forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 molba za nekog iz novog sada...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TraX Posted - 24/02/2009 : 21:19:06
ako moze neko da mi napise kontakt mail mise iz kluba ljubitelja stripa novi sad
unaprijed zahvalan
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 12/03/2012 : 07:20:45
Kvalitet uvek ispliva
TraX Posted - 11/03/2012 : 23:03:32
sta bi na kraju??

p.s. fino je vidjeti "svoj" topic star preko 3 godine ponovo na prvoj strani
wolf Posted - 11/03/2012 : 19:29:05
Kakva priča, kakav prevarant. Ovaj mi se čini gori i od onoga koji nam je svojevremeno muljao s poštarinama i oštećenim stripovima (ne želim ga više ni imenovati da mi se ne pokvari dan).
sawitch Posted - 11/03/2012 : 15:32:54
Do kraja entuzijasta
anto Posted - 11/03/2012 : 15:02:25
kakav je završetak ove priče?
jesu li risar i srleb dobili svoje stripove?
da li žex i dalje mulja po aukcijama?
da li je sdragan i dalje u FULL-u?
i kakve su vaše prognoze za predstojeći španski derbi?
Obi-wan Posted - 22/05/2009 : 22:50:00
quote:
Originally posted by sdragan@

Hej smirite malo strasti...sdragan je trenutno u FULL poslu i nema vremena niti da razmislja o stripovima...rekao sam da cu pomoci ako mogu...prica jos uvek nije zavrsena...evo zovem ga ovog trena da vidim o cemu se radi...jel nabavio vise novac...hoce li slati ili ne...
Ja nisam imao nameru uzimati te stripove/albume ako nemam zavrsenu pricu sa obe strane...vec sam napomenuo da namam nameru izigravati serifa i isterivati pravdu!

Drugo objasnjenje...nisam ja nikakav krvni brat sa pomenutim clanom...tipa jednostavno znam sa ulice jer je prodavao stripove na bulevaru...to je to...nista vise od toga...
Jeb'te...ovde sam vec procitao misljenja kako cu JA prisvojiti tudju robu...neki mi je cak i poklanjaju


Da li si čuo za ono?
Ni jedno dobro djelo ne prođe nekažnjeno.
Risar_69 Posted - 22/05/2009 : 21:40:58
Danas je 3 mjesece i po od plačanja albuma. Pisaču obljetnice na svakih pola godine.
Jezer, svaka čast, da si primio. Ja sam ostao bez riječi za tog čovjeka.
A tebi sDragane, još jednom hvala za trud, ne bi trebalo.
Neču više podgrijivati tu temu, na pola godine stavim jedan znak, evo ovaj je pozitivan
jezer Posted - 14/05/2009 : 20:31:42
Evo i jedne dobre vijesti na ovu tesku temu :
Ja sam uspio da dobijem svoje stripove koje sam platio "crvenommundiru" prije skoro 5 mjeseci . To je sve izvedeno licnim vezama i preko prijatelja iz Srbije, a nadam se da ce jos biti ljudi koji ce se javiti i reci da su dobili svoje stripove, posto je puno prevarenih od strane ovog covjeka . A, i njemu jedna poruka - neka da ljudima sta je njihovo i da malo mirnije spava !
Stripove je preuzeo jedan moj prijatelj jos prije mjesec dana, uz peripetije, ali nisam htio o tome da pisem dok stripove ne budem imao u svojim rukama, a to se dasilo danas .
Zelim podrzati sve prevarene da uspiju istrajnoscu doci do onog sto je njihovo i pozeljeti im srecu u tome !!!
srleb Posted - 07/05/2009 : 14:40:32
Izvini dragane ako si me pogresno razumeo, ok je to sto pokusavas da izvuces stripove ali meni je malo smesno to sto se on cenka za robu koja nije njegova (nalazi se kod njega ali nije njegova). U jednom trenutku sam ga i ja zalio!?!?! Jadan on :-(, tatko mu ne radi majka takodje a on nikad valjan posao nije imao. Pa on nikada i ne traba da nadje valjan posao - LOPOV.
Pozdrav,
sawitch Posted - 06/05/2009 : 21:39:12
quote:
Originally posted by sdragan@

Hej smirite malo strasti...sdragan je trenutno u FULL poslu i nema vremena niti da razmislja o stripovima...rekao sam da cu pomoci ako mogu...prica jos uvek nije zavrsena...evo zovem ga ovog trena da vidim o cemu se radi...jel nabavio vise novac...hoce li slati ili ne...
Ja nisam imao nameru uzimati te stripove/albume ako nemam zavrsenu pricu sa obe strane...vec sam napomenuo da namam nameru izigravati serifa i isterivati pravdu!

Drugo objasnjenje...nisam ja nikakav krvni brat sa pomenutim clanom...tipa jednostavno znam sa ulice jer je prodavao stripove na bulevaru...to je to...nista vise od toga...
Jeb'te...ovde sam vec procitao misljenja kako cu JA prisvojiti tudju robu...neki mi je cak i poklanjaju




Potvrdjujem da je zauzet covek, zvali smo ga Culfis i ja pre neki dan da se vidimo i radio je u Kamenici, i to je nedelja bila... Covek nema vremena, a ako je obecao verujem da ce dati sve od sebe da pomogne.. Nije on kriv sto od kretena pokusava da izvuce nesto...
srdjandj Posted - 06/05/2009 : 21:37:39
Gadni su ti moleri!!! :P
sdragan@ Posted - 06/05/2009 : 21:25:39
Hej smirite malo strasti...sdragan je trenutno u FULL poslu i nema vremena niti da razmislja o stripovima...rekao sam da cu pomoci ako mogu...prica jos uvek nije zavrsena...evo zovem ga ovog trena da vidim o cemu se radi...jel nabavio vise novac...hoce li slati ili ne...
Ja nisam imao nameru uzimati te stripove/albume ako nemam zavrsenu pricu sa obe strane...vec sam napomenuo da namam nameru izigravati serifa i isterivati pravdu!

Drugo objasnjenje...nisam ja nikakav krvni brat sa pomenutim clanom...tipa jednostavno znam sa ulice jer je prodavao stripove na bulevaru...to je to...nista vise od toga...
Jeb'te...ovde sam vec procitao misljenja kako cu JA prisvojiti tudju robu...neki mi je cak i poklanjaju
srleb Posted - 06/05/2009 : 12:14:46
Evo ponovo citam objasnjenje zbog cega je pokrao ljude i svaki put kad procitam popizdim...koja glupa fora kako je u krizi nema za hleba ... on prodaje stripove i ljudi mu uplate a on im ne posalje stripove! Pa nece valjda te stripove da pojede?!?!?!?
a onda se javlja sdragan "...ali on je malo tezak za cenkanje(kao i svi klasicni strip-preprodavci)...tesko mu se oprostiti sa par stripova ..." - ma nemoj!!!- koje bre to cenkanje, pa cenkanje je bilo na aukciji!??!!!! i tesko mu je da se oprosti sa par stripova?? - za koje je inace dobio pare!?!?! Sve u svemu SMESNO.
Meni ne mora ni da salje te stripove a ako ih sdragan i uzme - ja ih poklanjam.
Pozdrav
Risar_69 Posted - 05/05/2009 : 12:43:37
quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by Risar_69

Ovdje, kod naših bivših stripova i albuma ništa novo, pa polako ide sve u zaborav.



Sokantno. Jedan covek, siroj populaciji poznat samo kao nick sa nekog Foruma, je trebao da te stripove preda drugom coveku, siroj populaciji poznatom samo kao nick sa nekog Foruma, a ovaj da ih distrubira ljudima koji su ih platili putem aukcija. Kako li se samo to nije realizovalo???



To, kao znači išlo je iz ruke u ruke? Pa, niko neče saznati šta je istina. Ako je to sve dobio neki drugi ili čak treči, neka jih bar čuva. Nadam se ipak, da je došlo u prave ruke i da če sve te stripove i albume i šta ja znam šta još, čuvati.
Bar jedna utjeha.
Colt Posted - 04/05/2009 : 21:13:28
quote:
Originally posted by Risar_69

Ovdje, kod naših bivših stripova i albuma ništa novo, pa polako ide sve u zaborav.



Sokantno. Jedan covek, siroj populaciji poznat samo kao nick sa nekog Foruma, je trebao da te stripove preda drugom coveku, siroj populaciji poznatom samo kao nick sa nekog Foruma, a ovaj da ih distrubira ljudima koji su ih platili putem aukcija. Kako li se samo to nije realizovalo???
Risar_69 Posted - 04/05/2009 : 20:20:09
. Neka jim je zemlja laka i beton tvrd.
srdjandj Posted - 04/05/2009 : 20:02:13
Prevaranti se sad iz Novog Sada preselili u Beograd!
Risar_69 Posted - 04/05/2009 : 19:59:57
Ovdje, kod naših bivših stripova i albuma ništa novo, pa polako ide sve u zaborav.
Risar_69 Posted - 10/04/2009 : 00:48:39
Uf, nisam znao a pratim Gašu od kad se rodio
Dusxan Posted - 09/04/2009 : 18:46:41
to je usklik iz Gastona,koristi ga Zmurko , kao pojacani uf , valjda
Risar_69 Posted - 09/04/2009 : 17:09:18
quote:
Originally posted by Dusxan

Breuf.



Šta to znači. Neko njemačko ime
Dusxan Posted - 09/04/2009 : 15:00:16
Breuf.
Dusxan Posted - 09/04/2009 : 15:00:06
jel se kaze "Molba nekome" ili "molba za nekoga"
srleb Posted - 06/04/2009 : 22:12:26
Ima li stogod novo po ovom pitanju?
Risar_69 Posted - 18/03/2009 : 13:40:31
quote:
Originally posted by sdragan@

Risar...Neka poslednja od opcija bude da ponovo platis postarinu...glupo je da ponovo placas za uslugu koju si vec platio...
Strpljenja i mislim da ce sve biti pozitivno reseno...
Pozz





forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000