forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Raspucin Posted - 27/04/2009 : 17:48:02
Kazi bar nesto, majstore. Sta nam spremas za predstojece praznike?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Markos Posted - 26/02/2020 : 23:52:06
quote:
Originally posted by koze123

Markose, koje Betmenove naslove možemo očekivati ove godine, ako nije tajna? Sove, možda Morisonov trk?

6-8. Svasta nesto
ivanl Posted - 26/02/2020 : 22:57:10
quote:
Originally posted by borg

Hoće li biti reprinta KOLORKA SPECIJAL 21 - Kuća? Ovo je verovatno najbrže rasprodat Fibrin strip, a da nije doživeo reprint.

Bas ga jucer ponovo procitao. Jako mi je drago sto Fibra, to jest Marko ima 'sluha' za ovakve atipicne stripovske radove, ustvari intimne i osobne autorove, bitne zivotne price.
koze123 Posted - 26/02/2020 : 20:32:02
Markose, koje Betmenove naslove možemo očekivati ove godine, ako nije tajna? Sove, možda Morisonov trk?
Markos Posted - 26/02/2020 : 08:08:30
ne
ivan_micic Posted - 26/02/2020 : 00:31:06
Jednom je bilo govora o ovom čudu http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47395
ima li napretka ? :)
borg Posted - 26/02/2020 : 00:29:47
Nadam se da će se i reprint brzo rasprodati, samo, ovaj put ću biti brži :-)
Hvala na odgovoru.
Markos Posted - 25/02/2020 : 23:53:01
Vjerojatno hoće, meni je taj strip jako bitan i drag.
borg Posted - 25/02/2020 : 23:33:02
Hoće li biti reprinta KOLORKA SPECIJAL 21 - Kuća? Ovo je verovatno najbrže rasprodat Fibrin strip, a da nije doživeo reprint.
ivanl Posted - 22/02/2020 : 22:41:31
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivanl

Pridruzujem se odusevljenju Kriminalom.
Samo mi nije jasno zasto Anto 'blagosliva' odluku da se nece tiskati,(a pricali smo davno vec o tome), genijalni Spirit jos genijalnijeg Eisnera.
Sad si ti mene razocarao kao prekaljeni strip stovatelj.

kad bi markos radio best of spirita,to bi bilo idealno,a i sa tim bi se saglasio;ali on to baš i ne radi,a da ga izdaje u kompletu,previše je toga,i to bi zauzelo prilično fibrinog izdavačkog kapaciteta nauštrb nekih drugih,po meni daleko boljih novinskih stripova.

Prijo, da je meni imati cijelog Spirita. Uf... Prevedenog na hrvatski...ajd da kazem, da mi je to san. Nazalost to ce tako i ostati...
brko17 Posted - 22/02/2020 : 04:59:58
E ova najava me baš razveselila. Kriminal me ugodno iznenadio. Format samog stripa odličan za čitanje
drogsy Posted - 21/02/2020 : 23:30:05
quote:
Originally posted by Zula

Kriminal je vrlo dobar do odličan (Mrtvi i umirući) strip. Ali baš da je komercijalan... Prva dva broja se prodaju već točno 7 godina.

Pa to je jedan od Image comicsovih najuspješnijih serijala, a naše ograničeno tržište i nije neko mjerilo za utvrđivanje komercijalnosti. No ono što sam zapravo mislio reći je da scenarij slijedi neke standarde i šablone neo-noir žanra. Nije da je riječ o nečemu nekonvencionalnom poput Pedrosinih Ekvinocija.
Shaner Posted - 21/02/2020 : 23:24:37
quote:
Originally posted by Markos

Knjige 5 i 6 su jednostavno briljantne. To trebate pročitati, kako god znadete i umijete. A ja ću se, bez obzira na prodaju, puno više posvetiti Brubakeru i Phillipsu ubuduće. Što uključuje i nastavak Kriminala dalje.

Tako je. Meni za klasu bolje od prethodnih.

Sedma knjiga mi je, doduše, bezveze, kao i My Heroes Have Always Been Junkies.

Zula Posted - 21/02/2020 : 21:24:34
Kriminal je vrlo dobar do odličan (Mrtvi i umirući) strip. Ali baš da je komercijalan... Prva dva broja se prodaju već točno 7 godina.
drogsy Posted - 21/02/2020 : 21:00:14
quote:
Originally posted by sawitch

Razmisljam i ja da uzmem Kriminal 1 da probam.

Probaj. Kriminal je Bonelli na stereoidima. Komercijalan strip, ali veoma kvalitetan.
ivanl Posted - 21/02/2020 : 20:03:45
quote:

Knjige 5 i 6 su jednostavno briljantne. To trebate pročitati, kako god znadete i umijete. A ja ću se, bez obzira na prodaju, puno više posvetiti Brubakeru i Phillipsu ubuduće. Što uključuje i nastavak Kriminala dalje.

E to je sjajno. A kao sto je Anto rekao, podgrijava nadu za nekim drugim kriticnim naslovima.
risbozg Posted - 21/02/2020 : 17:00:13
quote:

sawitch Posted - 21/02/2020 : 15:45:59
Razmisljam i ja da uzmem Kriminal 1 da probam.
Combatrock Posted - 21/02/2020 : 15:41:31
Ovaj serijal zasluzuje da bude odradjen do kraja, tako da raduju najave izdavaca. Tako se poštuje publika, a ne nenormalnim promenama izdavacke politike, izdanja i sve to pod parolom ne prodaje se trte mrte.
vukozec Posted - 21/02/2020 : 15:29:10
quote:

Meni se čini da je problem Kriminala samo u formatu 1 izdanje = 1 strip koji odudara od ostatka Fibrinog kataloga u kojem je publika navikla na integralne kompilacije, inače bi Brubaker i Phillips bili hit kao što su i vani.

Ja bih volio vidjeti još modernih noir autora, Grega Rucku npr.
Peyo Posted - 21/02/2020 : 14:41:16
Od prve četiri knjige najbolja mi je druga, zatim prva, a 3 i 4 su mi nakon njih (a da ne bude dileme sve 4 knjige su visoko kvalitetne i crtežom i scenaristički). Veseli me ako su knjige 5 i 6 tako dobre kao što Marko piše.
DiSkAcH Posted - 21/02/2020 : 12:53:34
quote:

Bogami meni su i ove prve četiri knjige ODLIČNE!

EDIT: LOL, fantastičan gif Poli.
Poli Posted - 21/02/2020 : 12:52:52
quote:

Tako se govori, Markosa za predsjednika!! Jeste li sa mnom? Uraaaa!!!

Markos Posted - 21/02/2020 : 12:34:12
DzekDenijels Posted - 21/02/2020 : 11:56:31
quote:
Originally posted by Poli

Aaaaaah, konacno!

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kriminal-5-gresnici/615/
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kriminal-6-posljednji-od-neduznih/616/
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kriminal-7-krivo-vrijeme-krivo-mjesto/617/

Ima nas jos!

+1
fler Posted - 21/02/2020 : 11:46:22
Sleeper je apsolutno sjajan, kao i Incognito.
Ma, bilo što od Brubaker/Phillips dvojca je čisto zlato.

@Wolfman
Da, skuplja novu seriju:
"CRIMINAL issues 1 and 5 - 12 in a beautiful new hardback edition, with additional behind the scenes material."

Što mi ide na živce kad ubacuju rupe, pa to onda treba nabavljati ili zasebno
ili čekati drugu knjigu koja neće tako skoro..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000