forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - NAGRADA VJERNIM KUPCIMA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 05/02/2010 : 13:16:23
Libellus - NAGRADA VJERNIM KUPCIMA

Evo nas s jednim novitetom koji krece od ove godine sa svim novim Libellus izdanjima.
Naime, u suradnji s prodajnim mjestima odnosno striparnicama omogucit cemo popuste do 12% na nasa nova izdanja
i to u razdoblju od dva mjeseca od pocetka prodaje tih izdanja.
Nakon dva mjeseca izdanja ce se moci nabaviti kao i do sad samo po normalnim, standardnim cijenama.

U najavi izdanja mi cemo navesti cijenu s popustom i standardnu cijenu, kao i datum do kojeg ce popust vrijediti.
Istu takvu obavijest pronaci cete i u striparnicama koje sudjeluju skupa s nama u ovoj akciji.
Moguce je da ce se uskoro pojaviti jos prodajnih mjesta koje ce podrzati ovu ideju,
o cemu cemo vas pravovremeno obavijestiti.

Na ovaj nacin zelimo se zahvaliti svim nasim kupcima koji su nas do sad uvijek u startu podrzavali
kao i omoguciti svim nasim kupcima da osiguraju svoje primjerke s popustom, dakle po bitno nizim cijenama.
Kupovinom izdanja s popustom okvirno se nakon svakog desetog izdanja prakticki jedno izdanje dobije (ustedi) besplatno.

Popis striparnica gdje cete moci dobiti izdanja s popustima:

Strip Klub Libellus - Zagreb
Strip Klub Darkwood - Beograd
Striparnica Babilon - Djakovo
Strip Knjizara Palach - Rijeka

Vjerujemo da ce ova vijest iskreno obradovati sve nase kupce i citatelje.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Renky Posted - 17/02/2010 : 11:52:51
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Renky
Originally posted by jang[/i]
samo po ovome ispada da je Ratko=govno, a to mislim da je ispod nivoa.
nadam se da grešim


Griješiš... ne ispada!




Oces da kazes da...ostaje?
[/quote]

Ja samo pišem poslovice... i krpam ribarsku mrižu
Tex Willer Posted - 17/02/2010 : 01:57:34
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Renky
Originally posted by jang[/i]
samo po ovome ispada da je Ratko=govno, a to mislim da je ispod nivoa.
nadam se da grešim


Griješiš... ne ispada!




Oces da kazes da...ostaje?
[/quote]

Zatvor je gadna stvar

Edit: Odo ja da spavam,brzi je mnogo spor
Kit Carson Posted - 17/02/2010 : 01:56:40
quote:
Originally posted by Renky
Originally posted by jang[/i]
samo po ovome ispada da je Ratko=govno, a to mislim da je ispod nivoa.
nadam se da grešim


Griješiš... ne ispada!
[/quote]


Oces da kazes da...ostaje?
Renky Posted - 17/02/2010 : 01:45:27
A poslovica je baš sjajna, životna!
dveribad Posted - 17/02/2010 : 01:40:45
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by dveribad
"Renky,jest da si mi brat,al stvarno si genije"!



Čovik ni narodnu poslovicu nesmi izreći a da se netko ne nađe uvriđen! Lele!!!!
Jel' Genije limitirano izdanje?



Piše da je,vrag bi ga znao.Šta ti misliš,Bili?
Renky Posted - 17/02/2010 : 01:24:28
quote:
Originally posted by jang
nisam hrvat pa sam verovatno pogrešno shvatio, ali ja kontam ovako:


To je satara Dravogradska poslovica!
quote:
Originally posted by jang
samo po ovome ispada da je Ratko=govno, a to mislim da je ispod nivoa.
nadam se da grešim


Griješiš... ne ispada!
Renky Posted - 17/02/2010 : 01:21:50
quote:
Originally posted by dveribad
"Renky,jest da si mi brat,al stvarno si genije"!



Čovik ni narodnu poslovicu nesmi izreći a da se netko ne nađe uvriđen! Lele!!!!
Jel' Genije limitirano izdanje?
anto Posted - 17/02/2010 : 00:44:56
quote:
Originally posted by jang

mene boli kurac kako se zove taj popust.... važno mi je da nešto uštedim ili da dobijem jedan dodatni strip ako kupim recimo deset izdanja...
a i boli me kurac ako tko misli da sam budala jer kupujem skupe stripove... jer ja več sam znam da sam budala pošto trošim gomilu para za nešto što nije važno po život, što u stvari nema ni neke upotrebljive svrhe... pročitaš za sat vremena, staviš na gomilu i godinama brišeš prašinu :)


Najpametnija izjava ( i najmudrija) u celom topicu
dveribad Posted - 16/02/2010 : 22:51:38
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Nostromo

quote:
Originally posted by Renky

Stara narodna poslovica "govno ne smrdi kad ga ne diraš" pala u vodu.




Zabavljam se čitajući ova nadmudrivanja, super su, samo mi objasni u kojem je kontekstu ova lijepa narodna poslovica ovdje, nisam shvatio.



nisam hrvat pa sam verovatno pogrešno shvatio, ali ja kontam ovako: Team Libellus ima Dveribada na ignore (dakle ne diraju ga), a on ih ipak napada (kritizira, prca, podjebaje).... samo po ovome ispada da je Ratko=govno, a to mislim da je ispod nivoa.
nadam se da grešim



Ne griješiš.Renato je moj stari prijatelj,a meni je izuzetna čast imat za prijatelja takvu karakternu veličinu,čovika od riječi.
No,nije to tako strašno.Ako je njemu normalno i opravdano ono oko majice i cijena na festivalu,zadivljen sam.Uvrede u stilu govno,uš ili slično odražavaju samo sposobnost zdravog rasuđivanja i intelekt autora tih pridjeva.Bilo bi zgodno objasnit što je konkretno "bubo" poistovjetio tom uvredom(u kontekstu sa mnom)?
"Renky,jest da si mi brat,al stvarno si genije"!
Tex Willer Posted - 16/02/2010 : 22:46:44
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


kad bi sad krenuo m.no od prvog broja bilo kog izdavaca u mesecnom ritmu,trebalo bi mu 10god da stigne,gde je sad libellus.
pa to nemogu ja da dozivim,a kamoli cit karson.



Carson nece da dozivi ni da LB izgura,ovo drugo bi tek bila naucna fantastika(smajli nema zato sto sam ozbiljan).


Ma izedete vi kitu Carsonu... A, zaboravio sam, Cronos ne moze. On posti.

@ Curunir

Nemoj da me ispravljas, tu treba malo slovo.



Pa kit se nikad nije ni pisalo velikim slovom,to je morski sisar i to najveci,valjda zato sto najvise sisa. I ne sisaj ga vise. Ili sisaj,ko sam pa ja da ti zabranim? Al' ti necu dam meni da ga sisas
cronos six Posted - 16/02/2010 : 22:14:33
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by cronos six

sram te bilo,star a bezobrazan.


godine,sta ces.


lele.
Kit Carson Posted - 16/02/2010 : 21:31:11
quote:
Originally posted by cronos six

sram te bilo,star a bezobrazan.


Dobro, ajde! Mozes i ti.
Curunir Posted - 16/02/2010 : 21:26:25
cronos six Posted - 16/02/2010 : 21:24:56
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


kad bi sad krenuo m.no od prvog broja bilo kog izdavaca u mesecnom ritmu,trebalo bi mu 10god da stigne,gde je sad libellus.
pa to nemogu ja da dozivim,a kamoli cit karson.



Carson nece da dozivi ni da LB izgura,ovo drugo bi tek bila naucna fantastika(smajli nema zato sto sam ozbiljan).


Ma izedete vi kitu Carsonu... A, zaboravio sam, Cronos ne moze. On posti.

@ Curunir

Nemoj da me ispravljas, tu treba malo slovo.


sram te bilo,star a bezobrazan.
Kit Carson Posted - 16/02/2010 : 21:18:03
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


kad bi sad krenuo m.no od prvog broja bilo kog izdavaca u mesecnom ritmu,trebalo bi mu 10god da stigne,gde je sad libellus.
pa to nemogu ja da dozivim,a kamoli cit karson.



Carson nece da dozivi ni da LB izgura,ovo drugo bi tek bila naucna fantastika(smajli nema zato sto sam ozbiljan).


Ma izedete vi kitu Carsonu... A, zaboravio sam, Cronos ne moze. On posti.

@ Curunir

Nemoj da me ispravljas, tu treba malo slovo.
cronos six Posted - 16/02/2010 : 21:15:20
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


kad bi sad krenuo m.no od prvog broja bilo kog izdavaca u mesecnom ritmu,trebalo bi mu 10god da stigne,gde je sad libellus.
pa to nemogu ja da dozivim,a kamoli cit karson.



Carson nece da dozivi ni da LB izgura,ovo drugo bi tek bila naucna fantastika(smajli nema zato sto sam ozbiljan).


evo ja cu stavim smajliji.




Tex Willer Posted - 16/02/2010 : 21:13:46
quote:
Originally posted by cronos six


kad bi sad krenuo m.no od prvog broja bilo kog izdavaca u mesecnom ritmu,trebalo bi mu 10god da stigne,gde je sad libellus.
pa to nemogu ja da dozivim,a kamoli cit karson.



Carson nece da dozivi ni da LB izgura,ovo drugo bi tek bila naucna fantastika(smajli nema zato sto sam ozbiljan).
jang Posted - 16/02/2010 : 21:02:02
quote:
Originally posted by Nostromo

quote:
Originally posted by Renky

Stara narodna poslovica "govno ne smrdi kad ga ne diraš" pala u vodu.




Zabavljam se čitajući ova nadmudrivanja, super su, samo mi objasni u kojem je kontekstu ova lijepa narodna poslovica ovdje, nisam shvatio.



nisam hrvat pa sam verovatno pogrešno shvatio, ali ja kontam ovako: Team Libellus ima Dveribada na ignore (dakle ne diraju ga), a on ih ipak napada (kritizira, prca, podjebaje).... samo po ovome ispada da je Ratko=govno, a to mislim da je ispod nivoa.
nadam se da grešim
Renky Posted - 16/02/2010 : 20:49:45
quote:
Originally posted by Nostromo

quote:
Originally posted by Renky

Stara narodna poslovica "govno ne smrdi kad ga ne diraš" pala u vodu.




Zabavljam se čitajući ova nadmudrivanja, super su, samo mi objasni u kojem je kontekstu ova lijepa narodna poslovica ovdje, nisam shvatio.



Da bi ti bilo zabavno.
Nostromo Posted - 16/02/2010 : 20:38:28
quote:
Originally posted by Renky

Stara narodna poslovica "govno ne smrdi kad ga ne diraš" pala u vodu.




Zabavljam se čitajući ova nadmudrivanja, super su, samo mi objasni u kojem je kontekstu ova lijepa narodna poslovica ovdje, nisam shvatio.
srdjandj Posted - 16/02/2010 : 19:43:16
Šta je problem kod kupovine ovih skupih izdanja? Problem nastaje onda kad neko želi da kupi ama baš svako izdanje koje se izda i to mogu sebi priuštiti samo ljudi sa debelim novčanikom i neka, ne zavidim im na tome.
Ovako, ako se čovek opredeli za pojedina izdanja nekog izdavača, verujem da to može bez problema pratiti, recimo neko voli Teksa i može kupiti i imati u kolekciji sve od Teksa ili recimo Teksa i Mister Noa i verujem da se i to može ispratiti, tako i ja imam svoje prioritete i uspevam da držim korak sa izdavačima.
Ja im želim sve najbolje u daljem radu i da izdrže ovim tempom, a radovalo bi me da se ubrza Teks u boji.
I popust koristim već u petak!
npetros2@htnet-dsl Posted - 16/02/2010 : 19:26:55
Kao prvo svaka čast Libellusu za popust, kao drugo njih dvojica ovo stvarno nisu zaslužili ..po tko zna koji put...

Za člana "www2"... Želiš da stave cijenu 60-70kn za Nathana koji mora ići preko 100kn? Dakle da idu u oveći minus (kad bi se rasprofdalo svih 500)samo da bi ga ti mogao kupiti? Misilim,glupo se ponavljati ali ne mogu gledati kako se za ovakav potez blati sam izdavač od strane nekolicine ovdje.
cronos six Posted - 16/02/2010 : 19:15:27
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Markos

Ne, ritam ti nitko ne namece, ritam uglavnom odredjujes sam. Oni sami sebi namecu takav ritam iz nekoliko razloga, a prvi je, po mom misljenju, sto su nestrpljivi (što potpuno razumijem, jer sam i sam takav u tom pogledu), a drugi je sto se radi o velikim serijalima od po 200-tinjak i vise knjiga, i onda moraš imati neki brzi ritam da bi ljudi vidjeli da to ide i da ima smisla kupovati. Jer, tko bi kupovao npr. Mister Noa od prvog broja, da izlazi 4-5 knjiga godisnje? Kolekcionare ne zanima jos jedan prekinuti serijal, hoce komplet. Ovako, s ovim tempom, postoje realne šanse da se cijeli serijal zavrsi u neko razumno vrijeme, pa samim tim kolekcionari mogu s povjerenjem kupovati jer vide da to ide. Mislim, evo, Mister No je vec prakticno na 25% cijelog serijala, to je priličan komad. Ali, to ima svoju cijenu - i za izdavača koji mora izdržati taj ritam bez obzira na prodaju (jer usporiti bi moglo biti riskantno), i za kupce koji moraju izdržati "kaskanje" i ne odustati.
Bar to tako ja vidim, ali moguce da grijesim.

Inace, gigante si mozda platio 100 kuna na CRSu, s popustom.



Ne gresis nimalo,ja kupujem izdanja LL (ali i Fibre) zato sto imam apsolutno poverenje da ce zapoceto biti i zavrseno. I bitan mi je ritam jer su mi manji problem pare od godina
I jer volim lepo uradjen strip


kad bi sad krenuo m.no od prvog broja bilo kog izdavaca u mesecnom ritmu,trebalo bi mu 10god da stigne,gde je sad libellus.
pa to nemogu ja da dozivim,a kamoli cit karson.
Tex Willer Posted - 16/02/2010 : 19:09:18
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

Vidim,kao i Teller da je Coltu svaka na mestu pa se i ne mesam u raspravu


A da probas na onom drugom topicu. Mozda ce imas vise srece.



Necu,profinio sam se
Tex Willer Posted - 16/02/2010 : 19:08:05
quote:
Originally posted by Markos

Ne, ritam ti nitko ne namece, ritam uglavnom odredjujes sam. Oni sami sebi namecu takav ritam iz nekoliko razloga, a prvi je, po mom misljenju, sto su nestrpljivi (što potpuno razumijem, jer sam i sam takav u tom pogledu), a drugi je sto se radi o velikim serijalima od po 200-tinjak i vise knjiga, i onda moraš imati neki brzi ritam da bi ljudi vidjeli da to ide i da ima smisla kupovati. Jer, tko bi kupovao npr. Mister Noa od prvog broja, da izlazi 4-5 knjiga godisnje? Kolekcionare ne zanima jos jedan prekinuti serijal, hoce komplet. Ovako, s ovim tempom, postoje realne šanse da se cijeli serijal zavrsi u neko razumno vrijeme, pa samim tim kolekcionari mogu s povjerenjem kupovati jer vide da to ide. Mislim, evo, Mister No je vec prakticno na 25% cijelog serijala, to je priličan komad. Ali, to ima svoju cijenu - i za izdavača koji mora izdržati taj ritam bez obzira na prodaju (jer usporiti bi moglo biti riskantno), i za kupce koji moraju izdržati "kaskanje" i ne odustati.
Bar to tako ja vidim, ali moguce da grijesim.

Inace, gigante si mozda platio 100 kuna na CRSu, s popustom.



Ne gresis nimalo,ja kupujem izdanja LL (ali i Fibre) zato sto imam apsolutno poverenje da ce zapoceto biti i zavrseno. I bitan mi je ritam jer su mi manji problem pare od godina
I jer volim lepo uradjen strip

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000