi,obično, zezanjem, sitnom provokacijom...ispitivanjem granica, a završilo sa majkama. Takvi smo, kakvi smo- čim nas malo pustiš, započnemo sa dokazivanjem svojih ultimativnih istina, ne obazirući se na granice i žrtve.
Nema plesanja po granici i slobode duha -odma se prelazi u krajnost. Zato, uz sav moj žal i sve negativnosti koja ta pravila donose 'svaštari' i nisam protiv njih.

A što se tiče Dana zaljubljenih...
pa, kad ti netko, pred samo Valentinovo, poruči da odlazi s drugim i, što je još i gore, u istoj poruci, spomene i frižider (znači da ga je ispraznila), a onda se vrati i pita za poklone...

Sa druge strane, previdjela si poruku same slike sa čestitkom.
Nije to obična čestitka.
Upučena je tebi i drugim Asgardijancima, dakle rasi bogova, što te uvršta u njihov panteon nordiskih božanstava.
Charlie, božica prelazaka granica, kreativnosti i šege.
Ili božica kreativne šege.
Loki se može pokupit u penziju.
Just_Charlie Posted - 13/02/2014 : 21:49:57
quote:
Originally posted by IGMAN2

Ma, upravo to!
Čovječe, jednostavno ne znaš kada si pobijedila i kada treba stati.



Izvjesio sam ogromnu bijelu zastavu, digo ruke i reko evo daj prijedlog, radi što želiš, samo daj da ovo završimo.
Bilo šta.
Sve brišem, sve povlačim... ali izgledalo je uzaludno.
Oboje smo upropastili ovaj topic i davno mi je prestalo biti zabavno. Sada kada je i tebi, možemo li stati?


Nadam se da shvacas da nisam osoba koja uziva mlaku pobjedu.
Nema niceg bas u pustenoj pobjedi niti necijoj bijeloj zastavi koja
pobjedu nosi..niceg zanimljivog. Niti izazova. Nadam se da nisi toliko uzbudljiv u krevetu koliko si meni ovdje bio "napet".

Ima jedno zadovoljstvo kojeg nisi svjestan mozda.
Maleno ali ipak..
Ne bojim se nategnuti granice, preci ih, oblikovati po svojim potrebama, prenositi ih..
Previse ste se svi ovdje zatvorili, ogranicili sami sebe, ili se cak
netko ne umije sluziti beskonacnim slobodama koje se nalaze u nama i cekaju da ugledaju svjetlo dana.
Ne vjerujem da se itko doista boji bana, ali toliko ste zamoreni rezimom dugogodisnjim ovdje da nitko niti ne shvaca koliko to djeluje na psihu i slobodu duha, da se odvazite, zakoracite po rubu, budete alobodni, pisete slobodnim stilom..
Tolika iskompleksiranost, strah od svastare kao da u njoj mrak pojede zloceste djecake, ta neprestana podijeljenost foruma na nivoe, bas poput svijeta u NN stripu..
Ovdje nije zabranjena samo politika, ovdje imam osjecaj da ste si sami sebe zabranili..granice nisu ono sto prelazimo putovnicama, svijet koji vidimo ako dobijemo vizu..
najteze premostive granice su one koje si nametnemo sami i koje se nalaze u nama. A horizonti su nam na domak ruke, dodir prsta..
Odvaziti se na kreativnost van granica kreativnosti, a ostati umutar
granica i pravila..malen je korak, ali izgleda najtezi na svijetu.

To mi je bilo zadovoljstvo Ingm..nesto, nategnuti te van granica i osjetiti
covjeka u kontaktu s druge strane. Ne bice programirano da se plasi koraka kojeg jos niti ucinio nije.
E, vidis..to je pobjeda ovdje. Svih nas.



I, kakva je to jebena cestitka za Valentinovo? Poklon..poklon hocu, do kraja sutrasnjeg dana, ili te nataknem na sai.
Zamisli na Valentinovo biti nataknut na sai
IGMAN2 Posted - 13/02/2014 : 20:17:12
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by IGMAN2

U svakom slučaju, na plažu nema šanse da te vodim.
Maškare, možda...



Cek malo! A tko si ti da me ikuda vodas?! Ili tako nesto uopce postavis u recenicu!
Pa nisam kuca da me se voda.

sad kad smo prebrodili nasu prvu praf domacu kucnu atmosferu,
a sta si mi kupio na poklon?
Sutra je Valentinovo...nisi valjda zaboravio da je sutra Valentinovo??


nadopuna:

ne znam da li da ostavim upute za citanje Ingmanu ili ne.
Nadam se da ces sam skuziti da sam mrtva ozbiljna.



Nikad tako nešto ne bi zaboravio... niti itko tko je upoznao i naznake tvoga bijesa, sebi tako nešto dozvolio, stoga, čestitka :




Sranje, nisam iždržao
Sad sve ispočetka...
IGMAN2 Posted - 13/02/2014 : 20:06:02
Ma, upravo to!
Čovječe, jednostavno ne znaš kada si pobijedila i kada treba stati.



Izvjesio sam ogromnu bijelu zastavu, digo ruke i reko evo daj prijedlog, radi što želiš, samo daj da ovo završimo.
Bilo šta.
Sve brišem, sve povlačim... ali izgledalo je uzaludno.
Oboje smo upropastili ovaj topic i davno mi je prestalo biti zabavno. Sada kada je i tebi, možemo li stati?
Just_Charlie Posted - 13/02/2014 : 19:36:30
quote:
Originally posted by IGMAN2

U svakom slučaju, na plažu nema šanse da te vodim.
Maškare, možda...



Cek malo! A tko si ti da me ikuda vodas?! Ili tako nesto uopce postavis u recenicu!
Pa nisam kuca da me se voda.

sad kad smo prebrodili nasu prvu praf domacu kucnu atmosferu,
a sta si mi kupio na poklon?
Sutra je Valentinovo...nisi valjda zaboravio da je sutra Valentinovo??


nadopuna:

ne znam da li da ostavim upute za citanje Ingmanu ili ne.
Nadam se da ces sam skuziti da sam mrtva ozbiljna.
Just_Charlie Posted - 13/02/2014 : 19:28:46
Igman, ne radim ovo cesto i majke mi trudim se biti ozbiljna, ali imas situacija koje iz mene izvuku nekog vrazicka i tad se zabavljam, ponekad jedva tipkam od smijeha.
Moji prijatelji kazu da me treba jako dobro poznavati da bi se skuzilo kad sam ozbiljna a kad je sarkazam ili zajebancija.
Jednostavno si mi pruzio priliku i bilo mi je zabavno igrati se malo
kad sam vidjela koliko si truda dajes za odgovore i sto sve nabrajas u njima i kako si se postavio.
Ne zalim ni trena zbog toga. Vec nakon mog prvog posta sve ovo ostalo je bila zabava.
Doista si se potrudio i iskrvario mi skoro tu.
Prestani mahati nogama i rukama po zraku. Tako se i dobri plivaci utope.
Udahni zrak, zaplivaj..uzivaj...opusti se, covjece.
Ne da mi se vise..sto god napisem, prelako te zavrtim.
Nema vise izazova, a time ni gusta
IGMAN2 Posted - 13/02/2014 : 18:51:32
Je, nisi uznemirena -vidi se, i sreća onda po mene da da nisi.
Čovječe, nekim ljudima jednostavno se ne može ugoditi!

I o kojoj raspravi govoriš? O onoj u koju si krenula đonom- sa 'mojim primitivnim nagonima' i 'ljubiteljem jeftine kić erotike'?
Hvala. Nakon toga se stvarno može argumentirano razgovarati.
I kada te ,nakon toga, upitam što to tu nije u redu, dobijem odgovor u vidu onog vica sa astranautkinjom i 'dobro ti, Houstone, znaš u čemu je problem'

Tražiš da razumijemo tvoje poistovjećivanje sa Elektrom, a u isto vrijeme to pravo negiraš svim drugima koji se poistovjećuju sa svojim strip junacima na strip konvencijama.

I stalno- gole pa gole! Nisi ni pogledala slike.
Veliki dio njh, ovdje postavljenih, su zakopčane do grla!

Jednostavno ne shvataš da ove slike nisu postavljene radi sisa, već radi uspješnih oživljavanja samih dvodimenzialnih junakinja, i samih prestavljanja tih junakinja.
One druge slike- neuspješne, nakaradne, ponižavajuće ili smiješne -nisam stavljao.
I nisam ni sexista ni voajer koji slini nad kostimiranim djevojkama.
One su nedolično obućene koliko bi bili i dečki u kostimima, da naslov dopušta postavljanje muških heroja.

Vidiš samo ono što želiš vidjeti.

Ali sve smo to već prošli i nema smisla ni potrebe ponavljati se opet i opet. Svatko može vidjeti tvoj stav. ne moram ja iznositi tvoj konzervatizam i puritizam.
U svakom slučaju, na plažu nema šanse da te vodim.
Maškare, možda...
Just_Charlie Posted - 13/02/2014 : 12:07:50
Message Preview
Igm.nisam uopce uznemirena, mislim da si ti.
Moglo je biti zabavno,ali cemu da se trudim kad vidjeh da ne znas voditi raspravu koja se drzi teme, vec poput vecine covjecanstva argumente o temi ne umijes iznesti vec se das u diskreditaciju sugovornika, seciranje, analiziranje osobe, i sve ti se svelo na to. Da ne znas nista o meni, nemam pojma kako i cime bi branio svoje pravo da ovdje stavljas junakinje koje to nisu vec polugole zene koje se zabavljaju.
Pa smo tako dobili "prepirku' sa svim elementima klasicne kucne prepirke para. Uvod, zaplet,,,predbacivanje..analiza osobe,sto s njom nije u redu...pitanja, zakljucivanje.... ..
I dobijemo jutro poslije - Draga, razmislio sam,,nisi u pravu ali neka bude po tvoju...
To je ono cega se uzasavam, tako ti svega!
Odvozio si pravu mini kucnu prepirku.
Kazes da mozes ovdje s ovim " junakinjama" jer nigdje ne pise strip ili umjetnost.
Heh...kako ces razumjeti mene kad ne kuzis da ovo nije topic u svastari vec na pdf Strip.
Zar to nije dovoljan naslov pod kojim idu teme.
Zar je potrebno napomenuti uz to npr: Ne, to ipak nije mjesto gdje cete pasti oci na gole tete koje se zabavljaju kostimirane u junakinje. Zato je Tutta na stripovima otvorio Sex in comics i odlicno vodi temu, a u svastaru je smjestio gole tete. U kostimima ili bez..svejedno, tamo pripadaju.
Kud si me mrcvario analizom tud nisi shvatio da mi ne smeta maskenbal vec mjesto njegovog odrzavanja. Ma koliko te junakinje bile odjevene stripovski, Trol od troje svjedoci u moju korist - one nemaju veze s tom umjetnoscu. Imaju s vasim pohotnim pogledima. Svasta ste u stanju ugurati na temu stripa, dovoljno je da na guzi ima tatoo Miki Mausa, ako vam pase.
I samo sam htjela reci da ne znam na sto bi licio moj post na ovu temu, da sad nastavim gdje sam stala ovdje, u masi ovih mesnatih junakinja.
Nikako ne uklanjaj svoje postove. Ja pakujem i odlazim odavdje. Bezbolnije je za sve.
Kljuc ti je na stolu. Poruka na frizideru.
Odlazim s drugim, mi ovdje oovako vise ne mozemo skupa.
Ne tuguj, naici ce neka koja ce te razumjeti onako kako nisam znala ja.
Jebote!

trolodtroje Posted - 13/02/2014 : 10:39:34
nemoj da makneš, majke ti. ima ignore opciju ako želi....kao svaki drugi na ovom forumu.
IGMAN2 Posted - 13/02/2014 : 10:18:01
OK, Charlie, ajmo ovako...
Nisam ovdje ni da se prepirem s nekim, niti da bilo koga ljutim.
Trebalo je biti zabavno... više mi nije, stoga ću prestati pokušavati shvatiti ili analizirati cijelu stvar ili tebe.
Nije mi bila namjera da tebe, ili bilo koga drugoga, bilo kako povrijedim, uvrijedim ili uznemirim.
Radi nečega smatraš da moj postupak nije dostojan ovog topica, a i mene je, nakon svega, prošla volja...
Dakle, ovako, ne trebaš mi ništa objašnjavati, ne trebaš me ni zamoliti - jednostavno reci da maknem slike i ja ću ih maknuti.
Reci i ja vraćam topic kakav je bio prije mene
Sve ovo ne vrijedi bilo čije uznemirenosti
Just_Charlie Posted - 13/02/2014 : 02:17:53
Rekoh ti, kad vidim da nema smisla tada prestanem trositi sebe, svoje vrijeme, rijeci..
Ovdje mogu dobiti samo u nastavcima analizu sebe, tvoje razocaranje u mene, zamisli.. kako je uzasno na forumu o stripovima "poistovjetiti" se s Elektrom.. biti kreativan kroz strip koji volis..
Sve bi me to jos mozda i dotaklo, to kako se "obracunavas" samnom da smatram da znas o cemu pricas.
Nedostaje ti kod za krakiranje.
Laku noc i ne gnjavi me vise nastavkom na tu temu..ili daj, ako ti je bas potrebno. :)
IGMAN2 Posted - 13/02/2014 : 01:26:36
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Znas, ti mene nisi razocarao jer nisi niti mogao, zato sto
se ne odajem olako nekim emocijama.
Za mene je sugovornik uglavnom samo to. Ugodan ili manje ugodan.
Sad si mi pruzio uvid u to kako reagiras kad se dogodi nesto sto nije u skladu s tvojim misljenjem. To sam ucinila i ja, premda sam pokusala na saljiv nacin vidjevsi da nema smisla..
Upravo to.
Tu se razilazimo, vise nema smisla niti potrebe..forum je velik, a
imas i ignore opciju, molit cu te lijepo.
Postovanje.



U skladu sa mojim mišljenjem?
Pa ti si ta koja se ne slaže sa ovim.
Pa ne možeš reči da nisam sačekao da obrazložiš svoj stav.
Čak sam te i poticao da ga obrazložiš postavljajući pitanja.
I kakav je bio tvoj odgovor?
Uvređenost?
I dalje ne znam radi čega.
Kako od tebe nema razboritog odgovora, nisam vidio zašto ne bi nastavio dalje.
IGMAN2 Posted - 13/02/2014 : 01:17:03
PHOENIX










Just_Charlie Posted - 13/02/2014 : 01:13:21
Znas, ti mene nisi razocarao jer nisi niti mogao, zato sto
se ne odajem olako nekim emocijama.
Za mene je sugovornik uglavnom samo to. Ugodan ili manje ugodan.
Sad si mi pruzio uvid u to kako reagiras kad se dogodi nesto sto nije u skladu s tvojim misljenjem. To sam ucinila i ja, premda sam pokusala na saljiv nacin vidjevsi da nema smisla..
Upravo to.
Tu se razilazimo, vise nema smisla niti potrebe..forum je velik, a
imas i ignore opciju, molit cu te lijepo.
Postovanje.
IGMAN2 Posted - 13/02/2014 : 01:11:37
WILD THING


SHADOWCAT


X 23


IGMAN2 Posted - 13/02/2014 : 01:08:12
MYSTIQUE


IGMAN2 Posted - 13/02/2014 : 01:04:21
POLARIS


DOMINO

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000