forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Caravan

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
tumen Posted - 08/06/2009 : 09:38:05
Ukoliko me oci nisu prevarile,Boneli je izbacio novog junaka pod nazivom Caravan.Radnja je valjda smestena u moderno doba,a tematika je neka misterija,fantastika,apokalipsa.Video sam to u najavi za sledeci mesec.
Evo uostalom pogledajte i sami:
http://www-en.sergiobonellieditore.it/auto/edicola?collana=86&collocazione=3&numero=1
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DeeCay Posted - 09/08/2011 : 20:39:02
Ratne igre CARVN PPHR 8 | 96 str. by Bat Baterton

Za vreme pauze koju karavan pravi u šumi, u vojsci su se odlučili za vežbu, kako bi se smirili napeti odnosi među vojnicima. Međutim, stvari se ne odvijaju kako su planirane i nastaje pravi pokolj među učesnicima vežbe. Vođe karavana pokušavaju da saznaju šta se desilo...

http://www.stripovi.com/recenzije/caravan-carvn-pphr-8-ratne-igre/1336/

DeeCay Posted - 15/06/2011 : 23:54:36
Inspirativni prvijenac Bata Batertona, sedma epizdoa Caravana! Traže se komantari!

U središtu ništavila CARVN PPHR 7 | 96 str.by Bat Baterton

Karavan pravi pauzu u šumi. Članovi komiteta u tome vide idealnu priliku da nekoliko njih pokuša da napusti karavan i stupi u kontakt sa spoljnim svetom. Stvari se komplikuju kada i stari Indijanac Adahi odlučuje da u toj šumi sačeka svoj večni san...



http://www.stripovi.com/recenzije/caravan-carvn-pphr-7-u-sredistu-nistavila/1312/
kasper Posted - 07/07/2010 : 13:26:03
Procitana i cetvorka. Veoma dobro, sve pohvale za Caravan. Kako stvari stoje sada, prva cetri broja su ujednacenoga dobrog kvaliteta. Naravno, posledica toga je da se 'jedva ceka' procitati i petica.
okiboki Posted - 10/05/2010 : 16:26:05
Procitao sva tri,meni odlicno pravo osvezenje.Jedva cekam nastavke.
Renky Posted - 10/05/2010 : 01:12:54
quote:
Originally posted by Bruce Wayne
ali meni je legla kao 1 na 11....


PJ24MKD Posted - 10/05/2010 : 01:09:46
Evo jos nesto sto sam pronasao, crno bela i varijanta u boji!



A na sledecem linku kratki intervju sa E.Mamucarijem ko je autor sve naslovne strane a nacrtao je i epizodu br.10.

http://tinyurl.com/34afur7
(link je prevod sa Google Translate od Italijanski na Angliski)

originalni link na Italijanski:
http://www.comicus.it/view.php?section=interviste&id=261

Emiliano Mammucari:
Bruce Wayne Posted - 23/04/2010 : 22:09:29
Ja procitao jos odavno ali zaboravio da prokomentarisem i ovde.....

Strip je u najmanju ruku odlican,prica nije ni kompleksna ni epohalna,ali meni je legla kao 1 na 11.... Jako dugo nisam ovako uzivao uz Bonelli....u zadnjih par godina Magicni(apsolutno) i evo sad ovo....

Skup jeste za sc strip,ali za te pare dobijamo odlican strip i to perfektno odradjen....pravu comic bombonicu.....ako se neko premislja zbog love,nemojte apsolutno garantujem da vredi 350 din a ima i samo 12 epizoda!!!
Puno pozdrava i srece Coltu i ostalima
danielp Posted - 22/04/2010 : 15:45:24
Dobio Caravan i procitao. Kvalitet izdanja 5+
Medjutim mislim da sam jedini na forumu kome prica ne lezi (neki bi rekli da sam Boneli selja)
Zato sam odlucio da se resim Caravana i sva tri zamenim za bilo koja tri Alan Ford klasika HC.
Ako je neko zainteresovan neka posalje PM
Boyce Posted - 21/04/2010 : 23:37:17
Pazario sam prva 3 broja,upravo procitao prvi...Pocetak serijala zaista obecava,neka mesavina Jericho,The Road,The Mist i gomile slicnih filmova/serija,ali zaista lepo "upakovano" u celinu...
Jedno pitanje:Da li se celokupan serijal zavrsava nakon 12 brojeva ili se i dalje nastavlja prica?
cronos six Posted - 19/04/2010 : 23:08:39
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

Konacno sam nabavio prva 3 broja Caravana. Prvi utisci i vise nego dobri. Odlicno uradjeno izdanje,definitivno vredi tih para ako je suditi na osnovu onoga kako izgleda.
O samom stripu jos uvek nista,kad procitam evo mene ponovo


blago tebi.meni sve to stize 8.5 direktno u kafanu.



Pa jos bolje,samo da ih ne zaboravis tamo


jedino ako me ocara neka pobegla mlada.
Tex Willer Posted - 19/04/2010 : 23:07:16
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

Konacno sam nabavio prva 3 broja Caravana. Prvi utisci i vise nego dobri. Odlicno uradjeno izdanje,definitivno vredi tih para ako je suditi na osnovu onoga kako izgleda.
O samom stripu jos uvek nista,kad procitam evo mene ponovo


blago tebi.meni sve to stize 8.5 direktno u kafanu.



Pa jos bolje,samo da ih ne zaboravis tamo
cronos six Posted - 19/04/2010 : 23:00:35
quote:
Originally posted by Tex Willer

Konacno sam nabavio prva 3 broja Caravana. Prvi utisci i vise nego dobri. Odlicno uradjeno izdanje,definitivno vredi tih para ako je suditi na osnovu onoga kako izgleda.
O samom stripu jos uvek nista,kad procitam evo mene ponovo


blago tebi.meni sve to stize 8.5 direktno u kafanu.
Tex Willer Posted - 19/04/2010 : 22:49:55
Konacno sam nabavio prva 3 broja Caravana. Prvi utisci i vise nego dobri. Odlicno uradjeno izdanje,definitivno vredi tih para ako je suditi na osnovu onoga kako izgleda.
O samom stripu jos uvek nista,kad procitam evo mene ponovo
Tornadomaster Posted - 18/04/2010 : 11:23:12
Nadam se da jedan crtežčić nije na odmet!
Fabio Valdambrini

Tex Willer Posted - 18/04/2010 : 01:13:25
quote:
Originally posted by wesskowaz



Ljudski je gresiti.



Nikad nije kasno da se pridruzis brojnoj armiji navijaca Car Konstantina. Trenutno nas ima izmedju 2 i 6,zabrojao sam se negde izmedju 4 i 5

Ontopic: I brojnoj armiji simpatizera Julije,kojoj se nadamo u izdanju Phoenix Pressa posle nekoliko kratkih serijala
Naravno od prvog broja ko sto rece Hua
wesskowaz Posted - 17/04/2010 : 22:55:15
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by hua


Potajno se nadam, da će neko ovako izdavati Juliju!



I ja
A utisci o Caravanu sledece nedelje od nekoliko Nishlija i jednog tipa iz Trstenika pogresnog navijackog opredeljenja



Ljudski je gresiti.
hua Posted - 17/04/2010 : 22:48:53
quote:
Originally posted by Archy

Meni su oba broja baš super. Radnja se sve više komplicira i postaje napetija.



Da, a iako te zanima sta ce biti dalje, nisi "presecen" jer si u toj epizodi imao neku celinu. Blaze "secenje" nego Prison Break, u svakom slucaju :-)
Mnogo se desilo, a zapravo malo se desilo :)... Mic po mic, ali temeljno...

quote:
Originally posted by Tex Willer



I ja




Voleo bih necije "strucno" misljenje od upucenih u izdavastvo, da cujem kakve ekonomske sanse ima serijal koji je u Hrvatskoj dosao do broja 9 i stao? To bi trebalo od prvog broja stampati... hmmm
Tex Willer Posted - 17/04/2010 : 15:44:55
quote:
Originally posted by hua


Potajno se nadam, da će neko ovako izdavati Juliju!



I ja
A utisci o Caravanu sledece nedelje od nekoliko Nishlija i jednog tipa iz Trstenika pogresnog navijackog opredeljenja
Archy Posted - 17/04/2010 : 15:35:01
Meni su oba broja baš super. Radnja se sve više komplicira i postaje napetija.
hua Posted - 17/04/2010 : 15:03:16
Pročitao sam i drugi broj...
Otprilike uviđam da će ovaj serijal biti kao mini-američka TV serija u kojoj su epizode povezane u celinu, ali i svaka za sebe čini poseban svet, poseban film. Šteta što ovakve stripove nisam sretao kao mlađi. Ne žurim da pročitam sve za jedan dan, jer ću na četvrti broj čekati 3 meseca, pa računam lakše je podneti 2 meseca i 20 dana :))
Btw, u celom stripu ni jedno slovo omašeno... Perfekcija:))

"Julia" od "Van Gogha" je koštala 400 dinara pre 2 godine kad su izašli brojevi 6,7,8,9. Ovo košta 360 dinara, a kurs se promenio u korist evra. Dakle, opet dosađujem, ali mi se čini da bi "Julia" prošla sa ovakvim tiražom i ovakvom cenom... mada ona ima 128 stranica po broju, hmm :-/

cronos six Posted - 14/04/2010 : 18:23:43
quote:
Originally posted by Grujah.

Pice ili stripove?


pice trupliram,a stripove po nesto sto se mora.
Grujah. Posted - 14/04/2010 : 18:22:41
Pice ili stripove?
cronos six Posted - 14/04/2010 : 18:21:16
quote:
Originally posted by hua

Ha, ha, pijem malkice, steta... kupovao bih verovatno duple kolekcije.


ja sve dupliram.
hua Posted - 14/04/2010 : 18:06:29
Ha, ha, pijem malkice, steta... kupovao bih verovatno duple kolekcije.
cronos six Posted - 14/04/2010 : 17:40:30
quote:
Originally posted by hua

Hvala bogu, ne pušim, pa mogu zato imam za stripove :)

Pročitao sam prvi...
Štampa odlična.
Format originalan.
Papir debeo.
Priča zanimljiva, nije naivna, nije dečija, nije nelogična...
Posebno mi bilo videti meni dragu Anu Mariju s punim imenom i prezimenom na spisku ljudi koji stoje iza novog izdavača.
U celom prevodu koji je odličan i prijatan, dakle u svim mogućim oblačićima mislim da ima jedno jedino slovo omašeno. Dakle, rađeno, da se ne traži bolje! :))
Prezadovoljan sam, a nisam imao pojam o Karavanu pre 5 dana.

Potajno se nadam, da će neko ovako izdavati Juliju!


a da li pijes?vec sam pomenuo da odavno sanjam ovakva izdanja kao caravan.svaka naslovna na kartonu,ko sto i pase boneliju.hua,fala na opisu,to je ono sto otvara srce,i zelju za citanjem.super!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000