forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 nrd hrd!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
BlekenDekara Posted - 25/03/2009 : 11:31:45



par imidz kepshna iz zadnjeg Chucka...
neko tamo bash voli BKVa:))
12   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
forsaken demon Posted - 31/03/2009 : 20:20:18
Da, da i to me sam se nasmejao. :)
DusMan Posted - 31/03/2009 : 00:03:21
Setimo se i ovoga...

forsaken demon Posted - 30/03/2009 : 16:18:00
quote:
Originally posted by BlekenDekara




par imidz kepshna iz zadnjeg Chucka...
neko tamo bash voli BKVa:))



Neverovatno, ali skoro pa identičan komentar sam imao na jednom drugom forumu.

Inače, da, guraju oni BKVa i od ranije... Serija je ok, zabavna, ali se vidi da McG pokušava da uvali njegovu fensi nabudženu akciju i scenario na svakom koraku(ko se zezn'o i gledo Charilie's Angels, zna o čemu pričam). Poslednja epizoda i prikazivanje vrha Fulcruma valjda dovoljno govori... Ali je meni serija idalje veoma gledljiva.
Le Samourai Posted - 26/03/2009 : 18:29:45
quote:
Originally posted by Djole

Cccc, pa zar jedan lostovac da više ceni filinove (ili, kako ih sad zovu, "antologije") od mitologije? ;)

Ti vec objasni i moje stanovishte, al aj i ja da ponovim: da su sve dobre kao u Lostu, ne bi mi smetale. :)
Djole Posted - 26/03/2009 : 00:19:19
quote:
Originally posted by Le Samourai

Inache, ja znachajno vishe preferiram monstrofdvik nego neki hevi kontinuitet. Smolvil i X-Files su dobri primeri serija gde je ta veca pricha udri me do zore, a filer epizode spektakularne. Obichno kada razviju neki kontinuitet u toj vrsti serija, to pochne da deluje kao fan fiction. No, eto, nisam gledao Reaper dalje od...rekao bih trece epizode, te je moguce da si u pravu. :)



Cccc, pa zar jedan lostovac da više ceni filinove (ili, kako ih sad zovu, "antologije") od mitologije? ;)

Šalu na stranu, i Smallville i X-Files imaju isti problem: mitologija je previše razvučena, i scenaristi u stvari pojma nisu imali šta da rade sa njom. (s tim što su antologijske epizode XF genijalne, a Smallvillea su negledljivo loše)

To je u Buffy (i Dr Who) lepo rešeno: svake sezone, nova mitologija, odnosno novi stori ark. Znaš gde ide, znaš kad se završava, nema previše opasnosti od razvlačenja, i napraviš ritam sezone tako da u početku idu monster of the week priče, a kako se sve približava kraju sezone, tako su epizode sve povezanije. Odlično rešenje.
BlekenDekara Posted - 25/03/2009 : 16:01:29
sve dok u postovima preslikavash moje stavove - nije neophodno:)
Vlaadisha Posted - 25/03/2009 : 15:52:03
Meni su freak of the week epizode ocajne... To each his own, I guess.

Sorry, Dekara, je l' trebalo da pricamo o BKV...?
Le Samourai Posted - 25/03/2009 : 14:56:23
Da, sa Chuckom sam otishao dosta dalje od Reapera, koji mi je delovao kao nerdovshtina ala Bafi, samo loshija i manje smeshna. Pored toga onaj debeli comic relief najbolji ortak je ne-pod-noshljiv.

Inache, ja znachajno vishe preferiram monstrofdvik nego neki hevi kontinuitet. Smolvil i X-Files su dobri primeri serija gde je ta veca pricha udri me do zore, a filer epizode spektakularne. Obichno kada razviju neki kontinuitet u toj vrsti serija, to pochne da deluje kao fan fiction. No, eto, nisam gledao Reaper dalje od...rekao bih trece epizode, te je moguce da si u pravu. :)
BlekenDekara Posted - 25/03/2009 : 14:50:11
prva epizoda druge sezone mi je brutalno losha ali sledetjih par(ili beshe desetak) su odlichne...
dopadljivi likovi, dobri odnosi izmedju njih, pristojna kolichina humora i jedino shto smeta su povremene nabudzene akcione scene:))
ono, popkorn fan ali sa shmekom... meni dosta.
tu mi je negde sa Reaperom kojeg si pretpostavljam odustao dosta ranije jer isti postaje odlichan u drugoj polovini prve sezone(gej demoni!!!!!!:)
kada malko zakuvavaju ongoing prichicu i pobegnu od tog standardnog monstrofdvik klishea...
Le Samourai Posted - 25/03/2009 : 13:32:59
Ja odgledao prvu i zapocheo drugu sezonu, ali sam shvatio da ga sve cheshce odlazhem i gledam onako da ga odradim a ne shto zapravo uzhivam, i onda prestao. Zabavno je, ali apsolutno nishta posebno.
BlekenDekara Posted - 25/03/2009 : 12:21:18
nije epohalno ali meni dovoljno zabavno i dobro da ne zalim za utroshenih 45 minuta svoga vremena i pizdim shto nisu sigurni dal tje dobiti i tretju sezonu...
Witchblade Posted - 25/03/2009 : 11:55:26
Valja l' to čemu? Cica mi je zapela za oko, ali htio bih još barem jedan razlog za gledanje :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000