forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 God of War

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 03/06/2018 : 14:08:40
Može mi netko objasniti detaljno koliko ima nastavaka igra?
I o kakvoj točno igri se radi, ako ima koji link na hr jeziku...
Inače, planiram kupiti PS4 profi i neku plazmu samo zbog te igre a to sve bi me ispalo malo više od 1000 e.
Ovako slabo informacija što sam vidio i klipove, prebutalna igra, nordijska mitologija
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dermentor Posted - 13/06/2018 : 17:31:07
Sto i di su dijelili besplatno?
Windwalker Posted - 13/06/2018 : 12:29:34
Naravno da ima. Pa svi noviji su na PS4.
Jučer su jedan čak dijelili besplatno, al nisam uzeo.
Za mene je COD kao Bayovi Transformers filmovi.
Zanemarujem ih.
Tonka24 Posted - 12/06/2018 : 22:13:22
Ima li što od cod serijala na ps4?
jasa Posted - 04/06/2018 : 08:59:32
Vrhunski serijal.

Imaš za PS4 i God of War 3 Remastered. To je još uvijek grčka mitologija i finale serijala. Obavezno odigrati, vrhunski gameplay, bossovi, oružja, ma sve ... Ima i pomalo RPG elemenata ...

Nema smisla kupovati PS4 samo ako ćeš odigrati novi GoW. Iznajmi plejku na par dana i prekucaj, ali isplati se kupiti PS4 radi mnogo dobrih igara:

Nioh
Bloodborne
Horizon
GTA V
WItcher 3
Dark Souls 3
Last of Us
Hellblade
...

Ima toga puno, a ima i mnogo potencijalno vrhunskih igara u najavi ...
Obi-wan Posted - 03/06/2018 : 18:46:00
quote:
Originally posted by Jesse_Pinkman

Za sada sam čuo samo pohvale o serijalu.Ja osobno nisam još igrao.Ako budeš uzimao Ps4 uzmi još nekih igrica.Dosta dobrih naslova se sada može povoljno nabaviti.

Inače što bi preporučili da se uzme. Ps3 ili PS4? Imao sam oba po nekoliko puta ali trenutno nemam ni jednu konzolu.Većina ekspluziva za Ps3 sada ima i za PS4.Jedino mi je žao Read dead redemptiona jer on nema za Ps4.


Ali ti onda dobro znaš o tim konzolama pa ti i ne treba preporuka.
A konzola se uzima na osnovu igara koje želiš igrati.
vice Posted - 03/06/2018 : 17:08:07
Nisam igrao ovaj novi nastavak/reboot, ali prva 3 dijela originale trilogije (uz dva PSP naslova i Ascension) koji obrađuju grčku mitologiju su mi najdraže hack'n slash igrice uz Devil May Cry.

Apsolutna preporuka ako voliš mitologiju kao pozadinu priče, neviđenu akciju i dinamiku igre, dosta zanimljivih zagonetki kroz samu igru i epske boss borbe.

S tim da opet navodim, ovaj najnoviji dio nisan igra jer neman ps4, ali čujem i o njoj sve najbolje.
Jesse_Pinkman Posted - 03/06/2018 : 16:25:15
Za sada sam čuo samo pohvale o serijalu.Ja osobno nisam još igrao.Ako budeš uzimao Ps4 uzmi još nekih igrica.Dosta dobrih naslova se sada može povoljno nabaviti.

Inače što bi preporučili da se uzme. Ps3 ili PS4? Imao sam oba po nekoliko puta ali trenutno nemam ni jednu konzolu.Većina ekspluziva za Ps3 sada ima i za PS4.Jedino mi je žao Read dead redemptiona jer on nema za Ps4.
supermark Posted - 03/06/2018 : 15:56:30
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=1040045
Obi-wan Posted - 03/06/2018 : 14:36:26
Stari serijal broji 1 i 2 za PS2, 3 i Ascension za PS3, Chains of Olympus i Ghost of Sparta za PSP.

No, to sve lijepo zaboravi. Dešavalo se u antičkoj grčkoj mitologiji.

Ovaj novi God of war je reboot i prvi u svojem serijalu i igra posve drugačijeg izvođenja od prijašnjih. Tako da možeš početi i ne razmišljati o prošlosti...
Igra je filmična, malo istražuješ, malo razmišljaš, malo više se boriš i vjerovatno je PS4 igra godine.
Ne moraš trošiti 1000 eura. Kupi PS4 slim + God of war bundle za 2599 kn. i priključi na svoj obični LCD koji već imaš. I bit će sve super...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000