forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SMG #6

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
The Hammer of Hell Posted - 06/05/2009 : 08:14:02
Tukci! Svi vi.
Dobro, aj, ne baš svi. Od 1500 do 3000 prolaznika ovdje, recimo da će ih 150 do 300 i kupiti SMG, šta odgovara otprilike broju glasova na njihovoj anketi o oživljavanju časopisa. Šta znači 90% vas su kompletni tukci koji nisu zaslužili ni da imaju ni Libellus ni VČ koje jedino pratite.

Novi broj SMG-aje na kioscima! KIOSCIMA!!! Košta samo 20kn. Nije uopće važno šta je unutra, je li vam se sviđa trenutni strip, koliko je izdavač kompliciran i težak tip. Važno je da postoji. Ako volite strip, kupite ga, čisto na povjerenje, kao investiciju u budućnost opstanka jednog drugačijeg stripa kod nas, i možda razvoj svog čitalačkog ukusa.

Hvala na pažnji. Sada se možete vratiti svom redovnom čitanju "Zagora protiv Megalona". Tukci!

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
CAGLIOSTRO13 Posted - 13/03/2012 : 14:52:37
al spiderman ne ide... kakav kretenizam
Zagor12 Posted - 12/03/2012 : 09:04:25
Aj fala Bogu da ovo još ide, pa makar u ovom obliku...
Mr. Bushido Posted - 12/03/2012 : 08:17:45
http://www.stomugromova.com/najave/najava-smg-strip-magazin-broj-11?Itemid=45

Renky Posted - 14/07/2009 : 02:15:54
http://www.stripovi.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34653&whichpage=1

Na sriću, samo višak
Deers Posted - 14/07/2009 : 01:43:08
hej, ne znam da li postoji topic za SMG! br., ali upravo sam ga danas kupio, i primjetio sam da u stripu Maslin Granko imam dvaput po 17. stranicu.
Jel meni nešto fali ili samo iumam viška?
GGG Posted - 11/05/2009 : 02:14:07
U SLO če br.6 stiči vjerojatno za koji mjesec (ako). Samuraj je odličan strip i mogli su ga pustiti sve odjednom, ko Lincolna (vjerojatno bi se i bolje prodavao), ali izgleda imaju nekav drugačiji plan. Moje pare su zato otišle amazonu
IGMAN2 Posted - 07/05/2009 : 22:51:40
Kupio!
-iako nisam glasao
-iako nisam fan ovakvog crteža
-iako bi i ja rađe Samuraja (čak i uz taj pomalo sumljivi
prijevod )
Ovako mi su me natjerali da ga skinem s neta
U svakom slučaju, samo naprijed
I vratite i Ultimatese
mali od palube Posted - 07/05/2009 : 22:30:17
quote:
Originally posted by Caldera

Evo ovo mi je prvi SMG što sam uzeo, meni ovaj broj u najmanju ruku i nije nešto. Čitao prošli, uzeo od frenda, taj je odličan. Vjerojatno se radi o ukusu (ili neukusu, kako hoćete).

Broj je nikakav, nezanimljiv, ružan, nedinamičan, klišejast i... ma dobro. Neka je Bookglobe-u tih 20 kn više... Zato me algoritam i ludens danas jako obradovao!
spaski Posted - 07/05/2009 : 20:14:26
U svakom slučaju je dobro što je SMG! nastavio izlaziti.I bolje je što su cjeloviti stripovi, jer nastavci imaju smisla samo ako časopis izlazi jednom tjedno (ili dvotjedno), sjećam se kako je Panorama imala svaki list drugi strip, ali je izlazila jednom (ili čak 2 puta tjedno). Uvijek će biti stripova koji nam se neće svidjeti ali pravom stripoljubcu je važno kupovati svaki broj, kako radi one kolekcionarske crte u nama,tako i radi "popunjavanja vremena" do idućeg broja. Tako npr. ja redovno kupujem jedan strip časopis od 1971. (uz pauzu preko rata). Također, čovjek nikada ne zna hoće li naknadno zavoljeti neki strip. To se meni dogodilo sa Kortom u Strip Artu.
Dakle SMG! samo naprijed i barem postani dvomjesečnik!
mladjo Posted - 07/05/2009 : 13:57:04
quote:
Originally posted by jaki

Bookglobe je krenuo stopama VČ



Opa, znači Zagor (barem) jednom mjesečno
jaki Posted - 07/05/2009 : 13:17:06
Bookglobe je krenuo stopama VČ
Ima puno blijeđe otisnutih stranica.
Rico Posted - 07/05/2009 : 12:02:44
quote:
Originally posted by Škrky

quote:
Originally posted by Caldera

Evo ovo mi je prvi SMG što sam uzeo, meni ovaj broj u najmanju ruku i nije nešto. Čitao prošli, uzeo od frenda, taj je odličan. Vjerojatno se radi o ukusu (ili neukusu, kako hoćete).



Vjerojatno. Kod mene bješe otprilike obrnuto s ta dva broja.


:) da, i meni isto.
Škrky Posted - 07/05/2009 : 10:46:07
quote:
Originally posted by Caldera

Evo ovo mi je prvi SMG što sam uzeo, meni ovaj broj u najmanju ruku i nije nešto. Čitao prošli, uzeo od frenda, taj je odličan. Vjerojatno se radi o ukusu (ili neukusu, kako hoćete).



Vjerojatno. Kod mene bješe otprilike obrnuto s ta dva broja.
zeljko Posted - 07/05/2009 : 10:34:49
ne mora biti 2 mjeseca
može i u mjesečnom ritmu :D
The Hammer of Hell Posted - 07/05/2009 : 09:38:44
quote:
Originally posted by zeljko

ako nema nastavka samuraja smatram da me je neko prevario za 5 maraka... mozda je bolje bilo da sam nekome poklonio te pare nego sto sam dozvolio da mi ih kao levatu izvuku u tramvaju... pardon trafici :D



Prevario? U smislu, prije kupovine si dobio potpisano nešto kao:

Ja X_X_X_X_X (izdavač) obvezujem se kupcu _________ (potpis) u roku ne manjem od dva (2) mjeseca omogućiti da po svojoj volji kupi ili ne kupi sljedeći broj ovog izdanja u kojem će biti nastavak stripa koji mu se sviđa. U protivnom, kupac će biti obeštećen za svoju investiciju plus kamate, itd, itd.

Mislim da bi to trebao biti "next step" u izdavaštvu. Tukci!

Caldera Posted - 07/05/2009 : 09:37:53
Evo ovo mi je prvi SMG što sam uzeo, meni ovaj broj u najmanju ruku i nije nešto. Čitao prošli, uzeo od frenda, taj je odličan. Vjerojatno se radi o ukusu (ili neukusu, kako hoćete).
zeljko Posted - 07/05/2009 : 09:31:35
ako nema nastavka samuraja smatram da me je neko prevario za 5 maraka... mozda je bolje bilo da sam nekome poklonio te pare nego sto sam dozvolio da mi ih kao levatu izvuku u tramvaju... pardon trafici :D
The Hammer of Hell Posted - 07/05/2009 : 09:10:01
quote:
Originally posted by zeljko

ja ne kupio
ako nema samuraja



A samuraja nisi kupio zato jer nije bilo komandanta marka. Misterij.
zeljko Posted - 07/05/2009 : 09:01:13
ja ne kupio
ako nema samuraja
Škrky Posted - 07/05/2009 : 08:12:20
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Kupio, pročitao, A.D.A. recimo da je zanimljiva avanturica (al' ne uzmite me za riječ) bez trenutka neizvjesnosti od prve do zadnje stranice, domaći horor upravo to - domaći horor. Ali samo kolor i popis izdanja na dvolistu u sredini vrijedi tih 20 kuna.




Moji dojmovi su poprilično slični Emirovima. Isplati se kupiti.
Le Samourai Posted - 07/05/2009 : 04:17:56
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Zagora protiv Megalona.

Zagor protiv DVA Megalona?
jaki Posted - 07/05/2009 : 03:12:21
Kupija Vrandečića!
Zanimljivo kako je zadnja tura pojedinačnih albuma od Bookglobea poskupila?Kad su izašli koštali su 80 kn a sada u katalogu piše 99 kn.
Šta slijedi?120 kn za 6 miseci?
Emir Pasanovic Posted - 06/05/2009 : 21:50:11
Kupio, pročitao, A.D.A. recimo da je zanimljiva avanturica (al' ne uzmite me za riječ) bez trenutka neizvjesnosti od prve do zadnje stranice, domaći horor upravo to - domaći horor. Ali samo kolor i popis izdanja na dvolistu u sredini vrijedi tih 20 kuna.
Ajmo da glasamo šta će izaći u sljedećem broju, da bude čak i nešto zanimljivije od Zagora protiv Megalona.
Curunir Posted - 06/05/2009 : 18:04:54
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Tukci! Svi vi.
Dobro, aj, ne baš svi. Od 1500 do 3000 prolaznika ovdje, recimo da će ih 150 do 300 i kupiti SMG, šta odgovara otprilike broju glasova na njihovoj anketi o oživljavanju časopisa. Šta znači 90% vas su kompletni tukci koji nisu zaslužili ni da imaju ni Libellus ni VČ koje jedino pratite.

Novi broj SMG-aje na kioscima! KIOSCIMA!!! Košta samo 20kn. Nije uopće važno šta je unutra, je li vam se sviđa trenutni strip, koliko je izdavač kompliciran i težak tip. Važno je da postoji. Ako volite strip, kupite ga, čisto na povjerenje, kao investiciju u budućnost opstanka jednog drugačijeg stripa kod nas, i možda razvoj svog čitalačkog ukusa.

Hvala na pažnji. Sada se možete vratiti svom redovnom čitanju "Zagora protiv Megalona". Tukci!





mozda bude i vise drugi put, ako ti ne stavis oglas. sad kad idemo kupit, sjetimo se da je to kao tvoja napomena, pa nam se dodje povracat, pa necemo...
a stavljanje vc i lb u isti kos je pogotovo kretenizam nulte klase...
zato drugi put kuš sa svojim idiotskim komentarom, pa ce se i smg bolje prodavati...
Rock.Bob Rock Posted - 06/05/2009 : 17:49:54
i kakvo je to?
Mislim ovi antikvarijati kako već?
Planiram kupiti danas ili sutra.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000