forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog maxi 3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 13/06/2008 : 09:52:02


Od dans u strip knjižari "Stripovi na kvadrat" a od sutra na kioscima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Patrix Posted - 02/03/2011 : 14:15:10
Nije baš nešto ovaj maxi.Najbolja priča mi je "Tko Je Ubio Jacka Trbosjeka",koji mi je ujedno i jedina dobra priča u ovom maxi-u.
DOMI Posted - 15/03/2010 : 17:46:43
zanima me zna li tko pouzdano kad će novi DD Maxi?
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
41 godina Alan Forda u HR
soulfly tribe Posted - 14/03/2010 : 14:29:08
Maxi Dylan je sranje.Prva 2 još zaslužuju koliko toliko prolaznu ocjenu,ali 3.i 4. su katastrofalni.Kao da čitaš neki drugi strip ,a ne Dylana
profesor-inz Posted - 14/03/2010 : 09:36:13
maxi za mene jeste jedno savim zadovoljavajuće izdanje...
Panon Posted - 13/03/2010 : 22:51:42
Mislim da nije u redu tako generalizirati priče iz DD maxija i govoriti 'sve je to smeće, ništa ne valja'. Ima tu dobrih priča, nema odličnih, jer Maxi pretežno i služi za odlaganje onih epizoda koje ne bi imale uspjeha u redovnoj seriji, a da se opet iskoriste na neki način, pa 'hajdemo izmisliti novu ediciju gdje ćemo te priče odložit da ne propadnu'...
Prodigy Posted - 13/03/2010 : 22:32:07
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock
Bolje da ne očekuje ništa od priča iz bilo kojeg DD maxija.


To stoji, samo sto su ove dno-dna!



Gluposti!
Evo recimo prvi Ludensov maxi,što ne valja sa pričama u odnosu na Dylanov prosjek kvalitete?
docA Posted - 13/03/2010 : 21:31:01
quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock
Bolje da ne očekuje ništa od priča iz bilo kojeg DD maxija.


To stoji, samo sto su ove dno-dna!
profesor-inz Posted - 13/03/2010 : 21:29:24
...
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

M&G su sramota uopće za objavljivanje. Jedan Picatto je za njega mila majka.. (ako se tako kaže)

samo što nije



I ti si posle skoro dve godine od njegovog posta nasao da mu ovo kazes?

Ti si nedavno napisao da si narucio sva cetiri maxija?
Hmmm...da ti kazem nesto, ne ocekuj previse od prica iz ovog maxija...ovaj je po meni najslabiji...a nije ni "Egzodus" zlatan....

pa evo već stigla i čitam ih, nisam oduševljen ovim ali ni razočaran..
Rock.Bob Rock Posted - 13/03/2010 : 21:26:21
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

M&G su sramota uopće za objavljivanje. Jedan Picatto je za njega mila majka.. (ako se tako kaže)

samo što nije



I ti si posle skoro dve godine od njegovog posta nasao da mu ovo kazes?

Ti si nedavno napisao da si narucio sva cetiri maxija?
Hmmm...da ti kazem nesto, ne ocekuj previse od prica iz ovog maxija...ovaj je po meni najslabiji...a nije ni "Egzodus" zlatan....



Bolje da ne očekuje ništa od priča iz bilo kojeg DD maxija.
docA Posted - 13/03/2010 : 21:24:02
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

M&G su sramota uopće za objavljivanje. Jedan Picatto je za njega mila majka.. (ako se tako kaže)

samo što nije



I ti si posle skoro dve godine od njegovog posta nasao da mu ovo kazes?

Ti si nedavno napisao da si narucio sva cetiri maxija?
Hmmm...da ti kazem nesto, ne ocekuj previse od prica iz ovog maxija...ovaj je po meni najslabiji...a nije ni "Egzodus" zlatan....
profesor-inz Posted - 13/03/2010 : 20:42:40
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

M&G su sramota uopće za objavljivanje. Jedan Picatto je za njega mila majka.. (ako se tako kaže)

samo što nije
profesor-inz Posted - 13/03/2010 : 20:41:02
quote:
Originally posted by kiky

Dvestadevedesetdve stranice Montanari i Grasanija.
Dvestadevedesetdve stranice čistog crtačkog zadovoljstva.

potpisujem
Spock Posted - 19/08/2008 : 06:49:48
Druga priča je dno dna. Ovaj Ruju stvarno nije normalan.
mpavin Posted - 13/08/2008 : 21:31:02
Pročita san i drugu priču. Bolja mi je od prve, ali kraj je ispao loše i nedorečeno.
Barker Posted - 12/08/2008 : 02:00:17
1,2,3,4, ima nas jooos! :D
(mala posveta za let 3, iz vremena kad su itekako bili dobri )
Leo Charm Posted - 11/08/2008 : 21:00:15
Za Stana nisam izvalio, ali za Brindisija - o, da.

Super, utesno je to kad shvatis da nisi blesav. Ili da je makar blesav jos neko:)
Beva Posted - 10/08/2008 : 19:26:13
quote:
Originally posted by Barker

Definitivno maxi postaje najshit DD izdanje. Ovo je takodje definitivno zadnji maxi kojeg cu kupiti. Sve to samo zbog prve price o kojoj smo pricali jos poodavno, a cak ni ona ne lici skoro na nista :/
Trebam li onda trositi reci na zombi fudbalere i dinamitase ghostbusterse???? jadno, da jadnije ne moze biti!
Od M&G mi se vec povraca.
Nego, izgleda da su poceli da se furaju na Brindisija, osim sto kopiraju Stana (cao Beva ;) )
U zadnjoj prici na nekoliko vinjeta su ga kompletno skinuli. Koje seronje!



I ja sam skontao, na nekim vinjetama Dylan im je pljunuti Brindisijev... Ali nije u tome problem, koliko u činjenici da je njihov crtež jednostavno loš...
Barker Posted - 09/08/2008 : 16:54:09
Definitivno maxi postaje najshit DD izdanje. Ovo je takodje definitivno zadnji maxi kojeg cu kupiti. Sve to samo zbog prve price o kojoj smo pricali jos poodavno, a cak ni ona ne lici skoro na nista :/
Trebam li onda trositi reci na zombi fudbalere i dinamitase ghostbusterse???? jadno, da jadnije ne moze biti!
Od M&G mi se vec povraca.
Nego, izgleda da su poceli da se furaju na Brindisija, osim sto kopiraju Stana (cao Beva ;) )
U zadnjoj prici na nekoliko vinjeta su ga kompletno skinuli. Koje seronje!
DeeCay Posted - 11/07/2008 : 16:19:49
Jedva sam dogurao do kraja kroz ovu jednoličnu šumu M&G-a... Ruju se posvetio nogometu, drevnim alkemijskim formulama i demonima te više-manje izgurao solidnu priču, bez poruke dakako. Za obožavatelje nogometa, što ja nisam.

Treća Manfredijeva je dosada živa, kao da se pozivao na svoju drugu ekipu iz Gordona Linka, onaj tip s dugim nosom i kosom iz paranormalnih izgleda isti je onaj smušeni znanstvenjak iz Linka, a i na smušenka iz Ghostbustersa. Baš loš scenarij.

Kad su pričali da je Maxi serija loša, nisam vjerovao, a sad kad sam ih malo više pročitao i ja počinjem vjerovati tako...

Sclavijeva je najbolja u cijelom opusu, a početna pretpostavka kao da resetira cijeli serijal: "A što ako sam sve to samo izmislio?". Prema kanonu, da li je mali Dylan iz 18. st. iz ubožnice zaista završio u obitelji te živio životom malog Olivera Twista? Razdvajanje između dva Dylana se desilo u onoj jubilarnoj Barbatinoj epizodi, a što se desilo sa viktorijanskim Dylanom nakon Rippera? Ima li koji epizode koja nam to prikazuje?

DeeCay Posted - 07/07/2008 : 19:15:01
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by DeeCay

Da stave zombije nogometaše na maxi 3 onda bih rekao da je naslovnica sranje... Moje mišljenje.



ma nemas pojma



Ti nemreš glasat jer si pristran i neobjektivan! Vidim ti po avataru!
supermark Posted - 07/07/2008 : 19:02:43
quote:
Originally posted by DeeCay

Da stave zombije nogometaše na maxi 3 onda bih rekao da je naslovnica sranje... Moje mišljenje.



ma nemas pojma
mpavin Posted - 07/07/2008 : 17:45:08
Ja sam dosad od ovog maxija pročitao baš tu Sclavijevu prvu priču, i moram priznati da me se nije nešto dojmila. (Kao ni Projekt uostalom, skoro sam i zaboravio što se u njemu radilo).
DeeCay Posted - 07/07/2008 : 15:59:32
Da stave zombije nogometaše na maxi 3 onda bih rekao da je naslovnica sranje... Moje mišljenje.

MIslim da je naslovnica u biti posvećena Sclavijevoj epizodi koja nam, priznali mi to ili ne, otkriva jedan segment Dylanovog života. Čak bih rekao da je ovo svojevrstan prequel Sclavijevom "Projektu" koji je nedavno objavljen u redovnoj seriji. Ista tema tajnih vladinih zavjera (Big Brother ili neke druge organizacije, bilo to multinacionalna kompanija ili neko staro udruženje) koje tajno vladaju svijetom i ljudskom rasom te ju podčinjavaju, nadgledaju i upravljaju raznim tehnološkim dostignućima. Korporacija Jack the Ripper npr.
supermark Posted - 07/07/2008 : 14:39:33
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by supermark

meni ti se te stanove naslovnice za maxije ne svidaju,



Što se može, ne sviđaju se svima iste stvari...

Ali to nije razlog da nazoveš lošim nešto što to objektivno nije...



ali nitko ne moze objektivno reci koje naslovnice valjaju, a koje ne
svatko ima svoje misljenje, nekom je nesto fenomenalno, a nekom je to sranje
Beva Posted - 07/07/2008 : 14:31:16
quote:
Originally posted by supermark

meni ti se te stanove naslovnice za maxije ne svidaju,



Što se može, ne sviđaju se svima iste stvari...

Ali to nije razlog da nazoveš lošim nešto što to objektivno nije...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000