forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Orka specijal 7: Tri sjene

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 31/10/2009 : 21:18:33


Što biste uradili da spasite svoje dijete?

http://fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=10&TitleID=104

U prodaji idući tjedan.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
borg Posted - 05/12/2021 : 20:22:48
Hvala!
Na mobilnom izgleda mikroskopski.
Kad čovek ne zna gde da gleda lako previdi.
Peyo Posted - 05/12/2021 : 19:48:45
borg Posted - 05/12/2021 : 19:30:26
Gde se gleda ime autora recenzije? Sada gledah al ne nađoh. Tamo i ne zalazim pa se slabo snalazim.

Meni težak strip, tj. teška tema kojom se bavi, poklonio sam ga odmah pošto sam pročitao.
Peyo Posted - 05/12/2021 : 19:10:24
Izuzetno djelo.

Ovo je meni da tako kažem više od stripa.

Zato što sadrži ono što je meni u stripu privlačno plus vrlo snažnu metaforičnu priču.

Odlična recenzija:

https://www.stripovi.com/recenzije/tri-sjene-trsj-orka-sp-7-tri-sjene/1430/


john connor Posted - 30/06/2020 : 10:46:31
Izuzetan strip. Jedan od retkih koji te emotivno duboko pogodi. Pogotovo za one koji imaju decu u toj dobi. Naklon za Pedrosu.
Dr. Zistis Posted - 26/06/2014 : 20:51:24
Kakva jebena stripcina
Deers Posted - 13/04/2014 : 09:51:27
Zanimljiva vijest. Baš me zanima kako će to ispast na filmu budući da strip dobar dio atmosfere oslanja na izvedbu.
Mr. Bushido Posted - 10/04/2014 : 13:41:57
Čini se da nam stiže i filmska adaptacija.

http://variety.com/2014/film/news/disney-animator-sells-three-shadows-to-filmnation-exclusive-2-1201154225/

http://spinoff.comicbookresources.com/2014/04/09/filmnation-snags-cyril-pedrosas-three-shadows/
Otto Kraus Posted - 06/10/2013 : 12:52:32
E,ovo mi je baš dobar strip.Napočetku sam bio malo sumnjičav zbog malo drukčijeg crteža,ali se on fantastično uklapa u priču.
Svega ima tu,otkrivaju se razni ljudski osjećaji,od panike do patnje.
Život je samo jedan uglavnom,i to je to...
preporuka s moje strane
stbojan Posted - 13/09/2013 : 20:47:15
odlican strip... vrlo zanimljiv crtez, "jaka" i emotivna prica... naprosto ne moze da te ostavi ravnodusnim...
Barney Posted - 05/05/2013 : 10:10:24
Pročitao sam pola stripa i za sada je fenomenalan. Vidjet ću što nastavak čitanja nosi i kakav je kraj odnosno rasplet pa donesem konačan zaključak. Za sada samo pohvale i preporuke.
Što se crteža tiće, na prvi pogled je poprilično ružan i odbojan ali kad počneš čitati, vrlo brzo i lako se priviknuti na njega, postaje ugodan i zanimljiv i nemam nikakvih prigovora.
Nivox Posted - 28/04/2013 : 13:11:02
Pročitao jučer. Meni dobar. Još jedan od onih pravih ljudskih stipova, koji te dirne. Niti radnjom, niti crtežom sličan, ali karakterno upečatljiv poput recimo Rabagliatievog Paula ili Piereea Oliviera Ka.
Deers Posted - 05/10/2012 : 13:55:07
Od kad sam pročitao preview odlučio sam da ga moram kupiti ali je nažalost tek sada došao na red. Crtež je apsolutno sjajan od početka do kraja. Scenarij s druge strane često mijenja tonove i to ne baš najbezbolnije, kao što je netko i primjetio ima dosta oscilacija. Ipak ne smatram da neki dijelovi ne pašu nego da možda nisu najsretnije ispričani.
Luca_Torelli Posted - 20/05/2012 : 10:10:44
quote:
Originally posted by ken2

sjajan osvrt duplog
ako je prvi post ovakav, ohrabrimo čovjeka na još

inače, ovo je vrhunski strip, sjajno zamišljena metafora, ispričana možda i najoriginalnijim crtežom koji sam ikad vidio
bravo za pedrosu



Oduševio me crtež, ali priča još više. Imam dojam da će mi cijeli dan proći u razmišljanju o "sjenama".
Imrahil Posted - 13/05/2012 : 12:51:26
Fantastičan crtež i predivna priča.
xilrion Posted - 11/08/2011 : 14:23:22
kupio prije koji mjesec i pročitao. meni se osobno sviđa, pogotovo stil crteža, njegova lakoća i nepretencioznost. pedrosa je iskoristio svoje crtačko umijeće na najbolji način. priča je odlična, očekivao sam malo drugačiji rasplet ali ok. ali naravno, stvar je svakog čitaoca da prosudi sam. preporučam.
anto Posted - 06/08/2011 : 00:16:08
Pa složio bih se sa većinom.
Pre svega, crtež je stvarno nešto izuzetno - praznik za oči, nešto sasvim novo, nikad viđeno.
Priča mi je bila sjajna sve dok mu starac nije uzeo srce, tu počinje konfuzija.
Ali u svakom slučaju, preporuke za nabaviti ili pročitati.
Raspucin Posted - 28/03/2011 : 00:17:35
Ja dugo imam Tri sjene i tek veceras sam ga procitao.
Prica je dosta klimava. Pedroza ( ako se tako cita ) nije autorski zreo da bude kantautor. Onaj deo sa onim lordom i saznanje ko su prikaze mi nije najsrecnije resenje. Ipak sam kraj je fantastican.
Crtez je fantazija. Ocekujem da ce ovakav crtac u buduce tek napraviti dobrih stripova, ali sa pravim scenaristom.
BOC-ov prilog je super.
Ignus Posted - 11/10/2010 : 16:53:16
Nakon recenzije dobio sam želju ponovo pročitati strip! srećom nije daleko...pola metra :)
DeeCay Posted - 11/10/2010 : 16:35:51
Možemo i dignuti topic, budući da nam je kolega boc bocnuo recku na sajt...

Nadahnuti BOC-ov prikaz zapaženog djela Cyrila Pedrose!

http://www.stripovi.com/index.asp?page=hero-view&Hero=TRSJ
Obi-wan Posted - 21/08/2010 : 19:37:22
Izdanje već znate kakvo, crtež izuzetan, interesantan, uzbudljiv, otkačen, priča drži (strip sam pročitao odjednom, radnja leti). Ovo si uzmite pročitati kada mislite: ovo će biti odličan dan (ne radim danas, a još bolje ni sutra).
Ignus Posted - 04/06/2010 : 12:36:20
Simpatičan strip. Ne bih bio prestrog i tražio dlaku u jajetu, mislim da je autor uspješno preneo na papir ono što je želio.
7,5/10
noemis Posted - 15/05/2010 : 01:01:55
dobra priča i još bolji crtež, ali samo do polovine, u drugoj polovini se radnja zapetljava u ne baš najsrećnije izabranom pravcu...
tri sene su u jednom trenutku "graciozne mojre"?! koje mere i seku nit ljudskog života, a u sledećem još gracioznije erinije??! koje kažnjavaju prestupnike prastarih, nepisanih zakona; na kraju, poput eshila, pedroza erinije preobražava u milostive eumenide koje čak vraćaju dušu posrnulom ocu.... uh... a stvarno sam posle privjua očekivao katarzu...
Obelix Posted - 08/03/2010 : 12:10:01
quote:
Originally posted by luce

Ovaj strip sam dobila prije neki dan za rodjendan

Crtez mi je odlican, bas mi je nekako "lega", ali scenarij ne bas.
Mislim, prica je odlicna, ali mi nekako autor nije uspio prenijeti atmosferu straha od gubitka djeteta na nekoga tko nema dijete. Zvuci mi sada kao oksimoron, ali mislim da je to smisao svake price: prenijeti emocije. A ja posli ovog stripa nisam bila pod dojmom njegovih emocija, kao npr. posli Lucinog pogreba ili Potocica...



Neke stvari se u coveku razviju tek kada se zaista dogode u zivotu. Posebno kod muskaraca, to je slucaj sa decom. Dok ih ne dobijes, jednostavno vecina ne moze da razvije neke osecaje na tu temu. To se nekako uci, stice, razvija, od momenta kada dete dodje na svet. A kada se razvije, onda covek postane svesniji mnogo cega u zivotu

Tako da mislim da se u ovom slucaju ni najvestijom pricom, emocije ne mogu preneti, osim u retkim slucajevima, onome ko nema dete. Jer takva briga i strah, kao sto je za dete, nepoznanica je u zivotu muskarca pre tog dogadjaja.
Mord Posted - 08/03/2010 : 09:49:32
Malo kasnim kao i uvijek. Crtez mi je predobar. U prici sam se, moram priznati, pogubio negdje nakon pola knjige. Emotivno ga bas i nisam dozivio.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000