forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Radovan Devlić - Propuh vremena

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
BOC Posted - 01/12/2008 : 23:07:40
možda je već bila tema o ovom devlićevom posthumno objavljenom albumu... ako jest, moderatori intervenirajte.
elem, ja sam danas prolistao u profilu i definitivno kupujem kad mi dolete pare. većino tih stripova tek sad vidim prvi put (osim prve dvije epizode "hermana gottesberga", to sam čitao u patku, naslijedio od staraca) i čini mi se jako zanimljivo što se kroz stripove u ovom albumu može jasno pratiti evolucija njegovog stila... od ove rane "anno domini" faze, donekle još amaterske, pa do virtuoznog crteža u "povratku fabijana latinovića". općenito mi je devlić jako zanimljiv odnedavno, a skužio sam da do njegovih stripova jedva mogu doći... rijetko je koji objavljen u albumu, pogotovo opjevani "macchu picchu"... to bih sad morao tražiti po stripotekama, a taj strip nikad nisam ni vidio... prava šteta. ja se nadam da je ovaj album nekakav početak ukoričavanja devlićevih stripova, čovjek je to svakako zaslužio. jeste li vi čitali "propuh vremena"? kakvi su dojmovi?
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
risbozg Posted - 08/12/2008 : 08:12:32
quote:
Originally posted by mcn

Propuh vremena ostalo joss svega par komada ... Machu Picchu u pripremi, ccukni vo drvo do kraja godine.

mcn



javljaj u kojoj ste fazi
kico Posted - 02/12/2008 : 11:16:08
quote:
Originally posted by mcn
Machu Picchu u pripremi, ccukni vo drvo do kraja godine.



To!!!!
dugapuška Posted - 02/12/2008 : 10:27:38
quote:
Originally posted by mcn

Machu Picchu u pripremi, ccukni vo drvo do kraja godine.

mcn



Konačno
mcn Posted - 02/12/2008 : 07:14:05
Propuh vremena ostalo joss svega par komada ... Machu Picchu u pripremi, ccukni vo drvo do kraja godine.

mcn

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000