forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Hajo Posted - 25/07/2009 : 16:40:48
Evo topica gdje se možete pohvaliti sa stripovima koje ste danas (no dobro, može i nedavno) nabavili (nije važno dal na zakonit način ili ne) i stavili lijepo na poličicu
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sumohrvat Posted - 07/08/2020 : 20:39:44
Fino si se ti isprsio u ovoj turi
DiSkAcH Posted - 07/08/2020 : 17:03:11
Jedna skromna od Fibre:

I onda jedna ne baš skromna LL iz Babilona:

@Emirem: Što samo redovni NN, ništa ovo drugo...ili?
Beren Posted - 06/08/2020 : 22:29:19
emirem Posted - 05/08/2020 : 21:56:33
going going Posted - 02/08/2020 : 00:22:03
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ricciardija već progutao. Ne znam šta sam čekao do sada sa ovim biserom

Komesar Ricardi mi nije legao. Barem taj prvi broj. Ne verujem da cu da nabavljam ostatak. Vise me interesuje Merkurio Loi i nikako da krenem s njim u izdanju Carobne knjige.

Patak, je l si procitao Betmena Zemlju jedan i Crno ogledalo? Vidim da si ih okacio par stranica unazad. Ja sam oba procitao nedavno i jako sam zadovoljan procitanim, pogotovo kod Crnog ogledala.
PijaniPatak Posted - 01/08/2020 : 22:17:06
Ricciardija već progutao. Ne znam šta sam čekao do sada sa ovim biserom

Sclavija nikad dosta. Imam vč superbook, ali Roi na većem formatu i Sclavi na oriđiđi jezičkim drogama...

Imam već par godina, ali em se nisam hvalio em mi je upravo došlo sa moje police u RS

Hajo Posted - 01/08/2020 : 01:20:29
quote:
Originally posted by anto

dva najveća kupca rasprodanih Fibri su AleksandarN i Hajo;ali dok je Aleksandar novi u svetu albuma,i upao je u priču kad se već puno toga rasprodalo,Hajo je u materiji već poodavno,i ne kapiram kako je propustio sve ove naslove.

Jedino ako nije bio striktno u bonelijani,pa se uključio u prave sttvari tek od skoro.

I samo me zanima da li su obojica nabavili svoj primerak Ženskog stipa na Balkanu?

Tja, šta da ti kažem... nisam nikad bio striktno rob Bonellija, ali mi je bio nekako primaran, da... superherojština me oduvijek privlačila, ali nije bila nešto dostupna na "našim" jezicima (ne računam Stripoteke, Zabavnike itd., to nikad nije bio moj kap of ti)... čim su počeli izlaziti TBOM i slične slastice odmah sam navalio na njih... Fibra mi još uvijek nije bila na nišanu, što zbog financijske nemogućnosti što zbog moje nezrelosti :D.... sad pomalo i ona dolazi na red pa su mi logično prve na redu rasprodane knjige i one koje su mi tematski i kvalitativno (čitaj: one koje su lijepo nacrtane i cjenovno povoljne ) privlačne...

P.S. Ne, nisam nabavio ŽSNB, a kako se kreću cijene i to što ga uopće nema ni za lijek, mislim da ni neću...
AleksandarN Posted - 31/07/2020 : 22:32:17
quote:

dva najveća kupca rasprodanih Fibri su AleksandarN i Hajo;ali dok je Aleksandar novi u svetu albuma,i upao je u priču kad se već puno toga rasprodalo,Hajo je u materiji već poodavno,i ne kapiram kako je propustio sve ove naslove.

Jedino ako nije bio striktno u bonelijani,pa se uključio u prave sttvari tek od skoro.

I samo me zanima da li su obojica nabavili svoj primerak Ženskog stipa na Balkanu?

Nisam i ne planiram da ga nabavim. Ako je neko voljan da mi pokloni sa zadovoljstvom cu prodati poklon.

Ne zaostajem mnogo, nabavio sam skoro sve sto je rasprodato a da me zanima. Jos malo i to je to, samo da pratim ovo sto izlazi tj. sto me zanima jer ne uzimam sve, samo ono sto mi je zanimljivo.

Kao sto znas, odrastao sam na revijama, Alan Fordu, bonellijani i slicno. Albume sam citao od Decjih Novina, Marketprinta... Sad mi je super sto skoro to sve mogu da nabavim u kvalitetnom izdanju i jos gomila toga sto mi je nepoznato.
Pravio sam veliku pauzu u citanju stripa od kraja srednje skole pa do pre 3 godine. Zaludjivah se raznim knjigama mracnih i filozofsko-psiholoskih tema. Sad je strip primaran.

Hajo ceka da se nesto rasproda pa tek onda da nabavi.
anto Posted - 31/07/2020 : 21:44:21

jagodanbg Posted - 31/07/2020 : 19:44:30
quote:
Originally posted by going going
@jagodanbg, javi kakav je Vulverin Oruzje X, bas se razmisljam da li da ga nabavim.

Ne znam kada ce doci na red, a greota da propustis Leteci start 🙂 samo jedna crvena, sta te briga, a kapiram da ne moze biti mnogo los 🙂
Hajo Posted - 31/07/2020 : 17:45:23
quote:
Originally posted by going going

@Hajo, mocna kupovina! Stvarno impresivno! Je l si ove rasprodate Fibrine kolorke nabavio preko oglasa na prodaja stripovi Balkan?

Hehe, niti jedan strip nisam tamo uzeo. Nešto preko aukcija, nešto iz knjižara... ;)
going going Posted - 31/07/2020 : 01:09:30
@Hajo, mocna kupovina! Stvarno impresivno! Je l si ove rasprodate Fibrine kolorke nabavio preko oglasa na prodaja stripovi Balkan?

@jagodanbg, javi kakav je Vulverin Oruzje X, bas se razmisljam da li da ga nabavim.
Hajo Posted - 30/07/2020 : 22:59:47

kandraks Posted - 30/07/2020 : 18:24:45
Stvarno ne znam. Ovaj svoj komplet sam nabavio od jednog drugara iz Brčkog čiji sam oglas vidio na olx.ba. Čim sam ga ugledao i to u glanc stanju, nisam se nimalo premišljao da ga uzmem jer ga ganjam već duže vrijeme...
alaniusfordius Posted - 30/07/2020 : 16:49:35
quote:
Originally posted by kandraks

Izvini gde si nabavio komplet? Ima li ga jos u Makondu?
jagodanbg Posted - 30/07/2020 : 13:26:51
kandraks Posted - 29/07/2020 : 22:22:25
quote:

dobre kupovine Kandrakse

Hvala. Orlove sam dugo ganjao, a nemam pojma sta sam ovoliko cekao sa Asteriksom, zaista sjajno izdanje...
anto Posted - 29/07/2020 : 21:26:15
dobre kupovine Kandrakse
Peyo Posted - 29/07/2020 : 19:51:54
Valjda neće riknut prije toga ...
teller Posted - 29/07/2020 : 18:53:08
Pogotovo kad sastavis rikne..
Malo jos fali i čarobna če to odradit..
kandraks Posted - 29/07/2020 : 18:32:30

Konačno i ja nabavih Asteriksa, sjajno izgleda...
kandraks Posted - 25/07/2020 : 16:36:00

going going Posted - 23/07/2020 : 05:28:34
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Patak, evo ja sam bas nedavno procitao i Zemlju jedan i Crno ogledalo i bio sam jako, jako zadovoljan procitanim, napisao sam kratke osvrte na pripadajuce teme u Izdavackom izlogu. Javi kakvi su tvoji utisci! I da znas da nas uskoro ocekuje treci deo Betmena Zemlje jedan!
Dukidule Posted - 21/07/2020 : 19:25:44
Prva dva sam na žalost morao duplo uzeti, kako bih došao do preostala tri za kompletiranje serijala, al’ nema veze, neka ih.

KuntaKinte Posted - 17/07/2020 : 11:11:00
Friško od drugara iz Norveške:

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000