forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Srce bitaka - T2 - Kordej - Algoritam

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
The Hammer of Hell Posted - 09/12/2008 : 10:21:25
Na šta je spa ovaj forum kad ja moram pisat ove vijesti.
Izašlo, ima za kupit, skupo.
Aj sad mrš nazad na topic o tome koja je epizoda Čika najbolja.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 13/04/2015 : 08:56:04
Propalo je u fr pa nema novih nastavaka.
radio clash Posted - 12/04/2015 : 22:35:14
Ubiće me ljudi sa ovim podizanjem topica koje je i bog zaboravio. :)
Šta se dešava sa ovim? Je l' ima nastavaka? Sjajan strip!
jaki Posted - 10/01/2010 : 06:48:54
quote:
Originally posted by wiskey

Gdje si to kupio?



U Algoritmu ST.
wiskey Posted - 09/01/2010 : 19:02:30
Gdje si to kupio?
jaki Posted - 07/01/2010 : 15:53:43
za sada nema najava,ali će to Algoritam izdati,vjerovatno u ovoj godini.
Nisam izdržao pa sam nekidan kad sam bio u Algoritmu kupio Tajnu povijest integral koju sam mislija čekati na popustu ljetnom.Crtež odličan,boja super,priča je solidna.ova tri albuma su zgusnutija u kraćem vremenskom razdoblju nego oni prije pa i to popravlja dojam.Uglavnomkupite!
Shuckey Posted - 07/01/2010 : 12:16:13
quote:
Originally posted by Death

Ima li nekih najava o 3. dijelu?



Ima li nekih najava o trecem dijelu 'Srca bitaka'? Prvenstveno me zanima objavljivanje na hrvatskom iako treci dio nije jos objavljen ni u Francuskoj (koliko znam).

Takodjer, malo offtopic - zna li se nesto o objavljivanju drugog dijela Taras Buljbe u Hrvatskoj? Drugi dio Taras Buljbe je vec odavno objavljen u Francuskoj.

Unaprijed hvala.
Death Posted - 09/06/2009 : 10:40:05
Baš sam pročitao prva dva dijela i jako sam zadovoljan.
Drugi dio mi je znatno bolji jer se tu već radnja zakuhtava.
Crtež je također odličan, u početku malo slabiji, kasnije je sve bolji i detaljniji.
Ima li nekih najava o 3. dijelu?
Luk-San Posted - 08/06/2009 : 22:49:03
Ja sam ovo danas uzeo uzeo iz knjižnice(tek stiglo-Srce bitaka.Taras Buljba i Muzika-uzeo sve).Pročitao sam prvih par stranica i čini se obećavajuće.
Milazzo Posted - 02/01/2009 : 11:26:06
quote:
Originally posted by nika331

pročitah 2. dio.....i imam osjećaj da nije gotovo, a nigdje se ne kaže da ima još....hmmmm prvi do mi je bolji, drugi ima premalo "the" momenata


Ja sam za Bozic dobio 2. dio. Jos nisam procitao, ali vidio kraj..I meni izgleda da nije gotovo!
nika331 Posted - 31/12/2008 : 11:37:09
pročitah 2. dio.....i imam osjećaj da nije gotovo, a nigdje se ne kaže da ima još....hmmmm prvi do mi je bolji, drugi ima premalo "the" momenata
nika331 Posted - 11/12/2008 : 23:54:50
dmar Posted - 11/12/2008 : 19:19:32
quote:
Originally posted by nika331

@dmar ..... jesi uopće primijetio da nema ženskih likova u stripu, ni ko kurvi, niti nedužnih promatračica? jel to nekakav surovi muški svijet koji nije za žene?... strip ima neku karizmu, al rat mi nije draga tema za strip...ipak ima mnogo momenata lucidnosti i kontrasata(?): ljudskost-zvjerskost, razum-nagoni, masa-pojedinac, principi-kaos...



jbg, imaš pravo, to ti je pravi muški strip, prvi svjetski rat, borba u rovovima, prava "muška" ljubav ... di tu ima mjesta za ženu (napominjem da govorim na osnovu prvog broja jer drugi još nisam čitao)
to ti je ko ženska košarka (nije to za žene)
nika331 Posted - 11/12/2008 : 18:39:02
@obi-wan ... slažem se, također
@milazzo.... yep, zašto ne?
Milazzo Posted - 11/12/2008 : 18:23:09
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by nika331

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja baš svašta kupujem i često sam u Algoritmu, ali ovo Srce bitaka nikako da mi osiromaši novčanik... Crtež mi se nešto ne sviđa. A kada je to slučaj, čekam da mi netko kaže da je priča fenomenalna pa onda nabavim...
Smatra li netko da je priča fenomenalna?



priča je fenomenalna. ima i gej momenata u 1. dijelu ak ti to nije too much


Too much!?
Pa to je razlog zbog kojeg ću kupiti strip.



Dobar je strip! Isplati se kupiti ga...
Obi-wan Posted - 11/12/2008 : 17:58:47
quote:
Originally posted by nika331

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja baš svašta kupujem i često sam u Algoritmu, ali ovo Srce bitaka nikako da mi osiromaši novčanik... Crtež mi se nešto ne sviđa. A kada je to slučaj, čekam da mi netko kaže da je priča fenomenalna pa onda nabavim...
Smatra li netko da je priča fenomenalna?



priča je fenomenalna. ima i gej momenata u 1. dijelu ak ti to nije too much


Too much!?
Pa to je razlog zbog kojeg ću kupiti strip.
nika331 Posted - 11/12/2008 : 17:43:47
@dmar ..... jesi uopće primijetio da nema ženskih likova u stripu, ni ko kurvi, niti nedužnih promatračica? jel to nekakav surovi muški svijet koji nije za žene?... strip ima neku karizmu, al rat mi nije draga tema za strip...ipak ima mnogo momenata lucidnosti i kontrasata(?): ljudskost-zvjerskost, razum-nagoni, masa-pojedinac, principi-kaos...
dmar Posted - 11/12/2008 : 07:49:46
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja baš svašta kupujem i često sam u Algoritmu, ali ovo Srce bitaka nikako da mi osiromaši novčanik... Crtež mi se nešto ne sviđa. A kada je to slučaj, čekam da mi netko kaže da je priča fenomenalna pa onda nabavim...
Smatra li netko da je priča fenomenalna?



e jbg, meni je i priča odlična a i crtež, jedva čekam da kupim drugi dio pa da ponovim prvi i odmah drugi

dmar gdje si sada?



evo me, po mom skromnom mišljenju jedan od najboljih stripova koji sam pročitao u ovoj odlazečoj godini (neznam al dobar mi je taj morvan a i kordej nije za baciti), jedino kaj ću morati još čekati za treći dio
jaki Posted - 11/12/2008 : 03:34:14
Srce bitaka,Taras Buljba i neki treći strip najavljen od Algoritma i uštedija sam 100 kn.
Nekada ne bi izdrža već bih odma kupija,ali sad je malo drugačije...
flamboyant soul Posted - 11/12/2008 : 00:51:51
Da, to ima smisla. Onako bi bilo prelijepo da bi bilo istinito ;)
nika331 Posted - 11/12/2008 : 00:46:36
aha... ne, ne najjeftinija od 3 knjige je besplatna...a možeš kombinirati koje god 3 hoćeš iz njihove naklade kao što rekoh.
flamboyant soul Posted - 11/12/2008 : 00:45:09
Ali mora biti neka caka u igri. Npr., sigurno ne možeš kupiti dva BOI-a po trideset kuna i uzeti na poklon nešto što košta stotinjak kuna.
nika331 Posted - 11/12/2008 : 00:41:28
akcija vrijedi za sve knjige i stripove u nakladi algoritma...dakle Srce bitaka je tu, ali ništa od stranih izdanja nije......
flamboyant soul Posted - 11/12/2008 : 00:40:07
quote:
Originally posted by nika331

quote:
Originally posted by HC

šta će stvarno biti akcija 3 za 2, odakle ta informacija?


zato jer je ovo ljeto bila takva akcija, čini mi se cijeli 7. i 8. mjesec i na interliberu.....

Čini mi se da ta akcija ne vrijedi za skuplje stvarčice.
nika331 Posted - 11/12/2008 : 00:12:03
quote:
Originally posted by HC

šta će stvarno biti akcija 3 za 2, odakle ta informacija?


zato jer je ovo ljeto bila takva akcija, čini mi se cijeli 7. i 8. mjesec i na interliberu.....
Spiderman Posted - 11/12/2008 : 00:01:57
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja baš svašta kupujem i često sam u Algoritmu, ali ovo Srce bitaka nikako da mi osiromaši novčanik... Crtež mi se nešto ne sviđa. A kada je to slučaj, čekam da mi netko kaže da je priča fenomenalna pa onda nabavim...
Smatra li netko da je priča fenomenalna?



e jbg, meni je i priča odlična a i crtež, jedva čekam da kupim drugi dio pa da ponovim prvi i odmah drugi

dmar gdje si sada?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000