forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Ultimatum

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Kornboy Posted - 11/11/2008 : 16:45:08
Potencijalno gori materijal od Ultimatesa3.
Ne samo da necu vise NIKAD kupiti strip koji Loeb potpisuje, nego cu rasprodati i ove sto imam.
Over and out.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Man_of_Steel Posted - 24/03/2009 : 14:03:38
Ja sam citao samo ultimate nightmare od ultimate trilogije, i jako sam zadovoljan.
Planiram da kupim objedinjeno, HC izdanje, jer mi se i ostatak priče čini fenomenalnim.
Billy_the_Kid Posted - 24/03/2009 : 09:15:11
evo zavrsio sam sa Ultimate Galactus i Ultimate Power i drago mi je da su maknuli onaj napuhani balon zvani Nick Fury. Pa covjek na kraju Galactus trilogije sam sebe poredi sa bogom, a i uvijek to nadmeno ponasanje, dozivljavam ga kao lokanog politicara >(

par stvari mi nije jasno iz U.Power

1. Jel se ovo desava poslije Ultimates v2 (ako jeste otkud Furyju ruka)
2. Otkud antman u Ultimates ekipi
3. Spidey idalje sa Kitty Pride???

toliko, sad cu da napravim jedan veeeliki odmor od marvela i citam neke druge stvari
Billy_the_Kid Posted - 14/03/2009 : 13:19:47
ne, nema
ali spamujemo topic, ako ima neko neka se javi na private message, a ovdje nastavljamo o ultimate stripovima
henry Posted - 14/03/2009 : 11:13:36
Pa imaš to sigurno na piratebay-u ili mininovi. Ja mislim da sam skinuo sa demonoida...
Billy_the_Kid Posted - 14/03/2009 : 10:26:40
niko se ne javlja, e jeb$#$%&
Man_of_Steel Posted - 13/03/2009 : 17:01:48
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

posto sam u nedostatku kako vremenskih tako i finansijskih uslova da li moze neko da mi da linkove za ultimate origin i ultimatum, ako ne ovdje onda na private message

i da, znam biti naporan


Hehe!
i ja razmišljam da potegnem za linkovima, pošto ću tek na proleće biti spreman za dalje kupovine preko amazona...
Le Samourai Posted - 13/03/2009 : 16:32:46
quote:
Originally posted by Kornboy

Ne "potcjenjuj" Kirkmana i njegov legendarni run ma Ultimate X-Menima!!

To sam potisnuo. I dalje ne mogu da verujem da je to taj chovek pisao, tako bezlichno dosano shtivo...
Billy_the_Kid Posted - 13/03/2009 : 16:26:35
posto sam u nedostatku kako vremenskih tako i finansijskih uslova da li moze neko da mi da linkove za ultimate origin i ultimatum, ako ne ovdje onda na private message

i da, znam biti naporan
Billy_the_Kid Posted - 12/03/2009 : 08:31:15
ne mislim da je lik los, jednostavno sam navikao na usm kako je definisan od pocetka. Na njegove druge radove nemam primjedbi.
byoman Posted - 11/03/2009 : 22:48:37
Immonenov rad na UXM se meni više sviđa od Bafgleyevog. OK mi je Bagley, ali Immonen ga ubija.
Le Samourai Posted - 10/03/2009 : 23:06:38
Loeb i Carey jesu unishtili Ultimate, ali Immonen je jedan od najboljih US crtacha trenutno, tu se nikako ne slazhem.
Billy_the_Kid Posted - 10/03/2009 : 22:13:16
usput 3 krivca kojima bih rado polomio ruke zato sto mi je ultimate universum postao guilty pleasure su...

Stuart Immonen - od kad je preuzeo crtez na ultimate spidermanu strip mi se zgadio, na svu srecu prestaje raditi na njemu od broja #133
Mike Carey - radi poslije Millara na Ultimate fantastic four njegovu pricu God War umalo nisam zapalio, i sad se dvoumim da nastavim citati ostatak u.ff
Loeb - ne trebam ni pricati, sve je vec receno
Billy_the_Kid Posted - 10/03/2009 : 17:57:38
Ma citao sam i one shot Marvel Zombies, Marvel Zobies vs Army of Darkness (gostuje onaj lik iz Evil Dead-a Ash... nesto) i kad Black Panther iz regularnog univerzuma predje u zombie world (ta mi je prica bezveze zbog one zabe) Sve te price su u kontinuitetu a Zombies vol 3 necu citati jer mi se cini dosadnim.

Marvel Apes necu ni citati!!!

Sad zvucim stvarno kao pravi geek... Ode se ubiti

sloppy Posted - 10/03/2009 : 17:22:40
ma zombiji su super u uspored marvel apes. :)
Man_of_Steel Posted - 10/03/2009 : 14:58:46
Zombije sam čitao prvi vol. i tada stao, a verovatno ću u dogledno vreme uzeti i dvojku, mada kažu da je baš slabije od prvog...
Le Samourai Posted - 09/03/2009 : 21:43:43
Zombiji su onako..ja sam dosta ochekivao od van Lenteove trojke sa Machine Manom iz Nextwave-ali...meh.
Billy_the_Kid Posted - 09/03/2009 : 20:56:08
poceo sam citati ultimate ff prije ultimate power i naletim na marvel zombies kroz ultimate ff (nadam se da pratite) i poslije te price morao sam da nabavim komplet marvel zombies cisto da vidim sta je bilo sa Magnetom itd itd. Nije los serijal stao sam nakon vol. 2 jer mi se cini da kvalitet opada kako dalje ide. Ali sve u svemu nisu ni tako losi ovi kanibalisticki ''heroji''.

Nastranu to inace mi idu na zivce stripovi u alternativnim stvarnostima gdje sve otislo u ku&$#
Le Samourai Posted - 25/02/2009 : 23:21:10
Ultimate Wolverine Vs. Hulk su izdali dva broja, a onda Lindelofa zaneo Lost i nikako da ga zavrshi. No, sada su vec najavili da su i tekst i crtezh gotovi, i evo krenuo je novi reprint prva dva broja, a onda sledi i ostatak.
sloppy Posted - 25/02/2009 : 21:27:08
billy mali spoiler ;) (ali mali)

da može se čitat bez. tamo samo saznaš zašto nije više nick fury glavni u s.h.i.l.d.-u
isto je u ultimate power (druga priča ali isto saznaš sta je s nick fury-jom

ja sam čitao sve od avenger disassembled preko new avengers (mighty avengers su mi bili bez veze) do secret invasion i fin je komplet (dugo je ali u stvari je put do kraja bolji nego sama destinacija)
Billy_the_Kid Posted - 25/02/2009 : 20:47:37
@ slopy ili man of steel
da li je ikad zavrsen ultimate wolverine vs hulk imao je potencijala ali ja nigdje nisam nasao vise od 2 broja
Man_of_Steel Posted - 25/02/2009 : 20:24:04
quote:
Originally posted by sloppy

ultimate origins su več završili i nešto se taklo i spidy hulk interakcije ali ne to što je bilo u team up.
a ostalo ti neču spoilovat ;). a ultimate power je važniji za ultimatum (ko secret wars za secret invasion) nego ultimate human (da to je iron man hulk).





Ali secret invasion se može čitati i bez secret wara zar ne?

Ultimate Human je najobičniji mini serijal: U njemu čini mi se Tony pokušava da izleči Banera, i kada sve krene po zlu, on je taj koji na kraju i zaustavlja Hulka.
Billy_the_Kid Posted - 25/02/2009 : 09:47:14
hvala Sloppy
sloppy Posted - 24/02/2009 : 23:23:08
ultimate origins su več završili i nešto se taklo i spidy hulk interakcije ali ne to što je bilo u team up.
a ostalo ti neču spoilovat ;). a ultimate power je važniji za ultimatum (ko secret wars za secret invasion) nego ultimate human (da to je iron man hulk).

Billy_the_Kid Posted - 24/02/2009 : 22:55:03
Ultimate Power imam, trebao bi ga poceti citati
Ultimate Human - jel to Iron man vs Hulk??

@kornboy
sto se tice kontinuiteta u team up-ovima
Hulk & Spidey kao sto si i sam spomenuo (ovaj strip ce biti ponovo obradjen u Ultimate Origins)
Wolverine & Spidey (zato sto u usx se spominje da su se vec sreli)
Man Thing & Spidey (prvo pojavljivanje Lizarda, referenca na ovo postoji u Ultimate Venom sagi)
Black Widow & Spidey (u ultimate xmen epizodi Spidey kaze Wolverinu da je vec imao posla sa njom)
sloppy Posted - 24/02/2009 : 22:19:12
ali zato priporučujem ultimate power.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000