forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Jimmy Corrigan: The Smartest Kid on Earth

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 10/03/2012 : 14:33:31









Zna li neko sta o ovom stripu/graphic novelu? Cuo sam dobre stvari, ali ne znam previse o njemu. Prelistao sam ga neki dan u jednoj strip knjizari ovdje, pa razmisljam da ga kupim sledece sedmice. Ima li iko neko iskustvo s ovim radom? Je'l dobro? Lose? Precijenjeno?
Izgleda mi malo abstraktno, ali ipak bi moglo da bude dosta zanimljivo.
3   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sloppy Posted - 10/03/2012 : 17:02:40
ko sto sam rekao, meni nije žao da ga imam ali mi ga je jako težko preporučit. sad ti moraš sam zaključit ako ti to odgovara :) acme novelty library mogu preporučit odma, pa sad ako ti je to bilo ok onda ni sa ovim nečeš bit razočaran.
acestroke Posted - 10/03/2012 : 16:00:16
hvala na analizi, sloppy. Mislim da cu ga ipak procitat, mada moram da priznam da prema onom sto sam vec malo prelistao, izgleda da si u vecini u pravu.
sloppy Posted - 10/03/2012 : 15:32:35
meni je to bio jako težak strip. po jednoj strani mi je Chris Ware jedan od najboljih ilustratora. njegov Acme Novelty Library i Quimby the Mouse ne mogu prehvalit. kod corigana je ilustracija na istom visokom nivou ali me je priča tako smorila. nije da je loše obradjena priča jer sve ide kako mora ič ali je sve tako depresivno. tako da barem ja ne mogu dat preporuke za ovo. jest da sam ponosam da sam ka prežvakako i da ga imam na polici kod kuče ali da ču ga još ikad pročitat to ne mogu obječat. a po druggoj strani, da ovog mojeg izgubim vjerovatno bi nabavio novog. težak strip :)
znaš šta, pročitaj ga. neče ti bit bed da si ga uzeo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000