forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Raspucin Posted - 27/04/2009 : 17:48:02
Kazi bar nesto, majstore. Sta nam spremas za predstojece praznike?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 29/09/2020 : 20:57:32
quote:
Originally posted by Oki

Upravo sada vidjeh ovu najavu:
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/sin-city-0-sin-city/669/
Definitivno najprimamljivije izdanje najavljeno ove godine!

...iako neki Millerove stripove poput “Mračnog viteza” i “Ronina” u proteklim stranama ovog topica smatraju vrhom strip umjetnosti, meni su ta dva stripa totalno precjenjeni,nečitljivi i loši...uopće ne kužim što ljudi vide u njima.
Na drugu stranu, “Sin city” kao da je radio neki drugi Frank Miller koji nema veze sa autorom stripova navedenih iznad.
Imam tri knjige koje je izdao strip centar Tino i pročitao sam ih nekoliko puta. “Sin city” je strip koji ponekad uzmem u ruke kako bih jednostavno uživao u čitanju jer kada ga počneš čitati, jednostavno ne možeš zaustaviti čitanje.

Totalno se slazem. Ove stripove kao da su radila dva razlicita Millera.
Recimo u ocijenama od jedan do devet, Sin city je deset, a Ronin 3. za mene. ( i Mracni vitez takoder 3) A slazem se i za konzultiranje s vremena na vrijeme Sin citya. Koji ga je 'gust', uzesti povremeno s police i malo ga prelistati. Isto tako i 300. Miller ima ogromne oscilacije, to se ne moze osporiti, a sad sto je kome bolje/ljepse, drugo je pitanje.
Oki Posted - 29/09/2020 : 20:51:33
Sve u svemu, konačno ću moći pročitati sve u kompletu.
...i nadam se će prijevod biti jednako dobar kao što ga je imao strip centar Tino, jer Sin City nije strip koji je lagano prevesti i prilagoditi našem jeziku.
Oki Posted - 29/09/2020 : 20:44:54
Upravo sada vidjeh ovu najavu:
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/sin-city-0-sin-city/669/
Definitivno najprimamljivije izdanje najavljeno ove godine!

...iako neki Millerove stripove poput “Mračnog viteza” i “Ronina” u proteklim stranama ovog topica smatraju vrhom strip umjetnosti, meni su ta dva stripa totalno precjenjeni,nečitljivi i loši...uopće ne kužim što ljudi vide u njima.
Na drugu stranu, “Sin city” kao da je radio neki drugi Frank Miller koji nema veze sa autorom stripova navedenih iznad.
Imam tri knjige koje je izdao strip centar Tino i pročitao sam ih nekoliko puta. “Sin city” je strip koji ponekad uzmem u ruke kako bih jednostavno uživao u čitanju jer kada ga počneš čitati, jednostavno ne možeš zaustaviti čitanje.
john connor Posted - 29/09/2020 : 20:23:39
Ovaj zaokret u formatu amera, naravno samo probranih, me bas veseli...svaka cast, i nadam se da ce prodaja opravdati izbor...
john connor Posted - 29/09/2020 : 20:18:36
Ovo drugo namerno :D

Wolfman Posted - 29/09/2020 : 19:46:21
quote:
Originally posted by john connor

Zezaj, zasluzio sam. :)

Jel se zna datum obnarodovanja formata? :)

Sad si mu postavio loptu na volej dvaput za redom
john connor Posted - 29/09/2020 : 19:12:28
Zezaj, zasluzio sam. :)

Jel se zna datum obnarodovanja formata? :)
Markos Posted - 29/09/2020 : 19:08:12
Zna se:)
john connor Posted - 29/09/2020 : 18:57:28
Da li se zna format Planetaryja?
john connor Posted - 29/09/2020 : 18:56:47
Mogu da razumem Macona. Fibra je vec brend, sa mnogo lojalnih kupaca...tako da i nema pravu konkurenciju ni u hr, ni u susedstvu...tako da ovo i nije konkurentno...i oni koji su uzeli bi kupilu fibru...
ivanl Posted - 29/09/2020 : 16:06:31
quote:
Originally posted by izivko

I ja bih volio vidjeti nešto od Eisnera. Npr. The Building, City people notebook, Sunshine city, Invisible people, Life on another planet...

Eh, da je...eh, kad bi...
izivko Posted - 29/09/2020 : 13:27:51
I ja bih volio vidjeti nešto od Eisnera. Npr. The Building, City people notebook, Sunshine city, Invisible people, Life on another planet...
ivanl Posted - 29/09/2020 : 12:05:02
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by ivanl

quote:

Markose, šta kažeš na izdajanje Eisnerovog Contract with God?

To je mastizdajuša, otac grafičkog romana. :)

Vedis. Ugovor s bogom/2008. Snaga zivota/2011. Dropsie avenija, Susjedstvo/2012.

Nisam znao, nikad primjetio.

Hvala za odgovor.

Nema na cemu. Tu smo da se potpomazemo. Imas jos i njihovo prvo, sc izdanje iz 2006-e, Zavjera, tajna prica o protokolima sionskih mudraca. Ostali Eisneri su im hc. Skroz dobra, pristojna i oku ugodna izdanja.
https://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=23582
Evo recimo, imas ovdje.
https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.eccc444ff96f492f99e8550b062f0b3f.ugovor-s-bogom-trilogija-1-ugovor-s-bogom.aspx
Ili, ovdje.
Markos Posted - 29/09/2020 : 08:56:54
quote:
Originally posted by jang

do kada traje akcija -20% u web shopu?

Još danas.
Macon Posted - 29/09/2020 : 08:30:15
quote:
Originally posted by ivanl

quote:

Vedis. Ugovor s bogom/2008. Snaga zivota/2011. Dropsie avenija, Susjedstvo/2012.

Nisam znao, nikad primjetio.

Hvala za odgovor.
jang Posted - 29/09/2020 : 08:20:39
do kada traje akcija -20% u web shopu?
ivanl Posted - 29/09/2020 : 06:06:37
quote:
Originally posted by vukozec

Da Fibra to objavi, u integralu, sva 3 đuture, prodalo bi se n puta od Vedisovih bravo ako ste čuli za njih izdanja.

Mozda i bi. Mozda i hoce. Ja bi uzeo ponovo. Ali covjek je vec objavio. Izdanje mu je skroz na mjestu. A kad ih je onomad objavio, nisam mogao vjerovati od srece. No ostalo je na tome plus Zavjera. Hvala mu i na toliko Eisnera!
Spirit je nedosanjani san. Znam, znam...obim cijeloga opusa stripa, ovo, ono... al' ipak...
anto Posted - 29/09/2020 : 00:49:56
quote:
Originally posted by Markos

Podmukle Indije je projekt koji je, kao što je očito iz broja, trebao izaći ovo proljeće, ali kasni jer čekamo da Makondo završi svoje izdanje, pošto smo dogovorili da ćemo to zajednički tiskati u Zagrebu.
Fury kasni zbog Gorana koji nije bio nacrtao naslovnicu iz razumljivih, zdravstvenih razloga.

Oba će naslova izaći do kraja godine.

vidiš,podseti me sad sa ovim postom na nešto što sam hteo napisati kad si objavio najave oktobarske ture:

prvo mi je upalo u oči da nema ovog (toliko očekivanog stripa) u najavi;a kako se ni makondovci ne oglašavaju,prođoše mi hladni trnci niz kičmu;a evo i zbog čega - kad je objavljeno da će ovaj strip raditi u svojevrsnoj kooperaciji Fibra i Makondo,bio sam oduševljen;dobiću strip sa fibrinim tehnikalijama,markosovim istančanim ukusom za izbor,a na maternjem jeziku (ništa mi ne smeta ni hrvatski,ali full HD uživanje je ipak na ovom mom srpskom).Ali onda je krenulo da se odlaže sa izdavanjem,i evidentno je da je problem do Makonda.
I sad se samo bojim,a nadam se da grešim,da se Markos nije pokajao što zavisi od drugog izdavača,a ovi moji srpski su uvek nešto u kašnjenju,pa će ovo biti zadnji put da se radi zajednički projekat.
anto Posted - 29/09/2020 : 00:43:08
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by kasper

300 je dno dna
a za grad greha je skinuo ranog munoza
valjao je miler... tako, u toku grada greha je puko

Kserks jos gori. Juce pricitao.

300 je topčina
ali zato kserks,majko mila,sad ga baš završih... ovo me podseti kad sam svojevremeno pročitao Povratak mračnog viteza,oduševio se,i onda šok sa Odmazdom.
vukozec Posted - 29/09/2020 : 00:26:42
Da Fibra to objavi, u integralu, sva 3 đuture, prodalo bi se n puta od Vedisovih bravo ako ste čuli za njih izdanja.
ivanl Posted - 28/09/2020 : 23:43:51
quote:

Markos Posted - 28/09/2020 : 22:57:31
quote:

Već je objavljeno u HR.
john connor Posted - 28/09/2020 : 22:01:57
quote:
Originally posted by Markos

Budući amerikanci u ovom formatu ovise o prođi trenutnih amerikanaca u ovom formatu:)

Lepo je procitati ovo :)
Macon Posted - 28/09/2020 : 21:38:56

fler Posted - 28/09/2020 : 19:24:06
...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000