forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 09: MISTER NO 29 i 33

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 16/05/2009 : 04:00:26
Evo i novih Mister Noovih knjiga...

Knjiga 29 - HODNIK ZA PAKAO - ukupno 318 stranica - 3 naslovnice unutra, cijena 130 kuna, na Mafestu 115 kuna.
Prije nego netko upita, Hodnik za pakao nije doslovan prijevod talijanskog dijela te price,
izvorno je Optuzba za umorstvo. Iako se mi izrazito drzimo izvornika, na nagovor lektora Curunira, razmislili
smo o opciji Hodnik za pakao, i s obzirom da se taj Hodnik za pakao proteze kroz cijelu tu epizodu, kao naziv
jednog dijela zatvora, odlucili smo se ovdje napraviti rijetku iznimku i za naslov uzeti Hodnik za pakao.
A za naslovnicu odabrali onu koja nam se ucinila najboljom od ponudjenih, kao i uvijek...


Knjiga 33 - ARGENTINA!- ukupno 176 stranica - 2 naslovnice unutra, cijena 95 kuna.
Na Mafestu, s obzirom na gostovanje Roberta Disa koji je crtao ovo djelo, i u cast njegova dolaska
preskocili smo par brojeva (na koja se vracamo, naravno, u iducim knjigama) te sad objavljujemo
ovu knjigu koja ce imati posebno snizenje pa ce kostat 80 kuna.


Gaston i ja se od srca zahvaljujemo Melini, Mirni, Doku, Curuniru, Dekari, Zlaji, Vedranu i Tomislavu
na njihovu predanu radu kako bi ova izdanja bila na najvisoj mogucoj razini!










25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dok Lester Posted - 25/07/2009 : 18:23:24
:-)))
Poli Posted - 25/07/2009 : 18:08:03
Aleluja!! :D
Dok Lester Posted - 25/07/2009 : 18:07:06
objavljivani su zaostaci od prosle

a mister no inace ide 12 knjiga godisnje. znaci, jos fale 30-32 i 34-36, ukupno 6 knjiga
goksi Posted - 25/07/2009 : 17:39:08
Zar nije već objavljeno 10 knjiga ove godine?
dzoni Posted - 25/07/2009 : 16:21:37
kada ce nove najave za mister noa?
Curunir Posted - 17/06/2009 : 23:31:49
btw ja sam predlagao "jeben ti rascvalu *****" umisto "neka me zgromi", ne znan zasto su odbila ova dvojica...
Curunir Posted - 17/06/2009 : 23:29:42
gluposti. ti si najveci kotac. katkad se intervenira vise katkad manje, to stoji. ali bez dobra temelja nista ne bi vrijedilo. koliko god ja vikao i polirao
inace, argentina je jedini mr no koji nisam lektorirao nego je sve odradio Gaston. vidis kako citatelji odmah primijete napredak
Dok Lester Posted - 17/06/2009 : 09:06:22
Hvala, ali ja sam samo kotacic u dobro podmazanom stroju i ne smije se zaboraviti da je konacni rezultat ipak zajednicko djelo mene, lektora i nase dvojice urednika
Zagor-te-nay Posted - 17/06/2009 : 00:36:49
Evo sam baš pročita "Argentinu", pa da ga, uz već poznato hvaljeni "Hodink za pakao", pohvalim. Priča je fenomenalna, lagana, divota. Posebno bi pofalija Andreja za prevod. Na početku kad se Kruger (i chica) i Mr.No raspravljaju posječaju na najbolje dane Karsona & Texa te Gibsona & Glovera. Ono "Neka te zgromi" ili "Neka me zgromi"je prejako, svaka čast Andrej, prevodiš s duhom i štihom, samo tako nastavi, možda postaneš Brixy Mister No-a.
dsormaz1 Posted - 25/05/2009 : 19:40:00
quote:
Originally posted by sawitch

Sve africke epizode
Hodnik za pakao
Poslednji kangaceiro
Zuto nebo, Samuraj Seiko...
I ona sa Hivarosima, sto smanjuju glave...

Ovo ti je za 10 sekundi iz glave..


Svakako i Rio Negro tu treba staviti.
kico Posted - 25/05/2009 : 15:50:54
quote:
Originally posted by Quebrasco


Btw. je l' stigao i Ken Parker, knjige 65 - 72?


Nije ih bilo kupit na MaFestu što znači da se nisu ni pojavile iz tiskare...
Quebrasco Posted - 25/05/2009 : 15:41:28
Je l' stiglo ovo u Libellus?

Btw. je l' stigao i Ken Parker, knjige 65 - 72?
zeljko Posted - 18/05/2009 : 12:26:15
cool :D sva sreca nisam ovo ranije skonto osto bih bez ustedjevine :D
DeeCay Posted - 18/05/2009 : 11:06:24
quote:
Originally posted by zeljko

ne kontam jer ne pratim mister noa

jesu li ove Libelusove knjige zapravo od prvog broja ili idu selektivno... recimo neobjavljene price ili najbolje epizode???



Ma sve ti ide po redu... OVa stare su ionako antologijske priče, sve bih ja to stavio u top 100.
sawitch Posted - 18/05/2009 : 00:44:54
OD PRVOG BROJA ! ! !
zeljko Posted - 18/05/2009 : 00:31:41
ne kontam jer ne pratim mister noa

jesu li ove Libelusove knjige zapravo od prvog broja ili idu selektivno... recimo neobjavljene price ili najbolje epizode???
sawitch Posted - 17/05/2009 : 23:47:12
Sve africke epizode
Hodnik za pakao
Poslednji kangaceiro
Zuto nebo, Samuraj Seiko...
I ona sa Hivarosima, sto smanjuju glave...

Ovo ti je za 10 sekundi iz glave..
WALTER Posted - 17/05/2009 : 23:41:02
Nisam pročitao još nijedan MR. NO, može neko komeptentan sastaviti neki TOP 5 .
kohorta Posted - 17/05/2009 : 22:09:22
quote:
Originally posted by Aco

Ma znam da je preskočeno par brojeva radi Disa,ali to ne mijenja činjenicu da smo skoro već do sredine LMS.

@poli; što se naslovnica tiče,puno smo već o tome pričali,ali generalno,meni su Ferrijeve naslovnice za MIster NO-a promašene.Nije dovoljno nacrtati Zagora sa malo sjede kose i pilotskom jaknom (+ obavezno pištolj i pocepane pantalone)da bi bilo dobro.Naravno da ima dobrih,ali mislim da nažalost ima više onih koje nisu baš u toj kategoriji.



A meni su naslovnice super, to sve stvar ukusa. Meni zao sto Ferri nije nacrtao jos koju epizodu.
Aco Posted - 16/05/2009 : 22:24:53
Ma znam da je preskočeno par brojeva radi Disa,ali to ne mijenja činjenicu da smo skoro već do sredine LMS.

@poli; što se naslovnica tiče,puno smo već o tome pričali,ali generalno,meni su Ferrijeve naslovnice za MIster NO-a promašene.Nije dovoljno nacrtati Zagora sa malo sjede kose i pilotskom jaknom (+ obavezno pištolj i pocepane pantalone)da bi bilo dobro.Naravno da ima dobrih,ali mislim da nažalost ima više onih koje nisu baš u toj kategoriji.
Poli Posted - 16/05/2009 : 22:14:01
A i crtez u Zigosan kao ubica/Gauco Ramon je fenomenalan! Neki bi mozda rekli standardan Diso ali koliko se sjecam ova prica mi je bila jedna od najboljih sto se crteza tice, a i scenarij je ok. Jedina zamjerka su mi naslovnice. Dosta neizrazene + boje u LMS. A Hodnik se stvarno dugo cekao. :)
Koliko me samo novih MN knjiga ceka, a onda jos i ove 30-32, kad god budu. :D
lwood Posted - 16/05/2009 : 22:10:04
a ča ste mislili?

pa mR no je počeja s 513 lms,tako negdi
globinjo Posted - 16/05/2009 : 22:10:02
quote:
Originally posted by Aco

Ma čekaj malo,pa zar smo već kod Gaučo Ramon?


Knjiga 33 - ARGENTINA!- ukupno 176 stranica - 2 naslovnice unutra, cijena 95 kuna.
Na Mafestu, s obzirom na gostovanje Roberta Disa koji je crtao ovo djelo, i u cast njegova dolaska
preskocili smo par brojeva (na koja se vracamo, naravno, u iducim knjigama) te sad objavljujemo
ovu knjigu koja ce imati posebno snizenje pa ce kostat 80 kuna.
globinjo Posted - 16/05/2009 : 22:08:28
quote:
Originally posted by Aco

Ma čekaj malo,pa zar smo već kod Gaučo Ramon?Pa to je LMS 700 i neki..zar je moguće da je Libellus već dogurao do te cifre.


da,to je i meni sinoć prošlo kroz glavu...
lwood Posted - 16/05/2009 : 22:07:33
ovaj hodnik za pakao je u top 5 MR No-a .
moga bi i reprint dogodine

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000