forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 24/03/2009 : 14:16:32
Evo topica i o serijama..

Meni najbolja - The Sopranos
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Billy_the_Kid Posted - 11/11/2019 : 23:57:05

Rick and Morty se vratili na velika vrata. Odlican pocetak nove sezone. Nijednoj se seriji ne radujem kao ovoj. Pogledacu je najmanje jos dva puta dok ne izadje nova
DiSkAcH Posted - 10/11/2019 : 06:52:47
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by don_draper

zasad nakon prve dvije epizode Watchmena dosta podijeljeni dojmovi
s jedne strane vizualno impresivne scene i dosta bljeskova serija ima (pogotovo Veidtove scene)
s druge strane pored tih bljeskova ne postoji radnja koja će dovoljno jako držati pažnju i previše se osjeti pristranost u scenariju, premalo se dobiva uvida u onu drugu negativniju stranu priče

Naziv Watchmen je u seriji zloupotrebljen za novi američki val borbe protiv rasizma. Mislio sam da ne može biti toliko loše, ali sam se ipak prevario.

Zaista sam čovjek koji poštuje i druge rase i homoseksualce, ali Hollywood smori sa time, ne možeš više da pogledaš film ili seriju da to ne bude centralna tema, pa evo sada su to uradili i sa Watchmen.

Upravo to, baš gnjave u svim mogućim filmovima i serijama sa time...isto nemam ništa protiv, al ono.
Podsjeća na doba kad je u svakom filmu glavni lik upravo prestajao pušit...
King Warrior Posted - 09/11/2019 : 20:29:06
quote:
Originally posted by don_draper

s jedne strane vizualno impresivne scene i dosta bljeskova serija ima (pogotovo Veidtove scene)
s druge strane pored tih bljeskova ne postoji radnja koja će dovoljno jako držati pažnju i previše se osjeti pristranost u scenariju, premalo se dobiva uvida u onu drugu negativniju stranu priče

Naziv Watchmen je u seriji zloupotrebljen za novi američki val borbe protiv rasizma. Mislio sam da ne može biti toliko loše, ali sam se ipak prevario.

Zaista sam čovjek koji poštuje i druge rase i homoseksualce, ali Hollywood smori sa time, ne možeš više da pogledaš film ili seriju da to ne bude centralna tema, pa evo sada su to uradili i sa Watchmen.
Shaner Posted - 08/11/2019 : 09:00:40
Film je katastrofa, a knjige pamtim kao odlične. Pred mjesec dana je izašla druga knjiga iz nove trilogije (prva je izašla prije dvije godine i dobra je) pa baš planiram ponovo pročitati i staru. Serija će doći na red kad sve pročitam, ali drago mi je vidjeti pozitivne dojmove.

DiSkAcH Posted - 08/11/2019 : 06:04:58
Ja sam brže bolje posudio sve 3 knjige u knjižnici, jer čim krene serija/film po nekoj knjizi, ne možeš slj pold godine doć na red.
Posudio za curu, ali mogao bi i ja pročitat, ona kaže da su jako dobre.
Seriju ću čekat da izađe cijela pa slijedi binđ parti.
Sjećam se da mi je film bio bzvz.
Windwalker Posted - 07/11/2019 : 21:14:36
Pogledao prvu epizodu.
Knjigu nisam čitao. Čuo sam samo da je provokativna i antireligijska. To mi je pobudilo želju za serijom.
Film nisam gledao, ali znam za njega i uvijek mi se činio kao random fantasy s medvjedima.
Kažu da je razočaravajuć i prepitom u odnosu na knjigu.

Serija mi se zasad svidjela.
Jedini problem je što nije Netflixova pa nisu odmah sve epizode vani.
Billy_the_Kid Posted - 06/11/2019 : 17:25:56
Ma uvijek ce se naci neko da pljucne. Uprkos tome generalno je dobro prihvaceno, samo nek nastave ovako.
fler Posted - 06/11/2019 : 14:42:57
To su TL;DR generacije, gdje zadržavanje pažnje na jednoj stvari duže od cca 2 minute ne postoji ni kao koncept.
Drkanje po mobitelu dok se nešto gleda, otvoreno brdo prozora na monitoru (i povremeno baciš pogled na film/seriju), itd. ..
jasno da se ne možeš koncentrirati na sadržaj - a ovo stvarno em nije bilo komplicirano, em je sam početak zapleta
i normalno da brdo toga nije odmah objašnjeno.

Sjajan početak, slažem se s pohvalama, također jedva čekam nastavak.
Stark Posted - 06/11/2019 : 10:37:48
Prva epizoda me oduvala načisto. Produkcija je apsolutno fantastična, jedva čekam nove epizode. Čitam komentare kako je ''prosječno'', ''nezanimljivo'', ''previše komplikovano'', stvarno ne znam šta ti ljudi gledaju da ovome daju takve epitete.
Billy_the_Kid Posted - 05/11/2019 : 13:43:21

Pogledao prvu epizodu i definitivno preporuka. Glumacka ekipa vrhunska, McAvoy, Ruth Wilson i ona mala iz Logana. Produkcija takodje odlicna.
don_draper Posted - 04/11/2019 : 19:49:09
Billy_the_Kid Posted - 03/11/2019 : 18:33:03
Iskreno ovo sve sto vidim u Watchmenu dolazi od lika sto je radio Lost. Gdje je dokazao da zna posteno zapetljati pricu i onda ne zna sta bi dalje. Ovo mi sve djeluje da ide ka tome.
ken2 Posted - 03/11/2019 : 16:11:54
quote:
Originally posted by ivan_micic

pa piše Adrian Veidt :)

zbog ove tvoje sigurnosti sam ponovo pogledao obje epizode, doduše, malo na preskokce
i ja nigdje nisam vidio da piše kako je on veidt, niti ga itko tako oslovljava, ni na špici ništa ne piše
gdje to piše?
lik kojeg tumači jeremy irons za sada je poprilično misteriozan
ipak, da se zaključiti kako je to on
u prvoj epizodi se u novinama pojavljuje naslov kako je veidt službeno proglašen mrtvim, a on tamo u dvorcu živi izolirano i slavi neke godišnjice, najvjerojatnije svoje smrti
konj mu se zove isto kao i konj od aleksandra makedonskog, a znamo koliko je veidt opsjednut njime
ipak, ova opsjednutost satovima daje naslutiti i druge stvari
a stari crnac kaže kako se dr manhattan može pretvoriti u čovjeka
vidjet ćemo
u svakom slučaju zanimljivo je
ipak, za sada previše toga skrivaju i daju u detaljima (naslovi novina, zastave, plakati, ekrani...) što zahtijeva jako pažljivo gledanje i koncentraciju, a meni to prije spavanja nije forte
ivan_micic Posted - 01/11/2019 : 00:02:19
pa piše Adrian Veidt :)
ken2 Posted - 31/10/2019 : 23:22:37
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by ken2

od dvije epizode čuvara, jedini zanimljiv dio mi je ova predstava koju radi jeremy irons
iako uopće ne kužim što je on u toj priči
za sada sam razočaran, ali zbog tih scena na kraju neću (još) odustati

Kako misliš što je on, osim što je ozymandias?

nisam to skužio
konfuzno mi je
ili mi je promaklo, ili uopće nisu nigdje rekli/pokazali da je to on
ivan_micic Posted - 31/10/2019 : 17:55:55
quote:
Originally posted by ken2

od dvije epizode čuvara, jedini zanimljiv dio mi je ova predstava koju radi jeremy irons

Kako misliš što je on, osim što je ozymandias?
Windwalker Posted - 31/10/2019 : 17:55:44
Djeluje bolje nego sam očekivao.
Mandalorian pa Witcher. 
Kakve serije za kraj godine!

vukozec Posted - 31/10/2019 : 15:36:19
https://qz.com/quartzy/1732050/why-alan-moore-wants-nothing-to-do-with-hbos-watchmen/

Lindelof: "Those are the people that I really admire. The ones who are like, “This shouldn’t exist and I’m literally not watching it.”"

Yep, ja sam jedan od tih. Fuck you DC and fuck you HBO.
ken2 Posted - 31/10/2019 : 15:24:45
ivi skoj Posted - 30/10/2019 : 21:46:49
quote:
Originally posted by Unngenant

Watchmen serija, prva epizoda meni iskreno prilično razočaravajuća. Niti mi se sviđa kasting (ne vidim nijednog od maskiranog kao borce, super junake kako god, a tek Don Johnson :P), kontekst dešavanja koje deluju lokalno (i kao neka loša paralela o rasizmu koja bi trebala da bude uzor trenutno u SAD), testimonial koji je Rorschach ostavio a koji ide ka nekom white supremacy pre svega i pored osećaja izdaje "čuvara/nadzirača". Nema tih nekih elemenata globalnih dešavanja, već sve liči na cameo iz stripa (Dr. Manhattan na Marsu, Redford predsednik USA, ima tih sitnica u prvoj epizodi).

Čak i pomalo izgleda jeftino, kao ne daj bože CW network, pu, pu (Arrow i ostala baljezgarija)...No, valjda će biti bolje...

Nije da držim sve konce u rukama i da mi je sve kristalno jasno, no nije mi grozomorna.
Ispratit ću do kraja.
don_draper Posted - 29/10/2019 : 22:57:15
BoJack Horseman-sezona 6, prva polovica
Tko je gledao ovo upoznat je i navikao na kvalitetu i inteligentan humor uz zapanjujuću emocionalnu i mentalnu težinu. Toga ima u izobilju i u novoj sezoni, scenaristi su iskoristili svu kreativnu slobodu. Možda sam imao osjećaj da najbolje čuvaju za kraj, tj drugu polovicu, ali nikad se ne može znati. Kao što to inače biva sa serijama koje su prepolovljene završetak je prilično dramatičan i otvoren.
Sve u svemu i dalje je serija odlična, s jedne strane žao mi je da se ovo privodi kraju, ali mi je i drago da će završiti kao jedna logična i zaokružena cjelina
stripofil Posted - 23/10/2019 : 16:41:06
quote:
Originally posted by Unngenant

Watchmen serija, prva epizoda meni iskreno prilično razočaravajuća. Niti mi se sviđa kasting (ne vidim nijednog od maskiranog kao borce, super junake kako god, a tek Don Johnson :P), kontekst dešavanja koje deluju lokalno (i kao neka loša paralela o rasizmu koja bi trebala da bude uzor trenutno u SAD), testimonial koji je Rorschach ostavio a koji ide ka nekom white supremacy pre svega i pored osećaja izdaje "čuvara/nadzirača". Nema tih nekih elemenata globalnih dešavanja, već sve liči na cameo iz stripa (Dr. Manhattan na Marsu, Redford predsednik USA, ima tih sitnica u prvoj epizodi).

Čak i pomalo izgleda jeftino, kao ne daj bože CW network, pu, pu (Arrow i ostala baljezgarija)...No, valjda će biti bolje...

Treba pričekati sve epizode pa onda pogledati. Bude li na nivou Leftoversa ja ću biti super zadovoljan.

zeljko Posted - 23/10/2019 : 14:27:32
jel iko uganjao novi Humans
i purge

trenutno gledam posljednju sezonu Stranger things i oduševljen sam
Unngenant Posted - 23/10/2019 : 14:12:15

stripofil Posted - 21/10/2019 : 20:58:18
quote:
Originally posted by vice

The Boys - odlično!

Živa istina

Pravo osvježenje u moru svih ovih superherojskih serija.
Vrhunski odrađen casting.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000