forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Srcedrapateljska pisma oproštaja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 18/08/2018 : 10:09:33
Nema ništa loše u pisanju oproštajne poruke u kojima se priča o svim nepravdama ovog svijeta koje su pogodile eto baš tebe i sada ti zbog moderatora koji te mrzi i ne djeli tvoja politička uvjerena moraš zauvijek otići sa foruma. Izvrijeđali su te, nitko nije stao za tebe i ne želiš više svojim prisustvom osvjetljavati tamu ovog crnog foruma. Dobro za tebe i neka si pokazao svima.
Ali onda se NEMOJ vraćati kao da ništa nije bilo. Pokaži kičmu. Otišao si i to je to. Ili još gore, vratiš se pod drugim nickom pa kao zadnji crv sipaš uvrede dok te ne izbace.

Poenta: ako si se umorio od foruma, uzmi si malo pauze, odmakni se i razmisli. Veseli li mene forum još uvijek i trenutno sada? Možda da malo odmorim? Kada napunim baterije, vratit ću se, možda se nešto promjeni, možda se ja promjenim, možda opet bude po mojem guštu. Ima tu puno dobrih ljudi, nisu svi seronje.
Na kraju nešto malo pesimistično. Imam neki nelagodan osjećaj da ovaj forum neće još jako dugo trajati. Nadam se od sveg srca da griješim. No, opet zbog toga, dolazite što više, koliko vam vrijeme dozvoljava, budite konstruktivni i probajte što više o stripovima (kriv sam)...
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 18/08/2018 : 22:38:24
Dobra tema, iako imam osjećaj da je jednim malim postotkom upućen meni.
Apsolutno si u pravu i King je isto napisao lijep komentar na tu temu!
Hercule Poirot Posted - 18/08/2018 : 10:57:15
quote:
Originally posted by King Warrior

Nego, hajde da pokazemo malo kreativnosti i da svi napisemo jedno oprostajno pismo od foruma.



Kako bi izgledalo oproštajno pismo od foruma kojega bi sročio @zeljko: "ne znam i ne zanima me"
King Warrior Posted - 18/08/2018 : 10:26:31
Nego, hajde da pokazemo malo kreativnosti i da svi napisemo jedno oprostajno pismo od foruma.
King Warrior Posted - 18/08/2018 : 10:25:03
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=28&TOPIC_ID=35326#2171945

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000