forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog maxi 4

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 07/06/2009 : 23:01:32
16.06. u strip knjižari "Stripovi na kvadrat" a dan kasnije na kioscima.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Patrix Posted - 02/03/2011 : 14:17:07
Najbolji maxi dosad.
hrvoje23 Posted - 13/10/2009 : 12:29:29
quote:
Originally posted by Panon

M&G su jako dobri crtači a to dokazuje činjenica da su dio DD staffa od njegovog nastanka. I meni ponekad njihov crtež ne paše, ali općenito gledano dosta su dobri.



Upravo tako...
Panon Posted - 13/10/2009 : 12:17:19
M&G su jako dobri crtači a to dokazuje činjenica da su dio DD staffa od njegovog nastanka. I meni ponekad njihov crtež ne paše, ali općenito gledano dosta su dobri.
swamp thing Posted - 12/10/2009 : 22:10:23
Ovi M&G su stvarno katastrofa... Crtež me nikada nije iznervirao, ali doslovno, dok nisam pročitao DD koji su oni crtali. Razumijem ja da većina čitalaca ne zna nacrtati ni Čiča Glišu, ali mi se ne bavimo profesionalnim crtanjem stripova. Po meni je neozbiljno da tako otaljavaju posao, ali što se mene tiče, i da odrade posao najbolje što znaju, ne vjerujem da bi mi se opet svidjelo. Jednostavno mi ne leže...
Što se tiče epizoda u ovom Maxi-ju, prve dvije su mi totalno bezveze, dok treća vadi stvari, i zapravo mi se poprilično sviđa. Ta epizoda mi je vratila vjeru u Maxi-je, razmišljao sam da ih prestanem kupovati, kao još neki na ovom topiku.
supermark Posted - 08/10/2009 : 21:57:31
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Ali on to ne zna i u tome je njegova karakterna ljupkost.



ako ti tako mislis
meni je to pomalo pretjerano nakon 300 epizoda ne zna gdje mu se nalazi motor
kao da živiš u kući 20 godina, ne znaš gdje ti je ulaz, pa ulaziš kroz prozor!



A nije ti palo na pamet da možda M&G ne znaju gdje se Bubi nalazi motor i da su, u biti, oni krivo to nacrtali!!!



naravno
pa prema mom prvom postu se to i vidi
ali aleksa je rekao da je u njegovom nepoznavanju auta dylanov šarm, pa sam ja svoje sljedeće postove i odveo u tom smjeru
Panon Posted - 08/10/2009 : 21:47:48
Meni je ovaj maxi bio prosjek. Priče nisu super, ali nisu ni glupost.
docA Posted - 08/10/2009 : 20:48:54
quote:
Originally posted by soulfly tribe

dylan je najoriginalnij i najdublji bonelli strip,ima jebenih priča gdje stvarno ostaješ iznenađen,ali ovakva izdanja unakažavaju sliku o njemu.
nečitljiva su



I meni je zao jer mu ovakva izdanja ponekad naruse reputaciju.
Ovo je definitivno najgori maxi!
Spock Posted - 08/10/2009 : 19:54:14
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Ali on to ne zna i u tome je njegova karakterna ljupkost.



ako ti tako mislis
meni je to pomalo pretjerano nakon 300 epizoda ne zna gdje mu se nalazi motor
kao da živiš u kući 20 godina, ne znaš gdje ti je ulaz, pa ulaziš kroz prozor!



A nije ti palo na pamet da možda M&G ne znaju gdje se Bubi nalazi motor i da su, u biti, oni krivo to nacrtali!!!
supermark Posted - 08/10/2009 : 18:05:00
quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Ali on to ne zna i u tome je njegova karakterna ljupkost.



ako ti tako mislis
meni je to pomalo pretjerano nakon 300 epizoda ne zna gdje mu se nalazi motor
kao da živiš u kući 20 godina, ne znaš gdje ti je ulaz, pa ulaziš kroz prozor!
DOMI Posted - 08/10/2009 : 15:09:52

A kada će Maxi DD 5 netko zna možda
bilo je priča - kao, 2 x godišnje Maxi, 2 x Almanah... Vrijeme je...
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u HR
aleksa crnobrnja Posted - 07/10/2009 : 19:33:28
Ali on to ne zna i u tome je njegova karakterna ljupkost.
supermark Posted - 07/10/2009 : 19:06:05
quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

quote:
Originally posted by supermark

u kristalu duge dylan poksava popraviti motor bube gledajuci pod haubu
jebote, koji luzer!
za montanarija i grassinija razumijem mi je jasno, ali dylan ima auto preko 250 brojeva i jos uvijek ne zna gdje mu je motor!



Da, i?

Pa jedna od kardinalnih karakteristika Dylana Doga je upravo njegova nepopravljiva smotanost i nestručnost... uz njegovu nepopravljivu romantičnost, preosjetljivost i općenito sveopću neprilagođenost.
Tako da ja od njega niti ne očekujem da zna (niti će ikada znati) popraviti bilo što... a kamoli auto.




možda je smotan i nestručan, ali i on bi morao znati razlikovati motor od praznog prostora
soulfly tribe Posted - 07/10/2009 : 16:38:58
dylan je najoriginalnij i najdublji bonelli strip,ima jebenih priča gdje stvarno ostaješ iznenađen,ali ovakva izdanja unakažavaju sliku o njemu.
nečitljiva su
sinister Posted - 07/10/2009 : 16:23:49
quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

quote:
Originally posted by supermark

u kristalu duge dylan poksava popraviti motor bube gledajuci pod haubu
jebote, koji luzer!
za montanarija i grassinija razumijem mi je jasno, ali dylan ima auto preko 250 brojeva i jos uvijek ne zna gdje mu je motor!



Da, i?

Pa jedna od kardinalnih karakteristika Dylana Doga je upravo njegova nepopravljiva smotanost i nestručnost... uz njegovu nepopravljivu romantičnost, preosjetljivost i općenito sveopću neprilagođenost.
Tako da ja od njega niti ne očekujem da zna (niti će ikada znati) popraviti bilo što... a kamoli auto.


Hočeš da kažeš da Dylan ne zna kako izgleda motor?
aleksa crnobrnja Posted - 07/10/2009 : 16:20:13
quote:
Originally posted by supermark

u kristalu duge dylan poksava popraviti motor bube gledajuci pod haubu
jebote, koji luzer!
za montanarija i grassinija razumijem mi je jasno, ali dylan ima auto preko 250 brojeva i jos uvijek ne zna gdje mu je motor!



Da, i?

Pa jedna od kardinalnih karakteristika Dylana Doga je upravo njegova nepopravljiva smotanost i nestručnost... uz njegovu nepopravljivu romantičnost, preosjetljivost i općenito sveopću neprilagođenost.
Tako da ja od njega niti ne očekujem da zna (niti će ikada znati) popraviti bilo što... a kamoli auto.
aleksa crnobrnja Posted - 07/10/2009 : 16:13:31
Ma joj, ja ne razumijem sva ta kukanja oko ovog maxija (iako se nitko od kritičara baš i nije nešto potrudio obrazložiti svoja nezadovoljstva). Simpatičan i dobar maxi... tri solidne pričice, sa tri pristojna poentiranja... poštuj različitosti, poštuj sebe i ne laži. Tri lekcije iz ljudskosti... osim ako ih niste prepoznali. Ne znam što vi očekujete od Dylana Doga? Samo krv i jeftine kurve?.. e onda se bolje pretplatite na 24 sata.
selanne Posted - 07/10/2009 : 16:12:53
quote:
Originally posted by supermark

u kristalu duge dylan poksava popraviti motor bube gledajuci pod haubu
jebote, koji luzer!
za montanarija i grassinija razumijem mi je jasno, ali dylan ima auto preko 250 brojeva i jos uvijek ne zna gdje mu je motor!

Odlična primjedba, na to se nisam ni obazirao prvi put
supermark Posted - 07/10/2009 : 15:58:22
quote:
Originally posted by Barker

pih, cak je i zagrizeni fan kao sto sam ja definitivno odustao od maxi torture!
probajte, ne izgleda tako tesko odustati :D



nikad!
Barker Posted - 07/10/2009 : 13:04:37
pih, cak je i zagrizeni fan kao sto sam ja definitivno odustao od maxi torture!
probajte, ne izgleda tako tesko odustati :D
DeeCay Posted - 07/10/2009 : 10:30:08
Fuj, M&G... JOš stoji nepročitan polici. JOš će mi ovi maxiji zgaditi Dylana uopće...
selanne Posted - 06/10/2009 : 23:32:05
Ha, ne znam što bih rekao... Prva je priča stvarno dosadna, da ne kažem debilna, a drugu i treću izvlače koliko-toliko zanimljive priče. Crtež je solidan, nit' smrdi nit' miriše. Nisam ni vidio je li objavljena recenzija, ali sumnjam i da je potrebna, ovo bi trebali kupiti samo zagriženi kolekcionari, ostali ne trebaju ni čitati.
delboj Posted - 06/10/2009 : 23:07:35
Prve dvije priče su užasno loše, dok je treća bila podnošljiva u odnosu na ove dvije do posljednjih nekoliko stranica.
supermark Posted - 21/07/2009 : 10:24:55
u kristalu duge dylan poksava popraviti motor bube gledajuci pod haubu
jebote, koji luzer!
za montanarija i grassinija razumijem mi je jasno, ali dylan ima auto preko 250 brojeva i jos uvijek ne zna gdje mu je motor!
cibalia Posted - 07/07/2009 : 12:34:13
Egzodus - umro sam barem tri put čitajući ovu avanturu. Dosadnoooooo... M&G su odvratni. Na takvu se katastrofu morate naviknuti. 2.5/10
Kristal duge - bet atmosfere horrora. Zapravo, bet atmosfere ičega. Ništa. 1/10
Sitne laži - Ruju je krenuo sa dobrom idejom. Na kraju je sve zajebo. 1/10

M&G - 2.5/10
Stano - 10/10

Prosječna ocjena: 3/10
dcopic Posted - 06/07/2009 : 22:01:51
I ja ću ovih dana pročitati ovog Maxija, ali nekako nemam volje nakon svih ovih komentara.

Na žalost, kada nabavim hrpu novih stripova, Dylana ostavim za kraj, nakon što sve drugo pročitam. Kupujem ga čisto po inerciji i nadam se boljim vremenima...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000