forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 UFC IX-XII 2018.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ReemCP Posted - 30/08/2018 : 22:22:51


Ulazimo u samu završnicu godine najbržeg rastućeg sporta na svijetu.
U ovoj temi na prvoj stranici će biti kompletan raspored svih 14 priredbi koje nas očekuju do kraja 2018. godine, sa pripadajućim fight cardovima koji naravno jos nisu kompletirani za sve priredbe, ali će se povremeno osvježavati kako UFC organizacija bude najavljivala nove mečeve.

Jedna tema koja ce biti pregledna, gdje ce fanovi ovog sporta imati na jednom mjestu sve što ih zanima od najveće MMA organizacije danas.

Here we go !!!

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tutta Posted - 04/11/2018 : 08:32:23


http://www.24sata.hr/sport/cormier-ispisao-povijest-prvi-obranio-pojas-u-dvije-kategorije-598226
ReemCP Posted - 22/10/2018 : 22:09:41
quote:
Originally posted by Tutta

Dajte Alfama (kao što je Tutta) borbe & sise, sve je onda ok!

ReemCP, odličan topic i prva liga ga vodiš.


Hvala, razmišljao sam ako tema uspije (pošto je ova tema do kraja 2018.), da opet napravim tamo pred kraj godine temu za 1-4 mjeseca 2019., pa da opet ovako osvježavam prvu stranicu, a i koliko-toliko ćemo bit u toku

-
-

Evo samo za tebe Tutta, nije UFC, radi se o tzv. Lingerie Fighting Championshipu

Tutta Posted - 22/10/2018 : 22:00:32
Dajte Alfama (kao što je Tutta) borbe & sise, sve je onda ok!

ReemCP, odličan topic i prva liga ga vodiš.
ReemCP Posted - 22/10/2018 : 21:52:34
Evo mali update najvažnijih vijesti:

Za ovaj vikend nam je na redu UFC Fight Night 138: Volkan vs. Smith, a nakon onog "kaosa" u kavezu Nurmagomedova i Conora, Tukhugov (Nurmagomedov-ov štićenik) koji je sudjelovao u tome, neće se ipak boriti ovdje protiv Lobova (Conorov štićenik), UFC ga je jednostavno maknuo sa programa i za zamjenu stavio Michael Johnsona. Cijeli fight card ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=49910&REPLY_ID=2175743

-
-

Idući vikend je već UFC 230 u NY-u gdje Cormier brani svoj teškaški pojas protiv Lewisa kojeg smo gledali prije koja 2-3 tjedna. Izašao je i službeni poster:

klik na veću sliku: https://pbs.twimg.com/media/DprSn0FU0AEVWsE.jpg



Na tom cardu su se trebali boriti Weidman i Rockhold, revanš dvaju bivših prvaka, ali Rockhold se ozljedio. Kako se na istom cardu nalazi i Jacare, spojili su sad Jacarea i Weidmana. Ne moram ni pričat koliko je to još bolji meč, dva borca koja su strašni jiu-jitsu majstori. Ono što je crni pojas u bjj-u, Jacare je nekih 10 levela još iznad toga. Ali i jako je napredovao u stojci.

Taj card za idući vikend je isto kompletiran: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=49910&REPLY_ID=2175744

-
-

Još jedna zanimljiva vijest za one koji vole teškaše, Alistair "The Reem" Overeem će se boriti protiv Rusa Sergeja Pavlovicha. Taj Rus se smatra ponajboljim teškašom izvan UFC-a. Istu večer se bore teškaši koji ujedno i predvode taj event, Blaydes protiv Ngannoua: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=49910&REPLY_ID=2175747


Sergey Pavlovich
ReemCP Posted - 22/10/2018 : 21:23:36
Ali to je za njih i dobra stvar, pogotovo sportom kojim se bave samo bi im otežalo situaciju. Ovo je ipak strawweight (slamka) kategorija, a i kako se bave sportom, teško je možda i očekivati neke prsate.

Iako ovaj link što si stavio, kao da je PVZ "nabujala", ne sjećam se da sam je ovaku vidio



-
-

Pearl Gonzalez inače malo odstupa, ali o silikonima je riječ. Kad se održavao UFC 210, komisija u NY-u (NYSAC), nakon uspješnog vaganja, zabranila joj je da se bori zato što ima ugrađene silikone. Ali, ipak su to nekako uspjeli riješit sa UFC-om i borila se dan poslije.



Tutta Posted - 22/10/2018 : 21:09:42
Nemaju sise.
ReemCP Posted - 22/10/2018 : 20:56:19
Nisam nigdje vidio da su bukirane, mora da je zasad samo glasina. Ali i eventualni meč je najavljen za početak iduće godine. Sad ne znam jel ovo najseksi meč kako naši mediji to predstavljaju

PVZ (skraćeno od Paige VanZant) mi inače nije nešto, dok mi je Ostovich baš ono, seks bomba PVZ je jedno vrijeme bila cura poznatog borca Codya Garbrandta, a jedno vrijeme je između borbi napravila pauzu kako bi sudjelovala u američkoj inačici showa "Ples sa zvijezdama" gdje je mislim ušla u finale, bila 2.

Jedna od isto seksi borkinja je svakako Michelle Waterson (nadimak "The Karate Hottie"), a kad se ona borila protiv PZV, isto su to tako nazivali "najseksi meč" i sl., nego ono što je bilo zanimljivo, kod njihovog vaganja, dan uoči meča, taj njihov staredown - pretvorio se na kraju u ples, a upravo se PZV mislim tad vraćala nakon što je završila taj show, uglavnom fora je bilo

Ako ne želite gledat cijeli video, premotajte na 1:07 min.:

Tutta Posted - 22/10/2018 : 20:14:44
tihomirduras Posted - 22/10/2018 : 19:51:49
quote:
Originally posted by Tutta

http://www.24sata.hr/sport/ufc-spaja-dvije-bombe-pa-ovo-ce-biti-najseksi-mec-u-povijesti-596304





Veliki umovi misle isto, i čitaju isto taman sam pročitao članak

A komentar na članak:

"Trpo bi ih dok mi žena i djeca govore nemoj tata"
Tutta Posted - 22/10/2018 : 19:40:50
http://www.24sata.hr/sport/ufc-spaja-dvije-bombe-pa-ovo-ce-biti-najseksi-mec-u-povijesti-596304

ReemCP Posted - 17/10/2018 : 22:17:02
Da, samo ne može on odbijati mečeve i odlučivati s kim će se boriti, UFC ako želi revanš, tako će i biti. Jest da gledaju samo na zaradu, ali ipak nadam se da neće bit revanša jer zaista nema smisla. Bolje da razmišljaju o Fergusonu kao sljedećem izazivaču, mislim nema se što čekati. Puuuno zanimljivi i puuuno kompetitivniji meč od meča sa Conorom.
Oki Posted - 14/10/2018 : 00:20:51
https://youtu.be/gvfeGMNv_4s
ReemCP Posted - 12/10/2018 : 10:19:17
Ideja je bas dobra, pa cu onda na 1.stranici ove evente sto su zavrsili, samo osvjeziti sa rezultatima ;) mozda stignem to veceras napravit. A mogu dodat i tko je dobio bonuse za izvedbu veceri i borbu veceri.
tihomirduras Posted - 12/10/2018 : 09:40:25
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by tihomirduras

Inače sve pohvale na vođenju topica, i može pitanje zašto na završene evente ne staviš rezultate?


Hvala ti vidiš, nije uopće loša ideja mislio sam da ne stavljam odmah kao da nekome možda ne zaspoilam rezultate, ali zašto ne. Joj, ja ti kad ne mogu odmah pogledati prijenos ili isti dan snimku, izbjegavam internet i te MMA portale kako ne bih saznao rezultate prije nego što pogledam




To je ok,ali koga zanima pogledat će u tjednu najkasnije u mjesecu, pa eto možda ostaviš mjesec dana pa postaviš rezultate, lijepo je vidjeti sve rezultate na kupu
ReemCP Posted - 12/10/2018 : 09:31:45
quote:
Originally posted by tihomirduras

Brzo je Lewis došao u priliku za prvaka, potpuno nezasluženo bar još je trebao koju jaču borbu odraditi, koji je on na listi?


Po meni je priliku trebao dobiti (i to ne govorim jer je porijeklom naš) - Miočić. Trebao je dobiti odmah priliku za revanš, pošto je dugo držao pojas, jedini koji je u HW kategoriji imao 3 obrane naslova zaredom (što nikad nije nikom uspjelo u povijesti HW kategorije), ali i praksa dosadašnja je bila da takvim prvacima koji su duže držali pojas, da kad izgube da im se da prilika.

Ne bi bilo loše, jer u ovoj kategoriji nije baš sjajna situacija sa izazivačima, nema tu kvalitete kao u nižim kategorijama. Ili da je priliku dobio Blaydes, koji ima "jače skalpove", dvije uvjerljive zadnje pobjede protiv Hunta i Overeema. Njega su inače bukirali protiv Ngannoua.

Lewis je čak jedno vrijeme imao 6-0 niz pobjeda i nije dobio šansu za titulu. Hunt ga je poslije toga pobijedio i prekinuo taj niz, Lewis je čak pričao onda o mirovini, kako je imao nekakav problem sa leđima. A gle sad, ima priliku uzeti pojas mislim da je situacija ispala ovakva kakva je, jer UFC nije imao rješenja za UFC 230, koga da stave u main event. Za takav brojčani card, PPV card mora biti u glavnoj borbi borba za naslov, a svi prvaci su zauzeti ili su se friško borili. Tako da im je ovo bilo kao neko "brzo" rješenje da popune to mjesto.

Evo trenutna lista top 15:



quote:
Originally posted by tihomirduras

Inače sve pohvale na vođenju topica, i može pitanje zašto na završene evente ne staviš rezultate?


Hvala ti vidiš, nije uopće loša ideja mislio sam da ne stavljam odmah kao da nekome možda ne zaspoilam rezultate, ali zašto ne. Joj, ja ti kad ne mogu odmah pogledati prijenos ili isti dan snimku, izbjegavam internet i te MMA portale kako ne bih saznao rezultate prije nego što pogledam
tihomirduras Posted - 12/10/2018 : 07:53:23
Inače sve pohvale na vođenju topica, i može pitanje zašto na završene evente ne staviš rezultate?
tihomirduras Posted - 12/10/2018 : 07:52:11
Brzo je Lewis došao u priliku za prvaka, potpuno nezasluženo bar još je trebao koju jaču borbu odraditi, koji je on na listi?
ReemCP Posted - 12/10/2018 : 01:32:14


UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2


Jon Jones vs. Alexander Gustafsson
– for light heavyweight title


-
-

ReemCP Posted - 11/10/2018 : 23:04:57
quote:
Originally posted by Tonka24

Taman završio meč Lewis-Volkov.
Rus ga pucao cijeli meč kao praznu vreću,Lewis kao svinja se valjao po kavezu, katastrofa od borca.
I onda zadnjih 20 sekundi, nokautirao je rusa na način da dugo nisam vidio bolji nokaut.
Kakav cirkus od meča, vreća za napucavanje nokautirala rusa


Upravo je u tom ljepota ovog sporta, možeš biti bolji čitav meč i ovaj 20 sekundi prije kraja preokrene sve jako važna pobjeda, pošto mu je osigurala title shot protiv DC-a već na UFC 230 u NY-u u Madison Square Gardenu za manje od mjesec dana (03.11.)



quote:
Originally posted by Tonka24

Tony Ferguson,prvi puta vidim ovog borca i moj je favorit broj 1.
Kakva borba, kakav crni Conor?!!
Ferguson je čudo,kakav borba kakav borac!!!


Mda, prvi put ga gledaš ijoj, on ti je jako atraktivan borac, meni u top 5 već duže vremena od boraca koje jedva čekam gledat, čije nastupe jedva iščekujem. Ovakve su ti uvijek njegove borbe, sad ima 11-0 winning streak. 4x su dogovarali borbu njega i Nurmagomedova, ali uvijek se nešto ispriječi i ne dođe do meča. Nadam se da će ih 5x pokušat spojit, puno će to biti zanimljiviji matchup od Conora.

Moja preporuka ako ti se svidio Ferguson, pogledaj njegove mečeve Vs:

Lando Vannata (odličan comeback, čudo..)
Kevin Lee
Josh Thomson..

Ovako iz glave, a kad budeš opet dolazio k meni, ponesi svakako hard jer ti ja dosta imam toga u kolekciji, pa si samo prebaciš

Jedno zagrijavanje Fergusona na speed bag-u kad se spremao za Nurmagomedova (nažalost, nije došlo do borbe), pogotovo od 0:40 sek. videa:



ReemCP Posted - 11/10/2018 : 22:42:41
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by Tonto

Ovaj glupi sport triba zakonom zabraniti, sve ukljucene pozatvarati, roditelje ako imaju tu nesrecu da su zivi isto u zatvor jer ovakve morone mogu samo psihicki bolesnici opasni po ljude i zivotinje odgojit. Sve idiote u dvorani u ludaru na paklena naranca terapiju tako da im se cili zivot povraca na samu pomisao na ovo sugavo nasilje koje prodaju pod sport...bokte koje retardirane zivotinje zakinute.






Tutta Posted - 08/10/2018 : 21:11:14
UFC-Champ beschuldigt McGregor nach Eklat: "Hat mein Land beleidigt"

https://www.sport1.de/kampfsport/ufc/2018/10/mcgregor-vs-khabib-nurmagomedov-ufc-mega-eklat-und-folgen-sperre?jwsource=cl

Tutta Posted - 08/10/2018 : 08:52:30
MASS BRAWL AFTER McGregor VS KHABiB FiGHT (view from all sides)



Brawl after UFC 229 - Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor. Khabib attacked McGregor's Team

zlatan bihac Posted - 07/10/2018 : 19:39:48
quote:
Originally posted by Tonto

Ovaj glupi sport triba zakonom zabraniti, sve ukljucene pozatvarati, roditelje ako imaju tu nesrecu da su zivi isto u zatvor jer ovakve morone mogu samo psihicki bolesnici opasni po ljude i zivotinje odgojit. Sve idiote u dvorani u ludaru na paklena naranca terapiju tako da im se cili zivot povraca na samu pomisao na ovo sugavo nasilje koje prodaju pod sport...bokte koje retardirane zivotinje zakinute.


lwood Posted - 07/10/2018 : 17:08:15
quote:
Originally posted by Tonto

Ovaj glupi sport triba zakonom zabraniti, sve ukljucene pozatvarati, roditelje ako imaju tu nesrecu da su zivi isto u zatvor jer ovakve morone mogu samo psihicki bolesnici opasni po ljude i zivotinje odgojit. Sve idiote u dvorani u ludaru na paklena naranca terapiju tako da im se cili zivot povraca na samu pomisao na ovo sugavo nasilje koje prodaju pod sport...bokte koje retardirane zivotinje zakinute.

. nisi daleko od istine
Tonto Posted - 07/10/2018 : 10:28:11
Ovaj glupi sport triba zakonom zabraniti, sve ukljucene pozatvarati, roditelje ako imaju tu nesrecu da su zivi isto u zatvor jer ovakve morone mogu samo psihicki bolesnici opasni po ljude i zivotinje odgojit. Sve idiote u dvorani u ludaru na paklena naranca terapiju tako da im se cili zivot povraca na samu pomisao na ovo sugavo nasilje koje prodaju pod sport...bokte koje retardirane zivotinje zakinute.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000