forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra 197

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 11/03/2011 : 17:07:40
od danas u SNK

broj originala: 190
Crtez: Fransesco Gamba
Scenario: Giorgio Pezzin
Naslovnica: Gallieno Ferri

Sadrzaj price:
On je alkemičar iz Nürnberga. Njegovo ime je Hegel Von Axel. On otima Chica i tri trapera (Doc, Rochas i Chapman) i prisiljava Zagora da mu pomogne u vrlo težkom pothvatu. Zagor mora da mu oporavi Hugbertov pehar, objekt sa prekrasnim mocima ...


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 04/04/2011 : 17:33:05
Slažem se da je za Kita Tellera, tu čak nije ni loš, kamoli sreće da se nikada nije dohvatio Zagora, kao ni Pini Segna... I još par njih, ali njih dva su suvremenici...
hrvoje23 Posted - 04/04/2011 : 14:13:25
Gamba je za Kita Tellera.
velka031 Posted - 25/03/2011 : 20:40:46
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by sawitch

Ajme, Gamba bolji od Donatelija.. Raspucine druze... :)))







Nikad pa ni onda Gamba ne može biti bolji od Donatellija
split85 Posted - 25/03/2011 : 17:12:31
Gamba je bija dobar, samo me priča uspavala. Čita san nakon ručka možda je to razlog .
acestroke Posted - 25/03/2011 : 17:12:09
quote:
Originally posted by sawitch

Ajme, Gamba bolji od Donatelija.. Raspucine druze... :)))



sawitch Posted - 25/03/2011 : 17:06:15
Ajme, Gamba bolji od Donatelija.. Raspucine druze... :)))
Raspucin Posted - 25/03/2011 : 17:05:23
Meni je Gamba bolji od Donatelija 100%, a ova epizoda je meni jedna od najboljih Zagorovih.
split85 Posted - 25/03/2011 : 16:59:55
Dosadno
Hegel von Axel je bija bolji u Opsjednutima (SD br.8)
zlatan bihac Posted - 14/03/2011 : 12:48:46
quote:
Originally posted by dzoni

moja greska..zaboravih da je segna crtao paranormusa...pa dobro..ostala je i jedna neobjavljena gambina epizoda...stoji u fioci vec 25 godina..bilo je govora da ce je ubaciti mozda kao neki maksi


znam da je bila priča da jedna epizoda koju je crtao Pini Segna stoji već duže vrijeme i čeka se na objavu,ako se ne varam možda već ove godine...
a nisam znao da i gamba ima tako jednu epizodu koja skuplja prašinu 20 i kusur godina...
možda da malo prekopaju po policama u Bonelliju,možda naću šta od donatellija ili bignotija
premujanin Posted - 14/03/2011 : 10:28:01
Meni isto ok crtež, priča može proći... možda lagano jer podsvjesno da su to te stare epizode. Ali draže mi kada Gambe nema :) Ovaj period brojeva originala od 200 do 300 najbolje će mi naleći!!
Sneaksie Thiefsie Posted - 14/03/2011 : 09:01:29
Ah,Vatreno Oko...
Secam se da sam bio bolestan i poj'o se ziv sto nisam mogao da uzmem njegov nastavak Klopka za Zagora (kasnije nabavio ),ali je treci deo Pecina cudovista uzet na vreme

Uvek rado vidjeni traperi i Von Axel,a i Gamba mi je,za razliku od Chico serijala,ovde fino legao
dzoni Posted - 14/03/2011 : 08:31:52
moja greska..zaboravih da je segna crtao paranormusa...pa dobro..ostala je i jedna neobjavljena gambina epizoda...stoji u fioci vec 25 godina..bilo je govora da ce je ubaciti mozda kao neki maksi
feka82 Posted - 14/03/2011 : 08:26:19
kupljeno , idemo dalje
kandraks Posted - 13/03/2011 : 23:17:15
Mozda je mislio na Paranormusa, ali njega je crtao Pini Segna...
velka031 Posted - 13/03/2011 : 23:13:58
quote:
Originally posted by kandraks

Sta ti je glasnik noci, koja je to epizoda?



Da, stvarno, sad sam prošao sve ZS naslovnice iz tog perioda, rekoh si da nisam što zaboravio, stari se pomalo, ali nema ove epizode...
kandraks Posted - 13/03/2011 : 19:33:07
Sta ti je glasnik noci, koja je to epizoda?
dzoni Posted - 13/03/2011 : 17:52:30
crtao je gamba i glasnika noci
kandraks Posted - 13/03/2011 : 16:18:38
Posle ove price Gamba je nacrtao jos samo "Covjeka-Munju" , te nakon 100 brojeva i "Prorokovog Sina"! Ma, super nesto...
grofica Varga Posted - 13/03/2011 : 14:40:00
Nisam imala pojma o tom događaju. Kada netko kaže kanibalizam prvo mi padne na pamet događaj u Andama kao nešto što bi moglo opravdati taj čin.

@Paka - i meni je to super. Pa mora i Zagor malo odmoriti uz neke kradljivce kokoši. Ne može non stop voditi epske bitke. Ali ima ekipe koja je još nabrijana od odlične epizode koja je bila prije pa kukaju kakvo je sranje.
jaki Posted - 13/03/2011 : 14:16:32
Nisu Ande nego ovo http://en.wikipedia.org/wiki/Donner_Party
Taj događaj je obrađen i u Ken Parkeru.
Paka01 Posted - 13/03/2011 : 14:15:50
Istina istina, al eto meni inače ne smetaju te neke nepodudarnosti, bar ne kod Zagora tako da mi je epizoda ispala vrlo dobra. Gambin crtež mi je čisto okej kako sam reka, on mi je većinom užasan jedino u Chico specijalcima, dok mi je u Sierri Blanci i onoj epizodi sa boksačem skroz dobar. Inače, sad mi je palo napamet kako volin kad nakon neke velike epizode (poput Užasa šestog planeta) dođe neka lagana chillout epizoda
grofica Varga Posted - 13/03/2011 : 13:48:07
quote:
Originally posted by Paka01
Vidiš, meni je Sierra Blanca skroz dobra epizoda, a crtež čisto okej

Stvar ukusa. Meni je bila jako neuvjerljiva zbog onih kanibala koji su postali kanibali u okruženju koje uopće nije bilo toliko surovo. Na toj planini ima šume i tekla je i rijeka onuda. Gdje ima zelenila i vode ima i životinja, gljiva, bobica. Temu je posudio od onog događaja u Andama pa je po meni trebao uzeti i surovost prirode koja je tamo bila. Eto, to me je odbilo u toj epizodi.
REJS Posted - 13/03/2011 : 13:34:05
Odlican period,budi secanja i mirise na stara dobra vremena kada sam vec mogao sam da kupujem stripove i kada sam prvi put do trafike isao sam sa stegnutim novcem u ruci.Gamba ovde nije los cak je i dobar,kasnije je mnogo mnogo losiji,sta ce covek prati trend kako sto vise Zagora uciniti neprepoznatljivim.Tada su se crtaci drzali stroge politike sto vise liceti na Ferrija i Donatellija jer jebiga Zagor po pravilu moze imati samo jedno lice,sto je i ispravno.
Paka01 Posted - 13/03/2011 : 13:33:04
quote:
Originally posted by grofica Varga

Mislim da ovo nisam čitala. Von Axela sam čitala u onoj povratničkoj epizodi koju je izdala SD. Jedina Pezzinova epizoda koja je bila čitljiva je ona s boksanjem koja je izašla nakon terora sa šestog planeta. Nije spektakularna ali je bila dobra. Sierra Blanca je također njegova i to je bila katastrofa od epizode. Ovo mu je zadnja koju je napisao za Zagora. Gamba je uvijek nedobrodošao.
Pričekat ću onu zadnju pa ću viditi valja li.



Vidiš, meni je Sierra Blanca skroz dobra epizoda, a crtež čisto okej
grofica Varga Posted - 13/03/2011 : 13:26:10
To je ta. I dobra je epizoda.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000