forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR MAXI

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
elfak nish Posted - 22/01/2011 : 00:36:32
Koji vam je maxi,i zbog cega najbolji????
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 28/02/2016 : 22:01:54
quote:
Originally posted by adriano

tajanstveni otok je odličan.


Slažem se i crtež je jako dobar chariola baš nekako odgovara mjestu radnje.
DODSFERD Posted - 27/02/2016 : 00:12:10
Zagora natežeš a Dylan Doga pokopavaš, daj malo i njemu nešto udijeli.
Rahazlam Posted - 26/02/2016 : 23:53:05
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Meni čak i "Smrtonosna utrka" nije loša... Od ovih zadnjih 4-5 definitivno je dobar samo "Prolaz između tisućljeća".

Da smrtonosna utrka je dobra,ako zanemarimo onu veliku pogresku u scenariju,Prolaz izmedu tisucljeca mi je los prica nema neku radnju a i crtez mi je jako slab!


Ma daj, tek sada vidjeh da si priči dao 76% što uopće nije loša ocjena, da ga nisi zamijenio s nekim drugim maxijem.

Pa obicno nategnem ocjenu kad je Zagor u pitanjuDefinitivno strip ne zasluzuje tako visoku ocjenu!
supermark Posted - 26/02/2016 : 22:30:52
Ma pusti, pola Zagorovaca nema pojma koje epizode su u pitanju dok dijele ocjene
DODSFERD Posted - 26/02/2016 : 22:25:56
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Meni čak i "Smrtonosna utrka" nije loša... Od ovih zadnjih 4-5 definitivno je dobar samo "Prolaz između tisućljeća".

Da smrtonosna utrka je dobra,ako zanemarimo onu veliku pogresku u scenariju,Prolaz izmedu tisucljeca mi je los prica nema neku radnju a i crtez mi je jako slab!


Ma daj, tek sada vidjeh da si priči dao 76% što uopće nije loša ocjena, da ga nisi zamijenio s nekim drugim maxijem.
Rahazlam Posted - 26/02/2016 : 15:37:09
Meni Crni osvetnik spada medu najlosije epizode u maxiju,Tajanstveni otok takoder.Tu su jos i Gospodari oluja,maxi br.2,Plameno brdo i Orlovi sa sjevera svi ostali su solidni,ok za procitat.Najbolji su mi Marinci to mi je jedna od najboljih epizoda Zagora a odlicni su mi i Tajni agenti,Napustena utvrda,Dugo putovanje,U zemlji Dakota,Zracna banda,Ratnici!
nagor Posted - 26/02/2016 : 10:01:01
Crni osvetnik je dobra priča. Krivca ne možeš otkriti do samog kraja.

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-mx-13-crni-osvetnik/1621/

Jako dobra priča, ali razočarali su me crtež i pomalo naslovnica. Mignaco je vješto čitatelju izmjenjivao sumnjivce. Twist je dobar i neočekivan. Priči plus što se je po prvi puta u serijalu malo ozbljnije dotaklo tematike silovanja žena od strane vojnika. Inače, prava darkwoodska priča. Sve je tu: od Tonke i pukovnika Perrya pa do sastanka poglavica i opsjedanja utvrdi i fajtova između vojske i indijanaca. Smetalo mi je ime onog sela u kojem se izvršio pokolj - Bad Axe. Glupo je zvučalo u kombinaciji sa imenom crnog osvetnika – Black Axe, ali izgleda da Bad Axe stvarno postoji na obalama velikih jezera. Laurentijeva lepršavost (u prijevodu: lijenost do detalja) mi ne odgovara u darkwoodskim epizodama. Crtežu minus. Naslovnici također. Zagor u prvom planu je dobra ideja, ali ne ako ga više ne možeš nacrtati ko nekad.
adriano Posted - 26/02/2016 : 09:54:34
tajanstveni otok je odličan.
tihomirduras Posted - 26/02/2016 : 02:17:51
quote:
Originally posted by Minotauro

Procitao Marince, Orlove sa sjevera, Tonkin gnjev, Tajni agenti i Dugo putovanje, trenutno skupljam ostale. Od ovih Marinci najbolji, bas sam uzivao od pocetka do kraja,poslije dugo vremena pravi Zagor, pun akcije. Dugo putovanje takodjer odlično. Tonkin gnjev dobar, Tajni agenti dobar, Orlovi sa sjevera su mi bili za nijansu losiji, iako mogu proci.

Vidim da obavezno moram nabaviti Ratnike, koje jos preporucujete?




najbolje sve, nema niti jednog koji baš nevalja
Rahazlam Posted - 26/02/2016 : 00:12:54
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Meni čak i "Smrtonosna utrka" nije loša... Od ovih zadnjih 4-5 definitivno je dobar samo "Prolaz između tisućljeća".

Da smrtonosna utrka je dobra,ako zanemarimo onu veliku pogresku u scenariju,Prolaz izmedu tisucljeca mi je los prica nema neku radnju a i crtez mi je jako slab!



Esposito Bros slabi.
Kada pogledaš koja braća švrljaju na Zagoru onda su Espositovci izvrsni.

Meni ne,meni je njihov crtez jako los...
DODSFERD Posted - 25/02/2016 : 22:49:20
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Meni čak i "Smrtonosna utrka" nije loša... Od ovih zadnjih 4-5 definitivno je dobar samo "Prolaz između tisućljeća".

Da smrtonosna utrka je dobra,ako zanemarimo onu veliku pogresku u scenariju,Prolaz izmedu tisucljeca mi je los prica nema neku radnju a i crtez mi je jako slab!



Esposito Bros slabi.
Kada pogledaš koja braća švrljaju na Zagoru onda su Espositovci izvrsni.
Rahazlam Posted - 25/02/2016 : 22:34:42
quote:
Originally posted by velka031

Meni čak i "Smrtonosna utrka" nije loša... Od ovih zadnjih 4-5 definitivno je dobar samo "Prolaz između tisućljeća".

Da smrtonosna utrka je dobra,ako zanemarimo onu veliku pogresku u scenariju,Prolaz izmedu tisucljeca mi je los prica nema neku radnju a i crtez mi je jako slab!
velka031 Posted - 25/02/2016 : 22:21:56
Meni čak i "Smrtonosna utrka" nije loša... Od ovih zadnjih 4-5 definitivno je dobar samo "Prolaz između tisućljeća".
Rahazlam Posted - 25/02/2016 : 22:07:25
Pa od ostalih su ti najbolji uz Ratnike U zemlji Dakota,Napustena utvrda,meni je Zracna banda ali to je malo kome dobro,nije bas da su nesto pretjerano dobri maxiji ok za procitat ali nista spektakularno!Ako si cito Tajne agente nastavak ti je maxi Covjek na nisanu,ali su Tajni agenti puno bolji.Da i meni su Marinci najbolji maxi a i jedna od najboljih epizoda Zagora,crtez je prekrasan puno akcije Zagor u svojoj pravoj ulozi super strip,Dell Monica najbolji crtac Zagora poslije Ferrija i Marcella!
Minotauro Posted - 25/02/2016 : 15:51:43
Procitao Marince, Orlove sa sjevera, Tonkin gnjev, Tajni agenti i Dugo putovanje, trenutno skupljam ostale. Od ovih Marinci najbolji, bas sam uzivao od pocetka do kraja,poslije dugo vremena pravi Zagor, pun akcije. Dugo putovanje takodjer odlično. Tonkin gnjev dobar, Tajni agenti dobar, Orlovi sa sjevera su mi bili za nijansu losiji, iako mogu proci.

Vidim da obavezno moram nabaviti Ratnike, koje jos preporucujete?
teller Posted - 11/02/2014 : 11:38:22
quote:
Originally posted by ike666

Ratnici


naravno.
ike666 Posted - 11/02/2014 : 10:33:44
Ratnici
Rahazlam Posted - 09/02/2014 : 00:15:05
Definitivno marinci!!
PijaniPatak Posted - 07/02/2014 : 14:31:04
Tonkin gnev

odlicno razradjeno i odrzana dobra dinamika narativnog toka

Dugo putovanje me je smorilo na par mesta pa ga bacam na drugo mesto
Timber Bil Posted - 07/02/2014 : 12:20:18
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by hua

http://www.stripovi.com/aukcije/maxi-zagor-br-1-dolina-vjetra-ludens-meke-korice/8017190/

Zar je bilo i drugo izdanje?!



Mislim da ne!

Ja imam sa tvrdim koricama prvi maxi.
velka031 Posted - 06/02/2014 : 23:38:37
quote:
Originally posted by hua

http://www.stripovi.com/aukcije/maxi-zagor-br-1-dolina-vjetra-ludens-meke-korice/8017190/

Zar je bilo i drugo izdanje?!



Mislim da ne!
hua Posted - 06/02/2014 : 23:31:01
http://www.stripovi.com/aukcije/maxi-zagor-br-1-dolina-vjetra-ludens-meke-korice/8017190/

Zar je bilo i drugo izdanje?!
skuby Posted - 27/03/2011 : 10:40:39
quote:
Originally posted by Patrix

Zašto nitko ne glasa za Plameno Brdo?Meni je taj maxi baš dobar,čak sam se i dvoumio između njega i Napuštene Utvrde.


Plameno brdo je isto super Maxi,meni je na drugom mjestu odmah iza Ratnici
Panon Posted - 23/03/2011 : 14:57:28
Dugo putovanje - vrlo dobro razrađen povijesni događaj
Patrix Posted - 23/03/2011 : 14:45:09
Zašto nitko ne glasa za Plameno Brdo?Meni je taj maxi baš dobar,čak sam se i dvoumio između njega i Napuštene Utvrde.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000