forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lazarus Ledd

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
SejoSexon Posted - 04/04/2006 : 08:38:09
Sinoć sam pročitao zadnju epizodu i mogu reći da je stvarno šteta što ovaj junak nema svoju publiku ne ex YU prostorima. Najgore je što je Ludens preskočio masu epizoda pa tako ne znamo šta se u međuvremenu desilo sa našim junakom.

Ima li forumaša koji su pročitali tal. originale i koja nam mogu ukratko objasniti šta se desilo u preskočenim epizodama??

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jerki44 Posted - 23/03/2023 : 15:53:14
[/quote]
A, imam ja. Nije to nešto kvalitetno ali,
u nedostatku drugačijeg izdanja...
Nedavno sam počeo s čitanjem od početka.
Nisu dostupni svi brojevi u piratskom izdanju,
mislim da do broja 100 i desetak Extra Lazarusa.
Ja se ipak nadam da će to netko pošteno odraditi kad tad...
[/quote]

Nisu svi dostupni?
Prijevod? Okej, da se citati?

svakako, thx na infu.
Krenuo i ja nedavno s čitanjem od početka.i gledam se popunit kolekciju ovih par brojeva što mi nedostaje..pa kad već popunjavam kolekciju da pročitam do kraja ,pa makar piratska izdanja.
Sumnjam da će netko to odraditi pošteno, već sam digao ruke od toga

udarnik007 Posted - 23/03/2023 : 15:23:14
quote:
Originally posted by jerki44

U napasti sam kupit pirate.
Je li ima netko ta piratska izdanja? Kako to izgleda?



A, imam ja. Nije to nešto kvalitetno ali,
u nedostatku drugačijeg izdanja...
Nedavno sam počeo s čitanjem od početka.
Nisu dostupni svi brojevi u piratskom izdanju,
mislim da do broja 100 i desetak Extra Lazarusa.
Ja se ipak nadam da će to netko pošteno odraditi kad tad...
jerki44 Posted - 23/03/2023 : 13:58:16
U napasti sam kupit pirate.
Je li ima netko ta piratska izdanja? Kako to izgleda?
DiSkAcH Posted - 29/12/2022 : 18:08:26
Ma nismo te sreće, sve mi se čini da ovo nikad nitko neće objavit komplet.
Rekao bi da je previše nepopularan i nepoznat, a ima previše toga da bi to neko nabrzinu izbacio i nadao se najboljem.
mpavin Posted - 29/12/2022 : 17:16:50
Svaki put kad netko digne ovaj topic pomislin da je neko najavio da će objavljivati.
Mali Vuk Posted - 28/12/2022 : 07:16:41
I ja sam ga kupovao i čitao krajem 90-ih i početkom 2000.
Dobar je bio strip, zanimljiv.
Sigurno bih dao podršku ako bi počeo opet izlaziti.
emirem Posted - 10/10/2022 : 19:02:52
Jos ih imam sve, kiosk izdanja.
Sjecam se da sam si jednom napravio soundtrack na CD-u,napravim popis po redu i onda slusam u autu.
Bila neka laganica, ne znam da li je Bowie "Heroes" ili je bio "Dire Straits" i onda mi iz snenog opustajuceg raspolozenja prenu ona stvar od "Panther"-e iz stripa sa podzemnim borbama. Ih. Trebam poredati od sentisa prema zesticama.
Kad je izlazi strip bio je bas onaj nas suvremenik, bez mobitela i high-techa, samo chip u Larryjevoj glavi.
Deers Posted - 10/10/2022 : 15:34:52
Pirati.
jerki44 Posted - 10/10/2022 : 15:22:09
https://www.njuskalo.hr/europski-strip/lazarus-ledd-neobjavljeni-brojevi-oglas-36966789

Je li mi netko može reći što je ovo? Ćije je ovo izdanje?

PijaniPatak Posted - 05/10/2022 : 19:43:12
Nadajmo se da će i Golconda da virne isto.
nikia Posted - 05/10/2022 : 11:28:09
Hvala na odgovorima. Pogledaću popis.
PijaniPatak Posted - 05/10/2022 : 09:24:08
Slaz3m se. Citaj redom regularce. Na koricama i uvodnicima ti uvek najave aktuelni extra broj. Kasniji budu tesno vezani za radnju regularca (kao npr. 1000 svetala New Yorka za onu kvadrologiju "Smrtonosni napad")
Deers Posted - 05/10/2022 : 09:14:06
Pa da, jedino ti je možda najbolje (Patak će znati bolje) da čitaš Extra paralelno sa regularnom kako su objavljivani. Baci oko na link sa popisom.
nikia Posted - 05/10/2022 : 08:27:54
(Idu 152 epizode redovne serije + 22 extra kao prvi, dugi story arc
te Extra 23-27 + Arizona moon + The End kao epiloški story arc)
Jel se ovako čita hronološki ili ...Ako nije postoji li negde spisak kojim redom se čita. Tražio sam ali nisam našao.
Ted Miller Posted - 04/10/2022 : 10:21:31
tko god... Lazarus Ledd, vrati se !!!!!! :////

al preferirao bih standard kiosk izdanja od Ludensa, i da idu redom kronoloski i redovna izdanja i specijali
Cromwell Posted - 24/09/2022 : 09:31:48
Bolje ne.
maddjuro Posted - 23/09/2022 : 21:19:37
quote:
Originally posted by Ted Miller

super Deers, joj, moramo pokrenuti LL opet, pisite Ludensu :D



bolje libellusu
Ted Miller Posted - 23/09/2022 : 08:00:05
super Deers, joj, moramo pokrenuti LL opet, pisite Ludensu :D
Deers Posted - 21/09/2022 : 20:57:51
POPIS

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38017

dzoni Posted - 21/09/2022 : 20:44:57
da...a na nasem govornom podrucju koji brojevi po italijanskoj numeraciji su objavljeni ?
corto33 Posted - 20/09/2022 : 07:13:57
Znači sve ukupno 152 + 29 = 181 brojeva?
PijaniPatak Posted - 19/09/2022 : 20:57:57
Da odgovorim obojici:
Capone je umro dok je jos sastavljao tu zadnju epizodu The End - dakle, vec u nameri da stavi tacku na sve. No, buduci da je preminuo The End je ostao negde napola napisan. Par godina kasnije, scenario je skupljen (da li sin ili ko vec) i dat Leu Ortolaniju na dovrsavanje. Leo je bio veliki Caponeov prijatelj i obozavalac lika. Napisao je zavrsni deo scenarija prema pretpostavci kuda je Capone hteo da ode sa likom, predao crtacima i eto. Gotova stvar.

A za ranije receno znam jer sam procitao ceo serijal barem dva puta.

Idu 152 epizode redovne serije + 22 extra kao prvi, dugi story arc
te Extra 23-27 + Arizona moon + The End kao epiloški story arc
mpavin Posted - 19/09/2022 : 20:11:10
quote:
Originally posted by PijaniPatak
Pogresno ti je rekao.
Lazarus nije ugasen nego je savrseno zavrsen sa 152. A i posle 152 se nastavio na godisnjim extra brojevima, nekih desetak svesaka na foru "sta se desilo posle kraja" i to je takodje zaokruzeno pre godinu dve sa epizodom The End


Što nije bilo govora da je Caponeov sin (ili netko drugi) skupio njegove bilješke pa su na račun toga nekako sklepali zadnju epizodu? Negdi je to netko rekao...
Ted Miller Posted - 19/09/2022 : 20:06:44
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by mike

Prilikom posjete Verone pre par mjeseci navratim u verovatno najvecu strip knjizaru. Nadam se stripovima na engleskom, naravno nista od toga :). I vlasnik (ili radnik) zna jedva nesto malo izustiti. Posto su na jednom katu imali prakticki na tone Bonellija, negde gore na samom vrhu polica opazim Lazija. Pa se covjek cudi kako da uopce poznam to cudo od stripa. Rekoh njemu izlazio kod nama dragih susjeda. Ok da skratim :).

Ono sto sam jako dobro razumio, tipo kaze da je Lazarus imao jako jako mali broj citatelja u Italiji. Jel to drzi ili ne, ne znam, ono sto znamo jest da je ugasen.

E sad se pitam ako ni u Italiji nije dobro prosao, i vidjeli smo da je kod nas ugasen jos puno pre, koji bi se izdavac spustio u ponovno izdavanje?

Slicna je situacija sa Nickom. Ne znam jel u Ita izdrzao do broja 200, kod nas ga Slobodna gasi nakon 3 broja i jedino ga LL jos odrzava na zivotu mislim da u njihovoj najmanjoj nakladi 200 kom.

Iskreno meni se Larry nije nikad svideo, ali posto sam teski fanatik, uzimao bi ga tako na kiosku kako kod LL.

No realno, vrlo verovatno mozete svi zaboraviti da cemo ga jos ikad vidjeti kod nas.



Pogresno ti je rekao.
Lazarus nije ugasen nego je savrseno zavrsen sa 152. A i posle 152 se nastavio na godisnjim extra brojevima, nekih desetak svesaka na foru "sta se desilo posle kraja" i to je takodje zaokruzeno pre godinu dve sa epizodom The End



i ja sam isto bio misljenja da je naglo prekinut a i Capone je umro, al ako je ovako kako kazes, onda su to jako dobre vijesti !

Savršeno bi bilo da sada lijepo onda sve ispocetka sve sto je ikad izaslo Ludens pocne lijepo reprintati da to mogu sve procitati i skupiti, san snova :D
PijaniPatak Posted - 19/09/2022 : 18:43:43
quote:
Originally posted by mike

Prilikom posjete Verone pre par mjeseci navratim u verovatno najvecu strip knjizaru. Nadam se stripovima na engleskom, naravno nista od toga :). I vlasnik (ili radnik) zna jedva nesto malo izustiti. Posto su na jednom katu imali prakticki na tone Bonellija, negde gore na samom vrhu polica opazim Lazija. Pa se covjek cudi kako da uopce poznam to cudo od stripa. Rekoh njemu izlazio kod nama dragih susjeda. Ok da skratim :).

Ono sto sam jako dobro razumio, tipo kaze da je Lazarus imao jako jako mali broj citatelja u Italiji. Jel to drzi ili ne, ne znam, ono sto znamo jest da je ugasen.

E sad se pitam ako ni u Italiji nije dobro prosao, i vidjeli smo da je kod nas ugasen jos puno pre, koji bi se izdavac spustio u ponovno izdavanje?

Slicna je situacija sa Nickom. Ne znam jel u Ita izdrzao do broja 200, kod nas ga Slobodna gasi nakon 3 broja i jedino ga LL jos odrzava na zivotu mislim da u njihovoj najmanjoj nakladi 200 kom.

Iskreno meni se Larry nije nikad svideo, ali posto sam teski fanatik, uzimao bi ga tako na kiosku kako kod LL.

No realno, vrlo verovatno mozete svi zaboraviti da cemo ga jos ikad vidjeti kod nas.



Pogresno ti je rekao.
Lazarus nije ugasen nego je savrseno zavrsen sa 152. A i posle 152 se nastavio na godisnjim extra brojevima, nekih desetak svesaka na foru "sta se desilo posle kraja" i to je takodje zaokruzeno pre godinu dve sa epizodom The End

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000