forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Ne kužim...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Hajo Posted - 30/06/2014 : 22:52:23
Evo gledam malo po aukcijama i nisu mi jasni tipovi koji stavljaju strip (u pitanju je izdanje Libellusa, nije bitno koji junak), koji je još uvijek dostupan u Libellusovoj redovnoj prodaji, po cijeni manjoj nekih 5, 6 kuna od redovne cijene! Mislim, pa neće valjda netko biti toliko lud i kupiti taj strip, praktički po istoj cijeni, preko aukcije i još platiti i poštarinu, a ako će od Libellusa uzeti još 2 stripa po približnoj cijeni neće ni poštarinu platiti! WTF?! Pa kam to ovaj svijet ide???!!!
6   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Hajo Posted - 01/07/2014 : 00:52:30
quote:
Originally posted by velka031

Otisli smo u PM... :)


...and beyond!
Hajo Posted - 01/07/2014 : 00:51:43
quote:
Originally posted by Oki

...ima logike ako umjesto novca u zamjenu uzima druge stripove...ja sam na taj način nabavio dosta libellusovih izdanja,a rješio se dosta starih zlatnih serija,LMS-a i inih prastarih nekvalitetnih izdanja, no danas su mi se moje zalihe gotovo istrošile(ostalo mi samo nekih pedesetak Markova u odličnom stanju koje nitko neće,a Texa ne dam;)a od kada je libellus smanjio naklade, nitko više ni ne nudi njihova izdanja u zamjenu:(
E da...i zanimljivo je to da kada je riječ o zamjenama, fibrina izdanja možeš utopiti bilo kome na sto strana makar se radilo o nekom meni krajnje nečitljivom stripu,a ono što mi se sviđa kao npr Spaghetti Brothersi ne možeš nabavit nikako...



Ne bih rekao da je razmjena jedna od opcija, jer em to nije nigdje navedeno, em je riječ o iskusnom prodavaču s više stotina uspješno završenih aukcija.
Hajo Posted - 01/07/2014 : 00:49:58
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Hajo

Evo gledam malo po aukcijama i nisu mi jasni tipovi koji stavljaju strip (u pitanju je izdanje Libellusa, nije bitno koji junak), koji je još uvijek dostupan u Libellusovoj redovnoj prodaji, po cijeni manjoj nekih 5, 6 kuna od redovne cijene! Mislim, pa neće valjda netko biti toliko lud i kupiti taj strip, praktički po istoj cijeni, preko aukcije i još platiti i poštarinu, a ako će od Libellusa uzeti još 2 stripa po približnoj cijeni neće ni poštarinu platiti! WTF?! Pa kam to ovaj svijet ide???!!!



Ne kužim što te boli tko će što i za koliko prodavati i tko će sto, kako i za koliko kupiti.
Topic otvoren za trenutke u kojima smo malo čangrizavi, ne?



Pa normalno da me boli jer često pratim aukcije u namjeri da nešto kupim! Ovako sam radije potrošio taj isti iznos i naručio strip ravno od Libellusa! Inače, topik je otvoren za trenutke u kojima smo malo realni!
Oki Posted - 30/06/2014 : 23:16:11
...ima logike ako umjesto novca u zamjenu uzima druge stripove...ja sam na taj način nabavio dosta libellusovih izdanja,a rješio se dosta starih zlatnih serija,LMS-a i inih prastarih nekvalitetnih izdanja, no danas su mi se moje zalihe gotovo istrošile(ostalo mi samo nekih pedesetak Markova u odličnom stanju koje nitko neće,a Texa ne dam;)a od kada je libellus smanjio naklade, nitko više ni ne nudi njihova izdanja u zamjenu:(
E da...i zanimljivo je to da kada je riječ o zamjenama, fibrina izdanja možeš utopiti bilo kome na sto strana makar se radilo o nekom meni krajnje nečitljivom stripu,a ono što mi se sviđa kao npr Spaghetti Brothersi ne možeš nabavit nikako...
Just_Charlie Posted - 30/06/2014 : 23:06:32
quote:
Originally posted by Hajo

Evo gledam malo po aukcijama i nisu mi jasni tipovi koji stavljaju strip (u pitanju je izdanje Libellusa, nije bitno koji junak), koji je još uvijek dostupan u Libellusovoj redovnoj prodaji, po cijeni manjoj nekih 5, 6 kuna od redovne cijene! Mislim, pa neće valjda netko biti toliko lud i kupiti taj strip, praktički po istoj cijeni, preko aukcije i još platiti i poštarinu, a ako će od Libellusa uzeti još 2 stripa po približnoj cijeni neće ni poštarinu platiti! WTF?! Pa kam to ovaj svijet ide???!!!



Ne kužim što te boli tko će što i za koliko prodavati i tko će sto, kako i za koliko kupiti.
Topic otvoren za trenutke u kojima smo malo čangrizavi, ne?
velka031 Posted - 30/06/2014 : 23:03:00
Otisli smo u PM... :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000