forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 tražim člana marif

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
nikia Posted - 11/04/2012 : 21:02:42
Ima osvojene aukcije ali već 40-tak dana se ne javlja i ne odgovara na poruke.Kad prođu praznici ide negativni.
3   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nikia Posted - 12/05/2012 : 13:04:06
Sa silvio 1972 sve rešeno bez problema kao i prošli put.Marif sledeće sedmice dobija negativni.
nikia Posted - 13/04/2012 : 14:05:26
Sa silvio1972 sam već trgovao i bilo je sve na vreme i u redu.Zato me više čudi.Ako mi se javi podsetiću ga za tvoje aukcije.Kod marifa vidim i pozitivne i negativne komentare.
Barney Posted - 12/04/2012 : 20:33:58
Ako ti se javi silvio 1972, podsjeti ga da i kod mene ima več mjesec dana osvojene stripove a još mi se nije javio za uplatu.
Ja sada postavljam nove aukcije pa možda čovjek čeka da osvoji još koji strip pa sve zajedno realiziramo.
Ako mi se ne javi nakon isteka aukcija pokušat ču ga kontaktirati preko maila, i nadam se da je sve OK.
Možda je trenutno spriječen da se javi jer ne vjerujem da bi samo tako osvajao stripove na par aukcija i onda nestao bez traga i glasa a da se nikome ne javi iako je bilo več i takvih slučajeva.
Ako mi se javi ovih dana budem mu napomenuo da ti se javi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000