forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Games torrents

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Darth Ivan Posted - 28/08/2017 : 15:55:43
Ahem...

kako bi dostojno obilježio moj spektakularan povratak na forum (jebote, zadnji post sam napisao polovicom 6. mjeseca ), vrlo jednostavno pitanje:

Zna li netko navest neke sajtove gdje možete downloadat igrice sa torrenta? Ne znam koliko je legalno na forumu postavljat ovo pitanje - ako je ilegalno, neka mod locka, a može odgovor na pm. Da pojasnim, zanimaju je malo starije igrice (stare cirka 10 - ak godina, recimo od 2005. do 2010.).

Još jedan od razloga zašto sam postavio ovo pitanje. Osobno sam malo guglao, i našao sam jedan web site gdje je downloadanje igrica s torrenta moguće, ali se arhive (igrice su u zapakirane u RAR formatu) ne mogu otvorit bez lozinke. Evo što kažu:

You need a password for this file, you can download the password from here:



http://uploadsnack.com/NmtkM7



or



http://uploadsnack.com/dcxOrH



We decided to limit the downloads for this file, so only those who will follow the next steps will have acces to it, that's why we're asking to complete a short survey before you can download the password.
After you complete the survey the download will automatically begin.
Thank you for your support!

Sad, koliko je ovo pametno? Dobit ćeš password, ali najprije ispuni anketu? Ovo mi smrdi na nekakav scam ili eventualno virus.

Uglavnom, ajmo s prijedlozima!
6   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mali_Mate Posted - 28/08/2017 : 20:52:59
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Mali_Mate

Brzinskim preletom Piratebay kaže da mu je najstarija Fifa ona iz 2007. Starije se verzije vjerojatno mogu naći po raznim warez sajtovima (tipa warez-bb.org)....



A PES 2006.




Ima
Darth Ivan Posted - 28/08/2017 : 20:40:59
quote:
Originally posted by Mali_Mate

Brzinskim preletom Piratebay kaže da mu je najstarija Fifa ona iz 2007. Starije se verzije vjerojatno mogu naći po raznim warez sajtovima (tipa warez-bb.org)....



A PES 2006.

Tražio sam i po onim ROM siteovima kojekakvim, tamo ima verzija za Plejku 2, PSP i slično, ali su takve igrice preazhtjevne za moj komp.
Mali_Mate Posted - 28/08/2017 : 20:37:03
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Mali_Mate

Pa, meni Piratebay nije nikad omanuo. Još otkako je GoG počeo prodavat igre bez DRM-a na njemu se daju nac i starije igre, prilagodjene novim masinama. Ovisi sta trazis.



Nisam bio precizan, pardoniram.

Starije Fife. Može i PES - ove.

Tamo od 2000. do cca 2010.



Brzinskim preletom Piratebay kaže da mu je najstarija Fifa ona iz 2007. Starije se verzije vjerojatno mogu naći po raznim warez sajtovima (tipa warez-bb.org)....
Darth Ivan Posted - 28/08/2017 : 20:28:57
quote:
Originally posted by Mali_Mate

Pa, meni Piratebay nije nikad omanuo. Još otkako je GoG počeo prodavat igre bez DRM-a na njemu se daju nac i starije igre, prilagodjene novim masinama. Ovisi sta trazis.



Nisam bio precizan, pardoniram.

Starije Fife. Može i PES - ove.

Tamo od 2000. do cca 2010.

Gledao sam po Pirate Bayu, ali nemaju baš bogzna koliko starije FIFE ili PES - ove.
Dermentor Posted - 28/08/2017 : 20:05:02
http://www.limetorrents.in/
Mali_Mate Posted - 28/08/2017 : 16:25:44
Pa, meni Piratebay nije nikad omanuo. Još otkako je GoG počeo prodavat igre bez DRM-a na njemu se daju nac i starije igre, prilagodjene novim masinama. Ovisi sta trazis.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000