forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
quaresma Posted - 10/11/2008 : 19:13:15



Mister No - tekst o junaku

Mister No - recenzije

Mister No - facebook

Mister No - Sergio Bonelli Editore




Posto imaju teme za sve bolje junake,za Mister Noa mislim nema...

U djetinjstvu najvise sam volio Zagora i Mikija jer kao klinac daj mu samo pistolje,da se puca i ravno ti do mora

Malo poslije poceo sam sa Noom i ono sto mi se dopada je sto je strip realan...Nije kao Zagor i Blek koji prebiju 20 ljudi jednim prstom i kao ostali koji uvijek namlate druge,vec je junak koji u vecini slucajeva dobije batina

Dzeri Drejk je amerikanac koji doseljava u Amazoniju,tacnije Manaus da odmori od americkog zivota i problema koje ima a ovamo upada u jos vece jer ga pustolovine prate iz dana u dan

On je pilot naivac,osoba koju u vecini slucajeva prevare slatke rijeci musterija zbog kojih uvijek zapadne u probleme koje rijesava sa svojim prijateljom Krugerom

Eto da ne duljim vise,nadam se da je topic ok i da ima jos fanova Nooa
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 15/04/2024 : 08:40:51
Da, 53-ica je zadnja i to je to 💪
danielp Posted - 15/04/2024 : 08:37:59
Jos 5 knjiga do kraja Libellus pilota u boji
ReemCP Posted - 14/04/2024 : 15:35:38
Bravo Domi sto javljas ovo 👍
DOMI Posted - 14/04/2024 : 10:22:44
# 48

DOMI Posted - 13/04/2024 : 11:44:51
# 47

nenad.nbgd Posted - 12/04/2024 : 21:03:32
@Tonka24
Jeste, to je taj čovek! Upoznao ga pre tri godine kada je dolazio u Bgd. Zamolio ga da mi u IT kupi strip sa kojim je kao poklon bio medaljon/novčić sa likom MrNoa (možda neki Zagor) i da mi nabavi i tadašnji prvi BIS Dragonera zbog postera/mape Dragonero sveta. Ja njemu predao Pergamovog MrNoa u koloru (broj 1), on žurio dalje, ja bio u nekoj stisci sa vremenom i nisam mnogo pričao sa njim (nažalost).

Figuru MrNoa sam kupio sebi za rođendan, ali UPS je dostavio na kuću umesto na posao. Za kutiju je bila prikačena i carinska deklaracija (sa stvarnom cenom + transport + carina + porez). Tog dana sam bio najbliži razvodu od supruge! :D :D :D
Tonka24 Posted - 11/04/2024 : 14:41:47
Mislm da je 75.
Mister zak, tako mu se zove kanal na yt.
Skuplja čovjek dosta stvari, a i ovako barem po klipovima čini se baš kao ljudina.
nenad.nbgd Posted - 11/04/2024 : 14:05:40
quote:
Originally posted by Tonka24

Da, baš sam zadovoljan figurom.
Navukao me kolekcionar s kanala mister zak.



ZakMTB? Ima toliko toga što skuplja, ako govorimo o istom čoveku.
Koji je serijski broj figure? Moja je #62.
manhunter Posted - 10/04/2024 : 22:09:23
quote:
Originally posted by velka031

Odlična figurica, pogođen lik pilota!



Meni više vuče na Cristiana R.
going going Posted - 10/04/2024 : 21:58:59
Koliko su meni mocne ove Disoove naslovne strane za Mister NOa! A i deluje mi da su ove price dobre! Nikad objavljene kod nas je l tako? Mister NO opet u Sertau!




Tonka24 Posted - 10/04/2024 : 21:27:45
Da, baš sam zadovoljan figurom.
Navukao me kolekcionar s kanala mister zak.
velka031 Posted - 10/04/2024 : 08:36:31
Odlična figurica, pogođen lik pilota!
Tonka24 Posted - 08/04/2024 : 21:42:22


Odličan, nisam požalio niti malo. Preporuka tko može da nabavi.
teller Posted - 08/04/2024 : 20:19:21
ako je 500 izplatljivo, ostavite se posla..
toliko prednarudžba nečete dobiti..nikad, pa čak ni tada!
toliko bi se prodalo na kioscima!
Ja čekam Bernarda3/1 na način ifedizioni..
Želim vas sreću!
Space Marine Posted - 08/04/2024 : 19:25:57
quote:
Lijep pozdrav svima! 🍀 😀 Evo nas nakon dugog vremena, s vijestima.
Odlučili smo krenuti u ovaj projekt, stoga vas pozivamo da pročitate ovu objavu u cijelosti.
Mister No bi ipak izlazio kao trobroj, s originalnim naslovnicama, u mekom (kiosk) uvezu, i u svakom "kolu" bismo objavili tri trobroja, ako bude dovoljno zainteresiranih kupaca.
Kako bismo postigli što bolju cijenu, prodaja bi išla izravno od nas prema kupcima. Stripovi neće biti dostupni na kioscima, u strip knjižarama (osim ako netko unaprijed naruči određenu količinu) i drugim prodajnim mjestima. Dakle, bit će dostupan onim kupcima koji se predbilježe.
Što se tiče prava, ona se odnose na hrvatski prijevod, i regulirana su s nositeljem prava za ovaj strip, SBE-om. Oko toga je bilo dosta raspravea u kojima su dominirale neargumentirane neistine. Dakle, prava su regulirana i izdanje će biti legalno, a ne onako kako su mnogi trolovi pisali po grupama i drugdje. Tko bude želio kupiti, moći će to učiniti izravno od nas, putem emaila, web stranice ili kroz ovu grupu, ali isključivo unaprijed. Tako ćemo znati točno koju količinu treba tiskati i time izbjeći ekstra troškove koji bi nastali zbog viška primjeraka koji se ne bi prodali.
Dakle, po tri trobroja (devet epizoda), za početak svaka tri mjeseca, a kasnije, ako se pokaže uspješnim, svaka dva mjeseca. Cijenu po trobroju ćemo objaviti čim dobijemo novu cijenu iz tiskare i ukalkuliramo cijenu prava, prijevoda i ostaloga. Što se poštarine tiče, ona će se kalkulirati prema važećem cjeniku Hrvatske pošte.
Ako ste zainteresirani, možete se predbilježiti na e-mail adresu mister.no.urednistvo@outlook.com. Napominjemo da je ovo privremena adresa, koja će služiti samo za predbilježbe kupaca, jer domenu za ovaj projekt nećemo kupovati prije nego što vidimo da postoji ekonomska opravdanost projekta. Dakle, okvirno, ako budemo dobili 200 predbilježbi, obustavit ćemo projekt jer neće biti isplativ. Ako ih dobijemo 500 ili više, idemo dalje sa svim djelatnostima koje su potrebne da bi se projekt realizirao.
Na kraju, da sumiramo, uz tromjesečni ritam po tri trobroja, to bi značilo godišnje 12 trobroja, odnosno ukupno 36 epizoda pilota iz Manausa. Ako pređemo na dvomjesečni ritam, to bi značilo 18 trobroja godišnje, odnosno 54 epizode.
Projekt je ambiciozan, ali ovisi o broju zainteresiranih kupaca. Stoga vas pozivamo da se predbilježite na email adresu mister.no.urednistvo@outlook.com, kako bismo vas mogli kontaktirati s ponudom kada (i ako) ponude krenu. Ako projekt zaživi, razmislit ćemo i o nekim drugim junacima čija prodaja na kioscima ne prolazi zbog hrpe troškova koji "ubijaju" računicu.
Sva pitanja slobodno postavite u komentarima, ali neka budu argumentirana i neka se odnose samo na ovo izdanje.
Hvala i lijep pozdrav svima



Jučer obajvljeno na super tajnoj mister no grupi
john connor Posted - 08/04/2024 : 14:45:58
77. Zlatno Prijestolje prica bas losa, ovu knjigu samo vadi crtez. Bignoti pristaje Mister Nou.

78. Kalahari ova je vec bolja. Braca Di Vitto rade dobar posao, uz ovde smislenu pricu, dobar uvod, a i dobro razradjeni antagonisti. Stvarno su braca Martin beskrupulozni protivnici, u pojedinim momentima zabrines se za naseg junaka. Ali ocekujem sve bolje price.
john connor Posted - 07/04/2024 : 11:04:36
Nakon odlicne 75.knjige 76.Ljudi leopardi mi se i nije nesto svidela. Malo mistike, akcije, mnogo lutanja, los Bianchinijev crtez, Ongaro takodje nis posebno. Korak unazad. Po prvi put citam Afriku redom, ocekivanja velika, ali drugo je vreme sada.
Tonka24 Posted - 05/04/2024 : 21:37:34
Veracruz

https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=2596



Za mene vrhunska priča, znaci ima sve sto strip fan može poželjeti od stripa.
Kratko i jasno strip odlične price i crteža koji se guta u jednom komadu, još da su naslovnice mrvicu maštovitije bile, bila bi to perfekcija.
I da napomenem, još jedna šteta sto ni ovo neće ici u koloru.

P 10
S 9
C 10
N 9

96%
DOMI Posted - 05/04/2024 : 20:42:15
quote:
Originally posted by Tonka24

Da, još malo pa gotova color edicija. Biti će lijepa kolekcija, samo šteta što nisu Afriku odradili.



I dalje se potajno nadam da ce MNO doživjeti barem jedan odgođeni dodatak u ITA, pa onda i kod nas...da se barem taj dio zaokruži
Tonka24 Posted - 05/04/2024 : 01:42:46
Da, još malo pa gotova color edicija. Biti će lijepa kolekcija, samo šteta što nisu Afriku odradili.
ReemCP Posted - 04/04/2024 : 11:39:48
@Domi - kad god vidim da si nesto postao u MN topicu, pomislim uvijek da je nova kolor knjiga vani 🙂 Nekidan sam bas dobio turu do zadnje #46 knjige, jos 7 knjiga do kraja 🤗
DOMI Posted - 03/04/2024 : 00:30:29
quote:
Originally posted by Space Marine

Što bilo s onim facebook grupa izdanje Mister Noa bez kioska? Propalo?



Nije propalo kad nije niti počelo.
"Šarena laža"...
Caglio Posted - 02/04/2024 : 20:35:13
quote:
Originally posted by Space Marine

Što bilo s onim facebook grupa izdanje Mister Noa bez kioska? Propalo?




xD
Space Marine Posted - 02/04/2024 : 20:07:29
Što bilo s onim facebook grupa izdanje Mister Noa bez kioska? Propalo?
kasper Posted - 26/03/2024 : 14:19:26
quote:
Originally posted by Vrangel

quote:
Originally posted by kasper

jos kad bi spojili sa mau mau

Jaka priča, Bonelli je i Mau Mau i prethodnu Pobunu Masaja jako lepo prezentovao na osnovu temeljnog istraživanja Afrike. Vrhunska dela.



problem je mignaco u pobuni masajia

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000