forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Neverovatni Spajdermen: Porodična posla - greška

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 31/10/2016 : 21:38:38
Koliko sam uspio istražiti, cijeli tiraž ovog stripa je pogrešno odštampan. Naime, fali zadnja strana - str.96. Umjesto nje ima duplikat stranice sa biografijama.

Ako jednog dana bude moguća zamjena za ispravan primjerak - super.
A do tada mislim da bi bilo korektno od izdavača (Darkwood) da postavi nedostajuću stranicu ovdje u pdf formatu kako bi ljudi koji su kupili strip mogli pročitati i eventualno odštampati (kao što je Fibra postavila za nedostajuću stranicu Alvar Mayora)...

Greške se dešavaju, treba biti razumjevanja od strane kupaca.
Također, očekujem da izdavač učini sve da ublaži tu grešku. Dakle obavezno nedostajuća stranica i povrat novca onima koji zatraže. Možda čak i ispravna verzija ako to finansijski nije potpuno nelogično...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 03/11/2016 : 21:32:01
nema na čemu
služimo narodu
Obi-wan Posted - 03/11/2016 : 17:14:51
Eto, u mojem primjerku je osvanula jedna lijepa (doduše crno bijela) stranica 96. Izmjerite i lijepo odrežete i umetnete da pasuje savršeno.
Nema potrebe za ljepljenjem, pritisak drugih stranica u blizini hrbata drži stranicu na mjestu.
Ovakav strip je meni sasvim prihvatljiv za čitanje i kolekciju.
Ako se ikada ukaže prilika za zamjenu super.
A ako ne, meni i ovako ok.
Hvala još jednom Antetu što je postavio stranicu u ovaj topic...
alexts Posted - 02/11/2016 : 23:08:39
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by anto

http://www.darkwoodprodavnica.rs/assets/files/pdfdownloads/Pages_from_Spajdermen_knjizni_blok.pdf


Hvala.
Meni ovo puno znači. Sada mogu pročitati strip do kraja, možda odštampati i umetnuti nedostajuću stranu. Tko zna kada ću u BG ponovo pa da mogu zamjeniti (nisam bio 3 godine do ovog sajma).
Pravo da kažem, meni se štampanje cjelokupnog novog tiraža čini kao bacanje novca. Bolje da odštampaju samo tu jednu stranicu (u boji naravno) pa umetnu u neprodane primjerke. Oni koji su kupili, mogu podići tu jednu stranicu u BG, a može se eventualno poslati i poštom (sigurno je jeftinije nego štampati sve ponovo).



Strip bez zadnje strane, koja je ispala nečijom greškom je škart.

Ne treba to mešati sa nedostatkom neke strane, koja je nekada bila izostavljana i u originalnim objavljivanjima (u zemlji porekla stripa) jer je urednički izbacivana u nekim varijantama ili je naknadno dodata, kao neke uvodne strane, na primer.

Čak i slučaj sa Konanom (SSOC) čiji stranu iz sredine stripa nije poslao vlasnik prava, a nije se primetila da fali jer nema preskoka, pa je naknadno objavljena u narednom tomu edicije, treba gledati posebno.

U ovom slučaju, gde fali kraj stripa, a nečijom nepažnjom, a strip je celina i nema nastavaka i šanse za popravak - najlogičnije i najpravednije je zamena sa ispravnim proizvodom.

Kome ne smeta da ima škart primerak uz nekakvo krpljenje - umetanje strane, moglo je da se oprosti pola cene, jer falična roba mora biti jeftinija. (Eventualno)
Obi-wan Posted - 02/11/2016 : 21:30:47
quote:
Originally posted by anto

http://www.darkwoodprodavnica.rs/assets/files/pdfdownloads/Pages_from_Spajdermen_knjizni_blok.pdf


Hvala.
Meni ovo puno znači. Sada mogu pročitati strip do kraja, možda odštampati i umetnuti nedostajuću stranu. Tko zna kada ću u BG ponovo pa da mogu zamjeniti (nisam bio 3 godine do ovog sajma).
Pravo da kažem, meni se štampanje cjelokupnog novog tiraža čini kao bacanje novca. Bolje da odštampaju samo tu jednu stranicu (u boji naravno) pa umetnu u neprodane primjerke. Oni koji su kupili, mogu podići tu jednu stranicu u BG, a može se eventualno poslati i poštom (sigurno je jeftinije nego štampati sve ponovo).
anto Posted - 02/11/2016 : 20:35:09
http://www.darkwoodprodavnica.rs/assets/files/pdfdownloads/Pages_from_Spajdermen_knjizni_blok.pdf
trolodtroje Posted - 02/11/2016 : 10:50:40
I Stan Lee posvjetom.
Poli Posted - 02/11/2016 : 10:45:37

A posto smo na Balkanu, prilegla bi se i jedna lepinja sa ...

Peyo Posted - 02/11/2016 : 09:53:14
Plus figurica i DVD gratis!
Dukidule Posted - 02/11/2016 : 09:20:31
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by mladjo

Izdati tu jednu stranu u HC uvezu i šlus :D



Sa potpisom autora!


U kutiji!





I obavezno obmotati plavo-crvenom (Spiderman) mašnom.
Poli Posted - 02/11/2016 : 09:00:40
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by mladjo

Izdati tu jednu stranu u HC uvezu i šlus :D



Sa potpisom autora!


U kutiji!


vronski 3 Posted - 02/11/2016 : 08:45:42
quote:
Originally posted by mladjo

Izdati tu jednu stranu u HC uvezu i šlus :D



Sa potpisom autora!
mladjo Posted - 01/11/2016 : 23:59:18
Izdati tu jednu stranu u HC uvezu i šlus :D
Mr. Bushido Posted - 01/11/2016 : 23:05:13
quote:
Originally posted by Deers

Ja imam drugi problem s ovim stripom, nigdje ne vidim u crtežu Dell'Ederu... premalo crne. Netko upoznatiji s stripom mi možda može reći da li je ovo njegov crtež slikan ili su njegove olovke korištene kao layouti?


Da, Werther Dell'Edera je olovkom nacrtao table, a Gabriele Dell'Otto ih je nakon toga oslikao svojim bojama.
DzekDenijels Posted - 01/11/2016 : 22:35:41
Bravo ze ekipu iz Darkwooda.
Stvarno odgovorno i profesionalno...
Deers Posted - 01/11/2016 : 22:03:21
Ja imam drugi problem s ovim stripom, nigdje ne vidim u crtežu Dell'Ederu... premalo crne. Netko upoznatiji s stripom mi možda može reći da li je ovo njegov crtež slikan ili su njegove olovke korištene kao layouti?
Obi-wan Posted - 01/11/2016 : 20:39:23
Hajde, neka netko tko je registriran na tom forum zatraži pdf nedostajuće stranice.
Ima ljudi koji jednostavno ne mogu potegnuti u Beograd radi jednog stripa ili plaćati poštarinu za inozemstvo...
gerilac1 Posted - 01/11/2016 : 19:56:11
quote:
Originally posted by vronski 3

Evo, ovako to rešava profesionalni i ozbiljni izdavač!




Tako se to radi
vronski 3 Posted - 01/11/2016 : 19:00:01
Evo, ovako to rešava profesionalni i ozbiljni izdavač!

Vorador Posted - 01/11/2016 : 18:44:06
Već su jednom izostavili stranicu iz prvog toma DMS (Veštica će biti rođena) pa su je naknadno odštampali na kraju, mislim,petog toma.
Spiderman Posted - 01/11/2016 : 16:27:17
quote:
Originally posted by supermark

Naravno da ti branis Darkwood kad ti je to biografski strip!



a jel vjeruješ da ga nemam?
Dukidule Posted - 01/11/2016 : 16:19:25
quote:
Originally posted by Spiderman

Joj zamisli jedna stranica... a u ZS i LMS falilo dosta toga pa smo bili sretni kad smo kupili strip...

P.S. Da i daju stranicu da si isprintaš to je ok :) a i onda popust na ostala izdanja :D


Tada gotovo nitko od nas nije ni znao da li, te koliko fali, pa nas nije ni tangiralo.
Tek 20-ak i više godina kasnije, kad se svijet stripa "otvorio" gotovo za svakoga, počela su kukanja a la "Dnevnik osakatio ovo...ono..." itd.
Obi-wan Posted - 01/11/2016 : 16:18:17
quote:
Originally posted by swamp thing

Niko ne histerise.


Osim Kaspera.
supermark Posted - 01/11/2016 : 15:27:35
Naravno da ti branis Darkwood kad ti je to biografski strip!
Spiderman Posted - 01/11/2016 : 15:18:07
Joj zamisli jedna stranica... a u ZS i LMS falilo dosta toga pa smo bili sretni kad smo kupili strip...

P.S. Da i daju stranicu da si isprintaš to je ok :) a i onda popust na ostala izdanja :D
going going Posted - 01/11/2016 : 13:31:25
quote:
Originally posted by kasper

ljudi, malo poveranja u dw, valjda su ga zasluzili za sve ove godine



Slazem se.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000