forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 SPEKTAKULARNI SPIDER-MAN!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tally Posted - 24/09/2007 : 11:27:31
Evo i trećeg broja najprodavanijeg i najvećeg Spider-Man magazina na svijetu! Ovo je Marvel magazin koji privlači najviše pažnje među čitateljma. I ovaj broj sadrži kompletnu priču na 12 stranica (Manje od dva zla!), super poster duplericu, Venom mozgalice, dosje likova (Venom i Pokolj), zabavne stranice, pisma i crteže fanova (kojih je sve više i više), nagradnu igru i vijesti iz čudesnog svijeta Marvela (Prvi saznajte što nam to još Marvel sprema!). U ovom broju gostuju Venom i Carnage (Pokolj), te na dar dobivate i cool naljepnice za bilježnice!

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
kico Posted - 29/10/2008 : 23:30:06
quote:
Originally posted by Malicius


Marvel Knights Spiderman2
B5, tvrde korise, 112 stranica u boji,

Punisher: Barracuda
A4, tvrde korice, 160 stranica u boji,

Silver Surfer: Rekvijem
A4, tvrde korice, 112 stranica u boji,

Loki
A4, tvrde korice, 112 stranica u boji.



Odlično,odlično,odlično!!!
Ko da sam ja birao :-)
Road_warrior Posted - 29/10/2008 : 17:30:45
Pa ovo su sjajne vesti,Tally cekamo slike 4 najavljena izdanja i da nam kazes kada mozemo da ocekujemo u Bg-u?
Malicius Posted - 29/10/2008 : 17:26:00
novi SPSM na kioscima, od jutros :)
a u njemu najave za koje manje-više većina zna,
evo detalja:

Marvel Knights Spiderman2
B5, tvrde korise, 112 stranica u boji,

Punisher: Barracuda
A4, tvrde korice, 160 stranica u boji,

Silver Surfer: Rekvijem
A4, tvrde korice, 112 stranica u boji,

Loki
A4, tvrde korice, 112 stranica u boji.

uskoro u prodaji u SNK
Tally Posted - 19/10/2008 : 18:19:22
Novi SPSM_14 je otišao u tiskaru i trebao bi biti na kioscima krajem ovog mjeseca. Malo smo pomaknuli datum izlaženja prema kraju mjeseca. Tako broj 14 izlazi krajem 10. mjeseca, no ustvari je to broj za 11. mjesec.

Svi vi koji još niste nabavili SPSM_13 (POSTERMANIJU) požurite jer ga uskoro više neće biti na kioscima. Broj je naišao na vrlo dobar odaziv publike i bilo bi šteta propustiti ovaj posebni broj. Evo vam još jedan prikaz cijelih korica.

Tally Posted - 24/09/2008 : 11:24:39


Da, izašao je novi SPSM broj (POSTERMANIJA!) koji je prepun super postera! Čak 16 velikih i 2 megapostera! Ovo je dosada neviđen projekt u svijetu stripa kod nas (da vidimo tko će nas slijediti?) te vjerujemo da ćete biti oduševljeni količinom Marvel postera kojima ćete ukrasiti svoje zidove. U ovom broju nema stripova i ostalih rubrika jer ste vi tako tražili. Poželjeli ste puno super postera i mi vam ovim brojem ispunjavamo želju. Također se moramo pohvaliti da su u njemu i najveći Spider-Man Megaposteri ikada objavljeni kod nas! Kolekcionarsko izdanje! A sad brzo na kioske po novi SPSM!

Od idućeg broja 14 nastavljamo kao i do sada jedino ukoliko većina čitatelja ne bude željela da postanemo poster magazin poput ovog broja (šala). Cijena je od ovog broja nešto veća (umjesto 15,00 sada je 19,90 kuna) ali vjerujemo da pravom Marveloljupcu to neće jako zasmetati jer ćemo vas u svakom narednom broju pokušati iznenaditi nekim super poklonom. Kojim? Pa provjerite u idućim brojevima, no vjerujemo da ćete biti zadovoljni...

A sad mala nagradna igra za Marvel superfanove! Dokažite da to i jeste! Kako? Vrlo lako! Pozivamo vas da priložene postere polijepite na svoje zidove i da se fotografirate ispred njih. Pošaljite nam svoje fotke poštom u kuverti ili na e-mail urednika i mi ćemo vas nagraditi te objaviti najbolje fotografije u idućim SPSM brojevima.
Zlix Posted - 17/08/2008 : 14:32:10
Vidim pise ovde da dolaze novi Marvel trejdovi, pa bi mogli i ovde da napisete sta nas to sve ocekuje, za nas koji ne kupujemo SPSM. :P
Tally Posted - 17/08/2008 : 00:11:57
Na kioscima je dvanaesti broj SPSM, hrvatskog izdanja najprodavanijeg i najvećeg Spidey magazina na svijetu! U ovom broju u goste dolazi — Namor koji će nam pomoći protiv otpadnika svog podvodnog društva — Kranga! Naravno da je i ovaj broj posvećen glavnim gostima kako kroz strip, tako i kroz mozgalice, postere i dosje. Ovaj broj je pravi ljetni broj jer je tu Namor, gospodar Atlantide i mora. Vratio nam se strip Mini Marvel i to čak preko cijele stranice, a u ovom broju tu je još i Spideyjeva top lista... Super-zločinaca... A sad brzo na kioske po novi SPSM!

alexts Posted - 22/07/2008 : 23:56:26
quote:
Originally posted by TinK2

quote:
Originally posted by alexts

O gde su oni stari dobri Marvel stripovi koje su mogli da čitaju svi od 7 - 77.

Sad se suzio i snizio raspon ciljne publike na 6 - 10. Šta je sledeće 3 - 7 ?



Eto vidis sto si ucinio svojom teskom kritikom! A ne znas se ti suzdrzat! Eto, sad ces umjesto SMG!-a sa prosjecnim izborom stripova citati SMG! sa nikakvim izborom Marvelovih stripova za klince! Iskrene cestitke, Axle, od srca!!!



Smiri se, biće stripova! Ne paniči.
bookglobe Posted - 22/07/2008 : 22:36:35
quote:
Originally posted by alexts

O gde su oni stari dobri Marvel stripovi koje su mogli da čitaju svi od 7 - 77.

Sad se suzio i snizio raspon ciljne publike na 6 - 10. Šta je sledeće 3 - 7 ?



Pa sad, nemoj tako. Evo Kapetan nam javlja kako je njegov trogodišnji sin oduševljen SPSM magazinom. To je lijepo čuti (iako žalim Kapetana u njegovim roditeljsko-čitateljskim dužnostima, i sam sam knjige o Kapetanu Pugwashu sinu morao čitati po pedesetak puta mjesečno) jer sugerira da nam dolazi jedna nova generacija čitatelja.

Kao što sam već napisao: ne biramo mi publiku za magazine nego publika bira magazine prema svom interesu. Teško je nešto poduzeti kada stariji imaju jedan interes, ali ne i spremnost da nešto čitaju, a mladi drugi interes, ali i entuzijazam da strip uzmu u ruke.
TinK2 Posted - 22/07/2008 : 21:28:43
quote:
Originally posted by alexts

O gde su oni stari dobri Marvel stripovi koje su mogli da čitaju svi od 7 - 77.

Sad se suzio i snizio raspon ciljne publike na 6 - 10. Šta je sledeće 3 - 7 ?



Eto vidis sto si ucinio svojom teskom kritikom! A ne znas se ti suzdrzat! Eto, sad ces umjesto SMG!-a sa prosjecnim izborom stripova citati SMG! sa nikakvim izborom Marvelovih stripova za klince! Iskrene cestitke, Alexts, od srca!!!
bookglobe Posted - 22/07/2008 : 17:39:52
quote:
Originally posted by alexts

O gde su oni stari dobri Marvel stripovi koje su mogli da čitaju svi od 7 - 77.

Sad se suzio i snizio raspon ciljne publike na 6 - 10. Šta je sledeće 3 - 7 ?



Ne biram ja publiku nego publika magazine. Ovo se prodaje.
alexts Posted - 22/07/2008 : 17:32:25
O gde su oni stari dobri Marvel stripovi koje su mogli da čitaju svi od 7 - 77.

Sad se suzio i snizio raspon ciljne publike na 6 - 10. Šta je sledeće 3 - 7 ?
bookglobe Posted - 22/07/2008 : 17:07:09
quote:
Originally posted by Rico

Da, interesantno, ja ga koristim kao poklon djeci te dobi. Dica ga vole za popizdit, ali roditelji nemaju pojma, u tome je baza, najvjerojatnije.



Bit će još boljih stvari za klince ove jeseni ukoliko svi naši prijedlozi budu prihvaćeni u Marvel / Paniniju.
Rico Posted - 22/07/2008 : 13:06:36
Da, interesantno, ja ga koristim kao poklon djeci te dobi. Dica ga vole za popizdit, ali roditelji nemaju pojma, u tome je baza, najvjerojatnije.
bookglobe Posted - 22/07/2008 : 13:02:10
quote:
Originally posted by DOMI

. . . a moj sin ima 7 godina i iščekuje svaki broj ko ozeblo sunce... ja sam zaljubljenik u DD, AF i MM a moj sin lud za ovim magazinom...



Baš mi je drago da postoji zanimanje za Spidey, upravo u dobnoj skupini kojoj je strip namijenjen. Kao dobru vijest mogu najaviti da će uskoro (čim dovršimo progovore i dobijemo odobrenja za ovaj potez) i gubitaš, magazin SMG!, biti transformiran u magazin s Marvel stripovima namijenjen klincima starima između 6 i 10 godina. Koncept će biti dosta sličan Spektakularnom, ali će format biti povećan (na uštrb broja stranica), dok će sadržajno biti još bogatiji od SPSM magazina. Klince očekuju stripovi Iron Man, Hulk, Avengersi, gomila zagonetki i drugih igara, veliki posteri i cijeli niz nagradnih igara.
DOMI Posted - 19/07/2008 : 11:14:06
. . . a moj sin ima 7 godina i iščekuje svaki broj ko ozeblo sunce... ja sam zaljubljenik u DD, AF i MM a moj sin lud za ovim magazinom...
kapetan Posted - 18/07/2008 : 07:54:26
Ma komentar na SPSM uopće nije potreban, magazin je zakon! Moj sin ima 3 godine i jednostavno upija svaki broj. Jedini je problem što sam mu svaki broj pročitao, bez pretjerivanja barem po 50 puta pa se SPSM već meni popeo na vrh glave, ali sve to ide u rok službe... Drugi problem je objasniti mu da nema svih figurica sa likovima koji se tu pojavljuju za kupiti, to je već kompliciranije. Trenutno mu moram nabaviti Iron Mana i nekakve zmajeve i nekoga tko liči na Mandarina, a tko zna što će mu pasti na pamet nakon ovog broja. Sve u svemu, samo tako nastavite
Tally Posted - 17/07/2008 : 22:37:54
Kako ovdje nema nekih novih komentara na SPSM (jer valjda svi su "odrasli" pa nitko ne kupuje ovaj odličan strip magazin) evo vam još jednog novog broja. Ovaj put SPSM je još bolji i aktualniji od prethodnog jer poslije Iron Mana u goste nam je došao i Nevjerojatni Hulk!



Na kioscima je jedanaesti broj SPSM, hrvatskog izdanja najprodavanijeg i najvećeg Spidey magazina na svijetu! U ovom broju u goste dolazi — Oko sokolovo koji će nam pomoći protiv podivljalog velikog zelenog čudovišta — Hulka! I ovaj je broj posvećen glavnim gostima kako kroz strip, tako i kroz mozgalice, postere i dosjee. Nego, jeste li bili u kinu i pogledali Nevjerojatnog Hulka? Ako ga još niste pogledali, požurite, jer film je prava ludnica i ne smijete ga propustiti. Što da vam još kažemo u ovom uvodniku? Vratio nam se stripić Mini Marvels, ubacili smo Spideyjevu top listu...(ovaj put otkačenjaka)... a sad brzo na kioske po novi SPSM!
Tally Posted - 15/06/2008 : 18:10:27


Na kioscima je jubilarni deseti broj SPSM, hrvatskog izdanja najprodavanijeg i najvećeg Spidey magazina na svijetu! U ovom broju u goste dolazi — Iron Man koji će nam pomoći protiv velikog tiranina — Mandarina! Naravno da je i ovaj broj posvećen glavnim gostima kako kroz strip, tako i kroz mozgalice, postere i dosjee. U ovom broju specijalno otkrivamo 10 tajni o Spider-Manu! Nego, jeste li bili u kinu i pogledali Iron Mana? Ako niste, požurite, jer film je prava ludnica! A sad brzo na kioske po novi SPSM!
Man_of_Steel Posted - 04/05/2008 : 20:09:56
quote:
Originally posted by Tally

Sprema se, planira se, radi se puno toga... no sigurno ništa od novih Marvel HC TPB prije jeseni. Do tada samo kiosk magazini... pa ljeto je za to stvoreno...


Ok, hvala na informacijama, posto sam razmisljao da li da ostavim novac za novi astonishing, ili pak da kupim Spiderman Knight HC, koji je izasao u prvoj seriji HC-ova.
Sada sam nacisto.
zkne Posted - 04/05/2008 : 19:16:02
zasto se izbjegava razgovor o narednom smg-u? već sam u 2 posta zamolio da se kaze o 5 broju, pa evo pitam i na ovom topicu
Tally Posted - 04/05/2008 : 17:43:46
Sprema se, planira se, radi se puno toga... no sigurno ništa od novih Marvel HC TPB prije jeseni. Do tada samo kiosk magazini... pa ljeto je za to stvoreno...
Man_of_Steel Posted - 04/05/2008 : 15:58:13
N Taly, kako se kraj maja blizi (kasaljuc ), sprema li se nesto sto u svom nazivu sadrzi magicno HC?!
Come on, neka exkluziva...
Tally Posted - 04/05/2008 : 14:27:55


Na kioscima je deveti broj SPSM, hrvatskog izdanja najprodavanijeg i najvećeg Spidey magazina na svijetu! U ovom nam broju u goste dolaze neobični junaci — Plašt i Oštrica, te jedan veliki zlikovac — Kingpin! I ovaj broj posvećen je glavnim gostima kako kroz strip, tako i kroz mozgalice, postere i dosjee. Naravno tu je i nova rubrika Bojanka, dok novi strip Mini Marvels preskačemo u ovom broju zbog nedostatka mjesta. No zato je tu jedna velika novost, tj. mala škola crtanja koja će vam pomoći da još bolje crtate svog superheroja — Spider-Mana! Tu su i vaši crteži, pisma i vijesti iz bogatog Marvel univerzuma. Brzo na kioske po novi SPSM i u kino na Iron Mana!
kico Posted - 06/11/2007 : 10:21:10
Telegram za Maliciusa:

Nema na kioscima.STOP.Četvorka uzela maha.STOP
Provjerio isti dan kad sam primio pp.STOP
Sorry.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000