forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Windows - Najbolja verzija..???

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 16/06/2009 : 02:18:17
Interesuje me preporuka za verziju XP-a, koja je najbolja i zasto???
Sada bih trebao da instaliram na 5 laptopova Win. na svoj i jos 4 od drugara, pa se nadam da ce mi neko strucnije lice od mene dati svoje misljenje...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 08/08/2021 : 19:03:38
quote:
Originally posted by zeljko

ja imam kuci

XP SP2 i zadvoljan sam
a na poslu sam instalirao 11 XP SP2 i rade ko doksa :D

XP professional je u pitanju



I dalje na xp
delboj Posted - 08/08/2021 : 16:57:21
Vidim da pišu da će Windows 11 u punom kapacitetu moći da radi samo na novim računarima. A kakva će biti situacija s nešto starijim? Kod mene je procesor četvrte generacije.

Inače, ni ovaj Windows 10 mi ne radi baš kako treba, ima mnogo više problema s programima, od neki dan su mi otkazali Skajp, GOM plejer i Internet eksplorer, ne znam kako da to popravim.
zeljko Posted - 16/06/2009 : 23:28:15
ma ima RC win sedmice da se skine ali ja cekam da se drugi muce a ja dolazim na gotov proizvod

moj XP SP2 stane na jedan cd i takva je neka kopija koja prodje sve one genuine detekcije :D
sawitch Posted - 16/06/2009 : 23:26:37
A bas ce nekog da zanima sta ja tipkam po kompu.. :))
Inace, ova stvarno radi dobro.. Jedina mana sto sam ja primetio za sada je da obrne nazive particija C je D i obrnuto.. Ostalo sve perfektno..
Spiderman Posted - 16/06/2009 : 23:24:18
quote:
Originally posted by sawitch

Meni trenutno najduze se zadrzava black edition verzija SP2.. Sve radi super.. Instaliras nju i nista od drajvera ti ne treba... A nije DVD vec na obican CD stane..
Ali Culfis mi je rekao sutra poslati SP3 i taj cu da nabudzim..
A mislim da imas vec da skines sedmicu.. Pogledaj rapidserbia.com cini mi se da sam video tamo..



uf uf ne volim te black, retestrak, borg edicije, tu uvijek nekaj fali, te neznaš kaj su majstori ugurali unutra (mislim na fore da kad ti tipkaš da se to šalje njima i tako), bjež od tih edicija što dalje. je je ni u ovima regularnima neznaš ali opet :-))
sawitch Posted - 16/06/2009 : 22:59:58
Meni trenutno najduze se zadrzava black edition verzija SP2.. Sve radi super.. Instaliras nju i nista od drajvera ti ne treba... A nije DVD vec na obican CD stane..
Ali Culfis mi je rekao sutra poslati SP3 i taj cu da nabudzim..
A mislim da imas vec da skines sedmicu.. Pogledaj rapidserbia.com cini mi se da sam video tamo..
zeljko Posted - 16/06/2009 : 22:51:11
moj je izbor

win 2000

taj se nikad nije rusio i radio mi je 7 godina u firmi... nazalost kada smo mijenjali kompove odlucili amo da na sve ide ista verzija XPa tako da sam odustao od win 2000... mislim da nema vise ni podrske za njega
a za windoze XP negdje sam procitao do 2014
bas me zanima ova sedmica
vistu ne zelim da gledam :D


doduse ako je moj izbor 2000
to nista ne znaci :D meni je i win 95 bio stabilan
s kompovima treba kao i sa zenama
njezno :)

san mi je oprobati te famozne leoparde i ostale zvitonje... kao i konektovati se na internet peko ububtua ali nemam vremna za natezanje :D


eto

najbolji ti je WIN XP PRO SP2 :D
sawitch Posted - 16/06/2009 : 22:46:24
Zeljko.. Imam ja nekoliko verzija Windowsa.. Ovaj topic je imao za cilj da pokrene raspravu o raznim verzijama istog, ko koju koristi, zasto bas tu.. Koje su prednosti i mane odredjenih verzija.. Ali izgleda nikog strucnog...

Mladjo, dobar ti je taj.. :))
mladjo Posted - 16/06/2009 : 22:26:18
Veli žena Billu Gatesu nakon prve bračne noći:"Sad znam zašto ti se firma zoveMICRO-SOFT
culfis Posted - 16/06/2009 : 22:24:34
Siljem ti ja lep vindouz XP sp3...
zeljko Posted - 16/06/2009 : 21:40:35
evo da ja malo kritike uputim :D

nije mi jasno kako nemas win XP

ja imam
win 98
win me
win 2000
windows server
win XP sp1 inc
win XP Sp2 inc
ubuntu :D
i tako dalje :D
kolekcionaru stripova ne bi trebalo biti problem da ima esencijalne programe uz sebe :P
sawitch Posted - 16/06/2009 : 21:37:22
Dobro, dosta ste mi sad offtopicarili ovde... Ako ima neko o Windowsu nesto da doda, moze.. Ako ne, prekid...
Mhejl Posted - 16/06/2009 : 21:20:05
quote:
Originally posted by gibica

quote:
Originally posted by Mhejl


A već sam vidio sebe kao novog Blažinu!


Pa mozes da unajmis Blazinu da ti bude tutor


sawitch Posted - 16/06/2009 : 20:59:49
Ma daj, pa to sve naucis kroz rad... Treba da znas samo sta su lejeri i osnovne alatke.. Sve ostalo kroz rad nastrebas..
gibica Posted - 16/06/2009 : 20:16:27
quote:
Originally posted by Mhejl


A već sam vidio sebe kao novog Blažinu!


Pa mozes da unajmis Blazinu da ti bude tutor
Mhejl Posted - 16/06/2009 : 19:04:54

A već sam vidio sebe kao novog Blažinu!
manhunter Posted - 16/06/2009 : 18:50:49
quote:
Originally posted by Mhejl

Ljudi, kumim vas bogom, ima li ikoga da mi pošalje program Photoshop i neko uputstvo kako se koristi? Molim vas, stvarno mi treba!




Ako se ne varam, onaj OSNOVNI tutorial za PS ima 200 i kusur stranica.
Ali ako hoćeš, prepričaću ti ja to u par rečenica.
zeljko Posted - 16/06/2009 : 18:14:09
ljudi mjesecima uce fotosop i opet moraju knjige ko biblije konsultovati


sve te verzije vindoza bez dodataka su mislim hakirane :D
Mhejl Posted - 16/06/2009 : 16:36:12
Druže, imaš PM.
sawitch Posted - 16/06/2009 : 16:27:53
Ja cu ti poslati PS a sto se uputstva tice, imas na netu gomilu tutoriala, malo progooglaj... Javi mi se na PM sa podacima i saljem ti ja postom..
Mhejl Posted - 16/06/2009 : 16:25:02
Ljudi, kumim vas bogom, ima li ikoga da mi pošalje program Photoshop i neko uputstvo kako se koristi? Molim vas, stvarno mi treba!
sawitch Posted - 16/06/2009 : 16:19:54
Sinoc sam video na rapidserbia.com da ima neki Win bez IE-a WMP-a i ostalih budalestina.. Probacu taj... Imam kilotonu aplikacija koje nikad necu koristiti, a od Windows Media Playera cu dobiti proliv.. Uzas... Moram da prepravljam tamo po file options-u i da prepravljam sta mi koja aplikacija otvara..
zeljko Posted - 16/06/2009 : 16:08:12
quote:
Originally posted by sawitch

Ima li verzija Windowsa bez dodatnih nepotrebnih gluposti kao sto je WM player itd...???



u tome je sustina svih njihovih monopolistickih stavova
sto uz vinodze sjebaju ostale firme sa svojim produktima koji dolaze uz vinodvs

kazu da ce win 7 za europu biti bez tih sranja ala antivirus i moce se izbrisati internet explorer i tome slicno
Spiderman Posted - 16/06/2009 : 15:49:44
quote:
Originally posted by sawitch

Nisam probavao niti cu.. Windows do smrti :))



a čuj, mene je posao natjerao na mac os x, ja sam si isto mislio kak bum ja sa njime, ali par sati i kao da se znaš godina, a opet prednost je kaj nema virusa :-)

doma sam na linuxu tak i tak :-) isto nema virusa. kupio lap sa njime originalna vista i ja ostavim vistu ali instalirao linux :-))

inače kada nađeš verziju win xp-a koji radi nemoj ga mijenjati, stavi samo dobar av, firewall eventualno i to je to. ja sam tak imao godinama instalirano prije i nije bilo problema
sawitch Posted - 16/06/2009 : 15:42:42
Nisam probavao niti cu.. Windows do smrti :))

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000